*

Αποστολέας Θέμα: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011  (Αναγνώστηκε 16689 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος anka

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 23, 2010, 10:18:06 μμ »
Επιτέλους..είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι χάθηκε τελείως η ανθρωπιά μας..όχι ότι μας έμεινε και πολλή, αλλά υπάρχουν ακόμη κάποιοι που δεν τυφλώθηκαν..
Δεν ξέρω τί πάθηση έχει ή όχι ο καθένας, αλλά πιστεύω πως κανείς σας δε θα θελε να είναι στη θέση των ανθρώπων αυτών για να έχει καλή θέση σε κανέναν πίνακα.Και ποτέ μην είστε σίγουροι για το τί περνάει ο καθένας όταν κλείνουν οι πόρτες του σπιτιού του.Ίσα ίσα όταν δεν αφήνουν κανέναν να γνωρίζει την αδυναμία τους, είναι ακόμη πιο αξιοθαύμαστοι. Και τα λέω αυτά όχι γνωρίζοντας εκπαιδευτικό με αναπηρία, αλλά 2 άτομα με σκλήρυνση κατά πλάκας που κάνουν κάθε μέρα ένεση μόνοι τους και για πολλά χρόνια δεν είχα καταλάβει τίποτα, μέχρι που το είπαν οι ίδιοι. Οπότε αντί να στρέφεστε εναντίον λάθος ατόμων, για σκεφτείτε καλύτερα ποιός είναι ο πραγματικός εχθρός γιατί αρχίσαμε να μοιάζουμε με κανιβαλους..

+++++++++++++++++++++++++++++
Συμφωνώ++++++++++++++++

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος eam

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 246
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 24, 2010, 10:11:00 πμ »
Δεν προκειται να ασχοληθει κανενας να σου απαντησει γιατι πολυ απλα ολοι τους σιχαινονται
Τους σιχαινονται γιατι ουσιαστικα και πρακτικα πληρωσαν το διορισμο τους (αυτα τα κωλοσεμιναρια) και τους σιχαινονται ακομα πιο πολυ γιατι στον επομενο ασεπ ειδικης θα εχουν δικαιωμα (παλι με αυτα τα ακριβοπληρωμενα κωλοσεμιναρια) να δωσουν και μαλιστα με αναλογια περιπου 1:2 (!!!!)
Και φυσικα το 80% απο αυτους δεν τους νοιαζει καθολου η ειδικη εκπαιδευση και ουτε τα παιδια που μετεχουν σε αυτην. Τους νοιαζει μονο το ΧΡΗΜΑ
Ο σωζων εαυτο σωθητο παιδιαααα. Αρχιστε να πληρωνετε για να διοριστητε. Αυτο ειναι το μηνυμα της ακατανομαστης Διαμ.......


Υ.Γ.:  gioulitsa δυστυχως αργα ξυπνησες. Εχω φιλη που διοριστηκε μονο με ενα σεμιναριο ειδικης, χωρις ασεπ, χωρις ΤΙΠΟΤΑ. Το κολπο ειχε ως εξης: πηγε μια χρονια αναπληρωτρια ειδικης, μετα μεταπηδησε στους πινακες κανονικων αναπληρωτων με τα μορια που ειχε μαζεψει απο την ειδικη (τοτε γινοτανε), μετα την ξαναπηραν τρεις χρονιες αναπληρωτρια σε κανονικα νηπιαγωγεια και διοριστηκε μεσω του ενιαιου παρακαλω, χωρις ασεπ, χωρις τιποτα. Μονο πληρωνοντας αυτα τα κωλοσεμιναρια που τα πανεπιστημια σκοτωνονται να τα οργανωνουν για να 'κονομανε χρηματα και αλλα χρηματα και αλλα και αλλα.....


Σε περίπτωση που δεν το έχεις καταλάβει το κόλπο δεν ήταν της φίλης σου,αλλά του Υπουργείου!Μήπως άλλον θα πρέπει να "σιχαίνεσαι";
Κατα τα άλλα θα συμφωνήσω με την tttzzz,δεν κλαίγονται ολοι για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και ισως θα έπρεπε να μας προβληματίσει λίγο το γεγονός οτι μας έχουν κάνει αρπακτικά για μια θέση στο δημόσιο...δεν είναι δα και ζήτημα ζωής ή θανάτου,σε αντίθεση με άλλα...

