*

Αποστολέας Θέμα: απορια για αναπληρωτες πε03  (Αναγνώστηκε 1185 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ndi

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
απορια για αναπληρωτες πε03
« στις: Οκτώβριος 28, 2009, 07:53:06 πμ »
καλημέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως είναι δυνατόν άτομα με λιγότερα μόρια από εμένα, οι οποίοι δεν ειναι τρίτεκνοι, να έχουν καλεστεί και να δουλεύουν ωσ αναπληρωτές και εγώ μαζί με άλλους συναδέλφους να μην δουλεύουμε. Η πηγή μου είναι ο πίνακας που ανέρτησε η vikoulaki στις 27/10. σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Σημειώνω ότι στην αίτησή μου για αναπληρωτής δήλωσα τα πάντα
ο μοναδικος κανονας στη ζωη ειναι να εισαι ευτυχισμενος

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: απορια για αναπληρωτες πε03
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:02:38 »

Αποσυνδεδεμένος horror_mis8ios

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 66
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: απορια για αναπληρωτες πε03
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 28, 2009, 09:49:09 πμ »
καλημέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως είναι δυνατόν άτομα με λιγότερα μόρια από εμένα, οι οποίοι δεν ειναι τρίτεκνοι, να έχουν καλεστεί και να δουλεύουν ωσ αναπληρωτές και εγώ μαζί με άλλους συναδέλφους να μην δουλεύουμε. Η πηγή μου είναι ο πίνακας που ανέρτησε η vikoulaki στις 27/10. σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Σημειώνω ότι στην αίτησή μου για αναπληρωτής δήλωσα τα πάντα


Μήπως αυτοι ειναι αναπληρωτες ειδικης αγωγης;;;;;
αυτοι εχουν ξεχωριστο πινακα και αλλη σειρα!

Αποσυνδεδεμένος vikoulaki

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση:ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: απορια για αναπληρωτες πε03
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 28, 2009, 11:52:01 πμ »
καλημέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως είναι δυνατόν άτομα με λιγότερα μόρια από εμένα, οι οποίοι δεν ειναι τρίτεκνοι, να έχουν καλεστεί και να δουλεύουν ωσ αναπληρωτές και εγώ μαζί με άλλους συναδέλφους να μην δουλεύουμε. Η πηγή μου είναι ο πίνακας που ανέρτησε η vikoulaki στις 27/10. σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Σημειώνω ότι στην αίτησή μου για αναπληρωτής δήλωσα τα πάντα

Οι συνάδελφοι αυτοί είναι της Ειδικής Αγωγής.Εχουν δικό τους ξεχωριστό πίνακα και υπάρχουν και στον πίνακα Γενικής.Γι΄αυτό βλέπουμε και το παράξενο άτομα που είχαν κληθεί στην Γενική να καλούνται αργότερα στην Ειδική  και αντίστροφα.Εκει διατηρώ την πρώτη ημερομηνία κλήσης του Αναπληρωτή
Στον πίνακα που έχω δώσει:
Υπάρχει μια στήλη  ΣΜΕΑ με πράσινο έντονο χρώμα.Είναι ολοι απο Ειδική Αγωγή-Βraille-Νοηματική  με ημερομηνίες πρόσληψης  22-9 ,  24-9,  2-10,  και 27-10  οπως και στις 24-9  απο Εκκλησιστικά(  μωβ )
Αν κάνεις μια ταξινόμηση κατα ημερομηνία θα δεις οτι αυτά τα άτομα  στις παραπάνω ημερομηνίες είναι απο ΣΜΕΑ

Σωστή η παρατηρησή σου, γιατι υπάρχουν νέοι συνάδελφοι που δεν τα γνωρίζουν τα παραπάνω οπότε έχουν τους ίδιους προβληματισμούς

Μια και έγινε αναφορά στον πίνακα Αναπληρωτών έχω δώσει και μόρια αναπλήρωσης.Είναι κατα προσέγγιση και πολύ περισσότερο γι΄αυτούς που κλήθηκαν απο αρχές Οκτώβρη.Κάποιοι ίσως και ολοι πριν κληθούν αναπληρωτές ήταν ωρομίσθιοι.Οπότε θα υπολογιστούν και αυτά τα μόρια τα οποία δεν μπορώ να γνωρίζω



 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162254
  • Σύνολο θεμάτων: 19245
  • Σε σύνδεση σήμερα: 584
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 545
Σύνολο: 557

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.102 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.