*

Αποστολέας Θέμα: Fun: Πότε και πως θα ανακοινωθούν οι μόνιμοι διορισμοί. ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ  (Αναγνώστηκε 24874 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Commando

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 357
  • Nemo malus felix
    • Προφίλ
Commando , βρισκόμαστε σε ένα φόρουμ που ο καθένας λέει την άποψή του ή τις πληροφορίες που έχει. Το να χαρακτηρίζουμε ο ένας τον άλλον με τέτοιους χαρακτηρισμούς είναι τουλάχιστον απαράδεκτο. Δηλαδή κι αν έπεσε κάπου έξω θα τον σκοτώσουμε? O Physikos13 έχει δώσει πολύ βάσιμες πληροφορίες στο παρελθόν (μόνο στον αριθμό των φθυσικών έπεσε έξω) και οι χαρακτηρισμοί σου τον αδικούν.

πρόσεξε  κάτι: δεν κατηγορώ τον physiko13, τους αφελείς που  τον διαβάζουν και αγωνιούν επισημαίνω....
" Ποτέ στην Ιστορία η Πολιτική δεν δημιούργησε Παιδεία. Διότι οι πολίτες με γνώση και κρίση δεν είναι "βολικοί" ψηφοφόροι"
Ρένος Αποστολίδης

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
ο physikos13 είναι ένα πείραμα της CIA για το πόσοι βλάκες υπἀρχουν ανάμεσά μας.....και απ'ότι φαίνεται είναι πολλοί.... ::)

Μετά την ΠΛΗΡΗ αποτυχία του στις προβλέψεις διορισμών (ειδικά στους φυσικούς τα έκανε ΜΠΑΧΑΛΟ) , ο εν λόγω κύριος αναμασά αυτό που είπε η alfavita από....τη Δευτέρα...( ! )

Είτε βγουν τώρα ή το βράδυ ή αύριο θα βγει και θα πει ότι υπήρξε καθυστέρηση γιατί πιάστηκε η καλτσοδέτα της γιαγιάς του στο joystick της Χριστοφιλοπούλου... ;D ;D ;D

ρε τι τραβάμε....

δε φτάνει που ο άνθρωπος μας δίνει κάποιες πληροφορίες τις οποίες θα μπορούσε να κρατησει μόνο για τον εαυτό του..... τον βρίζεις κιόλας! μια χαρά έπεσε στους διορισμούς! και αν δε σ αρέσει βγες από το forum. αν είχες την αγωνία μας θα καταλάβαινες πωςκάθε πληροφορία είναι ευπροσδεκτη!

Αποσυνδεδεμένος Commando

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 357
  • Nemo malus felix
    • Προφίλ
ο physikos13 είναι ένα πείραμα της CIA για το πόσοι βλάκες υπἀρχουν ανάμεσά μας.....και απ'ότι φαίνεται είναι πολλοί.... ::)

Μετά την ΠΛΗΡΗ αποτυχία του στις προβλέψεις διορισμών (ειδικά στους φυσικούς τα έκανε ΜΠΑΧΑΛΟ) , ο εν λόγω κύριος αναμασά αυτό που είπε η alfavita από....τη Δευτέρα...( ! )

Είτε βγουν τώρα ή το βράδυ ή αύριο θα βγει και θα πει ότι υπήρξε καθυστέρηση γιατί πιάστηκε η καλτσοδέτα της γιαγιάς του στο joystick της Χριστοφιλοπούλου... ;D ;D ;D

ρε τι τραβάμε....

δε φτάνει που ο άνθρωπος μας δίνει κάποιες πληροφορίες τις οποίες θα μπορούσε να κρατησει μόνο για τον εαυτό του..... τον βρίζεις κιόλας! μια χαρά έπεσε στους διορισμούς! και αν δε σ αρέσει βγες από το forum. αν είχες την αγωνία μας θα καταλάβαινες πωςκάθε πληροφορία είναι ευπροσδεκτη!

τι να κρατήσει για τον εαυτό του;τους ....διορισμούς;;;;;που ανακοινώνονται πανηγυρικά;;;;;

πάω για βουτιά .....
" Ποτέ στην Ιστορία η Πολιτική δεν δημιούργησε Παιδεία. Διότι οι πολίτες με γνώση και κρίση δεν είναι "βολικοί" ψηφοφόροι"
Ρένος Αποστολίδης

Αποσυνδεδεμένος Marakismou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Πριν λίγο πήρα στο Υπουργείο στο τηλ. 2103443327 και μου είπαν πως δεν είναι έτοιμα ακόμη και δεν είναι σίγουροι πως θα τα βγάλουν σήμερα..  :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος MARGARITA_23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Πέρσι θυμάται κανένας πόσες μέρες έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα?

