*

Αποστολέας Θέμα: Δ φάση Φιλολόγων  (Αναγνώστηκε 85189 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alek81

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #574 στις: Νοέμβριος 05, 2009, 10:19:09 μμ »
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι χαρτιά χρειάζεται να προσκομίσω στη δευτεροβάθμια; Το ρώτησα σε άλλο τόπικ αλλά μάλλον δεν είναι τόσο δημοφιλές όσο το δικό μας ;D
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank28_8_9_1243.php
το πιστοποιητικό υγείας βγαίνει σταδιακά
το μητρώο συνήθως ενδουπηρεσιακά

Ευχαριστώ πολύ! Το πτυχίο , την ταυτότητα και το Α.Φ.Μ. τα προσκόμισα πριν από 1 μήνα περίπου για ωρομίσθια στην ίδια δευτεροβάθμια. Ξέρεις αν πρέπει να τα ξαναπάω;
Αν πρόκειτα για την ιδια διευθυνση μάλλον  όχι. Δε χάνεις τιποτα να τα ξαναβγάλεις. μη χάνεις ούτε μέρα για την πρόσληψή σου. Μην τους χαρίζεις ούτε ευρώ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:36:54 »

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #575 στις: Νοέμβριος 05, 2009, 10:21:49 μμ »
G7   με πόσα μόρια σε κάλεσαν ωρομίσθιο. ;εγω ενδιαφέρομαι για αττική.ν μπορείς να με διαφωτίσεις

Αποσυνδεδεμένος katerina24

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #576 στις: Νοέμβριος 05, 2009, 10:24:59 μμ »
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι χαρτιά χρειάζεται να προσκομίσω στη δευτεροβάθμια; Το ρώτησα σε άλλο τόπικ αλλά μάλλον δεν είναι τόσο δημοφιλές όσο το δικό μας ;D
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank28_8_9_1243.php
το πιστοποιητικό υγείας βγαίνει σταδιακά
το μητρώο συνήθως ενδουπηρεσιακά

Ευχαριστώ πολύ! Το πτυχίο , την ταυτότητα και το Α.Φ.Μ. τα προσκόμισα πριν από 1 μήνα περίπου για ωρομίσθια στην ίδια δευτεροβάθμια. Ξέρεις αν πρέπει να τα ξαναπάω;
Αν πρόκειτα για την ιδια διευθυνση μάλλον  όχι. Δε χάνεις τιποτα να τα ξαναβγάλεις. μη χάνεις ούτε μέρα για την πρόσληψή σου. Μην τους χαρίζεις ούτε ευρώ!!!!!!

Μην ανησυχείς και δε θα τους χαρίσω τίποτα! Στενοχωριέμαι μόνο για τα παιδιά στο ΕΠΑΛ που δούλευα και θα με περιμένουν αύριο και δε θα πάω :( Άντε να δούμε πότε θα τους στείλουν την επόμενη φιλόλογο......
Καλό βράδυ και σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα ;)

Αποσυνδεδεμένος alek81

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #577 στις: Νοέμβριος 05, 2009, 10:26:45 μμ »
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι χαρτιά χρειάζεται να προσκομίσω στη δευτεροβάθμια; Το ρώτησα σε άλλο τόπικ αλλά μάλλον δεν είναι τόσο δημοφιλές όσο το δικό μας ;D
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank28_8_9_1243.php
το πιστοποιητικό υγείας βγαίνει σταδιακά
το μητρώο συνήθως ενδουπηρεσιακά

Ευχαριστώ πολύ! Το πτυχίο , την ταυτότητα και το Α.Φ.Μ. τα προσκόμισα πριν από 1 μήνα περίπου για ωρομίσθια στην ίδια δευτεροβάθμια. Ξέρεις αν πρέπει να τα ξαναπάω;
Αν πρόκειτα για την ιδια διευθυνση μάλλον  όχι. Δε χάνεις τιποτα να τα ξαναβγάλεις. μη χάνεις ούτε μέρα για την πρόσληψή σου. Μην τους χαρίζεις ούτε ευρώ!!!!!!

