*

Αποστολέας Θέμα: Σκάνδαλο!!! Ακόμη δεν έχουν εγκριθεί πιστώσεις για τους αναπληρωτές  (Αναγνώστηκε 12697 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasbio

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 736
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συνάδελφοι καλησπέρα..θα ήθελα να με ενημερώσετε πόσες μέρες άδεια για τις εκλογές δικαιούμαστε όσοι υπηρετούμε σε παραμεθόριες περιοχές,για παράδειγμα εγώ είμαι τοποθετημένος στη Γ Λέσβου...νομίζω 1 ημέρα παραπάνω. επίσης αν γνωρίζετε τί γίνεται με όσους τρέχουν σε 3 σχολεία.....αν έχουν εφημερίες,αν γίνονται υπεύθυνοι τμημάτων κτλ...ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Υπάρχει  διάταξη  ότι  όσοι  υπηρετούν  σε  3  ή  περισσότερα  σχολεία  από τα  οποία  2  τουλάχιστο  σε  διαφορετικά  κτίρια  δεν κάνουν  εφημερίες.
http://www.alfavita.gr/artro.php?id=11510

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Amedeus

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep fighting!
    • Προφίλ
Ρε παιδια

Τελικα ο jetry απο Κορινθια που τον ενημερωσαν οτι θα πληρωθει αυριο δηλ 6/10 πληρωθηκε Ας μας πει να χαρουμε ή να λυπηθουμε?

Για να πληρωθούν οι αναπληρωτές πρέπει να υπάρχει ο αριθμός πίστωσης (ΑΒΥΔΕ). Το βλέπω χλωμό να πληρώθηκε η Γεωργία.

παιδιά συγνώμη! φυσικά και δεν πληρώθηκα!!!!
Το μόνο καλό είναι οτι της Α φάσης θα πληρωθούμε από Νοέμβριο και μετά... από Β φ΄ση κ έπειτα μου είπαν οτι μπαίνει το εσπα στη μέση και τα χρήματα θα δωθούν όλα μαζί τον ιούνιο... δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει ή όχι

Αυτό που λες είναι τρομερό, δηλαδή τα έξοδα που τρέχουν πώς θα τα πληρώσουμε;;; Μήπως και αυτά θα πληρωθούν τον Ιούνιο;;;Κάτι πρέπει να κάνουμε να διαμαρτυρηθούμε στο υπουργείο παιδείας να στείλουμε μια επιστολή που να λέει ότι αν δεν πληρωθούμε θα απέχουμε από το μάθημα.
Δικαιοσύνη ἐστί τά ἑαυτοῦ πράττειν ἕκαστον καί μή πολυπραγμονεῖν.

Αποσυνδεδεμένος kkamou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
σημερα που πηγα και κοιταξα δεν ειχαν βαλει χρηματα,θεωρω απιθανο να μας πληρωσουν ολα μαζι τον ιουνιο γιατι πολυ απλα δεν θα δουλεψουμε τσαμπα μεχρι τον ιουνιο

Αποσυνδεδεμένος Ofilia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
    • Προφίλ
Ποιος σας είπε ότι θα πληρωθούμε τον Ιούνιο???? Μην μας τρομάζετε άδικα...Εγώ είμαι Α φάση κ είμαι ενταγμένη στο ΕΣΠΑ αλλά σε επικοινωνία που είχα με το υπουργείο στο τμήμα αισθητικής αγωγής δεν μου είπαν κάτι τέτοιο. Απλά ότι θα καθυστερήσουν λίγο περισσότερο τα χρήματα.... ούτε οι ίδιοι ξέρουν πάντως!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Mια απο τα ιδια , ΠΕ 02 , α φαση , ουτε λογος για πληρωμη , αλλα 3 ενοικια τα εδωσα , αν δεν πληρωθουμε ως τελος Νοεμβριου , κλαψτα χαραλαμπε.

Αποσυνδεδεμένος Lila_86

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Kαι θέλουν να τρέχουμε και στα πεκ απλήρωτοι..Εδώ δε θα χουμε να φάμε σε λίγο,ραπανάκια για την όρεξη......
Κρίση είναι όταν ο λαός είναι περικυκλωμένος από τη φτώχεια και.....την αστυνομία.-Ανώνυμος-

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162166
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 751
Σύνολο: 761

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.