*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 850245 φορές)

0 μέλη και 24 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1022 στις: Οκτώβριος 03, 2010, 08:51:37 μμ »
μαλλον το δευτερο!!!!!!!!!!
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:08:42 »

Αποσυνδεδεμένος aura

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1023 στις: Οκτώβριος 03, 2010, 09:00:34 μμ »
Thanks για την απάντηση Vaggis, αν και φαντάζομαι οτι ακόμα και έτσι θα περιμένουμε κάποιες μέρες..Πρέπει να ανακοινωθούν και οι αποσπάσεις ΠΥΣΔΕ..

Αποσυνδεδεμένος athena81

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1024 στις: Οκτώβριος 03, 2010, 09:30:57 μμ »
Ο συγκεκριμένος αιρετός δεν είναι τυχαίος, αν δείτε πώς αγωνίζεται για τους δασκάλους και τους νηπιαγωγούς, ειδικά για αυτούς της ειδικής αγωγής, θα θαυμάσετε. Μακάρι να'χαμε και μεις κάποιον τόσο δραστήριο...

Δεν δήλωσε ότι θα πάρουν μόνο ΑΚΩ. Το συμπέρανε προσωπικά, αν κατάλαβα καλά, αναφερόμενος στην επόμενη φάση, όχι σ'όλες συνολικά. Έχει κι αυτός αγωνία για τις ειδικότητες, γιατί μένουν τα Δημοτικά μετέωρα.

Από'κεί κι έπειτα, τι να σας πω και γω, δεν ξέρω, απλά σας μετέφερα την πληροφορία που έδωσε, μιας κι έχει τον τρόπο να μαθαίνει εκ των έσω.
Απογοητεύτηκε κι αυτός χτες που τελικά δεν έγιναν προσλήψεις ειδικοτήτων.

Για να δούμε...
Aγαπητή αρκουδίτσα δε το έλεγα για'σένα, απλά από χτες ακούμε τώρα θ' ανακοινωθούν, τώρα θ' ανακοινωθούν, από διάφορους προφήτες, μας προέκυψαν και οι 10 ώρες απ' το πουθενά της "Ελένης Αγγλικής", ε, σε λίγο θα πάμε σε καμιά χαρτορίχτρα και θα τραγουδάμε "πήγα σε μάγισσες και χαρτορίχτρες, να δώ που διορίστηκες, τις ώρες δείχ'τες", παραφράζοντας το γνωστό άσμα.
Η θα μας λένε το καφέ, και θα λένε "δώδεκα ώρες βλέπω" εεεεεεεεε πια.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Σου τα συγχωρώ όλα, αφού με αποκάλεσες αγαπητή αρκουδίτσα, αγαπητέ ...σκαντζόχοιρε ή ό,τι άλλο τέλος πάντων είναι αυτό που καμαρώνει στη φωτογραφία σου!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Αυτή η Ελένη της Αγγλικής άνω-κάτω μας έκανε!


μη μου την νευριαζετε σας παρακαλω..μετο μαλακο :P :P μηπως ξερει τιποτα  παραπανω η λενιω ; απο μας... ;) ;) πες μας λενιω τι ξερεις; γιατι εσενα σε καλεσανε κι εμεις ακομα περιμενουμε;;;
δουλειά είναι να κάνεις κάτι και να πληρώνεσαι, ενώ σπορ είναι το να κάνεις το ίδιο και να πληρώνεις.μαντέψτε τι απ'τα δυο είναι η ωρομισθία

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1025 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 02:04:05 πμ »
Εντάξει βρε vaggi, δε χάλασε κι ο κόσμος. Θυμήθηκα τώρα στο άσχετο, σ' ένα άλλο φόρουμ που έλεγε κάποιος οτι θα γινόταν πόλεμος Ελλάδας-Τουρκίας μέχρι τη τάδε ημερομηνία του (τότε) τρέχοντος έτους, και οταν έφτασε η μέρα τον κορόιδευαν όλοι, κι αυτός μπήκε κι έλεγε "περιμένετε μέχρι τα μεσάνυχτα" και του έλεγαν "θέλεις να είναι νύχτα να μη σε πετυχαίνουν οι ντομάτες ε?" (παλιές καλές μέρες που πετούσε ο κόσμος ντομάτες, τώρα πού τέτοια, στο χρηματοκιβώτιο τις βάζουμε).

Joanna Bear και giota, βρε τερατάκια!!!!  ;D ;D Ακούς εκεί σκαντζόχοιρος, κοτζάμ στρουθοκάμηλος είμαι. Από το άγχος κοντεύω να βάλω το κεφάλι στην άμμο, άλλωστε...
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:08:42 »

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1026 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 09:18:22 πμ »
ποιος πολεμος Τουρκιας-Ελλαδας? εδω το 2012 θα εξαφανιστουμε ολοι, θα καταστραφει ο πλανητης...αρα για ποιο διορισμο μιλαμε? οσοι προλαβαν...προλαβαν!
επειδη αυγουλακια εχω φρεσκα απο το χωριο αν ειναι να πεταξετε κατι δε θα ελεγα οχι σε καμια ντοματουλα  ;D

Γιαννη εισαι σιγουρος οτι εισαι στρουθοκαμηλος? το εχεις ψαξει? μηπως σου το ειπαν κι απλα το πιστεψες? μηπως κατα βαθος εισαι ΣΚΑΝΤΖΟΧΟΙΡΟΣ και δεν το ξερεις??????????
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος smarw

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1060
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1027 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:04:31 πμ »
καλημέρα και καλή εβδομάδα?κανένα νέο, να ξέρουμε τουλάχιστον τι να περιμένουμε....

