*

Αποστολέας Θέμα: νεότερα για ΠΕΟ7  (Αναγνώστηκε 199074 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Anastasia-ΠΕ07

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #616 στις: Οκτώβριος 09, 2010, 12:51:14 μμ »
Το ξέρω αυτο το κάνω κ μου βγάζει τη λέξη img δεν μου βγάζει κάτι για να επιλέξω μια εικόνα που θέλω.  Σνιφ σνιφ μήπως θα ήταν καλυτερα να σας δώσω το link????


Το βρήκααααααααααααααα.......................
http://4.bp.blogspot.com/_89ZFZ7Ne9sI/S3Gsm0xJ34I/AAAAAAAAA1g/KNqLJTrPdUo/s1600-h/Gap_Pinocchio.jpg
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 09, 2010, 01:01:13 μμ από Anastasia-ΠΕ07 »
Γιατί στα τέλη του μισθού μου περισσεύει ακόμα μήνας???οεο???Γιατι?????????

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:23:28 »

Αποσυνδεδεμένος kompass

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #617 στις: Οκτώβριος 10, 2010, 05:10:12 μμ »
Ένα ερώτημα σε όσους έχετε κληθεί ΑΜΩ (γιατί πλέον ΑΚΩ δε θα δούμε, όπως φαίνεται...) :
πείτε μας ποιά είναι ακριβώς η διαφορά με ωρομίσθιος και αν θα δηλώσετε και του χρόνου να προσληφθείτε ως ΑΜΩ.

Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #618 στις: Οκτώβριος 10, 2010, 10:25:19 μμ »
Kompass το πιστευεις οτι δε θα δουμε ΑΚΩ? Να αρχισουμε να ψαχνουμε δουλεια λες? Εμενα το μονο που μου δινει ελπιδα ειναι η σκεψη οτι αν ηταν θα επαιρναν και τοσα χρονια ωρομισθιους στην β βαθμια, δεν το εκαναν ομως ποτε... Τι λες?

Αποσυνδεδεμένος kimolia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #619 στις: Οκτώβριος 10, 2010, 11:21:45 μμ »
Kompass το πιστευεις οτι δε θα δουμε ΑΚΩ? Να αρχισουμε να ψαχνουμε δουλεια λες? Εμενα το μονο που μου δινει ελπιδα ειναι η σκεψη οτι αν ηταν θα επαιρναν και τοσα χρονια ωρομισθιους στην β βαθμια, δεν το εκαναν ομως ποτε... Τι λες?

έχω δουλέψει ως ωρομίσθια στη β βαθμια!!! νομίζω ότι από την αρχή έδειξε τις διαθέσεις του το υπουργείο!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 05:23:28 »

Αποσυνδεδεμένος christa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #620 στις: Οκτώβριος 10, 2010, 11:42:52 μμ »
Kompass το πιστευεις οτι δε θα δουμε ΑΚΩ? Να αρχισουμε να ψαχνουμε δουλεια λες? Εμενα το μονο που μου δινει ελπιδα ειναι η σκεψη οτι αν ηταν θα επαιρναν και τοσα χρονια ωρομισθιους στην β βαθμια, δεν το εκαναν ομως ποτε... Τι λες?

έχω δουλέψει ως ωρομίσθια στη β βαθμια!!! νομίζω ότι από την αρχή έδειξε τις διαθέσεις του το υπουργείο!!!!

δυστυχώς κι εγω δούλεψα πέρυσι στη β βάθμια...(φανταστείτε) για θεση μονίμου κάλεσαν 3 ωρομίσθιους ενω θα μπορούσαν κάλλιστα να πάρουν αναπληρωτή...αλλάξαμε το πρόγραμμα 100 φορές!!!

Αποσυνδεδεμένος kompass

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #621 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 02:12:28 πμ »
Kompass το πιστευεις οτι δε θα δουμε ΑΚΩ? Να αρχισουμε να ψαχνουμε δουλεια λες? Εμενα το μονο που μου δινει ελπιδα ειναι η σκεψη οτι αν ηταν θα επαιρναν και τοσα χρονια ωρομισθιους στην β βαθμια, δεν το εκαναν ομως ποτε... Τι λες?

έχω δουλέψει ως ωρομίσθια στη β βαθμια!!! νομίζω ότι από την αρχή έδειξε τις διαθέσεις του το υπουργείο!!!!

δυστυχώς κι εγω δούλεψα πέρυσι στη β βάθμια...(φανταστείτε) για θεση μονίμου κάλεσαν 3 ωρομίσθιους ενω θα μπορούσαν κάλλιστα να πάρουν αναπληρωτή...αλλάξαμε το πρόγραμμα 100 φορές!!!


