*

Αποστολέας Θέμα: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)  (Αναγνώστηκε 77118 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #336 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 03:35:49 μμ »
καλησπερα...επιτελους ακουσα ενα καλο νεο....επιτελους...............μια ανασα.επιτελους.............επιτελους...............δηλαδη αυτο που πιστευω ακουσα οτι μεχρι τελη νοεμβρη θα βγει επομενη φαση...παντως λογικα πρεπει να ειναι αξιοπρεπης ο αριθμος.....γιατι θα εχει περασει ενας ηνας περιπου............

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:26:19 »

Αποσυνδεδεμένος georgia_georgia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #337 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 03:40:24 μμ »
 κορίτσια εδώ άλλα λένε... ότι θα πάρουν από τον πίνακα του ασεπ... έτσι δεν λένε http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=16288.1815
the best teachers teach from the heart... not from the book...

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #338 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 03:53:03 μμ »
τι εννοεις????????gagapina??????

Αποσυνδεδεμένος lefa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 993
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #339 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 04:01:11 μμ »
πωσ να πάρουν από ασεπ  (όλοι εμεισ ειμαστε ασεπ)και η προυπηρεσία μασ    δεν θα μετρηθεί............ και στον τελευταιό δεν έγραψα και πολύ καλα....αμαν


μήπωσ πιο πολύ θα γίνουν για 2βαθμια.... δεν ξέρω πια....πείτε και εσείσ .

από που θα π'αρουν του χρόνου.εγώ άκουσα και λογικό είνια από τουσ πίνακεσ αναπληρωτών

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:26:19 »

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #340 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 04:08:46 μμ »
αποκλειεται να παρουν απο τον πινακα τουα σεπ τουλαχιστον φετος.με τιποτα

Αποσυνδεδεμένος TESY

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #341 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 04:18:10 μμ »
Παιδιά ψυχραιμία, δεν πιστευω ότι θα αλλάξει κάτι όχι μόνο για φέτος αλλά και για τα επόμενα έτη, εγώ νομίζω ότι όλος ο ντόρος γίνεται για την επιτυχία του ΑΣΕΠ που δεν μας αφορά. Για να πάρουν αναπληρωτές από τον πίνακα του ΑΣΕΠ κι όχι από των αναπληρωτών θα πρέπει να πάψουν να μετρούν τα μόρια προυπηρεσίας, οπότε το θεωρώ τουλάχιστον αδιανόητο. Εξάλλου αν είδατε το πρωί την υπουργό στην ΝΕΤ, νομίζω το άλλαξε λίγο το στυλάκι που είχε αρχικά με τις εξαγγελίες της.
Απότι είδα την Πέμπτη θα συναντηθεί με τη ΔΟΕ οπότε "κοντός ψαλμός αλληλούια" 

Αποσυνδεδεμένος georgia_georgia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #342 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 04:30:00 μμ »
δεν ξέρω κορίτσια. εγώ φοβάμαι... και όλα αυτά που λέει ''προσλήψεις σε επίπεδο σχολείου''??? τρέμω στη ιδέα... ολα τα όνειρα μου νομίζω ότι καταρέουν... και ότι θα παίρνουμε λίγα μόρια από αναπλήρωση που δεν θα μετράνε για διορισμο άλλά για προσαύξηση στο βαθμό του γραπτού, ενώ μόνιμοι θα γινόμαστε μόνο μέ επιτυχία στον διαγωνισμο.. αλλιώς ξαναδίνεις και όσο γραφεις καλα σε παίρνουν αναππληρώτρια... ώσπου να γράψεις τέλεια και να είσαι από τους πρώτους.  κάτι τέτοια ακούγονται στο θεματάκι. τουλάχιστον να ισχύσουν από τον επόμενο ασεπ. είναι άδικο να γίνουν από σεπτέμβρη, με άλλους όρους υποτίθεται ότι δώσαμε ασεπ!!!!
the best teachers teach from the heart... not from the book...

Αποσυνδεδεμένος TESY

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #343 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 04:39:33 μμ »
δεν ξέρω κορίτσια. εγώ φοβάμαι... και όλα αυτά που λέει ''προσλήψεις σε επίπεδο σχολείου''??? τρέμω στη ιδέα... ολα τα όνειρα μου νομίζω ότι καταρέουν... και ότι θα παίρνουμε λίγα μόρια από αναπλήρωση που δεν θα μετράνε για διορισμο άλλά για προσαύξηση στο βαθμό του γραπτού, ενώ μόνιμοι θα γινόμαστε μόνο μέ επιτυχία στον διαγωνισμο.. αλλιώς ξαναδίνεις και όσο γραφεις καλα σε παίρνουν αναππληρώτρια... ώσπου να γράψεις τέλεια και να είσαι από τους πρώτους.  κάτι τέτοια ακούγονται στο θεματάκι. τουλάχιστον να ισχύσουν από τον επόμενο ασεπ. είναι άδικο να γίνουν από σεπτέμβρη, με άλλους όρους υποτίθεται ότι δώσαμε ασεπ!!!!