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 24, 2010, 11:51:14 πμ »

Υ.Γ.:  gioulitsa δυστυχως αργα ξυπνησες. Εχω φιλη που διοριστηκε μονο με ενα σεμιναριο ειδικης, χωρις ασεπ, χωρις ΤΙΠΟΤΑ. Το κολπο ειχε ως εξης: πηγε μια χρονια αναπληρωτρια ειδικης, μετα μεταπηδησε στους πινακες κανονικων αναπληρωτων με τα μορια που ειχε μαζεψει απο την ειδικη (τοτε γινοτανε), μετα την ξαναπηραν τρεις χρονιες αναπληρωτρια σε κανονικα νηπιαγωγεια και διοριστηκε μεσω του ενιαιου παρακαλω, χωρις ασεπ, χωρις τιποτα. Μονο πληρωνοντας αυτα τα κωλοσεμιναρια που τα πανεπιστημια σκοτωνονται να τα οργανωνουν για να 'κονομανε χρηματα και αλλα χρηματα και αλλα και αλλα.....





Αυτο θα πει ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ >:( :-X




Αποσυνδεδεμένος LAaleXXX

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 712
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 25, 2010, 04:37:41 μμ »
Γεια σας, η δική μου απορία είναι η εξής: γιατί υπάρχουν 4 πίνακες? Δηλαδή 1) Πίνακας αναπληρωτών Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης(ΣΜΕΑΕ) , 2) Πίνακας αναπληρωτών ΣΜΕΑΕ με γνώση της γραφής Braille, 3)  Πίνακας αναπληρωτών ΣΜΕΑΕ με γνώση της Ελληνικής Νοηματικής Γλώσσας(ΕΝΓ), 4)  Πίνακας Α΄ αναπληρωτών ΣΜΕΑΕ με γνώση της γραφής Braille και της Ελληνικής Νοηματικής Γλώσσας(ΕΝΓ). Προσπάθησα να βγάλω μία άκρη αλλά τελικά είπα να ρωτήσω..
Φτάσε εκεί που δεν μπορείς να φτάσεις..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Triainoforos

  • Επισκέπτης
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 25, 2010, 05:03:50 μμ »
Καθαρά προσωπική εκτίμηση: Οχι πάνω απο 130 άτομα. Πέρσι πήραν λιγότερα οποτε θεωρώ οτι δεν παίζει φέτος να παρουν περισσότερους απο την προηγούμενη χρονια!

Triainoforos αναφέρεις οτι όσοι έχουν σεμινάρια θα μπορούν να δώσουν ΑΣΕΠ ειδικής;;;; Γιατί εγω έχω άλλη πληροφόρηση....

Ναι, στον ασεπ ειδικης που ερχεται και εχει ηδη ανακοινωθει θελουνε να βαλουν και οσους εχουν κανει σεμιναρια. Ετσι εχω μαθει απο ατομο του υπουργειου (ε,τζαμπα πληρωσανε τα παιδια???)
Αμα γινει αυτο η αναλογια για τα golden-boys που θα δωσουνε θα ειναι πολυ καλη, περιπου 1:2
Εχω φιλη που εχει σεμιναριο και εχει αρχισει να διαβαζει για ασεπ...
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχουμε ενα κωλο-κρατος στο οποιο απο δω και περα μονο αν εχεις να πληρωνεις θα γινεται η δουλεια σου

Επισης και κατι αλλο: τα πενεπιστημιασ συνεχιζουν να προκυρησουν ακομη σεμιναρια με τρελα διδακτρα. Αυτους τους εχετε για χαζους ή οτι δεν ξερουν ταχα οτι θα καταργηθουν????????????...............

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 25, 2010, 05:13:32 μμ »
Καθαρά προσωπική εκτίμηση: Οχι πάνω απο 130 άτομα. Πέρσι πήραν λιγότερα οποτε θεωρώ οτι δεν παίζει φέτος να παρουν περισσότερους απο την προηγούμενη χρονια!

