*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 849697 φορές)

0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tzountzouras

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #126 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 09:55:17 μμ »
Ετσι όπως γίναν τα πράγματα...Πριν 2 μήνες οι πρώτοι 36 τουλάχιστον σε μας ήταν ήσυχοι και περίμεναν διορισμό.Από τους πίνακες.Τώρα,θα είναι ιο πρώτοι 36 αναπληρωτές?Εκεί φτάσαμε δυστυχώς

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:05:20 »

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος iLLuSioN

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 381
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #128 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 09:58:44 μμ »
Αύριο λέει τα ονόματα των ειδικοτήτων.Οπότε ακόμα μία μέρα...

Αποσυνδεδεμένος Helgoula

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #129 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:05:25 μμ »
Ο αιρετός Ηρακλείου Κρήτης, κος Ζ. Καψαλάκης από το λογαριασμό του στο FB:

"Καλησπέρα. Για τους συναδέλφους των ειδικοτήτων: Συνάδελφοι, προς το παρόν μετακομίζουν καθηγητές από τη Β/θμια στην Α/θμια. Όταν θα ολοκληρωθεί η μετακόμιση θα δούνε τι κενά θα υπάρχουν. Επίσης ερωτηματικό είναι τα 800 νέα ολοήμερα, που δεν φαίνεται προγραμματισμός και προσπάθειες λειτουργίας τους. Επίσης δεν κινείται ακόμη κάτι με τα ολοήμερα… Γι’ αυτό λίγο υπομονή!"

"Σήμερα στα Γραφεία της Α/θμιας στο Ηράκλειο ήταν περίπου 30 Γυμναστές που ερχόταν από την Β/θμια στην Α/θμια, για να συζητήσουν με την προϊσταμένη Δ/νσης Ηρακλείου. Αυτό σημαίνει ότι οι διαδικασίες τρέχουν! Μόλις έχω κάποιο νέο για διορισμούς θα σας ενημερώσω."

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:05:20 »

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #130 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:20:16 μμ »
ακομη μια μερα πανω απο το λαπτοπ θα λαλησω!
τα δαχτυλα μου εχουν παθει αγκυλωση, τα ματια μου τσουζουν και το κεφαλι μου ειναι καζανι...
ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ καθε χρονο!!!
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος sofikititi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 436
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #131 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:28:44 μμ »
δε νομιζω πως σημερα θα βγει κατι!δεν εχω αλλο κουραγιο να κατσω μπροστα στην οθονη!! αυριο πρωι να παρουμε τηλ. να δουμε τι θα γινει επιτελους και με εμας!!!!!κι αν οπως ακουστηκε ακομα ψαχνουν να λιγοστεψουν τα κενα με μεταταξεις πολυ φοβαμαι οτι ουτε αυριο θα εχουμε νεα!!

ας τα βγαλουν εστω και αυριο να τελειωνουμε!!!!!καληνυχτα σε ολους!!!και καλη υπομονη!!!

Αποσυνδεδεμένος NENH

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #132 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:31:39 μμ »
Για να καταλάβω,πιστεύουμε οτι θα βγάλουν σήμερα και άλλη παρτίδα αναπληρωτών,συμπεριλαμβανομένων και εμάς?Πού ακριβώς?Α/θμια?Δ/θμια?

στο κεντρο τσουναμιου  ;D
λογικα θα γινει οπως περσι, θα βγουμε σαν ειδικοτητα και για τις 2 βαθμιδες (κι ελπιζω να μην ξανακατεβει κανας πινακας)...τωρα το ποτε...αγνωστο