να μην ισχυσουν ΠΟΤΕ,οχι από τον επόμενο ασεπ..Παιδιά το ειπε το πρωι,το 2010-11 θα ισχυσει το ιδιο οπως και τωρα..Δεν ακουσα μεχρι τωρα να πει οτι καταργει τα μόρια από επιτυχιες στον ασεπ.Ας περιμενουμε να δουμε...και προπαντων ψυχραιμία.....

Αποσυνδεδεμένος lefa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 993
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #344 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 05:09:23 μμ »
συμφωνώ με TESY.Λοιπόν κανένα νέο για επόμενη φάση....τι λέτε θα ε'εχουμε σύντομα.............αμαν θα μασ σκάσουν.......

ΕφηΤζ.

  • Επισκέπτης
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #345 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 05:21:08 μμ »
ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ..
ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑΦΡΑΣΗ: ΨΩΜΙ - ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ[/b]

Αποσυνδεδεμένος kkristi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 38
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #346 στις: Νοέμβριος 17, 2009, 07:00:37 μμ »
Όταν λες εμαθες από που έμαθες;;;Εγκυρη πηγή;;;;Μη μας δινεις τσαμπα ελπίδες...

Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου(λάθος μου ίσως) . Τα θεώρησα καλά τα νέα και για αυτό το ανακοίνωσα. Δεν ξέρω τον αριθμό ! Κανείς δεν ξέρει σίγουρα ακόμη!

Καλά κάνεις και τα λες, στο κάτω κάτω, το πόσο ο καθένας "κρεμιέται" απ' τις ελπίδες του, είναι δικό του πρόβλημα. Εδώ είμαστε για να καταθέτουμε όποια πληροφορία έχουμε, όχι απαραίτητα διπλοτσεκαρισμένη για την εγκυρότητά της (δεν είμαστε δα και οι Σέρλοκ Χολμς των πληροφοριών, για να μπορούμε να ξέρουμε αν αυτό που έχουμε ακούσει ή μάθει είναι απόλυτα σωστό ή έγκυρο) και για να λέμε τη γνώμη μας χωρίς φόβο και πάθος.
Μη στήσουμε στον τοίχο και όποιον άνθρωπο μπαίνει στον κόπο να μοιραστεί μαζί μας κάτι που έχει πληροφορηθεί.
Κυρίως ψυχραιμία!


Εννοείται πως καλά κάνει και το λέει η κοπέλα, και μακάρι να ισχύει, δεν είπα να μην λέμε την γνώμη μας, ούτε και την έστησα στον τοίχο, όπως λες.. Αντιθέτως εσύ με στήνεις στον τοίχο λες και είπα κάτι κακό.
Απλά ρώτησα αν είναι έγκυρη η πηγή της, επειδή κατά καιρούς ακούγονται διάφορα.. Για όλους εμάς που είμαστε κοντά είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό..

Αποσυνδεδεμένος lefa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 993
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #347 στις: Νοέμβριος 18, 2009, 10:47:42 πμ »
καλημέρα......έχει κανείσ κανένα νέο.....................

Αποσυνδεδεμένος vasoula_

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #348 στις: Νοέμβριος 18, 2009, 12:59:49 μμ »
το στομάχι μου έχει γίνει κόμπος από το άγχος... κ πάνω που είχα σίγουρο το διορισμό για του χρόνου, μας γα@@σε κανονικά η Διαμαντοπούλου!

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #349 στις: Νοέμβριος 18, 2009, 02:16:34 μμ »
καλησπερα και απο εμενα......αν σας πω οτι εχω βαρεθει??????????ειλικρινα...ας γινει οτι να ναι.ελεος......το μονο που εχω να πω ειναι να βγει φαση μεχρι τελη του μηνα αυτο..απο εκει και περα θα αρχζω............να εκνευριζομαι και να φτανω περα απο τα ορια μου..........και φαση οχι των 8 ατομων...........αυτα απο εμενα...........α και μια ερωτησουλα τουλαχιστον πως μπορουμε να μαθουμε αν θα βγει φαση η οχι ?????????απο το υπουργειο κανενα νεο????????

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162169
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 805
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 742
Σύνολο: 761

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.06 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.