Triainoforos αναφέρεις οτι όσοι έχουν σεμινάρια θα μπορούν να δώσουν ΑΣΕΠ ειδικής;;;; Γιατί εγω έχω άλλη πληροφόρηση....

Ναι, στον ασεπ ειδικης που ερχεται και εχει ηδη ανακοινωθει θελουνε να βαλουν και οσους εχουν κανει σεμιναρια. Ετσι εχω μαθει απο ατομο του υπουργειου (ε,τζαμπα πληρωσανε τα παιδια???)
Αμα γινει αυτο η αναλογια για τα golden-boys που θα δωσουνε θα ειναι πολυ καλη, περιπου 1:2
Εχω φιλη που εχει σεμιναριο και εχει αρχισει να διαβαζει για ασεπ...
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχουμε ενα κωλο-κρατος στο οποιο απο δω και περα μονο αν εχεις να πληρωνεις θα γινεται η δουλεια σου

Επισης και κατι αλλο: τα πενεπιστημιασ συνεχιζουν να προκυρησουν ακομη σεμιναρια με τρελα διδακτρα. Αυτους τους εχετε για χαζους ή οτι δεν ξερουν ταχα οτι θα καταργηθουν????????????...............

Xμμμμμ! Μάλιστα! Εγω πάλι μίλησα με γωστή γνωστής μου που δουλεύει στο Υπουργείο και μου είπε οτι ο ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ αφορά μόνο τους ΠΕ61 δηλ τους αποφοίτους του παιδαγωγικού Βόλου. Που σημαίνει οτι εμείς με τα μεταπτυχιακά στην ειδική και πτυχίο γενικής δεν θα μπορούμε να δώσουμε...Δηλ φαντάσου για αυτύς  με τα σεμινάρια! Μου κάνει εντύπωση που εσύ έχεις άλλη πληροφόρηση.....

Triainoforos

  • Επισκέπτης
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 25, 2010, 05:17:51 μμ »
Καθαρά προσωπική εκτίμηση: Οχι πάνω απο 130 άτομα. Πέρσι πήραν λιγότερα οποτε θεωρώ οτι δεν παίζει φέτος να παρουν περισσότερους απο την προηγούμενη χρονια!

Triainoforos αναφέρεις οτι όσοι έχουν σεμινάρια θα μπορούν να δώσουν ΑΣΕΠ ειδικής;;;; Γιατί εγω έχω άλλη πληροφόρηση....

Ναι, στον ασεπ ειδικης που ερχεται και εχει ηδη ανακοινωθει θελουνε να βαλουν και οσους εχουν κανει σεμιναρια. Ετσι εχω μαθει απο ατομο του υπουργειου (ε,τζαμπα πληρωσανε τα παιδια???)
Αμα γινει αυτο η αναλογια για τα golden-boys που θα δωσουνε θα ειναι πολυ καλη, περιπου 1:2
Εχω φιλη που εχει σεμιναριο και εχει αρχισει να διαβαζει για ασεπ...
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχουμε ενα κωλο-κρατος στο οποιο απο δω και περα μονο αν εχεις να πληρωνεις θα γινεται η δουλεια σου

Επισης και κατι αλλο: τα πενεπιστημιασ συνεχιζουν να προκυρησουν ακομη σεμιναρια με τρελα διδακτρα. Αυτους τους εχετε για χαζους ή οτι δεν ξερουν ταχα οτι θα καταργηθουν????????????...............

Xμμμμμ! Μάλιστα! Εγω πάλι μίλησα με γωστή γνωστής μου που δουλεύει στο Υπουργείο και μου είπε οτι ο ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ αφορά μόνο τους ΠΕ61 δηλ τους αποφοίτους του παιδαγωγικού Βόλου. Που σημαίνει οτι εμείς με τα μεταπτυχιακά στην ειδική και πτυχίο γενικής δεν θα μπορούμε να δώσουμε...Δηλ φαντάσου για αυτύς  με τα σεμινάρια! Μου κάνει εντύπωση που εσύ έχεις άλλη πληροφόρηση.....

