*

Ψηφοφορία

Πώς βρήκατε τη διαδικασία απογραφής;

Δύσκολη
9 (14.1%)
Εύκολη
22 (34.4%)
Εύκολη αλλά με κάποια προβλήματα
32 (50%)
Δεν γνωρίζω: Απογράφηκα μέσω τρίτων
1 (1.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 63

Αποστολέας Θέμα: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων  (Αναγνώστηκε 409645 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kathyk

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 934
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1512 στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 10:39:54 μμ »
εχουμε ακομα χρονο;;μεχρι ποτε;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:13:11 »

Αποσυνδεδεμένος suliet

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1513 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 12:33:02 πμ »
Εκκαθαριστικό του 2010 εννοείς?Αν ναι τότε αυτό βάζω. Οσό για τους κωδικούς δεν ξέρω δεν μου είχε δώσει κανένας λογιστής!!!!Πάλι τρέξιμο δηλαδη???Είναι υποχρεωτικό?Δεν θα πληρωθώ αν δεν το κάνω?

Μην αγχώνεσαι!
επικαιροποίηση της ήδη υπάρχουσας απογραφής σου ζητάει να κάνεις.
Η αρχική απογραφη, φαντάζομαι έχει γίνει, έτσι δεν είναι;
Ψάξτο λίγο καλύτερα, ρώτα και τον λογιστή σου μήπως έχεις κωδικούς taxis και αυτή τη στιγμή σου διαφεύγει ή δε σου το έχει πει ο λογιστής...
Όλα θα πάνε καλά :)

έκανα την απογραφή περσι,( τότε που μας έβαζαν τα μεσάνυχτα να κάνουμε την απογραφη) και ρώτησα σήμερα τη λογίστρια μου αλλά δεν έχει τους κωδικούς taxisnet....Τι να πω!Τα βάσανα δεν τελειώνουν!!!

Αποσυνδεδεμένος soul

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1514 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 03:02:42 μμ »
εχουμε ακομα χρονο;;μεχρι ποτε;;

Οι προθεσμίες για την υπαγωγή των υπαλλήλων στην Υπηρεσία/Φορέα, καθώς και για την επιβεβαίωση των στοιχείων απογραφής από τις Διευθύνσεις Προσωπικού παρατείνονται μία εβδομάδα, δηλαδή 16/09/11 και 27/09/11 αντίστοιχα.
“Η ευτυχία δημιουργεί φίλους, Η δυστυχία τους δοκιμάζει”

Αποσυνδεδεμένος soul

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1515 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 03:07:34 μμ »
Εκκαθαριστικό του 2010 εννοείς?Αν ναι τότε αυτό βάζω. Οσό για τους κωδικούς δεν ξέρω δεν μου είχε δώσει κανένας λογιστής!!!!Πάλι τρέξιμο δηλαδη???Είναι υποχρεωτικό?Δεν θα πληρωθώ αν δεν το κάνω?

Μην αγχώνεσαι!
επικαιροποίηση της ήδη υπάρχουσας απογραφής σου ζητάει να κάνεις.
Η αρχική απογραφη, φαντάζομαι έχει γίνει, έτσι δεν είναι;
Ψάξτο λίγο καλύτερα, ρώτα και τον λογιστή σου μήπως έχεις κωδικούς taxis και αυτή τη στιγμή σου διαφεύγει ή δε σου το έχει πει ο λογιστής...
Όλα θα πάνε καλά :)

έκανα την απογραφή περσι,( τότε που μας έβαζαν τα μεσάνυχτα να κάνουμε την απογραφη) και ρώτησα σήμερα τη λογίστρια μου αλλά δεν έχει τους κωδικούς taxisnet....Τι να πω!Τα βάσανα δεν τελειώνουν!!!

Όταν λές ότι δεν μπορείς να μπεις, εννοείς ότι κολλάει η σελιδα ή σου βγάζει ότι οι κωδικοι είναι λανθασμένοι;
Αν δεν μπορεις να μπεις , συνέχισε την προσπάθεια, γιατι η σελίδα σέρνεται, ειδικά αν δεν έχεις ADSL σύνδεση.
Διαφορετικά τι να σου πω, αφου δεν έχεις κωδικους taxis και βάζεις κανονικά το ΑΦΜ σου και τους κωδικους του  περσινου  εκκαθαριστικου θα έπρεπε να μπαινεις στη σελίδα με τα στοιχεία σου :-\
“Η ευτυχία δημιουργεί φίλους, Η δυστυχία τους δοκιμάζει”

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:13:11 »

Αποσυνδεδεμένος vasilis1971

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΟΚΙΑ FOR EVER!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1516 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 04:57:01 μμ »
Εύγε τέκνα μου!!! Το χετε εμπεδώσει το ζήτημα και μπράβο σας!!
όπως ακριβώς τα λέτε ειναι!!!

