*

Αποστολέας Θέμα: Προσλήψεις των ωρομισθίων πληροφορικών στα ολοήμερα δημοτικά σχολεία 2009-2010  (Αναγνώστηκε 162113 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος anesto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Π19
    • Προφίλ
να ρωτήσω τώρα κάτι λίγο ψιλοάσχετο..... τώρα που θα μας καλέσουν στα ολοήμερα ωρομίσθιους .... θα πάμε? αν οι πίνακες σταματήσουν να τροφοδοτούνται με προϋπηρεσία δεν έχουμε κανένα λόγο να πάμε!!!!! εεεε ??? ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος aktorion

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
να ρωτήσω τώρα κάτι λίγο ψιλοάσχετο..... τώρα που θα μας καλέσουν στα ολοήμερα ωρομίσθιους .... θα πάμε? αν οι πίνακες σταματήσουν να τροφοδοτούνται με προϋπηρεσία δεν έχουμε κανένα λόγο να πάμε!!!!! εεεε ??? ??? ??? ??? ???

Δεν υπάρχει περίπτωση, να μην μετράει η προυπηρεσία σε ότι και να γίνει. Θα ήταν απολύτως παράλογο... οπότε δεν θα πρότεινα σε κανέναν το sport της συλογης μορίων...

Αποσυνδεδεμένος thymiaras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 458
    • Προφίλ
Γίνεται να πας ωρομίσθιος σε 2 νομούς, είτε στην ίδια βαθμίδα είτε σε διαφορετικές? Π.χ. πρωτοβάθμια στην Καστοριά και δευτεροβάθμια Κοζάνη ?

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Γίνεται να πας ωρομίσθιος σε 2 νομούς, είτε στην ίδια βαθμίδα είτε σε διαφορετικές? Π.χ. πρωτοβάθμια στην Καστοριά και δευτεροβάθμια Κοζάνη ?

Γίνεται
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος cookie2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 273
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
να ρωτήσω τώρα κάτι λίγο ψιλοάσχετο..... τώρα που θα μας καλέσουν στα ολοήμερα ωρομίσθιους .... θα πάμε? αν οι πίνακες σταματήσουν να τροφοδοτούνται με προϋπηρεσία δεν έχουμε κανένα λόγο να πάμε!!!!! εεεε ??? ??? ??? ??? ???

Δεν υπάρχει περίπτωση, να μην μετράει η προυπηρεσία σε ότι και να γίνει. Θα ήταν απολύτως παράλογο... οπότε δεν θα πρότεινα σε κανέναν το sport της συλογης μορίων...
eeeeeeeee ???

Αποσυνδεδεμένος sv4eaa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 19
    • Προφίλ
Άργησα αρκετά να μπορέσω να ενημερώσω, αλλά λίγο μετά που έστειλα το μήνυμα ότι επικοινώνησα με την Β' Αθήνας και μου είπαν από Δευτέρα, με καλέσανε. Είμαι στην 1η 20άδα και ήταν η πρώτη επιλογή μου.

Αποσυνδεδεμένος mihas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
 καλησπερα ,ξερει κανεις τι γινεται με την περιφερεια νοτιου αιγαιου?και πανω κατω ποσους ωρομησθιους  θα  καλεσουν?καλη τυχη σε ολους.

Αποσυνδεδεμένος evasp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Παιδιά καλησπέρα κι από μένα. Έχω μία απορία σχετικά με τις ώρες που μπορεί να αποδεχθεί ένας ωρομίσθιος. Υπάρχει η δυνατότητα κάποιος να αποδεχθεί π.χ. 4 ώρες αντί για 8 ή είναι αδιάσπαστο το ωράριο?Καλή επιτυχία σε όσους αγωνιούν!

Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
Παιδιά καλησπέρα κι από μένα. Έχω μία απορία σχετικά με τις ώρες που μπορεί να αποδεχθεί ένας ωρομίσθιος. Υπάρχει η δυνατότητα κάποιος να αποδεχθεί π.χ. 4 ώρες αντί για 8 ή είναι αδιάσπαστο το ωράριο?Καλή επιτυχία σε όσους αγωνιούν!
συνήθως δεν σπάνε τα γκρουπ των σχολείων μόνο σε κάποιες περιπτώσεις πολύ σπάνια βέβαια........Εκτός αν σε καλέσουν μόνο για 4ωρο

Αποσυνδεδεμένος asus07

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 412
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
παιδια σε τι θεση ειστε σε σχεση με περσι?εγω παρολο που περιμενα οτι θα εχω πεσει αρκετες θεσεις,επεσα μονο 9.πως γινεται αυτο με τοσους επιτυχοντες δεν εχω καταλαβει.αφου εχω καποιες ελπιδες οτι μπορει να δουλεψω τελικα(κεντρικη μακεδονια)
καλη επιτυχια σε ολους και καλο κουραγιο..