Καταρχάς να συμφωνήσω με τις συναδέλφους ότι πολλά χρόνια τώρα σε λειτουργικά κενά, αντί να καλέσουν αναπληρωτή έσπαγαν τις ώρες και έπαιρναν 2 ή και 3 ωρομίσθιους. Τα κάνουν όλα και συμφέρει! Το έχω κάνει και εγώ, να πηγαίνω ωρομίσθια σε Γυμνάσιο και να συμπληρώνω με άλλη μια συνάδελφο το ωράριο.
Πραγματικά ρε παιδιά, πιστεύετε ότι τα κενά τα καλύπτει όλα το υπουργείο; Ποιός μου λέει εμένα ότι η κάθε Βθμια δε μαγειρεύει τα κενά της και ανοίγει ή κλείνει θέσεις αναπληρωτή (κανονικού έως πέρυσι) ή τα σπάει σε ωρομίσθιους; Ακόμα και να δώσει ευκαιρία σε δικούς της να πάνε αναπληρωτές και όχι ωρομίσθιοι... Δεν έχω συγκεκριμένο συμβάν να αναφέρω, απλώς προβληματίζομαι γιατί αλλού να πηγαίναν τόσα χρόνια αναπληρωτές και αλλού να σπάγανε τα κενά σε ωρομίσθιους; Δύο μέτρα και δύο σταθμά; Αν υπάρχει συγκεκριμένη αιτιολογία θα ήθελα να την δω!

Επίσης, αν ένας μόνιμος έχει 14 ώρες σε ένα γυμνάσιο και συμπηρώνει 6 στο Λύκειο, και προκύψει λειτουργικό κενό, γιατί να μην καλέσουν έναν ΑΜΩ φέτος για γυμνάσιο και άλλον έναν για Λύκειο; ή ακόμα και ωρομίσθιο για Λύκειο; Εννοείται ότι περισσότερο συμφέρει να πληρώνεις έναν ΑΜΩ παρά έναν ΑΚΩ. Άρα με την ίδια λογική του παλαιού ωρομίσθιου διαιωνίζεται ως ΑΜΩ το ίδιο παραμύθι. Μόνο που εδώ λείπει το τυράκι της προυπηρεσίας!! 

Δυστυχώς SOPHIA νομίζω ότι δεν θα υπάρξουν ΑΚΩ. Μακάρι δηλαδή, αλλά το βλέπω πολύ πολύ δύσκολο πλέον.

Αποσυνδεδεμένος marigen

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 404
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #622 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 11:39:14 πμ »
Kompass το πιστευεις οτι δε θα δουμε ΑΚΩ? Να αρχισουμε να ψαχνουμε δουλεια λες? Εμενα το μονο που μου δινει ελπιδα ειναι η σκεψη οτι αν ηταν θα επαιρναν και τοσα χρονια ωρομισθιους στην β βαθμια, δεν το εκαναν ομως ποτε... Τι λες?

έχω δουλέψει ως ωρομίσθια στη β βαθμια!!! νομίζω ότι από την αρχή έδειξε τις διαθέσεις του το υπουργείο!!!!

δυστυχώς κι εγω δούλεψα πέρυσι στη β βάθμια...(φανταστείτε) για θεση μονίμου κάλεσαν 3 ωρομίσθιους ενω θα μπορούσαν κάλλιστα να πάρουν αναπληρωτή...αλλάξαμε το πρόγραμμα 100 φορές!!!


Καταρχάς να συμφωνήσω με τις συναδέλφους ότι πολλά χρόνια τώρα σε λειτουργικά κενά, αντί να καλέσουν αναπληρωτή έσπαγαν τις ώρες και έπαιρναν 2 ή και 3 ωρομίσθιους. Τα κάνουν όλα και συμφέρει! Το έχω κάνει και εγώ, να πηγαίνω ωρομίσθια σε Γυμνάσιο και να συμπληρώνω με άλλη μια συνάδελφο το ωράριο.
Πραγματικά ρε παιδιά, πιστεύετε ότι τα κενά τα καλύπτει όλα το υπουργείο; Ποιός μου λέει εμένα ότι η κάθε Βθμια δε μαγειρεύει τα κενά της και ανοίγει ή κλείνει θέσεις αναπληρωτή (κανονικού έως πέρυσι) ή τα σπάει σε ωρομίσθιους; Ακόμα και να δώσει ευκαιρία σε δικούς της να πάνε αναπληρωτές και όχι ωρομίσθιοι... Δεν έχω συγκεκριμένο συμβάν να αναφέρω, απλώς προβληματίζομαι γιατί αλλού να πηγαίναν τόσα χρόνια αναπληρωτές και αλλού να σπάγανε τα κενά σε ωρομίσθιους; Δύο μέτρα και δύο σταθμά; Αν υπάρχει συγκεκριμένη αιτιολογία θα ήθελα να την δω!