εγώ σήμερα τα πήρα άγρια γιατί με πήρε μία τηλέφωνο - που είναι σε άδεια ανατροφής και μένει απέναντι απ΄το σχολείο στοοποίο ανήκει οργανικά - και μου ζήταγε να της κάνω εγώ την επικαιροποιηση....εντάξει, έριξα ό,τι μπινελίκι είχα πρόχειρο..... δηλαδή...ήμαρτον κάποιος κόσμος!! Λες και δεν έχουμε άλλη δουλειά να κάνουμε....γκρρρρρρ  :P :P

Kαλά  της  έκανες ;) ;) ;) ;) ;) ;)    Εύγε!!!  Σαν  κάτι  καθαηγηταράδες  που  ζητούσαν  να  τοποθετηθούν  σε  σχολείο  απέναντι  από  το  σπίτι  τους  για  να  μην  πηγαίνουν  με  αυτοκίνητο  και  πληρώνουν  βενζίνα....

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Πε02

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
  • Epic fail teacher
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1517 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 05:13:11 μμ »
Εύγε τέκνα μου!!! Το χετε εμπεδώσει το ζήτημα και μπράβο σας!!
όπως ακριβώς τα λέτε ειναι!!!

εγώ σήμερα τα πήρα άγρια γιατί με πήρε μία τηλέφωνο - που είναι σε άδεια ανατροφής και μένει απέναντι απ΄το σχολείο στοοποίο ανήκει οργανικά - και μου ζήταγε να της κάνω εγώ την επικαιροποιηση....εντάξει, έριξα ό,τι μπινελίκι είχα πρόχειρο..... δηλαδή...ήμαρτον κάποιος κόσμος!! Λες και δεν έχουμε άλλη δουλειά να κάνουμε....γκρρρρρρ  :P :P

 ;D ;D ;D ψυχραιμία!  8)
Τελικά bitch  μαζέψαμε σήμερα όλους τους καθηγητές ( η πληροφορικός κι εγώ) και τους είπαμε να κάνουν επειγόντως επικαιροποίηση  ή να τους την κάνουμε εμείς μέχρι την Παρασκευή και να φέρουν τα στοιχεία τους γιατί η Β/θμια μας έδωσε προθεσμία μέχρι τη Δευτέρα 26/9  :o  ( μετά μάλλον θα "κλειδώσουν" το σύστημα)
Από Τρίτη ουδεμία ευθύνη φέρω  ::)

Δεν ελπίζω τίποτα ,δε φοβάμαι τίποτα, είμαι εκπαιδευτικός...

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1518 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 05:21:25 μμ »
να κάτι τέτοια  βλεπω κι ακούω και χάνω πάσα ιδέα....γκρρρ...
Βασίλη, μην προσφέρεσαι να κάνεις επικαιροποίηση εσύ γιατί ο καθένας θέλει ένα μισάωρο τουλάχιστον...χεράκια έχουν, κουλοι΄δεν είναι...επιπλέον, όπως βρήκαν τρόπο να κάνουν την απογραφή πέρισυ έτσι θα βρουν και φέτος....

όσο για τους καθηγηταράδες άστα!! έχει γεμίσει το σύμπαν με δαύτους!!

η άλλη σήμερα μου έλεγε πως δε δέχεται να πάρει υπερωρία για εναν μήνα που θα λειψει η συνάδελφος γιατί λέει θα πάθει υπερκοπωση  και της λέω 'Κοιτάξτε, ή που θα πάρετε πέντε ώρες με αποφαση συλλόγου ή που θα σας δώσει ο περιφερειακός δεκάωρο και θα ψάχνεστε...." και μου λέει " ναι αλλά είναι πολλές οι ώρες και δε μπορώ να σχολάω αργά..."   ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
και της λέω κι εγώ " αυτό το θέλω εγγράφως...'  ..... εννοείται πήρε το πεντάωρο πάραυτα!!!
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Πε02

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
  • Epic fail teacher
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1519 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 05:31:34 μμ »
να κάτι τέτοια  βλεπω κι ακούω και χάνω πάσα ιδέα....γκρρρ...
Βασίλη, μην προσφέρεσαι να κάνεις επικαιροποίηση εσύ γιατί ο καθένας θέλει ένα μισάωρο τουλάχιστον...χεράκια έχουν, κουλοι΄δεν είναι...επιπλέον, όπως βρήκαν τρόπο να κάνουν την απογραφή πέρισυ έτσι θα βρουν και φέτος....