Αποσυνδεδεμένος pixel

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 150
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
κι εγώ κεντρική Μακεδονία είμαι και έπεσα μόνο 2 σε σχέση με πέρισυ (μάλλον τυχερή είμαι,περίμενα πολύ χειρότερα). τώρα να δούμε γενικά αν οι ώρες που θα δώσουν φέτος θα είναι περίπου ίδιες ή λιγότερες. πάντως αν δεν αρχίσει να χτυπάει το κινητό από Δευτέρα χλωμά τα πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Δεν πέσατε πολλές θέσεις γιατί προφανώς δεν υπήρχαν πολλοί από το ΔΨΤΣ στην Κεντρική Μακεδονία και γιατί οι πιο πολλοί από αυτούς που έπιασαν τη βάση στον ΑΣΕΠ είχαν ελάχιστα μόρια
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Έτσι είναι Γιώργο.Εγώ έπεσα 9 θέσεις.

Αποσυνδεδεμένος pe20katerina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Για τις 9 θεσεις που λετε εννοείτε φαντάζομαι στους ωρομίσθιους. Στον ενιαίο;;;

Εγώ αττική ωρομίσθιους ΜΟΝΟΝ 60 θεσεις κατω, ενώ στον ενιάιο 120.

Καλά είναι;

Κι αυτά μονο με 5 χρονάκια τρέξιμο,ψάξιμο για ώρες, ανάμεσα στην Αθηνα πρωινό, και στη Δυτική Αττική ολοήμερο,  (τρέξε από εκεί να είσαι 12.35 στο ολοήμερο, με το ελικόπτερο που μου παρείχε η δημόσια εκπαίδευση ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ...............) να παρατάω τα παιδιά  μου σ' οποιον ήθελε να τα παίρνει από το σχολείο, να τα διαβάζει κλπ.κλπ.

Να τρέχω να παρακαλάω για μεταπτυχιακό, να παίρνω δάνειο για τα διδακτρα, να παιρνω κια άλλο δάνειο για το σεμινάριο, να ξενυχτάω διαβάζοντας, να ξημερώνω για τις εργασίες, να μαγειρευω και να σιδερώνω προετοιμάζοντας τις παραδόσεις της επόμενης μερας, να φτάνει η πιεση 16 καθε φορά που καλούσαν αναπληρωτές και εχανα πάλι τη θεση, αφου δεν έφαζα Χ στο γ......νο το κουτάκι  ...

για να γινω καλή και ευσυνείδητη καθηγήτρια, γιατί αγαπάω τη δουλειά μου και θελω να μεταδώσω τη γνώση στα παιδιά μου, όπου κια αν κατοικουν αυτά,

γιατί ελπίζω στη επόμενη γενιά

γιάτί πιστεύω ότι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (η μαλλον ολα ΗΤΑΝ θΕμα παιδειας, αφού τωρα δεν ισχύει άλλο αυτό.............)


κι όλα αυτά για να μαζεψω τα τοσα άχρηστα κ....λο μορια, που τωρα θα τα βάλω στον ..... , αλλά της Διαμαντοπουλου και των  πολυ μελετημένων συμβουλων της@@@@@@@@@.



Παιδιά όλοι στο δρόμο. Οι αντδρασεις πρέπει να ειναι μαζικές. δεν πρεπει να τπυς αφησουμε να τους περασει έτσι. Τωρα το μαχαίρι εφτασε στο κοκκαλο.
Και όχι να μας διαφημίζουν ότι
"... η νεα υπουργός έβγαλε ένα μεγάλο ποσό από το πορτοφόλι της για την εκπαιδευτικό του Υπουργείου που περνάει δυσκολα με την υγεία της και χρειάζεται χρηματα..." Ειμαστε σιγουρα μαζί της και προσευχόμαστε για την αποκατάσταση της υγείας της αλλά, που ξέρεις , μπορεί κι εμείς να θελαμε κυρία υπουργέ να βοηθήσουμε με ένα ποσό, αλλά ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΩΝ ΤΟΥ 2007, θα τα στείλουμε _αν εχουν ακομα κάποια αξία τοτε-....... και μη μας πειτε βέβαια ότι δεν ειναι δικό σας φτέξιμο, αφού δεν είσασταν κυβέρνηση, γιαι είδαμε και το 2003-4 που είσασταν πως πληρωνόμασταν..............................
Αμάν

Αυτός που κάνει μια ερώτηση είναι ανόητος για 5 λεπτά.
Αυτός που δεν κάνει καθόλου ερωτήσεις παραμένει ανόητος για πάντα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32327
  • Τελευταία: pante96
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161713
  • Σύνολο θεμάτων: 19233
  • Σε σύνδεση σήμερα: 576
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 498
Σύνολο: 520

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.076 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.