*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 847893 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3780 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 01:28:06 μμ »
Είμαι στο 783, με κουτάκι "τικαρισμένο" και τολμώ να ελπίζω..... :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:33:26 »

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3781 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 02:59:39 μμ »
οσοι τικαρατε το κουτακι μην απελπιζεστε.εμεις που δεν το τικαραμε παμε για χορτα..

Αποσυνδεδεμένος new_pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 574
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3782 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 03:11:52 μμ »
Να ρωτήσω κάτι; πέρσι που είδαν στην αρχή της χρονιάς πόσα ήταν τα κενά, τα κάλυψαν όλα στην πρώτη φάση και μετα βγήκαν και άλλα κενά και προχώρησαν σε επόμενες φάσεις; ή είδαν τα κενά και είπαν θα τα καλύψουμε σιγά σιγά, κάποια στην πρώτη φάση κάποια στην δεύτερη κάποια στην τρίτη;

ladylav παίζει ρόλο και ποιες περιοχές έβαλες. Μπορεί κάποιες περιοχές που έβαλες να μην είναι 'περιζήτητες' ή να τύχει να έχουν πολλά κενά. π.χ. βλέποντας τις αποσπάσεις απο Χαλκιδική προς Θεσσαλονίκη δύο πιθανότητες υπάρχουν ή η χαλκιδική έχει πάρα πολλούς καθηγητές Αγγλικών που πλέον διώχνει ή θα δημιουργηθούν πολλά κενά εκεί ( γμτ δεν δήλωσα Χαλκιδική  ;D ).

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3783 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 04:47:27 μμ »
δηλωσα μονο αττικη και πιστεψε με ειναι περιζητητη..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:33:26 »

Αποσυνδεδεμένος tinkerbell85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3784 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 04:48:31 μμ »
εγω επισης που ειμαι μετα το 900 ακομα ελπιζω,αλλα εχω βαλει το κουτακι..!!κ δεν ειναι κακο,η ελπιδα πεθαινει τελευταια! :) πιστευω πως απ'την αρχη ειχαν μια εικονα των κενων περυσι,σιγουρα πολλα προεκυψαν κ στην πορεια,αλλα καθυστερησαν αρκετα για να μην μας πληρωνουν περισσοτερους μηνες,προσωπικη μου αποψη..ξερει κανεις ποτε αναμενουμε τις αποσπασεις της δευτεροβαθμιας κ αν θα ειναι 2 οι φασεις οπως της πρωτοβαθμιας???
ό,τι δε σε σκοτώνει,σε κάνει πιο δυνατό..!

Αποσυνδεδεμένος aphrodite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση! ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3785 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 07:19:51 μμ »
Τη Β φάση αποσπάσεων της Ββάθμιας περιμένουμε τώρα. Νομίζω ότι σήμερα θα γινόταν η συνεδρίαση, όμως δεν έχω παρακολουθήσει τος εξελίξεις και δεν γνωρίζω αν αναβλήθηκε ή όχι.

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3786 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 07:44:01 μμ »
Επειδή έχω μπερδευτεί τελείως.... Τι σόι αποσπάσεις περιμένουμε σήμερα? Μέχρι τώρα έχουν κάνει από πρωτοβάθμια σε πρωτοβάθμια. Μένει από δευτεροβάθμια σε δευτεροβάθμια ή από δευτεροβάθμια σε πρωτοβάθμια ή και τα 2?? Πόσες θέλουν ακόμη για να πάρουν αναπληρωτές επιτέλους?  >:(
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος tat21

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Patience is a virtue. Right?
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3787 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 07:54:38 μμ »
Οπότε ξανά... από βδομάδα. Κι αυτές οι αποσπάσεις πια που αναμένονται και αναμένονται... Και βέβαια όσοι δεν προσληφθούμε στην Α Φάση ξανά στο περίμενε για τη Β. Πόση υπομονή πια...

Εγώ πάντως παιδιά έχω απελπιστεί. Ειλικρινα. Απο το 2005 με το ωρομισθιλίκι και μετά με τους 2 μου επιτυχημένους (μη διοριστέους) ΑΣΕΠ, τα καλεσματα αναπληρωτών και τον καταποντισμό τις προϋπηρεσίας έχω γίνει ψυχολογικό ράκος. Και φέτος μου έχει φύγει κάθε διάθεση για δουλεια. Ελπίζω οι υπόλοιποι να είστε καλύτερα.

...where's when I was young and we didn't give a damn, cause we were raised to see life as fun and take it if we can..

Αποσυνδεδεμένος Χριστίνα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1569
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3788 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:00:31 μμ »
Αναμένεται να ανακοινωθούν σήμερα το βράδυ οι αποσπάσεις απο ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ. Αυτή ήταν και η ψεύτικη δικαιολογία του Υπουργείο, γιατί δεν έχουν καλέσει από τους κλάδους μας. Περίμενουν υποτίθεται να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες της Β φάσης αποσπάσεων. Τώρα ....θα δούμε...

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3789 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:14:29 μμ »
Οπότε ξανά... από βδομάδα. Κι αυτές οι αποσπάσεις πια που αναμένονται και αναμένονται... Και βέβαια όσοι δεν προσληφθούμε στην Α Φάση ξανά στο περίμενε για τη Β. Πόση υπομονή πια...

