*

Αποστολέας Θέμα: Πληρωμή αναπληρωτών  (Αναγνώστηκε 149236 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ρενια

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 76
    • Προφίλ
Πληρωμή αναπληρωτών
« στις: Οκτώβριος 16, 2010, 10:58:23 πμ »
καλημερα σε ολους τι γινεται με τις πληρωμες ρε παιδια ποτε θα πληρωσουν πηρε κανεις μισθο?
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 16, 2010, 08:04:41 μμ από ioanna89 »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:18:56 »

Αποσυνδεδεμένος dimGan75

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 11:13:53 πμ »
στη διευθυνση που είμαι εγω αναπληρωτής, ούτε καν αριθμο λογαριασμου δε εχουμε δωσει ακομα

μας ειπαν οταν θα ειναι να πληρωθειτε θα επικοινωνησουμε εμεις μαζι σας για αναγκαία χαρτια κτλ

οποτε φαινετε ισως λιγο μακρια η 1η πληρωμη

Αποσυνδεδεμένος Ελένη Ο2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02..........
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 11:50:51 πμ »

Καλημέρα!!!!Υπηρετώ σε σχολείο στον Έβρο ( 6 οκτ η πρόσληψη) και θα πληρωθώ κανονικά τον Οκτώβρη..ούτε ο διευθυντής δε το πίστευε..

περίπου 1050 ευρώ για 25 μέρες ..όχι ολόκληρο μήνα :D :D :Dεπέλεξα και τράπεζα της αρεσκείας μου και όχι την αγροτική..γρήγορα κινείται ..

ο ακριτικός Έβρος....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ :D

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 12:58:45 μμ »
Ε ΟΧΙ.Βοιωτία , α φαση , 9 Σεπτεμβριου , ουτε μισθοδοτικες καταστασεις δεν εβγαλε ακομη.Με παιρνεις και εμενα Εβρο , μπας και δω κανα φως

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:18:56 »

Αποσυνδεδεμένος gogona

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 03:13:52 μμ »
και εγώ 4 Οκτωβρίου που με κάλεσαν μου ζήτησαν προχθές, Τρίτη- Τετάρτη λογαριασμό....εμεις από το ΕΣΠΑ άραγε θα πληρωθούμε στην ώρα μας;σαν κανόνικοί αναπληρωτές;

void

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 06:29:30 μμ »
ολοι οι αναπληρωτες των οποιων τα στοιχεια ειναι περασμενα στην ενιαια αρχη πληρωμων πληρωνονται κανονικα 1 Νοεμβριου ανεξαρτητως περιοχης διορισμου.

Αποσυνδεδεμένος MPORELI

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 06:49:19 μμ »
εμεις που ως ωρομισθιοι και με ταμειο οαεδ το καλοκαιρι δεν απογραφηκαμε πρεπει να κανουμε καποια ενεγεια γι ανα πληρωθουμε?

Αποσυνδεδεμένος alexis2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 238
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 06:49:37 μμ »
εγω είμαι από την πρώτη φάση αλλά δεν έχω πληρωθεί.εκανα όλα τα χαρτιά μου την ημέρα που παρουσιαστηκα γιατί δούλευα στην ίδια δευτεροβάθμια κσι την προηγούμενη χρονιά.κανένας αναπληρωτής δεν είναι στην ενιαία αρχή πληρωμών γιατί όταν έγινε η απογραφή είχαν λήξει οι δικές μας συμβάσεις.

Αποσυνδεδεμένος Demek

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 771
    • Προφίλ
Απ: ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 07:09:58 μμ »
Συμφωνω με alexis2
 Ελεος πια συναδελφοι μην γραφεται ανακριβειες για πραγματα που δεν γνωριζετε. Κανενας αναπληρωτης δεν εχει απογραφει στην ενιαια αρχη πληρωμων οποτε η πληρωμη σας θα γινει μονο απο τις βθμιες μεχρι και τον Δεκεμβριο Απο 1/1/2011 θα απογραφουν και οι ηδη υπαρχοντες αναπληρωτες και η πληρωμη για το νεο έτος θα γινεται απο την ενιαια αρχη πληρωμων Ο καθενας εδω μεσα γραφει οτι θελει και γινεται παραπληροφορηση Μου τηλεφωνησαν και μου ειπαν αυτα που γραφτηκαν περι ενιαιας αρχης πληρωμων και εφριξα Ελεος πια με την παραπληροφορηση Μου ειπαν ακουσα ο ταδε ειπε κτλπ Οτι γραφουμε μενει Προσεξτε λιγακι μωρε προσεξτε
Συγνωμη για το υφος μου αλλα κουραστηκα να διαβαζω και να με ενημερωνουν λαθος
Ευχαριστω

