*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ03 - Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού 2010  (Αναγνώστηκε 92215 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dimstella

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #350 στις: Ιούλιος 24, 2010, 09:22:41 μμ »
καλησπερα.κ γω το ιδιο παρατηρησα στον πινακα πε03 που ανηκω.εχω επισημανει αρκετα ονοματα των οποιων τα αθροισματα στα μορια τους δεν συμφωνουνμε τα μορια που δειχνει οτι εχουν συνολικα!γι αυτο και θα κανω ενσταση!θα  συμβουλευα οποιον παρατηρησει τα αντιστοιχα να κανει το ιδιο.τωρα αν ειναι απο οαεδ ή οτεκ τρεχα-γυρευε....λες κ μπορουμε να ελεγξουμε τα μοριατους!   να μην το αφησουμε ομως ετσι!γιατι μπορει να εχει γινει σε καποιο απ'αυτα λαθος και να αλλαξει η σειρα.εστω κ ενα να αλλαξει ειναι σημαντικο...και κατι αλλο..δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω οι οαεδιτες ΚΑΙ  ΔΙΚΑΙΩΣ δεν μπηκαν στο 24 μηνο γιατι η προυπηρεσια τους δεν νοουταν πραγματικη ,ΜΠΗΚΑΝ στο 40%!!!!!!!!!!!γιατι μηπωσ και στο 40%(στον ενιαιο ΔΙΟΡΙΣΜΩΝ ΔΕ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΥΠΕΠΘ Κ ΜΟΝΟ?????)Δεν ειναι δικαιο να παιδευομαστε τοσα χρονια ,ΝΑ κοντευεις να φτασεις στο τελος κ να σου μπαινουν σφηνα 50 κ βαλε ατομα μπροστα!!!!!!!Αν μη τι αλλο ειναι ΑΠΑΝΘΡΩΠΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο σχετικός νόμος ψηφίστηκε πριν από 1,5 χρόνο, λίγο αργά για δάκρυα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:48:36 »

Αποσυνδεδεμένος nini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #351 στις: Ιούλιος 24, 2010, 09:37:53 μμ »
ισως...εγω μια φορα ομως εχω να λεω οτι προσπαθησα στο να μη γινει αυτο μια κ ειμαι μια απο τους αρκετους που κατεφυγαν στο δικηγορο για την ομαδικη προσφυγη..τωρα οπως λεσ ισως να ειναι αργα αλλα τουλαχιστον προσπαθησα στο να μην το φαω αμασητο..και σημειωτεον :ακομη δεν εχει εκδικαστει οποτε μην το θεωρουμε κ τελειωμενο!οσον αφορα ομως τη διαφορα στα συνολα που την αποδιδεις?σε οεκ ,οαεδ κλπ?δε μπορει καποιο να ειναι κ λαθος...?

Αποσυνδεδεμένος dimstella

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #352 στις: Ιούλιος 24, 2010, 09:41:07 μμ »
το οτι δεν έμεινες στους αφορισμούς και στις κλάψες και προσπάθησες με δραστικό τρόπο να βρεις το δίκιο σου σε τιμάει.

Αποσυνδεδεμένος PHYSCIENCE

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #353 στις: Ιούλιος 24, 2010, 10:12:37 μμ »
γιατι ομως την προυπηρεσια των ΟΑΕΔιτων,την περασαν ΟΛΟΚΛΗΡΗ στον Ενιαιο του 40% ; στον ενιαιο δεν μετραται η προυπηρεσια που εχει αποκτηθει στα σχολεια του ΥΠΕΠΘ;
Ο κυριότερος λόγος είναι γιατί ............πίστεψε με αυτός είναι..........
γιατί εσύ δεν ξέρεις τι σου γίνεται.......
και όταν λέω εσύ...εννοώ ....και εγώ φίλε μου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:48:36 »

