*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 51166 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #210 στις: Αύγουστος 13, 2010, 01:22:11 πμ »
Συγχαρητήρια σε όλους τους διορισθέντες κι από μένα ! Μετακομίζω στη...Ρόδο (Α' δωδεκανήοσυ). Θα τα λέμε από εκεί...
Υπομονή σε όλους όσοι παίρνουν σειρά !

Συγχαρητήριααααααααα  :D :D Πολύ τέλεια η Ρόδος!!!!!!!!!
Ευχαριστώ ! Απ'όσα έμαθα είναι πολύ καλά...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:45:24 »

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #211 στις: Αύγουστος 13, 2010, 02:14:39 πμ »
διορισμένη και βοηθά όσους είναι αδιόριστοι!!! αυτό είναι προς τιμήν της γιατί συχνά με το που βολεύεται κάποιος ξεχνά την προηγούμενη φάση της ζωής του! μπράβο και παλι και στις 2!!!

Ναι πράγματι ..Το θυμάμαι γιατί διοριστήκαμε μαζί στον Ασεπ του 2007 και μιλάγαμε πολύ εδώ...Και στη δική μας το Vikoulaki ,και στην Ιωάννα απλά συγχαρητήρια για όσα έχουν κάνει....

Τα θυμάμαι κι εγώ, Μάγδα (θυμάμαι και την "επιστημονική" δήλωση περιοχών που είχες κάνει   ;) ). Ωραίο που είμαστε ακόμα εδώ και τα λέμε...  :)
Καλή αρχή σε όλους τους συναδέλφους που διορίστηκαν. Ελπίζω σύντομα να έχουμε καλά νέα και για όσους περιμένουν αναπλήρωση  :)

Αποσυνδεδεμένος magda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #212 στις: Αύγουστος 13, 2010, 02:22:44 πμ »
Τα θυμάμαι κι εγώ, Μάγδα (θυμάμαι και την "επιστημονική" δήλωση περιοχών που είχες κάνει   ;) ). Ωραίο που είμαστε ακόμα εδώ και τα λέμε...  :)
Καλή αρχή σε όλους τους συναδέλφους που διορίστηκαν. Ελπίζω σύντομα να έχουμε καλά νέα και για όσους περιμένουν αναπλήρωση  :)

Χεχε ε ναι, επιστημονικό είναι στο τέλος 600 ατόμων να πιάνεις την πρώτη σου επιλογή  ;D ;D
Μακάρι όλοι να τα βρουν βολικά και καλύτερα από όσο περιμένουν.Σήμερα πήρα κι εγώ μεγάλη χαρά για την συγκάτοικό μου στα φοιτητικά χρόνια, που παρότι ήταν πολύ κάτω στους ΠΕ03 και δεν είχε ελπίδα, στο 90' όπως είπα και αλλού, διορίζεται !!!Της  το έλεγα ότι κάποιοι δικοί μας είναι υπεράνω και δεν θα πάνε και δεν με πίστευε ¨-))

Αποσυνδεδεμένος ippokratis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 170
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #213 στις: Αύγουστος 13, 2010, 09:29:25 πμ »
Συγχαρητήρια σε όλους, καλή αρχή κ στα δικά μας του χρόνου οι υπόλοιποι!!!
 Πέρσυ πίστευα ότι τέτοιες μέρες θα κερνούσα όλον τον κόσμο για το διορισμό μου, αναβάλλεται το κέρασμα κ ξαναζώ μέρες αναμονής αναπλήρωσης, κάποιος περνάει πολύ καλά μαζί μας...καλημέρα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:45:24 »

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #214 στις: Αύγουστος 13, 2010, 09:48:14 πμ »
Συγχαρητήρια σε όλους, καλή αρχή κ στα δικά μας του χρόνου οι υπόλοιποι!!!
 Πέρσυ πίστευα ότι τέτοιες μέρες θα κερνούσα όλον τον κόσμο για το διορισμό μου, αναβάλλεται το κέρασμα κ ξαναζώ μέρες αναμονής αναπλήρωσης, κάποιος περνάει πολύ καλά μαζί μας...καλημέρα