void

  • Επισκέπτης
Απ: Πληρωμή αναπληρωτών
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 10:37:33 μμ »
τα χαρτια που μας καταγραφουν στα σχολεια οπου αναλαβαμε υπηρεσια αποστελλονται στην ενιαια αρχη πληρωμων.
αυτα που λεω τα ακουσα απο την υπευθυνη μισθοδοσιας στη δ/θμια οπου τοποθετηθηκα.
1 Νοεμβριου με βαση αυτα θα εχουν πληρωθει ολοι οσοι προσληφθηκαν στις 2 πρωτες φασεις,επειδη θα εχουν προλαβει να αποσταλουν τα στοιχεια.Και δε συνεπαγεται οτι ειμαστε απογραμμενοι ως δημοσιοι υπαλληλοι,απλως υπευθυνη αρχη ειναι η ενιαια αρχη πληρωμων και οχι οι δ/θμιες,το εσπα κτλ.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 16, 2010, 10:40:32 μμ από evants »

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή αναπληρωτών
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 10:58:06 μμ »

Καλημέρα!!!!Υπηρετώ σε σχολείο στον Έβρο ( 6 οκτ η πρόσληψη) και θα πληρωθώ κανονικά τον Οκτώβρη..ούτε ο διευθυντής δε το πίστευε..

περίπου 1050 ευρώ για 25 μέρες ..όχι ολόκληρο μήνα :D :D :Dεπέλεξα και τράπεζα της αρεσκείας μου και όχι την αγροτική..γρήγορα κινείται ..

ο ακριτικός Έβρος....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ :D
Πώς ξέρεις ότι θα πληρωθείς κανονικά; Στο είπαν στη Διεύθυνση; Έδωσες αριθμό λογαριασμού όταν πρωτοπαρουσιάστηκς ή πιο αργά; Άντε να δούμε κι εμείς του ΕΣΠΑ. Αριθμό λογαριασμού δεν ζήτησαν γιατί δεν ξέρουν σε ποια τράπεζα θα πληρωθούμε. :P

Αποσυνδεδεμένος katiafil

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή αναπληρωτών
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 16, 2010, 11:33:07 μμ »

Καλημέρα!!!!Υπηρετώ σε σχολείο στον Έβρο ( 6 οκτ η πρόσληψη) και θα πληρωθώ κανονικά τον Οκτώβρη..ούτε ο διευθυντής δε το πίστευε..

περίπου 1050 ευρώ για 25 μέρες ..όχι ολόκληρο μήνα :D :D :Dεπέλεξα και τράπεζα της αρεσκείας μου και όχι την αγροτική..γρήγορα κινείται ..

ο ακριτικός Έβρος....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ :D
Πώς ξέρεις ότι θα πληρωθείς κανονικά; Στο είπαν στη Διεύθυνση; Έδωσες αριθμό λογαριασμού όταν πρωτοπαρουσιάστηκς ή πιο αργά; Άντε να δούμε κι εμείς του ΕΣΠΑ. Αριθμό λογαριασμού δεν ζήτησαν γιατί δεν ξέρουν σε ποια τράπεζα θα πληρωθούμε. :P

Καλησπέρα κι από εμένα! Με ανάληψη υπηρεσίας 5 /10 έδωσα τα στοιχεία μου στο σχολείο μου τις αμέσως επόμενες μέρες, συμπλήρωσα 2 έντυπα, ένα για τη ΔΟΕ και ένα για την ενιαία αρχή πληρωμών, η υπεύθυνη μισθοδοσίας του σχολείου αφού υπολόγισε το μισθό μου προώθησε το θέμα και μου είπε πως 1η του Νοέμβρη θα πληρωθώ από ΔΟΕ

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή αναπληρωτών
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 17, 2010, 11:38:59 πμ »
Άντε με το καλό! Να ρωτήσω κάτι ακόμα: τη σύμβαση την έχετε υπογράψει και πάρει στα χέρια σας;

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: Πληρωμή αναπληρωτών
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 17, 2010, 12:28:20 μμ »
Εμεις βοιωτία συμπληρώσαμε το κανονικό έγγραφο που μας δίνουν κάθε χρόνο.Δεν ξέρουμε τίποτα για ενιαία αρχή πληρωμών.Μισθοδοτικές κατστάσεις δεν ήρθαν και μιλάμε για πρώτο κύμα.Απο τα λίγα που καταλαβαίνω μιλάμε η Βοιωτία είναι εντελώς ανοργάνωτη.Για πληρωμήούτε λόγος ακόμη.Κάτια σε ποιο νομό είσαι;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161407
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 569
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 555
Σύνολο: 571

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.