*

Αποστολέας Θέμα: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης  (Αναγνώστηκε 2506 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« στις: Οκτώβριος 05, 2009, 01:20:00 μμ »
είναι κανείς στους πίνακες ανατολικής μακεδονίας θράκης για να μας ενημερώσει

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:43:28 »

Αποσυνδεδεμένος lambriana

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 05, 2009, 10:34:06 μμ »
Δεν  ξέρω  τι  ακριβώς  ρωτάς .. να  σου  πω  όμως  ότι  εμένα  με  κάλεσαν ( με  την  πρώτη  φουρνιά )  στη  Δράμα  για  ολοήμερο  γύρω  στις  17  του  μήνα .. Από  δευτεροβάθμια  τίποτε  ακόμα .. Δεν  ξέρω  αν  συνέχισαν  με  προσλήψεις  στην  πρωινή  ζώνη.. ξέρω  όμως  οτι  λείπουν  αναπληρωτές  για  το  πρωί .. Τωρα  αν  θα  καλύψουν  τις  θέσεις  με  ωρομίσθιους  τελικά .. είναι  άλλο  θέμα .. Ελπίζω  να  βοήθησα ..

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 06, 2009, 09:58:18 πμ »
μήπως ξέρετε αν έχουν αρχίσει να καλούν σε ολοήμερα ή σε πρωινή ωρ-σθια πε06

Αποσυνδεδεμένος renaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 06, 2009, 10:25:43 πμ »
kalimera se olous!vre paidia aporia to exo...giati kaloun prota gia oloimera kai meta gia proini oromisthia?kiklades pados kaloun gia oloimera alla 1 gnosti mou pou einai poli brosta ston pinaka tin piran apo tora oromisthia se proino mexri na figei anaplirotria.auto tora einai ok?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:43:28 »

Αποσυνδεδεμένος lambriana

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 06, 2009, 11:50:47 πμ »
Tι  να  πω..  μάλλον  η  κάθε  διεύθυνση  κάνει  τα  δικά  της .. Πάντως  εγω , που  ήμουν  πρώτη  στο  νομό  μου , με  κάλεσαν  ΜΟΝΟ  ολοήμερο  και  ΜΟΝΟ  απο  Πρωτοβάθμια .. Βέβαια  εντύπωση  μου  προκάλεσε  οτι  στα  σχολεία  που  μας  προτείνανε  υπήρχαν  μόνο  δυσπρόσιτα , ολοήμερα  σε  χωριά  και  ένα - δύο  σχολεία  μέσα  στην  πόλη  μόνο . Τι  έγινε  με  τα  υπόλοιπα  σχολεία  της  πόλης ;;; Δεν  έχουν  ολοήμερα ;; Και  αν  έχουν .. αυτοί  που  θα  καλέσουν  αργότερα  θα  πάρουν  της  θέσεις  μέσα  στην  πόλη ;; Ti  λέτε  και  εσείς  ρε  παιδιά ;;;; Είναι  λογικό ;;;;

Αποσυνδεδεμένος dez

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 07, 2009, 11:19:42 πμ »
Η Ξάνθη κάλεσε μέχρι το 75 και δεν θα καλέσουν άλλους γιατί όλα τα σχολεία τα έχουν καλύψει. Περίπου εκεί είναι και η Καβάλα και η Δράμα και περιμένουν ώρες από το υπουργείο όπως μου είπαν. Η Κομοτηνή κάλεσε μέχρι το 21??? μόνο, ο Έβρος δεν μου είπε μέχρι που κάλεσαν και τα μειονοτικά είναι γύρω στο 80. Αυτά ήταν γύρω στις 25/9 που κάλεσα. Δεν ξέρω αν πήραν άλλους. Οι αλεξιπτωτιστές πάντως και φέτος δε θα λειψουν...