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #354 στις: Ιούλιος 25, 2010, 12:03:51 μμ »
ισως...εγω μια φορα ομως εχω να λεω οτι προσπαθησα στο να μη γινει αυτο μια κ ειμαι μια απο τους αρκετους που κατεφυγαν στο δικηγορο για την ομαδικη προσφυγη..τωρα οπως λεσ ισως να ειναι αργα αλλα τουλαχιστον προσπαθησα στο να μην το φαω αμασητο..και σημειωτεον :ακομη δεν εχει εκδικαστει οποτε μην το θεωρουμε κ τελειωμενο!οσον αφορα ομως τη διαφορα στα συνολα που την αποδιδεις?σε οεκ ,οαεδ κλπ?δε μπορει καποιο να ειναι κ λαθος...?
στην ίδια ομάδα ανήκουμε!αν και με πήρε κάπως από κάτω με την αναβολή της δίκης,πιστεύω ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε!μπορεί να περάσει αρκετός καιρός μέχρι να εκδικαστεί η υπόθεση αλλά εγώ έχω τουλάχιστον την συνείδησή μου ήσυχη!

Αποσυνδεδεμένος m_rebel

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #355 στις: Ιούλιος 25, 2010, 12:43:26 μμ »
γιατι ομως την προυπηρεσια των ΟΑΕΔιτων,την περασαν ΟΛΟΚΛΗΡΗ στον Ενιαιο του 40% ; στον ενιαιο δεν μετραται η προυπηρεσια που εχει αποκτηθει στα σχολεια του ΥΠΕΠΘ;
Ο κυριότερος λόγος είναι γιατί ............πίστεψε με αυτός είναι..........
γιατί εσύ δεν ξέρεις τι σου γίνεται.......
και όταν λέω εσύ...εννοώ ....και εγώ φίλε μου.

Ο λόγος είναι απλός:
για να διοριστούνε τα λεβεντόπαιδα του ΟΑΕΔ έπρεπε να γίνει μπινιά τουλάχιστον σε ένα πίνακα...
Και με συνεργασία προηγούμενης και νυν ηγεσίας του ΥΠΕΠΘ. Όταν αφορά βύσματα το κράτος έχει και συνέχεια και συνέπεια.
Αφού διορίζονται από τον ενιαίο έτσι και στην πλειοψηφία δεν έχουν επιτυχία ΑΣΕΠ, γιατί να δημιουργήσουν θέμα βάζοντάς τους ΚΑΙ στο 24μηνο; Νομίζετε ότι σεβάστηκαν ή φοβήθηκαν τους 24μηνίτες;; Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;...

Αποσυνδεδεμένος achilles

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #356 στις: Ιούλιος 26, 2010, 02:30:53 μμ »
Να και το άλλο με το Τοτό:    Μήπως οι τότε συνδικαλιστές-εκπρόσωποι των αναπληρωτών-ωρομισθίων έκαναν μία συμφέρουσα( για τους ίδιους )συνδιαλλαγή ?

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #357 στις: Ιούλιος 26, 2010, 02:57:37 μμ »
Να και το άλλο με το Τοτό:    Μήπως οι τότε συνδικαλιστές-εκπρόσωποι των αναπληρωτών-ωρομισθίων έκαναν μία συμφέρουσα( για τους ίδιους )συνδιαλλαγή ?
για πες!
εγώ σήμερα έμαθα ότι γνωστός αρθρογράφος που ασχολείται αποκλειστικά με την εκπαίδευση,υποκινείται από την ΟΛΜΕ και προσπαθεί πάντα να περάσει στην κοινη γνώμη την άποψη της ΟΛΜΕ ως σωστή!τελικά για να δούμε άσπρη μέρα θα πρέπει να σταματησει να υπάρχει η ΟΛΜΕ με την μορφή που υπάρχει σήμερα:συνδικαλιστες που το μόνο που τους νοιάζει να κάθονται και να γίνονται τα προσωπικά τους ρουσφέτια!τώρα κατάλαβα γιατι φέτος στα σχολεία που ήμουν οι περισσότεροι καθηγητές δεν πήγαν να ψηφίσουν!

