*

Αποστολέας Θέμα: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;  (Αναγνώστηκε 175546 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MelG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
  • Tout est possible.
    • Προφίλ
    • Καλά που έχουμε και τον Μάικλ Τζάκσον...
Απ: ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #532 στις: Ιούλιος 29, 2010, 01:44:46 μμ »
Eπειδή είμαι σ' αυτούς που συμμετείχαν στην ένσταση κατά των οαεδιτών ,σας λέω πως το δικαστήριο αναβλήθηκε για τις 9-6-2010. Μακάρι να τους πετάξουμε όλους έξω.
εχουμε νεοτερα απο την δικη ? επισης ξερεις κανενα τηλεφωνο για να μιλησω με τον δικηγορο? ειμαι απο αυτους που εχουν συμμετασχει στην ενσταση
Τηλεφώνησα στο δικηγόρο, κράτησαν το νούμερό μου για να με καλέσει όταν θα τέλειωνε το ραντεβού του αλλά ακόμη δε με πήρε. Κάποιος πριν δημοσίευσε το όνομα και τηλέφωνο ενός δικηγόρου και τώρα δεν μπορώ να το βρω αυτό το μήνυμα για να ξαναπάρω.  Επίσης κάποια παιδιά που μου απάντησα με πμ μου έδωσαν γενικόλογες πληροφορίες. Ρωτάω: πώς μπορούμε να συμμετέχουμε κι εμείς στην κίνηση ένστασης κατά των τωρινών πινάκων διορισμών;Επίσης παρακαλώ το χρήστη που δημοσίευσε το τηλέφωνο του δικηγόρου να το ξαναγράψει.
Χαίρομαι που δε θα διοριστώ ποτέ τελικά γιατί θα μείνω στην πόλη μου που λατρεύω.
Καλά που έχουμε και τον Μάικλ Τζάκσον πάντως...
http://www.youtube.com/user/mjacksontruth

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:11:08 »

Αποσυνδεδεμένος MelG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
  • Tout est possible.
    • Προφίλ
    • Καλά που έχουμε και τον Μάικλ Τζάκσον...
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #533 στις: Ιούλιος 29, 2010, 01:48:02 μμ »
Οκ ήταν πιο πάνω, μας χάζεψε η ζέστη, τέλος...
Χαίρομαι που δε θα διοριστώ ποτέ τελικά γιατί θα μείνω στην πόλη μου που λατρεύω.
Καλά που έχουμε και τον Μάικλ Τζάκσον πάντως...
http://www.youtube.com/user/mjacksontruth

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #534 στις: Ιούλιος 29, 2010, 01:54:06 μμ »
 ;D

Αποσυνδεδεμένος englishteacher06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #535 στις: Ιούλιος 29, 2010, 03:30:06 μμ »


   Ερωτηση : αυτα τα σχολεια του ΟΑΕΔ που μας φορεσαν με το ζορι στο κεφαλι  >:( θα δινουν την δυνατοτητα σε οποιον δουλεψει εκει π.χ. στις ΕΠΑΣ του Ο.Α.Ε.Δ. απο τον Σεπτεμβρη του 2010 και μετα να παιρνει προυπηρεσια που θα καταχωρειται στους πινακες αναπληρωτων -διορισμων- ωρομισθιων ?  ??? ??? γιατι αυτο που εγινε φετος δεν εχει προηγουμενο....μιλαω για την ανατροπη στους πινακες....  :'( :'(  και την ιδια απορια εχω και για τα σχολεια του ΟΤΕΚ ..............αν καποιος γνωριζει ας μου πει.....για να ξερω να μεταναστευσω απο φετος η οχι ακομη.................σας ευχαριστω συναδελφοι........... :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:11:08 »

Αποσυνδεδεμένος ferrari

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #536 στις: Ιούλιος 29, 2010, 03:58:09 μμ »
Αγαπητή GIOTOULA όπως έχεις ακούσει, οι πίνακες με μόρια του καθενός κλείδωσαν 30/6/2010.