Το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι βγήκαν απόγευμα!
Η γνωση ειναι δυναμη!

Αποσυνδεδεμένος penny_ct

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 402
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Συγγνωμη βρε παιδια..τι κανουν τοση ωρα και δεν ειναι ετοιμα ακομη!!!!! >:(

Αποσυνδεδεμένος penny_ct

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 402
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ70
    • Προφίλ
Πέρσι θυμάται κανένας πόσες μέρες έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα?

Το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι βγήκαν απόγευμα!

Εγω  παλι θυμαμαι οτι ειχαν βγει μεσημερι!!!!

Αποσυνδεδεμένος Rwxanh

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1501
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση -ΠΕ02
    • Προφίλ
Πριν λίγο πήρα στο Υπουργείο στο τηλ. 2103443327 και μου είπαν πως δεν είναι έτοιμα ακόμη και δεν είναι σίγουροι πως θα τα βγάλουν σήμερα..  :'( :'( :'(

Εδώ γελάμε....
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου...

Αποσυνδεδεμένος dinateacher

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2190
  • Φύλο: Γυναίκα
  • τα όνειρα θα βγουν αληθινά...
    • Προφίλ
Πριν λίγο πήρα στο Υπουργείο στο τηλ. 2103443327 και μου είπαν πως δεν είναι έτοιμα ακόμη και δεν είναι σίγουροι πως θα τα βγάλουν σήμερα..  :'( :'( :'(
Μπράβο τους!!!!!!!!!! Τα κατάφεραν, μας τα έσπασαν τα νεύρα!!!!! ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο: εκπληρώνει τον σκοπό του όταν είναι ανοικτό.
Νοημοσύνη είναι αυτό που χρησιμοποιείς όταν δεν ξέρεις τι να κάνεις.

Αποσυνδεδεμένος MARGARITA_23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Πριν λίγο πήρα στο Υπουργείο στο τηλ. 2103443327 και μου είπαν πως δεν είναι έτοιμα ακόμη και δεν είναι σίγουροι πως θα τα βγάλουν σήμερα..  :'( :'( :'(

Εδώ γελάμε....

ή κλαίμε?
Η γνωση ειναι δυναμη!

Αποσυνδεδεμένος Lora75

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
12 τελείωσαν οι αιτήσεις 13 μεσημέρι ήταν τα αποτελέσματα στο ΑΛΦΑΒΙΤΑ. Φέτος τι κάνουν;Λες και είναι πολλοί αυτοί που θα διοριστούν.Νομίζω κανονίζουν πόσους θα βάλουν που.Τι να πω;ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ

Αποσυνδεδεμένος MARGARITA_23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
12 τελείωσαν οι αιτήσεις 13 μεσημέρι ήταν τα αποτελέσματα στο ΑΛΦΑΒΙΤΑ. Φέτος τι κάνουν;Λες και είναι πολλοί αυτοί που θα διοριστούν.Νομίζω κανονίζουν πόσους θα βάλουν που.Τι να πω;ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ
χαχαχαχχαχαχαχαχχα στους νεοδιοριζόμενους θα έπρεπε να δίνουν και έναν υπολογιστή δώρο!  ;D
Η γνωση ειναι δυναμη!

Αποσυνδεδεμένος maritinaki_zan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
Μόλις ξαναπήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι ακόμα τα ελέγχουν!!!!! Όταν τελειώσει ο έλεγχος θα βγουν, δηλαδή ή σήμερα μεσημέρι αργά ή απόγευμα, αλλιώς πάει για αύριο..... Αγωνία στο κόκκινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1  :o  >:(  :(  ::)  :-X  :'(  ;D  ;)   Καλές τοποθετήσεις σε όλους!!!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος MARGARITA_23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Μόλις ξαναπήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι ακόμα τα ελέγχουν!!!!! Όταν τελειώσει ο έλεγχος θα βγουν, δηλαδή ή σήμερα μεσημέρι αργά ή απόγευμα, αλλιώς πάει για αύριο..... Αγωνία στο κόκκινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1  :o  >:(  :(  ::)  :-X  :'(  ;D  ;)   Καλές τοποθετήσεις σε όλους!!!!!  ;)
Νομίζω ότι δεν θα προλάβω να την δω...θα έχω τυφλωθεί από τις τόσες ώρες μπροστά στο η/υ!  :P
Η γνωση ειναι δυναμη!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161385
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 548
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 492
Σύνολο: 508

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.11 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.