Αποσυνδεδεμένος miltos74

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #358 στις: Ιούλιος 26, 2010, 03:13:15 μμ »
Να και το άλλο με το Τοτό:    Μήπως οι τότε συνδικαλιστές-εκπρόσωποι των αναπληρωτών-ωρομισθίων έκαναν μία συμφέρουσα( για τους ίδιους )συνδιαλλαγή ?

Μήπως ήταν γυμναστές  :-X :-X  στο κεντρικό συμβούλιο αναπληρωτών-ορωμισθίων  ??? Μήπως κάποιος γυμναστής ήταν πολύ πολύ κοντά στην Κουτσίκου (ποιο κοντά δεν γίνεται ούτε με τον άνδρα της). Μήπως οι διορισμοί γυμναστών στατιστικά αυξήθηκαν τότε ??? ??? ??? Μήπως κουμάντο έκαναν κάποιοι γυμναστές από Θεσσαλία ίσως Λάρισα ??? ???   ΤΥΧΑΙΟ;;;    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε αλλά από Α.....  ξεκινάει το όνομα. Κρεμάλα παίζει κανείς;;


ΟΛΜΕ  ;D ;D :P  Τα σκυλιά που με ένα κόκκαλο σταματούν να γαυγίζουν.  Δώστους 5 ευρώ αύξηση και όλα καλά. Πότε έκαναν απεργία για τους αναπληρωτές ή για τους ωρομίσθιους;;;
Μόνο για καμια ψωροαύξηση και για να μην φαίνεται αυτο έβαζαν στα αιτήματά τους και τους άλλους ξέρετε τους τελευταίους τροχούς της αμάξης τους αναπληρωτες και τους ωρομίσθιους.

Υ.Γ.  Προς διορισμένους:    Μόνιμος είμαι και γω αλλά πάω σε συνελεύσεις αναπληρωτων και ωρομισθίων ποτέ στης ΕΛΜΕ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 26, 2010, 03:19:43 μμ από miltos74 »

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #359 στις: Ιούλιος 26, 2010, 03:27:38 μμ »
Να και το άλλο με το Τοτό:    Μήπως οι τότε συνδικαλιστές-εκπρόσωποι των αναπληρωτών-ωρομισθίων έκαναν μία συμφέρουσα( για τους ίδιους )συνδιαλλαγή ?

Μήπως ήταν γυμναστές  :-X :-X  στο κεντρικό συμβούλιο αναπληρωτών-ορωμισθίων  ??? Μήπως κάποιος γυμναστής ήταν πολύ πολύ κοντά στην Κουτσίκου (ποιο κοντά δεν γίνεται ούτε με τον άνδρα της). Μήπως οι διορισμοί γυμναστών στατιστικά αυξήθηκαν τότε ??? ??? ??? Μήπως κουμάντο έκαναν κάποιοι γυμναστές από Θεσσαλία ίσως Λάρισα ??? ???   ΤΥΧΑΙΟ;;;    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε αλλά από Α.....  ξεκινάει το όνομα. Κρεμάλα παίζει κανείς;;


ΟΛΜΕ  ;D ;D :P  Τα σκυλιά που με ένα κόκκαλο σταματούν να γαυγίζουν.  Δώστους 5 ευρώ αύξηση και όλα καλά. Πότε έκαναν απεργία για τους αναπληρωτές ή για τους ωρομίσθιους;;;
Μόνο για καμια ψωροαύξηση και για να μην φαίνεται αυτο έβαζαν στα αιτήματά τους και τους άλλους ξέρετε τους τελευταίους τροχούς της αμάξης τους αναπληρωτες και τους ωρομίσθιους.

Υ.Γ.  Προς διορισμένους:    Μόνιμος είμαι και γω αλλά πάω σε συνελεύσεις αναπληρωτων και ωρομισθίων ποτέ στης ΕΛΜΕ
πέστα βρε συνάδελφε να τα μάθουμε και εμείς!μα είπα και εγώ :τόσοι πολλοί διορισμοί γυμναστών!αν είναι δυνατόν!επίσης για θεσσαλονίκη γνωρίζω( από συνάδελφο ωρομίσθιο που πηγε σε μια συνέλευση αναπληρωτών και έφυγε με ελαφριας μορφής εγκεφαλικό) ότι το συνδικαλιστικό όργανο των αναπληρωτών έχει στην κορυφή τεχνικές ειδικότητες που πάντα βάζουν μπροστα τον δικό του διορισμό !καλό ε?και το καλύτερο:η τεχνική ειδικότητα που ανέφερα είναι σχετική με το τριχωτό της κεφαλής!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!άντε τώρα εμεις να βρούμε το δίκιο μας!