Επίσης, αν ένας μόνιμος έχει 14 ώρες σε ένα γυμνάσιο και συμπηρώνει 6 στο Λύκειο, και προκύψει λειτουργικό κενό, γιατί να μην καλέσουν έναν ΑΜΩ φέτος για γυμνάσιο και άλλον έναν για Λύκειο; ή ακόμα και ωρομίσθιο για Λύκειο; Εννοείται ότι περισσότερο συμφέρει να πληρώνεις έναν ΑΜΩ παρά έναν ΑΚΩ. Άρα με την ίδια λογική του παλαιού ωρομίσθιου διαιωνίζεται ως ΑΜΩ το ίδιο παραμύθι. Μόνο που εδώ λείπει το τυράκι της προυπηρεσίας!! 

Δυστυχώς SOPHIA νομίζω ότι δεν θα υπάρξουν ΑΚΩ. Μακάρι δηλαδή, αλλά το βλέπω πολύ πολύ δύσκολο πλέον.

αυτά ακριβώς σκέφτομαι και εγώ!! αυτό με τις διευθύνσεις - οτι κάνουν δηλαδή κουμάντο όπως βολεύει - το έχω ξαναπεί αλλά πήγαν να με φάνε σε άλλο τόπικ συνάδελφοι από άλλες ειδικότητες..


Αποσυνδεδεμένος marigen

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 404
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #623 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 02:43:25 μμ »
το θέατρο του παραλόγου και της ανευθυνότητας...

β' φάση άμω, πρωτοβάθμια θεσσαλονίκης, σήμερα έγιναν οι τοποθετήσεις.. δεν συγκινήθηκαν να με πάρουν τηλέφωνο, όταν τους πήρα με ενημέρωσαν οτι δεν υπάρχουν κενά για να με τοποθετήσουν!!
ως γνωστόν οι διευθύνσεις βγάζουν τα κενά, τα μεταφέρουν στο υπουργείο και αυτοί στέλνουν σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία τους αναπληρωτές που θα κληθούν.. σύμφωνη η υπάλληλος της διεύθυνσης με αυτή τη διαδικασία - και η εξήγηση που δίνει; "όρισε το υπουργείο περισσότερους αναπληρωτές!"  το υπουργείο στο τμήμα προσωπικού πρωτοβάθμιας η πολύ εξυπηρετική και ευγενική υπάλληλος (εμφανώς ενοχλημένη με την πληροφορία και την εξήγηση που έδωσε η πρωτοβάθμια για το περιστατικό) μου είπε οτι θα επιληφθεί του θέματος με τη συγκεκριμένη πρωτοβάθμια γιατί εγώ έτσι όπως έχω κληθείι τώρα και έχω κάνει ανάληψη υπηρεσίας δεν μπορώ να αποδεσμευτώ για πιθανή επόμενη φάση και στην καλύτερη περίπτωση θα πρέπει να τοποθετηθώ σε άλλη περιοχή της ίδιας όμως διεύθυνσης!

συγχαρητήριά τους λοιπόν και τα φάσκελα όλα δικά τους!

Αποσυνδεδεμένος christa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #624 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 02:54:18 μμ »
το θέατρο του παραλόγου και της ανευθυνότητας...

β' φάση άμω, πρωτοβάθμια θεσσαλονίκης, σήμερα έγιναν οι τοποθετήσεις.. δεν συγκινήθηκαν να με πάρουν τηλέφωνο, όταν τους πήρα με ενημέρωσαν οτι δεν υπάρχουν κενά για να με τοποθετήσουν!!
ως γνωστόν οι διευθύνσεις βγάζουν τα κενά, τα μεταφέρουν στο υπουργείο και αυτοί στέλνουν σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία τους αναπληρωτές που θα κληθούν.. σύμφωνη η υπάλληλος της διεύθυνσης με αυτή τη διαδικασία - και η εξήγηση που δίνει; "όρισε το υπουργείο περισσότερους αναπληρωτές!"  το υπουργείο στο τμήμα προσωπικού πρωτοβάθμιας η πολύ εξυπηρετική και ευγενική υπάλληλος (εμφανώς ενοχλημένη με την πληροφορία και την εξήγηση που έδωσε η πρωτοβάθμια για το περιστατικό) μου είπε οτι θα επιληφθεί του θέματος με τη συγκεκριμένη πρωτοβάθμια γιατί εγώ έτσι όπως έχω κληθείι τώρα και έχω κάνει ανάληψη υπηρεσίας δεν μπορώ να αποδεσμευτώ για πιθανή επόμενη φάση και στην καλύτερη περίπτωση θα πρέπει να τοποθετηθώ σε άλλη περιοχή της ίδιας όμως διεύθυνσης!