+++++++++++++++++++++++++++++++ αλλά δεν πειράζει! το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ippokratis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 170
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #215 στις: Αύγουστος 13, 2010, 09:51:46 πμ »
γι αυτό λες περιμένουμε τόσα χρόνια;;;; την έχω ανάγκη αυτή την οπτική κ θα την κρατήσω κ του χρόνου αναμένω διορισμό στη χειρότερη σε Νέα Υόρκη, Καλιφόρνια ή νησιά Ειρηνικού¨)

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #216 στις: Αύγουστος 13, 2010, 09:58:19 πμ »
γι αυτό λες περιμένουμε τόσα χρόνια;;;; την έχω ανάγκη αυτή την οπτική κ θα την κρατήσω κ του χρόνου αναμένω διορισμό στη χειρότερη σε Νέα Υόρκη, Καλιφόρνια ή νησιά Ειρηνικού¨)


χρειάζεται και αυτή η λογική! το λέω και γω στον εαυτό μου μιας και είμαι ομοιοπαθούσα! αλλά υπάρχουν και χειρότερα.... τι να πουν οι ξενόγλωσσοι; στην ειδικότητά μας το 24μηνο ελπίζει για του χρόνου... όσο για φέτος ας ελπίσουμε θα πάρουν αρκετους ακω! ;)

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #217 στις: Αύγουστος 13, 2010, 09:59:01 πμ »
Συγχαρητήρια σε όλους, καλή αρχή κ στα δικά μας του χρόνου οι υπόλοιποι!!!
 Πέρσυ πίστευα ότι τέτοιες μέρες θα κερνούσα όλον τον κόσμο για το διορισμό μου, αναβάλλεται το κέρασμα κ ξαναζώ μέρες αναμονής αναπλήρωσης, κάποιος περνάει πολύ καλά μαζί μας...καλημέρα


αχ μια απο τα ιδια ,για 4 συνεχομενη χρονια ,εμεινα να κοιταω το διορισμο με τα κυαλια και μη πει κανεις για του χρονου ,γιατι μονο παρηγορια δεν ειναι αυτο.Δεν εχω ορεξη για αναπληρωση ξανα , νιωθω βαθια ταπεινωση ,οργη και μισος.Επρεπε να παρει ολο το 24 μηνο ,κενα υπαρχουν , αντι αυτου μας αποκεφαλισε και εβαλε και αλλα 20 ατομα επιπλεον με 23,5 .Συν τοις αλλοις 3 ατομα που ξερω χωρις ασεπ , με τα γνωστα παραθυρα διοριστηκαν και εμεινα πισω να τα κοιταω να τριβουν τα χερια τους .Τελικα μεχρι και να τα παρατησω σκεφτομαι , δεν αντεχεται αλλο αυτη η κοροιδια , μας θεωρει τους 24 μηνιτες ,τα βυσματα και καλα, να παει να πνιγει η μαλακισμενη, χιλιες καταρες απο ολο τον κοσμο που καρατομησε .

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #218 στις: Αύγουστος 13, 2010, 10:13:29 πμ »
συγχαρητηρια σε ολους!
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος pa.liatsos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/search?q=%CF%80%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%83%CE%BF%CE%B9+%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%B1&client=firefox-b&biw=1024&bih=639&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjyh8n4zpvQAhVLWRQKHQnoDgsQ_AUICCg
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #219 στις: Αύγουστος 13, 2010, 10:28:19 πμ »
Συγχαρητήρια σε όλους, καλή αρχή κ στα δικά μας του χρόνου οι υπόλοιποι!!!
 Πέρσυ πίστευα ότι τέτοιες μέρες θα κερνούσα όλον τον κόσμο για το διορισμό μου, αναβάλλεται το κέρασμα κ ξαναζώ μέρες αναμονής αναπλήρωσης, κάποιος περνάει πολύ καλά μαζί μας...καλημέρα