Αποσυνδεδεμένος minus03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 568
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #360 στις: Ιούλιος 26, 2010, 03:29:05 μμ »
Aγαπητε Physcience,προφανως  τα ερωτηματα μας ειναι ρητορικα...απλα το θρασος και των προηγουμενων,και των σημερινων να "νομιμοποιησουν" με το
"ετσι γουσταρουμε", τα καλοπαιδα του ΟΑΕΔ, ειναι απιστευτο..
και βεβαια θα συμφωνησω με τους συναδελφους,οτι αν περιμενουμε απο την ΟΛΜΕ ή την ΠΕΑ ,καληνυχτα κι εφεξε....και εξαλλου ποτε εμεις οι μαθηματικοι
κερδισαμε κατι για το δικο μας πτυχιο; μηπως η Ε.Μ.Ε. που κοιμαται ορθια;
η μονη ελπιδα,ειναι να μην δουλεψουν τα σχεδια τους,αλλα αυτο προυποθετει αντιδραση των μονιμων( χλωμο), ή αλλαγη υπουργου παιδειας με τον ανασχηματισμο,αν γινει, μηπως και σωθει κατι....τι να πω πια...συναδελφοι δουλεψα 150 χλμ μακρια απ το σπιτι μου,και κατρακυλησα απο τους πινακες,αντι να ανεβω,για να βολευτουν οι ΟΑΕΔιτες και οι ΟΤΕΚιτες...ΝΤΡΟΠΗ!

Αποσυνδεδεμένος miltos74

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #361 στις: Ιούλιος 26, 2010, 03:39:31 μμ »
Aγαπητε Physcience,προφανως  τα ερωτηματα μας ειναι ρητορικα...απλα το θρασος και των προηγουμενων,και των σημερινων να "νομιμοποιησουν" με το
"ετσι γουσταρουμε", τα καλοπαιδα του ΟΑΕΔ, ειναι απιστευτο..
και βεβαια θα συμφωνησω με τους συναδελφους,οτι αν περιμενουμε απο την ΟΛΜΕ ή την ΠΕΑ ,καληνυχτα κι εφεξε....και εξαλλου ποτε εμεις οι μαθηματικοι
κερδισαμε κατι για το δικο μας πτυχιο; μηπως η Ε.Μ.Ε. που κοιμαται ορθια;
η μονη ελπιδα,ειναι να μην δουλεψουν τα σχεδια τους,αλλα αυτο προυποθετει αντιδραση των μονιμων( χλωμο), ή αλλαγη υπουργου παιδειας με τον ανασχηματισμο,αν γινει, μηπως και σωθει κατι....τι να πω πια...συναδελφοι δουλεψα 150 χλμ μακρια απ το σπιτι μου,και κατρακυλησα απο τους πινακες,αντι να ανεβω,για να βολευτουν οι ΟΑΕΔιτες και οι ΟΤΕΚιτες...ΝΤΡΟΠΗ!

και να φανταστείς 2η χρονιά μετά από ΑΣΕΠ πάντα ανεβαίναμε θέσεις. Όπως είπα και σε άλλο θέμα εδω στο forum όσοι ασχολούμαστε με αυτά περιμέναμε από πέρσι η φετινή χρονιά να είναι των ΟΑΕΔητών.