Εμενα μου ειπε οτι μελετανε να βαλουνε και τους δασκαλους και νηπιαγωγους που εχουν σεμιναριο. Επισης μου ειπε οτι ετσι και αλλιως οι πε61 και πε 71 απο Βολο ειναι πολλοι λιγοι σε αριθμο και γι' αυτο οι αναλογιες θα ειναι παρα πολυ καλες...προσωπικα το πιστευω.ναι πληρωσανε και θα προσληφθουν.ετσι γινεται σε αυτη τη χωρα

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 25, 2010, 05:22:14 μμ »
Ο γραπτός διαγωνισμός αφορά γύρω στους 800 με 1.000 υποψήφιους που είναι απόφοιτοι των δύο σχολών (ΠΕ61 και ΠΕ71) και όχι τους υπόλοιπους Δασκάλους και Νηπιαγωγούς, ούτε τους 5.000 περίπου αποφοίτους των σεμιναρίων επιμόρφωσης 400 ωρών, οι οποίοι μέχρι σήμερα μπορούσαν να πάρουν απόσπαση σε θέσεις Ειδικής Αγωγής.

πηγή: "Το έθνος"

Ναι όντως είναι πολλοί λίγοι οι ΠΕ 61, μακάρι να βάλουν και τους μεταπτυχιακούς (που δεν το βλέπω αλλά ελπίζω) τα σεμινάρια πάλι, το αποκλείω......

Triainoforos

  • Επισκέπτης
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 25, 2010, 05:27:36 μμ »
Ο γραπτός διαγωνισμός αφορά γύρω στους 800 με 1.000 υποψήφιους που είναι απόφοιτοι των δύο σχολών (ΠΕ61 και ΠΕ71) και όχι τους υπόλοιπους Δασκάλους και Νηπιαγωγούς, ούτε τους 5.000 περίπου αποφοίτους των σεμιναρίων επιμόρφωσης 400 ωρών, οι οποίοι μέχρι σήμερα μπορούσαν να πάρουν απόσπαση σε θέσεις Ειδικής Αγωγής.

πηγή: "Το έθνος"

Ναι όντως είναι πολλοί λίγοι οι ΠΕ 61, μακάρι να βάλουν και τους μεταπτυχιακούς (που δεν το βλέπω αλλά ελπίζω) τα σεμινάρια πάλι, το αποκλείω......

Μα τι λες τωρα???
Αυτοι πληρωσανε!!!
Σε καθε περιπτωση και μονο που το σκεφτονται ειναι καταδικαστεο για μενα
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 25, 2010, 05:29:22 μμ από Triainoforos »

Αποσυνδεδεμένος LAaleXXX

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 712
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 26, 2010, 03:42:42 μμ »
Και εγώ σε εφημερίδα διάβασα ότι ο ΑΣΕΠ ειδικής αγωγής θα είναι μόνο για ΠΕ61 και ΠΕ71.
Φτάσε εκεί που δεν μπορείς να φτάσεις..

Αποσυνδεδεμένος Fiodora

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 30, 2010, 07:48:47 μμ »
ο ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ αφορά μόνο τους ΠΕ61 δηλ τους αποφοίτους του παιδαγωγικού Βόλου. Που σημαίνει οτι εμείς με τα μεταπτυχιακά στην ειδική και πτυχίο γενικής δεν θα μπορούμε να δώσουμε...Δηλ φαντάσου για αυτύς  με τα σεμινάρια! Μου κάνει εντύπωση που εσύ έχεις άλλη πληροφόρηση.....

αυτό άκουσα και εγώ σήμερα απο τον Κατσικα στο ΣΚΑΙ και διάβασα και σε άρθρο του ΕΘΝΟΥΣ ενα μηνα πριν...τελικά που ανήκουμε εμείς της ειδικής που κοπιάσαμε για ένα μεταπτυχιακό και θέλουμε να δουλέψουμε με παιδιά που χρειάζονται τη βοήθειά μας;

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #25 στις: Σεπτέμβριος 02, 2010, 04:14:38 μμ »
ο ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ αφορά μόνο τους ΠΕ61 δηλ τους αποφοίτους του παιδαγωγικού Βόλου. Που σημαίνει οτι εμείς με τα μεταπτυχιακά στην ειδική και πτυχίο γενικής δεν θα μπορούμε να δώσουμε...Δηλ φαντάσου για αυτύς  με τα σεμινάρια! Μου κάνει εντύπωση που εσύ έχεις άλλη πληροφόρηση.....