συγχαρητήριά τους λοιπόν και τα φάσκελα όλα δικά τους!


συν το γεγονός οτι οι ώρες, που δόθηκαν στην ίδια πρωτοβάθμια, δεν είναι καθόλου αξιοκρατικές γιατι δε μου λέει εμένα κανείς, οτι όλοι όσοι ήταν πολύ κάτω από μένα έχουν 2, 3 παιδία και πήραν 14.12,10 ώρες ενω εγώ 8 μετά απο τόσα χρόνια, οι οποίες απ τα σχολεία τοποθετήθηκαν σε 2 μέρες (αντίο ταμείο)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έλεος!!!! και το κορυφαίο είναι φυσικά το υφάκι της βολεμένης δασκαλίτσας
"ας προσέχατε ποιά σχολεία δηλώνατε..." θα μοιρίσω τα νύχια μου για το ποιά ειναι διαθέσιμα, όταν στις υπόλοιπες διευθύνσεις σου λένε εκ των προτέρων τί μπορεις να δηλώσεις  ή να βάλω ένα μπουρλότο να ηρεμήσουμε όλοι...δε θα μείνει έτσι αυτό πάντως γιατί η υπομονή έχει και τα όρια της μετα από τοσο καιρό

Αποσυνδεδεμένος christa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #625 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 02:56:02 μμ »
το θέατρο του παραλόγου και της ανευθυνότητας...

β' φάση άμω, πρωτοβάθμια θεσσαλονίκης, σήμερα έγιναν οι τοποθετήσεις.. δεν συγκινήθηκαν να με πάρουν τηλέφωνο, όταν τους πήρα με ενημέρωσαν οτι δεν υπάρχουν κενά για να με τοποθετήσουν!!
ως γνωστόν οι διευθύνσεις βγάζουν τα κενά, τα μεταφέρουν στο υπουργείο και αυτοί στέλνουν σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία τους αναπληρωτές που θα κληθούν.. σύμφωνη η υπάλληλος της διεύθυνσης με αυτή τη διαδικασία - και η εξήγηση που δίνει; "όρισε το υπουργείο περισσότερους αναπληρωτές!"  το υπουργείο στο τμήμα προσωπικού πρωτοβάθμιας η πολύ εξυπηρετική και ευγενική υπάλληλος (εμφανώς ενοχλημένη με την πληροφορία και την εξήγηση που έδωσε η πρωτοβάθμια για το περιστατικό) μου είπε οτι θα επιληφθεί του θέματος με τη συγκεκριμένη πρωτοβάθμια γιατί εγώ έτσι όπως έχω κληθείι τώρα και έχω κάνει ανάληψη υπηρεσίας δεν μπορώ να αποδεσμευτώ για πιθανή επόμενη φάση και στην καλύτερη περίπτωση θα πρέπει να τοποθετηθώ σε άλλη περιοχή της ίδιας όμως διεύθυνσης!

συγχαρητήριά τους λοιπόν και τα φάσκελα όλα δικά τους!


συν το γεγονός οτι οι ώρες, που δόθηκαν στην ίδια πρωτοβάθμια, δεν είναι καθόλου αξιοκρατικές γιατι δε μου λέει εμένα κανείς, οτι όλοι όσοι ήταν πολύ κάτω από μένα έχουν 2, 3 παιδία και πήραν 14.12,10 ώρες ενω εγώ 8 μετά απο τόσα χρόνια, οι οποίες απ τα σχολεία τοποθετήθηκαν σε 2 μέρες (αντίο ταμείο)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έλεος!!!! και το κορυφαίο είναι φυσικά το υφάκι της βολεμένης δασκαλίτσας
"ας προσέχατε ποιά σχολεία δηλώνατε..." θα μοιρίσω τα νύχια μου για το ποιά ειναι διαθέσιμα, όταν στις υπόλοιπες διευθύνσεις σου λένε εκ των προτέρων τί μπορεις να δηλώσεις  ή να βάλω ένα μπουρλότο να ηρεμήσουμε όλοι...δε θα μείνει έτσι αυτό πάντως γιατί η υπομονή έχει και τα όρια της μετα από τοσο καιρό

ααα και μία χρηστική πληροφορία ... δεν ειναι σίγουρο ότι μέρα και ένσυμο...δεν έχουν ενημέρωση ...ρωτήστε κι εσείς...