αχ μια απο τα ιδια ,για 4 συνεχομενη χρονια ,εμεινα να κοιταω το διορισμο με τα κυαλια και μη πει κανεις για του χρονου ,γιατι μονο παρηγορια δεν ειναι αυτο.Δεν εχω ορεξη για αναπληρωση ξανα , νιωθω βαθια ταπεινωση ,οργη και μισος.Επρεπε να παρει ολο το 24 μηνο ,κενα υπαρχουν , αντι αυτου μας αποκεφαλισε και εβαλε και αλλα 20 ατομα επιπλεον με 23,5 .Συν τοις αλλοις 3 ατομα που ξερω χωρις ασεπ , με τα γνωστα παραθυρα διοριστηκαν και εμεινα πισω να τα κοιταω να τριβουν τα χερια τους .Τελικα μεχρι και να τα παρατησω σκεφτομαι , δεν αντεχεται αλλο αυτη η κοροιδια , μας θεωρει τους 24 μηνιτες ,τα βυσματα και καλα, να παει να πνιγει η μαλακισμενη, χιλιες καταρες απο ολο τον κοσμο που καρατομησε .
καταλαβαινω την οργη σου, την ενιωθα κ γω εντονα περυσι, αλλα κ φετος μεχρι χτες.
τα 20 ατομα που μπαινουμε προφανως απο τις ειδ.κατηγοριες κουβαλαμε προβληματα κ δυσκολιες που εσυ μακαρι να μην δεις ποτε!κ γω απο το 24μηνο περιμενα, αλλα τα χαλασανε οι καρακλοκενταυροι του υπουργειου.υπομονη,αν σ'αρεσει η δουλεια μην τα παρατησεις!
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο από την ίση μεταχείριση των ανίσων.
Αριστοτέλης

Αποσυνδεδεμένος soul

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #220 στις: Αύγουστος 13, 2010, 10:35:43 πμ »
Εννοειται ότι δεν πρέπει να τα παρατάτε.
Όλοι έχουμε περάσει δυσκολιες αλλά επειδη αγαπάμε αυτο που σπουδασαμε,δεν τα παρατήσαμε και πετυχαμε το στόχο μας, αλλος καπως πιο ευκολα και άλλος δυσκολότερα.
Και να θυμαστε...καθε εμπόδιο για καλό.
Το πιστευω ,γιατι καθε φορά που είχα μια δυσκολια να αντιμετωπισω, τελικα μου εβγαινε σε καλό.
Καλη συνεχεια και τιποτα δεν έχει χαθει :)
“Η ευτυχία δημιουργεί φίλους, Η δυστυχία τους δοκιμάζει”

Αποσυνδεδεμένος LG_Shine

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 229
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #221 στις: Αύγουστος 13, 2010, 11:14:07 πμ »
Συγχαρητηρια παιδια σε όσους διοριστηκαν!!!!!!!!!!
καλη σταδιοδρομια να εχετε!!!!

Και ΥΠΟΜΟΝΗ σε ολους εμας που μειναμε πίσω.......
Που θα πάει..θα φέξει και για μας.......


ξερει κανεισ πόσους θα πάρει του χρόνου??!?! να δουμε αν ειναι να ελπίζουμε ή οχι......

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #222 στις: Αύγουστος 13, 2010, 11:19:41 πμ »
Παιδια συγχαρητηρια σε οσους διοριστηκαν!!!!
Χάρηκα παρα πολύ με τη χαρα Σας!!!!

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί ΠΕ02
« Απάντηση #223 στις: Αύγουστος 13, 2010, 11:22:45 πμ »
Συγχαρητηρια παιδια σε όσους διοριστηκαν!!!!!!!!!!
καλη σταδιοδρομια να εχετε!!!!

Και ΥΠΟΜΟΝΗ σε ολους εμας που μειναμε πίσω.......
Που θα πάει..θα φέξει και για μας.......


ξερει κανεισ πόσους θα πάρει του χρόνου??!?! να δουμε αν ειναι να ελπίζουμε ή οχι......

όλους όσους έμειναν από φέτος (ασεπ, 40%, 24μηνο και κάποιους ακόμη γιατί αυτοί δε φτάνουν.....) αααααααα και επειδή είμαστε μεγαλόψυχοι θα δεχτούμε και μερικούς ακομη ουρανοκατέβατους μην τυχόν και μας λέιψουν του χρόνου!!!!!είχαμε συνηθίσει τόσο καιρό με οαεδ, οτεκ, πολύτεκνους ....

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160910
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 380
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 320
Σύνολο: 321

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.