*

Αποστολέας Θέμα: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές  (Αναγνώστηκε 12702 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος so good

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Ακούω+ξεχνώ,βλέπω+θυμάμαι, Κάνω+καταλαβαίνω...
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 08:55:49 μμ »

[/quote]

Πέρισυ πληρωνομασταν 1η με 2η του μηνός, οπότε αύριο ή τη Δευτέρα θα γνωρίζουμε....
[/quote]

Το θυμάμαι...αλλά από 30 του μήνα αργά το απόγευμα μπορούσα να δω τα χρήματα στον λογαριασμό αν τα είχαν βάλει. Το έλεγξα τώρα μέσω web-banking και δεν βλέπω τίποτα..δεν ξέρω αν πρέπει να ελπίζω για αύριο ή για...τον Δεκέμβρη.
[/quote]
Επισης υπαρχει περιπτωση να πληρωθουμε καθυστερημενα, λόγω α φασης, πχ. το επομενο 15μερο :(.....(το απευχομαι αυτο)   
Yesterday is history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift, that' s why it is called present!!!

Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί
Γυναίκα...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Deyna

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 09:03:27 μμ »


Πέρισυ πληρωνομασταν 1η με 2η του μηνός, οπότε αύριο ή τη Δευτέρα θα γνωρίζουμε....
[/quote]

Το θυμάμαι...αλλά από 30 του μήνα αργά το απόγευμα μπορούσα να δω τα χρήματα στον λογαριασμό αν τα είχαν βάλει. Το έλεγξα τώρα μέσω web-banking και δεν βλέπω τίποτα..δεν ξέρω αν πρέπει να ελπίζω για αύριο ή για...τον Δεκέμβρη.
[/quote]
Επισης υπαρχει περιπτωση να πληρωθουμε καθυστερημενα, λόγω α φασης, πχ. το επομενο 15μερο :(.....(το απευχομαι αυτο)   
[/quote]

Τι εννοείς λόγω α΄φάσης; Και εγώ από α΄ φάση είμαι..

Αποσυνδεδεμένος BATMAN

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 294
  • Φύλο: Άντρας
  • NICK BAT
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 09:28:11 μμ »
http://www.esos.gr/index.php/frontpage/item/9420-ipeografikan-ap-tin-ip-paideias-oi-apofaseis-gia-na-plirothoun-oi-ekpaideitikoi-tis-iperories-tous



ΟΛΑ  ΓΙΑ  ΤΟΥΣ  ΜΟΝΙΜΟΥΣ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ  .


ΕΜΕΙΣ  ΣΤΑ  ΤΑΡΤΑΡΑ.

ΑΥΤΑ  ΕΙΝΑΙ  ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ  ΠΟΥ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

Αποσυνδεδεμένος so good

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Ακούω+ξεχνώ,βλέπω+θυμάμαι, Κάνω+καταλαβαίνω...
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 10:10:28 μμ »

[/quote]

Τι εννοείς λόγω α΄φάσης; Και εγώ από α΄ φάση είμαι..
[/quote]

Περισυ οι φασεις δεν ηταν σε τοσο συντομα χρον. διαστηματα, οποτε οσοι ήταν της α φασης πληρωνονταν 1η φορα 1,5  μηνα αργοτερα(δεν ισχυε παντα αυτο, αναλογα την αβαθμια που ανηκες), ενω αν σε επαιρναν γ, δ φαση ειχαν ηδη αρχισει οι πληρωμες και πληρωνοσουν κανονικα...
Yesterday is history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift, that' s why it is called present!!!

Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί
Γυναίκα...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Deyna

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 10:15:29 μμ »


Τι εννοείς λόγω α΄φάσης; Και εγώ από α΄ φάση είμαι..
[/quote]

Περισυ οι φασεις δεν ηταν σε τοσο συντομα χρον. διαστηματα, οποτε οσοι ήταν της α φασης πληρωνονταν 1η φορα 1,5  μηνα αργοτερα(δεν ισχυε παντα αυτο, αναλογα την αβαθμια που ανηκες), ενω αν σε επαιρναν γ, δ φαση ειχαν ηδη αρχισει οι πληρωμες και πληρωνοσουν κανονικα...
[/quote]

Α μάλιστα, κατάλαβα. Πάντως μη το λες...γιατί πέρισυ που μπήκα με την Δ' φάση είχα πληρωθεί 2,5 μήνες αργότερα..από 28/9/09 πληρώθηκα 17/12/09...είναι απαράδεκτοι..τι να λέμε.. >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος so good

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Ακούω+ξεχνώ,βλέπω+θυμάμαι, Κάνω+καταλαβαίνω...
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 10:19:31 μμ »

[/quote]