αυτό άκουσα και εγώ σήμερα απο τον Κατσικα στο ΣΚΑΙ και διάβασα και σε άρθρο του ΕΘΝΟΥΣ ενα μηνα πριν...τελικά που ανήκουμε εμείς της ειδικής που κοπιάσαμε για ένα μεταπτυχιακό και θέλουμε να δουλέψουμε με παιδιά που χρειάζονται τη βοήθειά μας;
Eιναι πολύ άδικο για τόσα λίγα άτομα ΠΕ61 να γινεται ΑΣΕΠ (στην ουσία να τους διορίζει όλους) και να μην περιλαμβάνει και εμας με μεταπτυχιακό (και με 2 χρονια παρακολουθήσεις και ασκήσεις και διπλωματικές και και....)

Αποσυνδεδεμένος Fiodora

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 02, 2010, 04:21:34 μμ »
ο ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ αφορά μόνο τους ΠΕ61 δηλ τους αποφοίτους του παιδαγωγικού Βόλου. Που σημαίνει οτι εμείς με τα μεταπτυχιακά στην ειδική και πτυχίο γενικής δεν θα μπορούμε να δώσουμε...Δηλ φαντάσου για αυτύς  με τα σεμινάρια! Μου κάνει εντύπωση που εσύ έχεις άλλη πληροφόρηση.....

αυτό άκουσα και εγώ σήμερα απο τον Κατσικα στο ΣΚΑΙ και διάβασα και σε άρθρο του ΕΘΝΟΥΣ ενα μηνα πριν...τελικά που ανήκουμε εμείς της ειδικής που κοπιάσαμε για ένα μεταπτυχιακό και θέλουμε να δουλέψουμε με παιδιά που χρειάζονται τη βοήθειά μας;
Eιναι πολύ άδικο για τόσα λίγα άτομα ΠΕ61 να γινεται ΑΣΕΠ (στην ουσία να τους διορίζει όλους) και να μην περιλαμβάνει και εμας με μεταπτυχιακό (και με 2 χρονια παρακολουθήσεις και ασκήσεις και διπλωματικές και και....)

οι ΠΕ71 και ΠΕ61 έχουν αδικηθεί κατα κόρον! Το πιο δίκαιο μετά απο τόσα χρόνια αναμονής και υποσχέσεων θα ήταν να μπουν χωρίς ασεπ, όπως προτείνεις. Μετά οι έχοντες όλα τα προσόντα που αναφέρεις και εσύ, φυσικά! Διατηρώ ακόμα μια ελπίδα καθώς δεν έχει βγει εγκύκλιος και προκήρυξη, γιατί δλδ πρέπει πάντα να περνάμε απο το κατώφλι της γενικής παιδείας όταν ειδικευόμαστε σε κάτι? Η ειδική αγωγή στα χειρότερά της εδώ στην Ελλάδα!

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες-προσλήψεις νηπιαγωγών Ειδικής Αγωγής 2010-2011
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 02, 2010, 04:40:49 μμ »
Φυσικά και έχουν αδικηθεί τόσα χρόνια και ευτυχώς που θα μπορούν πλέον να δώσουν ΑΣΕΠ όπως και όλοι οι άλλοι (ποτέ δεν ανέφερα να μην δώσουν ΑΣΕΠ και να διοριστούν) Κατα τα άλλα όμως απο τη στιγμή που και κάποιοι της κανονικής έχουμε τα προσόντα για να εργαστούμε στην ειδική δεν καταλαβαίνω γιατι να μην μπορέσουμε να δώσουμε και εμείς;;;;;; Δεν βρίσκω σωστό δηλαδή να διαιωνίζεται μια "αδικία" εναντίον των μεταπτυχιακών αυτή τη φορά.......
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 02, 2010, 04:42:58 μμ από vasp »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159839
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 608
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 583
Σύνολο: 590

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.105 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.