Μην ανησυχείς και δε θα τους χαρίσω τίποτα! Στενοχωριέμαι μόνο για τα παιδιά στο ΕΠΑΛ που δούλευα και θα με περιμένουν αύριο και δε θα πάω :( Άντε να δούμε πότε θα τους στείλουν την επόμενη φιλόλογο......
Καλό βράδυ και σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα ;)
Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:36:54 »

Αποσυνδεδεμένος G7 02

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 421
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #578 στις: Νοέμβριος 05, 2009, 10:41:08 μμ »
G7   με πόσα μόρια σε κάλεσαν ωρομίσθιο. ;εγω ενδιαφέρομαι για αττική.ν μπορείς να με διαφωτίσεις

Με 20.6 στη βορεια Ελλάδα. Εύχομαι να έρθει γρήγορα η σειρά σου!!!
Φώφη, κάνε το καλό και ρίξ' την στο γυαλό....


http://filologoi02.forumgreek.com/

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #579 στις: Νοέμβριος 05, 2009, 10:50:29 μμ »
ευχαριστώ και σ'έσενα εύχομαι γρήγορα αναπληρωτής.

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #580 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 09:15:43 πμ »
Συγχαρητήρια και από εμένα στους κληθέντες της Δ΄φάσης, καλή αρχή και καλή σχολική χρονιά!

Καλό κουράγιο, υπομονή και δύναμη στους αναμένοντες τις επόμενες φάσεις, θέλω να πιστεύω ότι θα ακολουθήσει και άλλη φάση (ή φάσεις)
σύντομα, πριν το τέλος του έτους.

Aristos2, νομίζω ότι οι συνοδοιπόροι των προηγούμενων φάσεων δεν ξεχνούν αλλά απουσιάζουν από το φόρουμ λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, έλλειψης χρόνου ή πρόσβασης στο ίντερνετ. Κανείς δεν ξεχνά ό,τι και ο ίδιος πέρασε! Προσωπικά είμαι με δίμηνη άδεια λοχείας και το νεογέννητο δε μου αφήνει πολύ χρόνο, ωστόσο παρακολουθούσα ως επισκέπτρια, όποτε μπορούσα, την εξέλιξη της Δ΄φάσης συμπάσχοντας με όλους σας, οι συνήθειες δεν κόβονται!

Καλή συνέχεια σε όλους, είτε αναπληρωτές είτε ωρομίσθιοι και με το καλό και ο μόνιμος διορισμός!
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #581 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 11:22:47 πμ »
aristos2, dina 94, Sostak, kasta1, glikoulini1, pedel, G7 02, KONSTANTINOS30, marianthid, che, defthim, GERMANOS, georg9, chomsky, nina123, Isfahan, ka, evbak και 19 επισκέπτες

Τουλάχιστον, εμείς που έχουμε τραβήξει τόσο κουπί φέτος ..., ας μην το ξεχάσουμε γρήγορα ...  ;) 8) :(



Χάνονται μωρέ οι συνοδοιπόροι;;;;Εδώ είμαστε. Με κάλεσαν κι εμένα ωρομίσθια αυτή την εβδομάδα...αρκετά μακριά από το σπίτι μου και κουράζομαι πολύ πολύ...αλλά δεν παραπονιέμαι...ίσα ίσα...τραγουδώντας πάω ...σιγοτραγουδώντας επιστρέφω!!!! (Σήμερα έλεγα πιο λυπητερά τραγούδια εξαιτίας της χθεσινής δυάρας......αχ!!!!.). Τέλος πάντων......Στον εκκαθαρισμένο του Πέτρου είμαι στο 141 πλέον!!!Ό,τι γίνει από εδώ και πέρα θα είναι για το καλύτερο....