Αποσυνδεδεμένος minus03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 568
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #362 στις: Ιούλιος 26, 2010, 03:47:10 μμ »
το ξεραμε milto,αλλα παντα ειχαμε μια ελπιδα,οτι ενταξει,μας τους σβερκωσαν στον πινακα αναπληρωτων,τουλαχιστον να μην μας παιρναγαν στον ενιαιο,πραγμα που θα γινοταν βεβαια σταδιακα ,γιατι θα τους επαιρναν συνεχεια αναπληρωτες...αλλα δεν επρεπε να τους πιασει τους καημενους το καινουριο συστημα...μην κουραστουν κι αλλο στη ζωη τους... :P...το οτι φετος θα μεινουν 17000 συναδελφοι αναπληρωτες -ωρομισθιοι χωρις δουλεια,δεν ενοχλει κανεναν...

Αποσυνδεδεμένος miltos74

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΠΕΟ3- Πίνακας Εκτίμησης Μορίων Διορισμού
« Απάντηση #363 στις: Ιούλιος 26, 2010, 03:47:32 μμ »
Να και το άλλο με το Τοτό:    Μήπως οι τότε συνδικαλιστές-εκπρόσωποι των αναπληρωτών-ωρομισθίων έκαναν μία συμφέρουσα( για τους ίδιους )συνδιαλλαγή ?

Μήπως ήταν γυμναστές  :-X :-X  στο κεντρικό συμβούλιο αναπληρωτών-ορωμισθίων  ??? Μήπως κάποιος γυμναστής ήταν πολύ πολύ κοντά στην Κουτσίκου (ποιο κοντά δεν γίνεται ούτε με τον άνδρα της). Μήπως οι διορισμοί γυμναστών στατιστικά αυξήθηκαν τότε ??? ??? ??? Μήπως κουμάντο έκαναν κάποιοι γυμναστές από Θεσσαλία ίσως Λάρισα ??? ???   ΤΥΧΑΙΟ;;;    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε αλλά από Α.....  ξεκινάει το όνομα. Κρεμάλα παίζει κανείς;;


ΟΛΜΕ  ;D ;D :P  Τα σκυλιά που με ένα κόκκαλο σταματούν να γαυγίζουν.  Δώστους 5 ευρώ αύξηση και όλα καλά. Πότε έκαναν απεργία για τους αναπληρωτές ή για τους ωρομίσθιους;;;
Μόνο για καμια ψωροαύξηση και για να μην φαίνεται αυτο έβαζαν στα αιτήματά τους και τους άλλους ξέρετε τους τελευταίους τροχούς της αμάξης τους αναπληρωτες και τους ωρομίσθιους.

Υ.Γ.  Προς διορισμένους:    Μόνιμος είμαι και γω αλλά πάω σε συνελεύσεις αναπληρωτων και ωρομισθίων ποτέ στης ΕΛΜΕ
πέστα βρε συνάδελφε να τα μάθουμε και εμείς!μα είπα και εγώ :τόσοι πολλοί διορισμοί γυμναστών!αν είναι δυνατόν!επίσης για θεσσαλονίκη γνωρίζω( από συνάδελφο ωρομίσθιο που πηγε σε μια συνέλευση αναπληρωτών και έφυγε με ελαφριας μορφής εγκεφαλικό) ότι το συνδικαλιστικό όργανο των αναπληρωτών έχει στην κορυφή τεχνικές ειδικότητες που πάντα βάζουν μπροστα τον δικό του διορισμό !καλό ε?και το καλύτερο:η τεχνική ειδικότητα που ανέφερα είναι σχετική με το τριχωτό της κεφαλής!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!άντε τώρα εμεις να βρούμε το δίκιο μας!

Στην τελευταία συνέλευση αναπληρωτων ωρομισθίων πόλη δεν λέω από τις 2 ωρες συνέλευσης το 1 τέταρτο ασχοληθήκαμε με τις καθηγητικές ειδικότητες και τον υπόλοιπο χρόνο αν πρέπει να φτιαχτούν τμήματα κομμωτικής,  ονυχοπλαστικής  σκατοπλαστικής και τέτοιες αηδίες.  Φεύγοντας λέω σε κάτι συναδέλφους καθηγητές φιλολογους και μαθηματικούς ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΦΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΕΔΡΕΙΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162170
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 805
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 775
Σύνολο: 792

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.103 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.