 Μετα από αυτή την ημερομηνία προϋπηρεσίες θα ισχύουν μόνο για τα σχολεία του ΥΠΕΠΘ και με συγκεκριμένο συντελεστή για τον επόμενο ΑΣΕΠ.

Διάβασε τον νόμο

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #537 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:00:19 μμ »
Μετα από αυτή την ημερομηνία προϋπηρεσίες θα ισχύουν μόνο για τα σχολεία του ΥΠΕΠΘ...
Μην ορκίζεσαι...  :( :( :(
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος mokrina

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 679
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #538 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:03:11 μμ »
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ zagorakis και ολα τα αλλα λαμογια (ΟΑΕΔ-ΟΤΕΚ) που τοσα χρονια δουλευαν ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, δε δωσανε ΑΣΕΠ και τωρα τρωνε θεσεις αλλων. ΟΥΣΤ

Αποσυνδεδεμένος englishteacher06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #539 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:15:52 μμ »
Μετα από αυτή την ημερομηνία προϋπηρεσίες θα ισχύουν μόνο για τα σχολεία του ΥΠΕΠΘ...
Μην ορκίζεσαι...  :( :( :(


Συμφωνω απολυτα με την συναδελφισσα ...........ολα ειναι επισφαλη..........ξερω πως οι πινακες κλειδωσαν και πως θα πρεπει να γινει νεος διαγωνισμος και μετα.............αλλα σε αυτην την χωρα χαρακτηριζομαστε απο ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΚΥΒΕΡΝΗΣΙΑ........του χρονου μη σου κανει εντυπωση αν ζητησει καινουργια πραγματα η μανταμ................... :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Αποσυνδεδεμένος miltos74

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #540 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:26:46 μμ »
Φίλε Zagorakis.

 Δεν ξέρω πόσο καιρό μπαίνεις και ασχολείσαι με το forum απλά να ξέρεις ότι τα 2 τελευταία χρόνια και ειδικά πέρσι υπήρχαν αναφορές όχι μόνο εναντίον του τρόπου διορισμού συναδέλφων στον ΟΑΕΔ αλλά και ατα Εκκλησιαστικά και στην ΠΔΣ και στην Σιβιτανίδειο σχολή και σε άλλες. Άρα δεν στέκει ότι το σύμπαν τα έχει βάλει μόνο με τους ΟΑΕΔητες. Απλά το "βόλεμά" σας ήταν πολύ προκλητικό καθώς και ο τρόπος που πολλοί από εσάς 'Πανηγύρισαν" την είσοδό τους στους πίνακες.
Να σου πω επίσης πως ακόμα και στην ΠΔΣ που τα κριτήρια ήταν καθαρά ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ οι συνάδελφοι έγραφαν αρκετά εώς πολλά χιλιόμετρα κάτι που πολλοί από τους ΟΑΕΔητες δεν έκαναν ΠΟΤΕ.

Φιλικά

Μιλτιάδης

Υ.Γ.  Δυστυχώς έχουμε καταντήσει να ντρεπόμαστε να πούμε πως διοριστήκαμε μεταξυ μας στα σχολεία. Εκεί καταντήσαμε. Τέλος πάντων στο σχολείο ποτε δεν ρωτας πως διορίστηκες είναι άλλα τα προβλήματα τότε...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 29, 2010, 04:31:21 μμ από miltos74 »

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #541 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:28:59 μμ »
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ zagorakis και ολα τα αλλα λαμογια (ΟΑΕΔ-ΟΤΕΚ) που τοσα χρονια δουλευαν ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, δε δωσανε ΑΣΕΠ και τωρα τρωνε θεσεις αλλων. ΟΥΣΤ
Βρε συ, εμένα πήραν τα σκάγια;!  ;D ;D ;D
Δεν είμαι του ΟΑΕΔ, ειρωνικά το λέω, όλο δεν ισχύει η προυπηρεσία από 'δω κι από 'κεί κι όλο την κατοχυρώνουν τελικά στους πίνακες και παίρνουν τη θέση μας!
Τι έπαθα η κακομοίρα μεσημεριάτικα!  :'( :'( :'(
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος miltos74