Δεν ξεχνώ.....

G7, από ποια περιφέρεια εκλήθης;
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #582 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 09:19:38 μμ »
Παιδιά πολλά συγχαρητήρια στους προσφάτως προσληφθέντες! Μπορώ να φανταστώ τη χαρά σας, γιατί και η δική μου είναι πολύ πρόσφατη! Μόλις τώρα μπόρεσα να συνδεθώ γιατί δεν έχω ίντερνετ στη Θεσσαλονίκη!
Κουράγιο στους αναμένοντες, δε μένει πολύς καιρός!

Αποσυνδεδεμένος syrrahm

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1951
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #583 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 09:31:21 μμ »
Παιδιά πολλά συγχαρητήρια στους προσφάτως προσληφθέντες! Μπορώ να φανταστώ τη χαρά σας, γιατί και η δική μου είναι πολύ πρόσφατη! Μόλις τώρα μπόρεσα να συνδεθώ γιατί δεν έχω ίντερνετ στη Θεσσαλονίκη!
Κουράγιο στους αναμένοντες, δε μένει πολύς καιρός!
Συγχαρητήρια AndreaEirini!
Kαλή αρχή!


Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #584 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 11:05:32 μμ »
Παιδιά πολλά συγχαρητήρια στους προσφάτως προσληφθέντες! Μπορώ να φανταστώ τη χαρά σας, γιατί και η δική μου είναι πολύ πρόσφατη! Μόλις τώρα μπόρεσα να συνδεθώ γιατί δεν έχω ίντερνετ στη Θεσσαλονίκη!
Κουράγιο στους αναμένοντες, δε μένει πολύς καιρός!
Συγχαρητήρια AndreaEirini!
Kαλή αρχή!



syrrahm σ' ευχαριστώ πολύ και για τα συγχαρητήρια και για τη στήριξη! Εγώ ήμουν στην προηγούμενη φάση, αλλά η χαρά μου δεν έχει μειωθεί μέχρι τώρα! Τώρα είναι η ώρα για τα συγχαρητήρια στους τελευταίους!
 

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #585 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 11:12:17 μμ »
Κι εγώ εύχομαι συγχαρητήρια σε όλους. Δυστυχώς ακόμα δεν έχω τακτοποιήσει το ίντερνετ στην Κρήτη όπου βρίσκομαι αλλά ελπίζω σύντομα να γίνει κι αυτό για να επανέλθω δριμύτερος στην όμορφη παρέα.

Τελικά κλήθηκα στην Α Ηρακλείου (4η επιλογή μου). Ήθελα Λασίθι βέβαια αλλά ας μην είμαστε άπληστοι (Τελικά εκεί δεν κάλεσαν κανένα). Όλα καλά και δόξα τω Θεώ. Σήμερα μου έδωσαν τα κενά στο Ηράκλειο αλλά δεν ξέρω τις περιοχές, οπότε όποιος γνωρίζει να ας με διαφωτίσει σας παρακαλώ!  :D :D

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #586 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 11:17:51 μμ »
Τί όμορφα νέα είναι αυτά που μαθαίνω για μερικούς παλιούς γνώριμους;!Συγχαρητήρια παιδιά!Χαίρομαι για εσάς.Πραγματικά το αξίζατε!

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Δ φάση Φιλολόγων
« Απάντηση #587 στις: Νοέμβριος 06, 2009, 11:30:40 μμ »
Τί όμορφα νέα είναι αυτά που μαθαίνω για μερικούς παλιούς γνώριμους;!Συγχαρητήρια παιδιά!Χαίρομαι για εσάς.Πραγματικά το αξίζατε!

Κώστα σ' ευχαριστούμε, και είναι πραγματικά μεγάλη ανταμοιβή! Μακάρι σύντομα να τη νιώσουν κι άλλοι συνάδελφοι που το αξίζουν!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 791
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 505
Σύνολο: 516

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.101 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.