*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ  (Αναγνώστηκε 1086 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Carol

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΖΗΤΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.
   ΕΡΓΑΣΤΗΚΑ ΦΕΤΟΣ ΩΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΤΗ Δ/ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 200 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Δ/ΒΑΘΜΙΑ ΟΠΟΥ ΥΠΑΓΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΩ ΣΥΝΟΛΙΚΑ (ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ) 1500 ΕΥΡΩ ΚΑΘΑΡΑ. ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 1500 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΥΤΕΛΕΣΤΑΤΟ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΔΙΑΙΡΕΣΩ ΜΕ ΤΙΣ 200 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΚΛΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ  7 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΠΑΙΡΝΟΥΝΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΗ ΑΝΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ Ο ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΣΤΩ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος nutrition

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 09:53:01 μμ »
δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να πάρεις μόνο τόσα. κι εγώ ωρομίσθια στην ειδική αγωγή ήμουν και με 11 ώρες την εβδομάδα έπαιρνα κοντά στα 700 ευρώ καθαρά το μήνα. οπότε, ξέχασέ το! ή σε κοροϊδεύουν ή απλά θέλουν να σε ξεφορτωθούν για να μην τους πρήζεις πότε θα τα πάρεις. ούτε αυτοί ξέρουν να σου πουν ΠΟΤΕ θα ξεχρεωθούμε όλοι μας! πάντως, άραξε...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159769
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 509
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 482
Σύνολο: 490

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.084 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.