τι ήταν κι αυτό πέρυσι??!!!! Βγαίνουν οι πίνακες, όλα ωραία, όλα καλά, και ξαφνικά ο πίνακας της Ββάθμιας εξαφανίζεται και από Παρασκευή που τον ανάρτησαν πρώτη φορα τον ξαναέβγαλαν Δευτέρα μεσημέρι.
 Εγώ όμως δεν το βαλα κάτω. Πάω συνάμενη κουνάμενη την Δευτέρα το πρωί στην Ββάθμια που με πήραν και λέω γεια σας ήρθα, με πήραν αναπληρώτρια στον νομό σας. Όχι κοπέλα μου, μου λεγαν, κάνεις λάθος. Όχι δεν κάνω λάθος τους έλεγα εγώ και με τα πολλά πολλά αφού ήμουν εκεί κανένα 3ωρο και αφού είχα πάρει καμιά 10αρια φορές τηλ στο υπουργείο ήρθαν τα ονοματά μας και στο τέλος κατάλαβαν όλοι ότι είχα δίκιο.
Με τις παπαριές του υπουργείου μας περνάει και για τρελούς ο κόσμος. Φανταστείτε τι θα λέγαν αυτοι εκεί στην διεύθυνση πέρυσι για μένα. Ότι ήμουν μια τρελή που είχα εμμονες να με πάρουν αναπληρώτρια και αποφάσισα να το πράξω μόνη μου.

Αποσυνδεδεμένος sofikititi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 436
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #133 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:33:40 μμ »
αντε και για να παμε στην ηρωικη 10η σελ. εχω δυο αποριες
1)γιατι πλεον το alfavita  δεν ειναι τοσο καλα ενημερωμενο οσο το esos???
kai 2) προσεξατε οτι απο αυριο το esos θα εχει συχνες διακοπες επειδη αλλαζει server????ελπιζω να μην ειναι την κρισιμη ωρα που θα χρειαζομαστε πληροφοριες!!!!

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #134 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:35:54 μμ »
Για να καταλάβω,πιστεύουμε οτι θα βγάλουν σήμερα και άλλη παρτίδα αναπληρωτών,συμπεριλαμβανομένων και εμάς?Πού ακριβώς?Α/θμια?Δ/θμια?

στο κεντρο τσουναμιου  ;D
λογικα θα γινει οπως περσι, θα βγουμε σαν ειδικοτητα και για τις 2 βαθμιδες (κι ελπιζω να μην ξανακατεβει κανας πινακας)...τωρα το ποτε...αγνωστο

τι ήταν κι αυτό πέρυσι??!!!! Βγαίνουν οι πίνακες, όλα ωραία, όλα καλά, και ξαφνικά ο πίνακας της Ββάθμιας εξαφανίζεται και από Παρασκευή που τον ανάρτησαν πρώτη φορα τον ξαναέβγαλαν Δευτέρα μεσημέρι.
 Εγώ όμως δεν το βαλα κάτω. Πάω συνάμενη κουνάμενη την Δευτέρα το πρωί στην Ββάθμια που με πήραν και λέω γεια σας ήρθα, με πήραν αναπληρώτρια στον νομό σας. Όχι κοπέλα μου, μου λεγαν, κάνεις λάθος. Όχι δεν κάνω λάθος τους έλεγα εγώ και με τα πολλά πολλά αφού ήμουν εκεί κανένα 3ωρο και αφού είχα πάρει καμιά 10αρια φορές τηλ στο υπουργείο ήρθαν τα ονοματά μας και στο τέλος κατάλαβαν όλοι ότι είχα δίκιο.
Με τις παπαριές του υπουργείου μας περνάει και για τρελούς ο κόσμος. Φανταστείτε τι θα λέγαν αυτοι εκεί στην διεύθυνση πέρυσι για μένα. Ότι ήμουν μια τρελή που είχα εμμονες να με πάρουν αναπληρώτρια και αποφάσισα να το πράξω μόνη μου.

 ;D ;D ;D ;D
κι εσυ ησουν μεσα? εγω δεν ηξερα τι να κανω. να παω η να μην παω...τελικα περιμενα μεχρι τη Δευτερα, φευγω οπως να'ναι απο το σπιτι, με τα πεδιλακια μου και τα τιραντακια και παω στην Κομοτηνη και ειχε ενα ψοφοκρυο. οτι ρουχα ειχα παρει τα φορουσα ολα μαζι, το ενα πανω απο τ'αλλο!
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #135 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:37:32 μμ »
εγω σοφακι μου μπαινω στο υπουργειο...θελω επισημη ενημερωση  ;D
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος tzountzouras

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #136 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:42:43 μμ »
Η πλάκα ήταν οτι το λέγαμε σε φίλους να δουν και αυτοί,και ο πίνακας είχε εξαφανιστεί και μας περνούσαν για τρελούς.