Aμ δεν προσφέρθηκα ,μάς έβαλε ο Δ/ντης υπεύθυνους επικαιροποίησης και αποστολής στοιχείων  :(  ,αν δεν έχουν ρίξει χοντρές "μπαταριές" ( sic)  στην Α' φάση  οι συνάδελφοι ,3-4 πεδία το πολύ ν'αλλάξουμε ή να συμπληρώσουμε
 ( ελπίζω... ) τα στοιχεία ,αν δε τα φέρουν, είναι δικό τους θέμα  και δικές τους οι ευθύνες...
Δεν ελπίζω τίποτα ,δε φοβάμαι τίποτα, είμαι εκπαιδευτικός...

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1520 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 05:35:30 μμ »
εγώ σήμερα για δύο στοιχεια ( αμκα και φεκ διορισμού) έκανα μισάωρο λέμε..... η εφαρμογή ειναι για τα μπάζα...αντι να χει μια σελίδα να συμπληρώνεις έχει τέσσερις υποκαρτέλες και αν λείπει κάτι στη μία δε σε αφήνει να συνεχίσεις στις άλλες...φρίκηηηηηηηηηηηηηη......

και όχι, - δεν τα φέρνουν όλα τα στοιχεία γιατι πολύ απλά δεν ξέρουν τι να φέρουν.... τι να λέμε τώρα...και υποτιθεται ότι εμείς απλά κάνουμε την ενημέρωση της αίτησης ( ΔΗΛ. διορθώνουμε τα χοντρά χοντρά ...δεν συμπληρώνουμε τα πάντα...) αν μπορείς να το αποφύγεις κάντο!!!
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Πε02

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
  • Epic fail teacher
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1521 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 05:48:08 μμ »
εγώ σήμερα για δύο στοιχεια ( αμκα και φεκ διορισμού) έκανα μισάωρο λέμε..... η εφαρμογή ειναι για τα μπάζα...αντι να χει μια σελίδα να συμπληρώνεις έχει τέσσερις υποκαρτέλες και αν λείπει κάτι στη μία δε σε αφήνει να συνεχίσεις στις άλλες...φρίκηηηηηηηηηηηηηη......

και όχι, - δεν τα φέρνουν όλα τα στοιχεία γιατι πολύ απλά δεν ξέρουν τι να φέρουν.... τι να λέμε τώρα...και υποτιθεται ότι εμείς απλά κάνουμε την ενημέρωση της αίτησης ( ΔΗΛ. διορθώνουμε τα χοντρά χοντρά ...δεν συμπληρώνουμε τα πάντα...) αν μπορείς να το αποφύγεις κάντο!!!

Nα το αποφύγω δεν μπορώ ,ενημέρωσα σήμερα πάντως τον Σύλλογο παρουσία και του δ/ντη αναλυτικά και εγγράφως για τα στοιχεία που θέλει η υπηρεσία ( πιστοποιητικό οικ.κατάστασης ,αποδεικτικό ΑΜΚΑ και ΑΦΜ ,αντίγραφο δελτίου ταυτότητας,αποδεικτικά 2ων πτυχίων ,ξένων γλωσσών και πληροφορικής ) και οφείλουν να προσκομίσουν οι ίδιοι , ζήτησα επίσης να προσκομίσουν  κωδικούς από taxisnet ή ΑΦΜ και αριθμό ειδοποίησης εκκαθαριστικού 2010.
Από κει και πέρα "νίπτω τας χείρας μου" , όποιος μας γράψει στον "γκιώνη" του ,θα έχει πρόβλημα... 8)
Δεν ελπίζω τίποτα ,δε φοβάμαι τίποτα, είμαι εκπαιδευτικός...

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1522 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 06:04:03 μμ »
εγώ σήμερα για δύο στοιχεια ( αμκα και φεκ διορισμού) έκανα μισάωρο λέμε..... η εφαρμογή ειναι για τα μπάζα...αντι να χει μια σελίδα να συμπληρώνεις έχει τέσσερις υποκαρτέλες και αν λείπει κάτι στη μία δε σε αφήνει να συνεχίσεις στις άλλες...φρίκηηηηηηηηηηηηηη......

και όχι, - δεν τα φέρνουν όλα τα στοιχεία γιατι πολύ απλά δεν ξέρουν τι να φέρουν.... τι να λέμε τώρα...και υποτιθεται ότι εμείς απλά κάνουμε την ενημέρωση της αίτησης ( ΔΗΛ. διορθώνουμε τα χοντρά χοντρά ...δεν συμπληρώνουμε τα πάντα...) αν μπορείς να το αποφύγεις κάντο!!!