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #542 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:36:41 μμ »
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ zagorakis και ολα τα αλλα λαμογια (ΟΑΕΔ-ΟΤΕΚ) που τοσα χρονια δουλευαν ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, δε δωσανε ΑΣΕΠ και τωρα τρωνε θεσεις αλλων. ΟΥΣΤ
Βρε συ, εμένα πήραν τα σκάγια;!  ;D ;D ;D
Δεν είμαι του ΟΑΕΔ, ειρωνικά το λέω, όλο δεν ισχύει η προυπηρεσία από 'δω κι από 'κεί κι όλο την κατοχυρώνουν τελικά στους πίνακες και παίρνουν τη θέση μας!
Τι έπαθα η κακομοίρα μεσημεριάτικα!  :'( :'( :'(

Καλά ντε μην κλαις. Κλαις και άσχημα ;D :P :P ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #543 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:39:44 μμ »
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ zagorakis και ολα τα αλλα λαμογια (ΟΑΕΔ-ΟΤΕΚ) που τοσα χρονια δουλευαν ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, δε δωσανε ΑΣΕΠ και τωρα τρωνε θεσεις αλλων. ΟΥΣΤ
Βρε συ, εμένα πήραν τα σκάγια;!  ;D ;D ;D
Δεν είμαι του ΟΑΕΔ, ειρωνικά το λέω, όλο δεν ισχύει η προυπηρεσία από 'δω κι από 'κεί κι όλο την κατοχυρώνουν τελικά στους πίνακες και παίρνουν τη θέση μας!
Τι έπαθα η κακομοίρα μεσημεριάτικα!  :'( :'( :'(

Καλά ντε μην κλαις. Κλαις και άσχημα ;D :P :P ;D ;D
  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος miltos74

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #544 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:44:21 μμ »
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ zagorakis και ολα τα αλλα λαμογια (ΟΑΕΔ-ΟΤΕΚ) που τοσα χρονια δουλευαν ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, δε δωσανε ΑΣΕΠ και τωρα τρωνε θεσεις αλλων. ΟΥΣΤ
Βρε συ, εμένα πήραν τα σκάγια;!  ;D ;D ;D
Δεν είμαι του ΟΑΕΔ, ειρωνικά το λέω, όλο δεν ισχύει η προυπηρεσία από 'δω κι από 'κεί κι όλο την κατοχυρώνουν τελικά στους πίνακες και παίρνουν τη θέση μας!
Τι έπαθα η κακομοίρα μεσημεριάτικα!  :'( :'( :'(

Καλά ντε μην κλαις. Κλαις και άσχημα ;D :P :P ;D ;D
  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Έτσι μπράβο ας γελάσουμε και λίγο.

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #545 στις: Ιούλιος 29, 2010, 04:50:36 μμ »
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΡΕ zagorakis και ολα τα αλλα λαμογια (ΟΑΕΔ-ΟΤΕΚ) που τοσα χρονια δουλευαν ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, δε δωσανε ΑΣΕΠ και τωρα τρωνε θεσεις αλλων. ΟΥΣΤ
Βρε συ, εμένα πήραν τα σκάγια;!  ;D ;D ;D
Δεν είμαι του ΟΑΕΔ, ειρωνικά το λέω, όλο δεν ισχύει η προυπηρεσία από 'δω κι από 'κεί κι όλο την κατοχυρώνουν τελικά στους πίνακες και παίρνουν τη θέση μας!
Τι έπαθα η κακομοίρα μεσημεριάτικα!  :'( :'( :'(

Καλά ντε μην κλαις. Κλαις και άσχημα ;D :P :P ;D ;D
  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Έτσι μπράβο ας γελάσουμε και λίγο.

Επιτέλους λίγα γέλια στο τόπικ της πίκρας, του θυμού και του δηλητήριου. :D :D :D

ΥΓ. ΟΥΣΤ!! >:(

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161208
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 556
Σύνολο: 571

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.066 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.