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1028 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:12:27 πμ »
Καλημέρα και καλή βδομάδα και σε σενα....φαντάζομαι ότι θα έχουμε κάποιο νέο αυτήν την βδομάδα. Δεν ξέρω τί γίνεται σε άλλες περιοχές και τι κενά έχουνε αλλά εδώ κομοτηνή παραπάνω απο τα μισά σχολεία δεν έχουν ξενόγλωσσους και τα γύρω χωριά
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

Αποσυνδεδεμένος maria_pol

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 139
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1029 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:13:38 πμ »
Kαλή εβδομάδα σε όλους! Ας ελπίσουμε ότι αυτή τη βδομάδα θα έχουμε κάποια εξέλιξη.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1030 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:45:26 πμ »
ποιος πολεμος Τουρκιας-Ελλαδας? εδω το 2012 θα εξαφανιστουμε ολοι, θα καταστραφει ο πλανητης...αρα για ποιο διορισμο μιλαμε? οσοι προλαβαν...προλαβαν!
επειδη αυγουλακια εχω φρεσκα απο το χωριο αν ειναι να πεταξετε κατι δε θα ελεγα οχι σε καμια ντοματουλα  ;D

Γιαννη εισαι σιγουρος οτι εισαι στρουθοκαμηλος? το εχεις ψαξει? μηπως σου το ειπαν κι απλα το πιστεψες? μηπως κατα βαθος εισαι ΣΚΑΝΤΖΟΧΟΙΡΟΣ και δεν το ξερεις??????????
Eγώ πάντως εξακολουθώ να τον βλέπω και να τον αντιμετωπίζω ως ΣΚΑΝΤΖΟΧΟΙΡΟ!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1031 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:48:17 πμ »
Καλημέρα και καλή βδομάδα και σε σενα....φαντάζομαι ότι θα έχουμε κάποιο νέο αυτήν την βδομάδα. Δεν ξέρω τί γίνεται σε άλλες περιοχές και τι κενά έχουνε αλλά εδώ κομοτηνή παραπάνω απο τα μισά σχολεία δεν έχουν ξενόγλωσσους και τα γύρω χωριά
Απ'ό,τι ακούω εδώ από αιρετούς και από έρευνα δική μου, στο ίδιο συμπέρασμα έχω καταλήξει, δεν υπάρχουν ειδικότητες στα ολοήμερα, στα χωριά δε ούτε μία!
Μου πέρασε η φάση της αγωνίας, των νεύρων και τώρα περνάω στη φάση της αναισθησίας...

Προτιμώ ν'ασχολούμαι με τον σκαντζοχοιράκο!  
(Βαθύτερή μου επιθυμία, να σε χαιδέψει η Αννούλα!) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 04, 2010, 10:51:22 πμ από Joanna Bear ΠΕ06 »
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1032 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:48:43 πμ »
καλημερα!!!!!!!!για να δουμε σημερα θα λυθει το μυστυριο με την αναπληρωση????
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1033 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:52:19 πμ »
Γιαννη θα χρειαστει να φερεις μια υπευθυνη δηλωση οτι εισαι στρουθοκαμηλος και οχι σκαντζοχοιρος, μαζι καλο ειναι να επισυναπτεται και μια βεβαιωση απο κτηνιατρο  ;D

και για να μην ειμαι τελειως εκτος θεματος...και η Θεσσαλονικη εχει πολλα κενα στα ολοημερα.
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1034 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:55:06 πμ »
στη Φθιωτιδα εχει 5 κενα ΑΚΩ και 2 ΑΜΩ μονο σε πρωινα!!!δε συζηταμε για τα ολοημερα που ειναι ολα κενα!!!
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος Joanna Bear

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1090
  • ...and the Truth shall set you free.
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #1035 στις: Οκτώβριος 04, 2010, 10:56:36 πμ »
Γιαννη θα χρειαστει να φερεις μια υπευθυνη δηλωση οτι εισαι στρουθοκαμηλος και οχι σκαντζοχοιρος, μαζι καλο ειναι να επισυναπτεται και μια βεβαιωση απο κτηνιατρο  ;D

και για να μην ειμαι τελειως εκτος θεματος...και η Θεσσαλονικη εχει πολλα κενα στα ολοημερα.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Δεν τον εμπιστεύομαι, ο κτηνίατρος μπορεί να'ναι δικός του!

Στα σχολεία της Μεσσαράς (ενδοχώρα του Νομού Ηρακλείου), αν το πιστεύετε, δεν κινείται φύλλο! Αυτό είναι πρωτοφανές!
Ποτέ δεν είχαν αργήσει να με καλέσουν τόσο πολύ άλλη χρονιά (τους ωρομίσθιους ώς τώρα τους είχαν καλέσει όλους)!  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Όλοι θα δώσουμε λόγο μια μέρα για όσα λέμε και κάνουμε, κρυφά και φανερά, μικρά και μεγάλα, το πιστεύουμε δεν το πιστεύουμε. Γι'αυτό, προσοχή.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 745
Σύνολο: 751

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.069 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.