Δηλαδή και για τις γνώσεις πληροφορικής πρέπει να καταθέσουμε πιστοποιητικό;Και εμείς οι μη παντρεμένοι πρέπει να καταθέσουμε πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης;

Nα το αποφύγω δεν μπορώ ,ενημέρωσα σήμερα πάντως τον Σύλλογο παρουσία και του δ/ντη αναλυτικά και εγγράφως για τα στοιχεία που θέλει η υπηρεσία ( πιστοποιητικό οικ.κατάστασης ,αποδεικτικό ΑΜΚΑ και ΑΦΜ ,αντίγραφο δελτίου ταυτότητας,αποδεικτικά 2ων πτυχίων ,ξένων γλωσσών και πληροφορικής ) και οφείλουν να προσκομίσουν οι ίδιοι , ζήτησα επίσης να προσκομίσουν  κωδικούς από taxisnet ή ΑΦΜ και αριθμό ειδοποίησης εκκαθαριστικού 2010.
Από κει και πέρα "νίπτω τας χείρας μου" , όποιος μας γράψει στον "γκιώνη" του ,θα έχει πρόβλημα... 8)[/size]

Δηλαδή και για τις γνώσεις πληροφορικής πρέπει να καταθέσουμε πιστοποιητικό;Και εμείς οι μη παντρεμένοι πρέπει να καταθέσουμε πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης;
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 21, 2011, 06:06:23 μμ από adigoni »

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1523 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 06:16:25 μμ »
οι ανύπαντροι δεν χρειάζονται πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης..

ωστόσο θέλει ένα σωρό άλλα:
φεκ διορισμού και πράξη ανάληψης...και αν έχεις παράταση ορκωμοσίας, την απόφαση για την παράταση ορκωμοσίας.
και αντίγραφο πτυχίου και αναγνώριση απο δικατσα/δοαταπ αν είναι απ΄έξω και να προσέξεις μην και είναι αναγνωρισμένο αλλά όχι συναφές ή αν είναι και τα δύο να συμπληρώσεις και τα δύο
και επισης αν είναι προσόν διορισμού
και αν τα αναγνωρίζει ο ασεπ τα πιστοποιητικά γλωσσομάθειας σε ποια κλίμακα τα εντάσσει ( καλή πολύ καλή, άριστη, μέτρια γνώση κτλ)
και αν έχει προηγούμενο διορισμό να βάλεις το φεκ εκείνου του διορισμού
και αν είναι αναπληρωτής να τον δηλώσεις ως ΙΔΟΧ ενώ αν είναι μόνιμος ΙΔΑΧ ως τέτοιον και αν είναι σκέτο μόνιμος ως μόνιμο δ.υ.  και αν ειναι αναπληρωτής να δηλώσει ςκαι πότε λήγει η σύμβασή του ( 30/6). 
και αν α αριθμός μητρώου του είναι σωστός έχει καλώς αλλιώς πρέπει να τσεκάρεις και αυτόν και να τον αλλάξεις όπως πρέπει.....και οι αναπληρωτές έχουν αμ τον αρ. μητρώου του ικα - αλλά αν δεν έχει βγάλει ακόμα ββλιάριο περιμένεις και τον έχεις στην αναμονή.....

και αν πατήσεις κάποιον ο οποίος δεν έχει τελικά όλα του τα σοτιχεια μετά δε σε βγάζει αλλού η εφαρμογή και πρέπει ν αξαναβγείς και να ξαναμπείς με τους κωδικους και να αναζητήσεις εκ νέου τα στοιχεία του καθενός...
και να κολλάει σαν μην πω τι.......

ουφ....
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1524 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 06:21:10 μμ »
Σε ευχαριστώ πολύ, ευτυχώς μας  ενημερώνεις εσύ.....Για τις γνώσεις πληροφορικής θέλει πιστοποιητικά;Αριθμός μητρώου υπαλλήλου είναι αυτός που θα οριστεί από τη Δευτεροβάθμια, έτσι δεν είναι;Δεν μας έχουν δώσει κανένα επίσημο έγγραφο όμως που να το λέει. Υπενθυμίζω ότι είμαι αναπληρώτρια :)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 21, 2011, 06:24:16 μμ από adigoni »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Πε02

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 143
  • Epic fail teacher
    • Προφίλ
Απ: Απογραφή Δημοσίων Υπαλλήλων
« Απάντηση #1525 στις: Σεπτέμβριος 21, 2011, 06:25:25 μμ »
οι ανύπαντροι δεν χρειάζονται πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης..


Επιτέλους  η μπακουριά δικαιώνεται  8) 8) 8)
Δεν ελπίζω τίποτα ,δε φοβάμαι τίποτα, είμαι εκπαιδευτικός...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159610
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 418
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 370
Σύνολο: 370

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.134 δευτερόλεπτα. 37 ερωτήματα.