Αποσυνδεδεμένος lambriana

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 10:09:13 πμ »
Tελευταία  νέα ...  μου  έδωσαν  χθες  5  ώρες  σε  2  λύκεια  του  νομού  Καβάλας .. Κάλεσαν  μόνο  2  άτομα .και  αυτό  το  ξέρω  γιατί  μου  είπε  ο  υπάλληλος  οτι  εγώ  ήμουν  η  2η   στο  νομό . Επειδή  πέρασα  και  από  την  δευτεροβάθμια  Δράμας  χθες  , μου  είπαν  οτι  δεν  υπάρχουν  κενά  αγγλικών  για  δευτεροβάθμια  προς  το  παρόν - και  είναι  δύσκολό  να  προκύψουν  φέτος - εκτός  και  αν  κάποια  συνάδελφος  πάρει  αναρρωτική  ή  είναι  σε  ενδιαφέρουσα. ( Να  σημειώσω  οτι  Δράμα  είμαι  πρώτη  στον  πίνακα ) Για  ότι  νεότερο  θα  ενημερώσω ..

Αποσυνδεδεμένος xrysaki_pe06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 59
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 16, 2009, 01:15:49 μμ »
Παιδιά ξέρετε αν έχουν καλέσει ωρομισθίους σε Έβρο?

Αποσυνδεδεμένος cicek

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 01:49:08 μμ »
Ειμαι στον πίνακα ολοημέρων ΑΜΘ γύρω στο 130 και με πήραν τηλ. για τα ολοήμερα ορεινής Ροδόπης. Τί εγιναν τα πρωινά, μήπως θα στείλουν τους αναπληρωτές; Μου είπαν πως εχουν κενά στα πρωινά αλλά δεν έχουν ώρες, μάλλον πιστώσεις. Πάλι εν αναμονή...

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 19, 2009, 02:10:42 μμ »
Tελευταία  νέα ...  μου  έδωσαν  χθες  5  ώρες  σε  2  λύκεια  του  νομού  Καβάλας .. Κάλεσαν  μόνο  2  άτομα .και  αυτό  το  ξέρω  γιατί  μου  είπε  ο  υπάλληλος  οτι  εγώ  ήμουν  η  2η   στο  νομό . Επειδή  πέρασα  και  από  την  δευτεροβάθμια  Δράμας  χθες  , μου  είπαν  οτι  δεν  υπάρχουν  κενά  αγγλικών  για  δευτεροβάθμια  προς  το  παρόν - και  είναι  δύσκολό  να  προκύψουν  φέτος - εκτός  και  αν  κάποια  συνάδελφος  πάρει  αναρρωτική  ή  είναι  σε  ενδιαφέρουσα. ( Να  σημειώσω  οτι  Δράμα  είμαι  πρώτη  στον  πίνακα ) Για  ότι  νεότερο  θα  ενημερώσω ..

Μην πιστεύεις τις μ...κίες που λένε από τη Δευτεροβάθμια Δράμας. Στους ΠΕ02 ο νομός έχει πολλά κενά ωρομισθίων, έτσι λέγανε και οι ίδιοι. Εδώ και ένα μήνα δεν παίρνουν κανέναν γιατί περιμένουν λένε την τρίτη φάση αναπληρωτών. Από την προηγούμενη βδομάδα λένε ότι δεν υπάρχουν κενά για να μη τους πρήζουν. Όταν την προηγούμενη βδομάδα ο υπεύθυνος μου είπε αυτή τη μπούρδα κι εγώ του είπα ότι μας δουλεύουν , αφού τα κενά είναι πάρα πολλά, όπως και οι ίδιοι έλεγαν προσπάθησε να μάθει το όνομα αυτού που μου το είπε και μου απάντησε "καλά, αφού τα ξέρετε αυτά γιατί παίρνετε πάλι τηλέφωνο;"  :o :o >:( >:(
Εγώ πάντως αύριο θα πάω από 'κει και θα βρίσω κάποιον!

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 10, 2009, 09:53:00 πμ »
Καλημέρα!Ξέρουμε μέχρι πόσο έχει φτάσει rodopi

Αποσυνδεδεμένος cicek

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Ανατολική Μακεδονίας - Θράκης
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 10, 2009, 11:14:09 πμ »
Ας μας ενημερώσει κάποιος από Ροδόπη, είμαι αρκετά χαμηλά και θα ήθελα να μάθω μέχρι ποιο αριθμό έφτασαν στα πρωινά ολοήμερα..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160925
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 716
Σύνολο: 732

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.112 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.