Αποσυνδεδεμένος NENH

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #137 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:43:12 μμ »
Για να καταλάβω,πιστεύουμε οτι θα βγάλουν σήμερα και άλλη παρτίδα αναπληρωτών,συμπεριλαμβανομένων και εμάς?Πού ακριβώς?Α/θμια?Δ/θμια?

στο κεντρο τσουναμιου  ;D
λογικα θα γινει οπως περσι, θα βγουμε σαν ειδικοτητα και για τις 2 βαθμιδες (κι ελπιζω να μην ξανακατεβει κανας πινακας)...τωρα το ποτε...αγνωστο

τι ήταν κι αυτό πέρυσι??!!!! Βγαίνουν οι πίνακες, όλα ωραία, όλα καλά, και ξαφνικά ο πίνακας της Ββάθμιας εξαφανίζεται και από Παρασκευή που τον ανάρτησαν πρώτη φορα τον ξαναέβγαλαν Δευτέρα μεσημέρι.
 Εγώ όμως δεν το βαλα κάτω. Πάω συνάμενη κουνάμενη την Δευτέρα το πρωί στην Ββάθμια που με πήραν και λέω γεια σας ήρθα, με πήραν αναπληρώτρια στον νομό σας. Όχι κοπέλα μου, μου λεγαν, κάνεις λάθος. Όχι δεν κάνω λάθος τους έλεγα εγώ και με τα πολλά πολλά αφού ήμουν εκεί κανένα 3ωρο και αφού είχα πάρει καμιά 10αρια φορές τηλ στο υπουργείο ήρθαν τα ονοματά μας και στο τέλος κατάλαβαν όλοι ότι είχα δίκιο.
Με τις παπαριές του υπουργείου μας περνάει και για τρελούς ο κόσμος. Φανταστείτε τι θα λέγαν αυτοι εκεί στην διεύθυνση πέρυσι για μένα. Ότι ήμουν μια τρελή που είχα εμμονες να με πάρουν αναπληρώτρια και αποφάσισα να το πράξω μόνη μου.

 ;D ;D ;D ;D
κι εσυ ησουν μεσα? εγω δεν ηξερα τι να κανω. να παω η να μην παω...τελικα περιμενα μεχρι τη Δευτερα, φευγω οπως να'ναι απο το σπιτι, με τα πεδιλακια μου και τα τιραντακια και παω στην Κομοτηνη και ειχε ενα ψοφοκρυο. οτι ρουχα ειχα παρει τα φορουσα ολα μαζι, το ενα πανω απο τ'αλλο!
Ω ναι κι εγώ μέσα ήμουν. Δε βαριέσαι , τέλος καλό, όλα καλά, για πέρυσι εννοείται, γιατί για φέτος......
 Γιώτα, αν θυμάμαι καλά από πέρυσι εσύ είσαι επιτυχούσα του ΑΣΕΠ σωστά? εννοώ διοριστέα.

Αποσυνδεδεμένος NENH

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #138 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:45:07 μμ »
Η πλάκα ήταν οτι το λέγαμε σε φίλους να δουν και αυτοί,και ο πίνακας είχε εξαφανιστεί και μας περνούσαν για τρελούς.

Σωστά. Και ήταν και Σαβ/κο και βλέπαμε κόσμο και μας ρωτούσαν "Σας πήραν πουθενά?" κι εμείς λέγαμε "Εεε, και ναι και όχι"

Αποσυνδεδεμένος sofikititi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 436
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #139 στις: Σεπτέμβριος 08, 2010, 10:46:19 μμ »
δεν επρεπε να το πεις αυτο για το διοριστεα!!!! γιωτα περυσι υπηρξε φαση αναπληρωτων, οχι η πρωτη που φυγατε εσεις, που ανακοινωθηκε πρωτα στο alfavita και μετα στο υπουργειο!!μπορεις να μου το εξηγησεις αυτο???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 679
Σύνολο: 680

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.114 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.