*

Αποστολέας Θέμα: νεότερα για ΠΕΟ7  (Αναγνώστηκε 198994 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofiagexa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 07
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #574 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 11:18:42 πμ »
Και εγώ τα ίδια ακούω Αναστασία μου...
Μακάρι όμως να μην είναι έτσι... :-\
Λάμπει μέσα μου κείνο που αγνοώ... Μα ωστόσο λάμπει...
(Οδ. Ελύτης)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:35:19 »

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #575 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 11:39:31 πμ »
Μακάρι..αλλά πολύ φοβάμαι ότι δεν έχουν άδικο αυτοί που τα λένε οπότε μόνο με ένα 4ωρο σαν ωρομίσθιοι πλεον θα πρέπει να ελπίζουμε....άσχετο δεν ξέρω αν είδε κανείς Λαζόπουλο την Τρίτη αλλά είπε έν φοβερό ανέκδοτο ( το οποίο ταιριάζει και με την περίσταση...)
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

Αποσυνδεδεμένος Starzone

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #576 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 12:17:51 μμ »
ΑΚΩ δε θα πάρουν, τουλάχιστον βασιζόμενος στη λογικη το λέω. Δε μπορει να εχουν πάρει ΑΜΩ άτομα μεχρι 18 μορια και να παρουν ΑΚΩ με λιγότερα. Ειναι αδικια για τους πρωτους στον πινακα. Επισης, δεν υπάρχουν χρηματα (Ο ΓΑΠ βέβεαια λεει οτι υπαρχουν, μονο εμεις δεν τα εχουμε δει) . Ελπίζουμε σε νεα φάση ΑΜΩ και οποιος εχει κατι νεοτερο, ας το ανακοινωσει. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

Αποσυνδεδεμένος maraki82

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 311
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #577 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 12:26:37 μμ »
ΑΚΩ δε θα πάρουν, τουλάχιστον βασιζόμενος στη λογικη το λέω. Δε μπορει να εχουν πάρει ΑΜΩ άτομα μεχρι 18 μορια και να παρουν ΑΚΩ με λιγότερα. Ειναι αδικια για τους πρωτους στον πινακα. Επισης, δεν υπάρχουν χρηματα (Ο ΓΑΠ βέβεαια λεει οτι υπαρχουν, μονο εμεις δεν τα εχουμε δει) . Ελπίζουμε σε νεα φάση ΑΜΩ και οποιος εχει κατι νεοτερο, ας το ανακοινωσει. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

Δε διαφωνω με οσα λες, λογικα τα βρισκω!Αλλα που την ειδες την λογικη ολο αυτο το διαστημα;Εχει κανει το υπουργειο κατι λογικο;Ειμαι διοριστεα του ΑΣΕΠ, ειμαι απο τους πρωτους στον πινακα τον αναπληρωτων κ τελικα θα μεινω ανεργη!Τετραγωνη λογικη του Υπουργειου!Αααχ, αυτος ο εξορθολογισμος μας εφαγε φετος!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:35:19 »

Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #578 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:13:35 μμ »
maraki αστα να μας κλαιν και οι ρεγγες ειμαστε... Πηρα στο υπουργειο να ρωτησω για β βαθμια γερμανικα γαλλικα και λεει φυσικα οτι δεν εχει ιδεα και οτι πιθανον να παρουν ΑΜΩ και εκει..... Μηπως να επικοινωνησουμε με τον συλλογο να πιεσει τουλαχιστον εκει για ΑΚΩ γιατι το πραγμα εχει γινει γελιο.. γιατι δηλ. σε καθε ειδικοτητα να υπαρχουν ΑΚΩ και σε μας οχι?

Και επισης ρε παιδια δεν ειναι αδικια να παρει τωρα ΑΚΩ γιατι αυτοι που περιμενουμε ειμαστε πολυ ψηλα στον πινακα και τουλαχιστον οι μισοι διοριστεοι του ΑΣΕΠ. Αδικια ειναι να μεινουμε φετος ανεργοι!!!

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #579 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:31:10 μμ »
Αδικία είναι αλλά αυτό νομίζω ότι έπρεπε να το είχαν σκεφτεί....Σοφάκι μου μήπως ρώτησες για ωρομίσθιους αν πάρουν και πότε?
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

Αποσυνδεδεμένος maraki82

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 311
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #580 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:32:11 μμ »
maraki αστα να μας κλαιν και οι ρεγγες ειμαστε... Πηρα στο υπουργειο να ρωτησω για β βαθμια γερμανικα γαλλικα και λεει φυσικα οτι δεν εχει ιδεα και οτι πιθανον να παρουν ΑΜΩ και εκει..... Μηπως να επικοινωνησουμε με τον συλλογο να πιεσει τουλαχιστον εκει για ΑΚΩ γιατι το πραγμα εχει γινει γελιο.. γιατι δηλ. σε καθε ειδικοτητα να υπαρχουν ΑΚΩ και σε μας οχι?