Περισυ οι φασεις δεν ηταν σε τοσο συντομα χρον. διαστηματα, οποτε οσοι ήταν της α φασης πληρωνονταν 1η φορα 1,5  μηνα αργοτερα(δεν ισχυε παντα αυτο, αναλογα την αβαθμια που ανηκες), ενω αν σε επαιρναν γ, δ φαση ειχαν ηδη αρχισει οι πληρωμες και πληρωνοσουν κανονικα...
[/quote]

Α μάλιστα, κατάλαβα. Πάντως μη το λες...γιατί πέρισυ που μπήκα με την Δ' φάση είχα πληρωθεί 2,5 μήνες αργότερα..από 28/9/09 πληρώθηκα 17/12/09...είναι απαράδεκτοι..τι να λέμε.. >:( >:(
[/quote]

Ειναι αναλογα την αβαθμια (περισσοτερο αυτους που εργαζονται στα γραφεια, θα ελεγα,ποσο συνεπεις ειναι...) εγω περισυ Α πειραια ειχα πληρωθει κανονικα, δ φαση...
Yesterday is history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift, that' s why it is called present!!!

Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί
Γυναίκα...

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 30, 2010, 10:28:01 μμ »
ΟΛΑ  ΓΙΑ  ΤΟΥΣ  ΜΟΝΙΜΟΥΣ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ 

Όλα για τους μόνιμους....μετά από δύο χρόνια! ::)
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος BATMAN

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 294
  • Φύλο: Άντρας
  • NICK BAT
    • Προφίλ
ΕΧΕΙ  ΠΛΗΡΩΘΕΙ   ΚΑΝΕΝΑΣ   ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ Α-ΦΑΣΗΣ?

ΠΑΡΑΚΑΛΩ  ΠΕΡΙΜΕΝΩ  ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!   

Αποσυνδεδεμένος Deyna

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Εγώ πάντως όχι... >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος jetry

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 526
  • 01110101
    • Προφίλ
ούτε κι εγώ πρωτοβάθμια κορινθίας, α φαση. Βέβαια την περασμένη εβδομάδα με πήρανε 3 φορές τηλ να τους πω τον αριθμό μητρώου μου από το ικα γιατι δεν τον είχα δώσει (σήμερα αξιώθηκα να τον δώσω) πράγμα που σημαίνει οτι είναι οργανωμένοι. Αλλά χρήματα νομίζω δεν πρέπει να περιμένουμε πριν τον Νοέμβρη.Ελπίζω μόνο μην φτάσουν χριστούγεννα γιατι τα έξοδα τρέχουν :/ Ακούστηκε οτι όσοι προσλήφθηκαν αναπληρωτές για τα πιλοτικά ολοήμερα θα πληρωθούν μέσω ΕΣΠΑ , κοντά στο Πάσχα... δεν έδωσα σημασία γιατι το απεύχομαι αλλά για καλό και για κακό θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει ακούσει κανείς κάτι.

Αποσυνδεδεμένος xhmikos23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
κ εγω, αναπληρωτης Β-βαθμιας με την Α' φαση, δεν εχω πληρωθει ακομα..αντε να δουμε..

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Παιδιά πιστεύω 1 Νοέμβρη θα πληρωθούμε.Και πέρυσι τότε πληρώθηκα-α φάση-.Υπομονή τι να κάνουμε,είναι μέχρι να ξεφρακάρουν οι πιστώσεις.
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

Αποσυνδεδεμένος Markazone

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 118
    • Προφίλ
Παιδιά πιστεύω 1 Νοέμβρη θα πληρωθούμε.Και πέρυσι τότε πληρώθηκα-α φάση-.Υπομονή τι να κάνουμε,είναι μέχρι να ξεφρακάρουν οι πιστώσεις.

Αν σε πληρώσουν τον Νοέμβρη για  τους προηγούμενους 2 μήνες, τον Νοέμβριο και τους υπόλοιπους μήνες πότε θα τους πληρώσουν;

Σε μια υπηρεσία (ινστιτούτο με ερευνητές κλπ) που υπάγεται στο υπουργείο παιδείας τους είπαν ότι τους επόμενους 2 μήνες δεν θα πληρωθούν κι εξαπλώθηκε μαύρο κλίμα στον χώρο.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 05, 2010, 08:47:15 μμ από Markazone »
Αριστοτέλης - στα Ηθικά Νικομάχεια - χαρακτήριζε τον πράο άνθρωπο ως εξής: "Πράος δεν είναι εκείνος που δεν εκνευρίζεται. Όποιος δεν θυμώνει ποτέ είναι ηλίθιος. Πράος είναι αυτός που θυμώνει όταν πρέπει"..

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Στην αρχή γίνεται μόνο αυτό.(δηλ.τους 2 πρώτους μήνες).Μετά πληρώνεσαι κάθε 1 του μηνός.
Δηλαδή συγνώμη,δεν θα πληρωθούν καθόλου;Πώς γίνεται αυτό;Μήπως σου είπαν ότι θα καθυστερήσουν οι πληρωμές;;
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162170
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 768
Σύνολο: 776

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.