Εγώ πάντως παιδιά έχω απελπιστεί. Ειλικρινα. Απο το 2005 με το ωρομισθιλίκι και μετά με τους 2 μου επιτυχημένους (μη διοριστέους) ΑΣΕΠ, τα καλεσματα αναπληρωτών και τον καταποντισμό τις προϋπηρεσίας έχω γίνει ψυχολογικό ράκος. Και φέτος μου έχει φύγει κάθε διάθεση για δουλεια. Ελπίζω οι υπόλοιποι να είστε καλύτερα.
δεν ειμαστε γιατι εχουμε περασει ακριβως τα ιδια.ο κλαδος για οσους δε διοριστηκαν εχει κλεισει.σπαω το κεφαλι μου να βρω τι δουλεια θα κανω του χρονου..φτου κι απ'την αρχη ξεκινημα στα 32 δεν το λες και τυχη..

Αποσυνδεδεμένος aghathi

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εκπαίδευση=παιδιά
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3790 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:19:59 μμ »
Οπότε ξανά... από βδομάδα. Κι αυτές οι αποσπάσεις πια που αναμένονται και αναμένονται... Και βέβαια όσοι δεν προσληφθούμε στην Α Φάση ξανά στο περίμενε για τη Β. Πόση υπομονή πια...

Εγώ πάντως παιδιά έχω απελπιστεί. Ειλικρινα. Απο το 2005 με το ωρομισθιλίκι και μετά με τους 2 μου επιτυχημένους (μη διοριστέους) ΑΣΕΠ, τα καλεσματα αναπληρωτών και τον καταποντισμό τις προϋπηρεσίας έχω γίνει ψυχολογικό ράκος. Και φέτος μου έχει φύγει κάθε διάθεση για δουλεια. Ελπίζω οι υπόλοιποι να είστε καλύτερα.
καλυτερα;;;;;;;;;;;;;; :'( :'( :'( :'( :'(

 και περσι τελικα επιτελους αναπληρωση!!!!. Αφήνω το φροντηστιριο στα μεσα Οκτώβρη λέω και οχι σε κανα δυο ιδιαίτερα. και φετος καθε φορα που περναω απο τον καθρεφτη μουτζωνω
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:22:43 μμ από aghathi »

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3791 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:23:29 μμ »
Οπότε ξανά... από βδομάδα. Κι αυτές οι αποσπάσεις πια που αναμένονται και αναμένονται... Και βέβαια όσοι δεν προσληφθούμε στην Α Φάση ξανά στο περίμενε για τη Β. Πόση υπομονή πια...

Εγώ πάντως παιδιά έχω απελπιστεί. Ειλικρινα. Απο το 2005 με το ωρομισθιλίκι και μετά με τους 2 μου επιτυχημένους (μη διοριστέους) ΑΣΕΠ, τα καλεσματα αναπληρωτών και τον καταποντισμό τις προϋπηρεσίας έχω γίνει ψυχολογικό ράκος. Και φέτος μου έχει φύγει κάθε διάθεση για δουλεια. Ελπίζω οι υπόλοιποι να είστε καλύτερα. ακου τα χειροτερα ...απο το 2000 ωρομισθια και μολις το 2011 αναπληρωτρια, 4 επιτυχιες ασεπ και για μισο μοριο ΟΑΕΔ δεν με εβαλαν στο 24μηνο. αλλα δεν βαριεσαι , αναισθησια θελει το πραγμα.... τι να πει κανεις οταν οι ανεργοι εχουν περισσοτερα προσοντα απο τους εργαζομενους? Η ελλαδιτσα μας τα τρωει τα παιδια της  :-\ :-\ :-\
καλυτερα;;;;;;;;;;;;;; :'( :'( :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3792 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:28:47 μμ »
Αν διοριζει 15-20 ατομα το χρονο,νομιζω ειναι πασιφανες οτι δεν προκειται ποτε να διοριστουμε οι επιτυχοντες μη διοριστεοι.στατιστικα ο διορισμος μου τοποθετειται χρονικα το 2032!!! :P
και φυσικα απο ασεπ οπως εγιναν τα πραγματα δεν περιμενω διορισμο.οποιος προλαβε τον κυριο ειδε.

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2600
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #3793 στις: Σεπτέμβριος 29, 2011, 08:37:47 μμ »
απο το 2000 ωρομισθια και μολις το 2011 αναπληρωτρια, 4 επιτυχιες ασεπ και για μισο μοριο ΟΑΕΔ δεν με εβαλαν στο 24μηνο. αλλα δεν βαριεσαι , αναισθησια θελει το πραγμα.... τι να πει κανεις οταν οι ανεργοι εχουν περισσοτερα προσοντα απο τους εργαζομενους? Η ελλαδιτσα μας τα τρωει τα παιδια της  :-\ :-\ :-\

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32327
  • Τελευταία: pante96
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161773
  • Σύνολο θεμάτων: 19234
  • Σε σύνδεση σήμερα: 540
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 442
Σύνολο: 452

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.096 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.