Και επισης ρε παιδια δεν ειναι αδικια να παρει τωρα ΑΚΩ γιατι αυτοι που περιμενουμε ειμαστε πολυ ψηλα στον πινακα και τουλαχιστον οι μισοι διοριστεοι του ΑΣΕΠ. Αδικια ειναι να μεινουμε φετος ανεργοι!!!

Ναι, κ γω το σκεφτομαι να στειλω κανα μνμ στον συλλογο, οχι οτι θα γινει και κατι, αλλα για να μην πουμε οτι δεν το προσπαθησαμε κ αυτο...Μα, ειναι γελοιοι...Δεν το συζηταμε αυτο...Κ οχι τιποτε αλλο, εχω κ πολλα εξοδα φετος, θα γινω κ κουμπαρα τρομαρα μου ;D! Η πλακα ειναι οτι παντρευτηκα με πολιτικο το καλοκαιρι,γιατι ημουν σε ωραιο νησι αναπληρωτρια κ το αποτελεσμα;Μενουμε στα σπιτια των γονιων μας, γιατι που να συντηρησουμε σπιτι με ενα μισθο;;;Ειναι για γελια κ για κλαμματα η κατασταση...Θα κανω υπομονη μεχρι τελη Οκτωβρη, μετα θα βγω παλι στη γυρα!!!

Αποσυνδεδεμένος maraki82

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 311
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #581 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:40:22 μμ »
maraki αστα να μας κλαιν και οι ρεγγες ειμαστε... Πηρα στο υπουργειο να ρωτησω για β βαθμια γερμανικα γαλλικα και λεει φυσικα οτι δεν εχει ιδεα και οτι πιθανον να παρουν ΑΜΩ και εκει..... Μηπως να επικοινωνησουμε με τον συλλογο να πιεσει τουλαχιστον εκει για ΑΚΩ γιατι το πραγμα εχει γινει γελιο.. γιατι δηλ. σε καθε ειδικοτητα να υπαρχουν ΑΚΩ και σε μας οχι?

Και επισης ρε παιδια δεν ειναι αδικια να παρει τωρα ΑΚΩ γιατι αυτοι που περιμενουμε ειμαστε πολυ ψηλα στον πινακα και τουλαχιστον οι μισοι διοριστεοι του ΑΣΕΠ. Αδικια ειναι να μεινουμε φετος ανεργοι!!!

Εστειλα κ στον συλλογο,ειπα κ κει τον πονο μου κ περιμενω...Αν εχω νεοτερα, θα ενημερωσω!Καλη μας ορεξη!

Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #582 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:40:36 μμ »
Μολις εστειλα στο deutsch.gr.  Αντε να δουμε...
Αναστασια για ωρομισθιους μου ειπε αυτη οτι οταν συμπληρωθουν τα κενα ΠΙΘΑΝΟΝ (εχω βαρεθει να την ακουω αυτη τη λεξη) να καλεσουν..

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #583 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 02:45:08 μμ »
ΠΙΘΑΝΟΝ????????????????   Α, πολύ ωραία.... και για να μην είμαστε συνέχει με τα μουτρα κατεβασμένα.....
Είναι ο Ομπάμα ο Φιντέλκάστρο και ο Παπανδρέου, τους καλεί ο Θεός και τους λέει...Σας βαρέθηκα όλους έκανα τόσα καλά για τους ανθρώπους και εσείς δεν εκτιμήσατε τίποτα, θέλω λοιπόν να πάτε στην χώρα σας και να πείτε στον λαό σας ότι σε 1 μήνα έρχομαι να σας καταστρέψω.
Πάει ο 1ος και λέει έχω 1 καλό νέο και 1 άσχημο, το καλό είναι ότι υπάρχει Θεός και τον είδα και το άσχημο ότι έρχεται σε 1 μήνα να μας καταστρέψει.
Πάει ο 2ος στην χώρα του και λέει...λαέ μου έχω 2 άσχημα νέα....1ον υπάρχει Θεός, τον είδα και μιλήσαμε και 2ον έρχεται να μας καταστρέψει σε 1 μήνα.
Πάει κ ο Παπανδρέου στην χώρα του και λέει...Λαέ μου σας έχω 2 ευχάριστα νέα....1ον υπάρχει Θεός είχα μια συνάντηση μαζί του μιλήσαμε τον είδα και 2ον έρχεται να συνεχίσει το έργο που ανέλαβα εγώ....!!!!!
χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ :P :P :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2010, 02:51:51 μμ από Anastasia-ΠΕ07 »
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #584 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 03:08:52 μμ »
χαχαχαχαχαχχ! καλα που εχουμε και σενα βρε Αναστασια! Την χαρουμενη νοτα μας! ;) Αντε το κεφαλι ψηλα και προχωραμε....

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #585 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 09:21:49 μμ »
Ναι ναι εγώ είμαι αυτή...η χαρούμενη νότα...χιχιχιχι
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

Αποσυνδεδεμένος maritina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #586 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 09:31:15 μμ »
Πολυ καλο Αναστασια....να σαι καλα! :D :D

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #587 στις: Οκτώβριος 07, 2010, 09:37:36 μμ »
thx ζουζού....!!!!
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161372
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 400
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 415
Σύνολο: 418

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.053 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.