Αποσυνδεδεμένος marigen

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 404
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #626 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 03:08:19 μμ »
σιγά μην είχαν ενημέρωση!

(δασκάλες είναι οι κυρίες υπάλληλοι των διευθύνσεων?????)

Αποσυνδεδεμένος dorab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #627 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 03:44:08 μμ »
marigen, ακριβώς την ίδια κατάσταση αντιμετώπισα σήμερα το πρωί. Πρωτοβάθμια Δυτικής Θεσσαλονίκης, στη Γ΄περιοχή συγκεκριμένα, μετά από επανειλημμένα τηλεφωνήματά μου, μου λένε ότι δε θα τοποθετηθώ, γιατί δεν υπάρχουν ώρες κ ότι μπορεί να με στείλουν στην Δ΄ή Ε΄ ή και σε κάποιον όμορο νομό, όπως χαρακτηριστικά είπε η υπάλληλος. Κ όταν της ζήτησα το τηλέφωνο του αρμόδιου γραφείου του υπουργείου για να πάρω, μου είπε με θράσος: "όχι θα πάρουμε εμείς, γιατί αν πάρεις εσύ, θα εκτεθούμε" Θα εκτεθούνε!!!!Εγώ που μετά από τοποθέτηση στη Γ΄Θεσσαλονίκης, μπορεί να βρεθώ στην Ημαθία ή στην Πιερία, δεν είμαι εκτεθειμένη;;;

Αποσυνδεδεμένος marigen

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 404
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #628 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 08:48:08 μμ »
marigen, ακριβώς την ίδια κατάσταση αντιμετώπισα σήμερα το πρωί. Πρωτοβάθμια Δυτικής Θεσσαλονίκης, στη Γ΄περιοχή συγκεκριμένα, μετά από επανειλημμένα τηλεφωνήματά μου, μου λένε ότι δε θα τοποθετηθώ, γιατί δεν υπάρχουν ώρες κ ότι μπορεί να με στείλουν στην Δ΄ή Ε΄ ή και σε κάποιον όμορο νομό, όπως χαρακτηριστικά είπε η υπάλληλος. Κ όταν της ζήτησα το τηλέφωνο του αρμόδιου γραφείου του υπουργείου για να πάρω, μου είπε με θράσος: "όχι θα πάρουμε εμείς, γιατί αν πάρεις εσύ, θα εκτεθούμε" Θα εκτεθούνε!!!!Εγώ που μετά από τοποθέτηση στη Γ΄Θεσσαλονίκης, μπορεί να βρεθώ στην Ημαθία ή στην Πιερία, δεν είμαι εκτεθειμένη;;;

τους εξέθεσα εγώ λοιπόν! επειδή δεν είμαι η τελευταία από τους 47 που πήραν στη γ' θεσσαλονίκης το επισήμανα στην υπάλληλο του τμήματος προσωπικού πρωτοβαθμιας στο υπουργείο, οτι δηλαδή από τη στιγμή που δεν πήραν εμένα δεν θα έχουν πάρει και τους επόμενους οπότε δεν είμαι η μόνη και θα το κοιτάξουν για όλους μας. μου έδωσε μια διορία 2 ημερών από το υπουργείο και αν δεν με έχουν πάρει από τη πρωτοβάθμια μέχρι τη τετάρτη θα ξαναπάρω στο υπουργείο. πάντως η υπάλληλος ήταν ξεκάθαρη, πρέπει να μας τοποθετήσουν στην ίδια διεύθυνση όχι σε άλλη! οπότε δεν μπορεί να βρεθείς ημαθίας ή πιερίας. αν θέλεις να επικοινωνήσεις με το τμήμα στο υπουργείο είναι το 210 344 3316.

Αποσυνδεδεμένος dorab

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #629 στις: Οκτώβριος 11, 2010, 10:02:55 μμ »
Ευχαριστώ πολύ, φυσικά και δε θα το αφήσω έτσι! Για κάθε νεότερο θα ενημερώσω!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161372
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 472
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 436
Σύνολο: 436

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.092 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.