*

Αποστολέας Θέμα: Δ-φάση ΠΕ04  (Αναγνώστηκε 20050 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 21, 2010, 11:26:48 μμ »
Εχω κοντα στα 17 μορια και δεν εχω επιτυχια ασεπ.οποτε του χρονου μαλλον θα ειμαι σε καλυτερη σειρα για τα μερη μου.παντως εχω να πω οτι με βοηθησατε πολυ και ευχαριστο για αυτο
θα ανεβεις μονο λογω προσληψεων, δεν προσπερνας ουτε σε προσπερνανε, μεχρι τον ασεπ βεβαια, μετα θα παρεις 3,5 με 4 μορια για τον ασεπ, αν πας γερα διαβασμενος θα κανουν τη διαφορα, αλλιως δεν ειναι τιποτε

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:51:32 »

Αποσυνδεδεμένος belw

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 12:48:18 πμ »
Πιστευω οτι τα κενα λογω συντάξεων εμφανίζονται σιγά σιγά. Η επόμενη φάση θα είναι περίπου όπως η προηγούμενη και ισως ακολούθησει και ακόμα μία φάση.


Ποσο σιγα σιγα?? Μεχρι τελη Οκτωβρη δεν θα φυγουν πολλοι?? Λετε να δειλιαζουν επειδη η Χριστοφιλοπουλου τους παρακαλεσε να μην παραιτηθουν (αφου κλειδωνουν το δικαιωμα συνταξης) και την αγαπουν τρελα την Χριστοφιλοπουλου ωστε να μην θελουν να την απογοητευσουν??

Αποσυνδεδεμένος dina 94

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1403
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #30 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 10:44:46 πμ »
Καλημέρα και από μένα .Αν και είμαι φιλόλογος έχω να σας πω ότι η αποχώρηση των συνταξιούχων γίνεται σιγά σιγά δηλαδή δεν φεύγουν ξαφνικά 100 φυσικοί αλλά 10 σήμερα άλλοι 10 την άλλη βδομάδα και θα φύγουν πολλοί και μέσα στον άλλο μήνα ,οπότε υπομονή και καλά ιδιαίτερα και κάποτε μέχρι τα μέσα του άλλου μήνα πιστεύω να μας καλέσουν .

Αποσυνδεδεμένος belw

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #31 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 12:01:51 μμ »
Kαλημερα .Μιλαμε για τους φυσικους δηλαδη ΠΕ04.01
Δεν εχω ιδιαιτερα ουτε δουλευω σε φροντιστηρια. Τα εχω διακοψει αφου ημουν στο κυνηγι της προυπηρεσιας τα προηγουμενα χρονια.Επισης ακομα ενα μηνιατικο απο το επιδομα ανεργιας μου εμεινε.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 22, 2010, 12:03:24 μμ από belw »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:51:32 »

Αποσυνδεδεμένος VarTas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #32 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 12:12:17 μμ »
Kαλημερα .Μιλαμε για τους φυσικους δηλαδη ΠΕ04.01
Δεν εχω ιδιαιτερα ουτε δουλευω σε φροντιστηρια. Τα εχω διακοψει αφου ημουν στο κυνηγι της προυπηρεσιας τα προηγουμενα χρονια.Επισης ακομα ενα μηνιατικο απο το επιδομα ανεργιας μου εμεινε.
εγω που δεν εχω ουτε ταμειο λογω λαθους του προηγουμενου εργοδοτη τι να πω;
οσο για τα ιδιατερα δεν υπαρχουν πιυθενα και λογω κρισης κ λογω του οτι περιμενα ηδη να με εχουν καλεσει οποτε τηεωρησα ατιμο να παρω παιδια και μετα να τα αφησω ετσι στην μεση
φανταστειτε λιγο κατασταση :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


Αποσυνδεδεμένος belw

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #33 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 12:19:33 μμ »
Μια χρονια ειχα αφησει τα παιδια στο φροντιστηριο στη μεση.Την επομενη χρονια οταν γυρισα δεν μπορουσα να παω να ξαναζητησω δουλεια.....τι να τους ελεγα?? γεια σας..... Ι 'm back γυρισα απο το υπερ περαν και θελω να ξαναδουλεψω??

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #34 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 03:53:48 μμ »
ετσι ειναι, διαλεγεις δρομο, το ζητημα ειναι οτι αφου ακολουθησεις ενα δρομο ερχονται καποια μερα με ενα νομοσχεδιο και σου τον κλεινουν για πλακα, οποτε τζαμπα κυνηγουσαν την προυπηρεσια τοσα χρονια χιλιαδες καθηγητες

Αποσυνδεδεμένος lhel

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #35 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 04:47:01 μμ »
για να λέμε και του στραβού το δίκιο αυτός ο δρόμος έιχε αποκτήσει πάρα πολλα παρακλαδια..
πολύτεκνοι, ειδική αγωγή, 30μηνίτες, 24 μηνίτες με ασεπ, εννιαίος πίνακας διορισμών και στο τέλος κάποιοι με ασεπ.Καθηγητές πολλών ταχυτήτων, αδικο το σύστημα για αυτούς που δεν μπορούσαν να πάρουν ούτε μια ώρα ΠΔΣ για να αλλάξουν πίνακα.
Κάτι έπρεπε να γίνει...είχε ξεφύγει πολύ το θέμα..κακώς βέβαια γιατί πολλοί άνθρωποι εγκλωβιστήκαμε ελπίζοντας...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 22, 2010, 06:44:18 μμ από sema »

Αποσυνδεδεμένος belw

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #36 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 05:27:24 μμ »
Για να λεμε και του ισιου το δικιο με την αλλαγη του συστηματος βολευονται οσοι δεν εχουν ασχοληθει για χρονια με το μαζεμα προυπηρεσιας και δεν ειναι ελαχιστα κατω απο τους διοριστεους του τελευταιου ΑΣΕΠ.Λογικο να μην αιφνιδιαζονται απο την αλλαγη αφου ειχαν αλλες επαγγελματικες διεξοδους μεσα στην πολη τους που τους συνεφεραν περισσοτερο.

Αποσυνδεδεμένος VarTas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #37 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 07:25:48 μμ »
κ ασεπ καλο εχω
και προυπηρεσια τρεχωντας απο εδω κ απο κει προσπαθωντας να μαζεψεις κατι με 2 ςρεσς εδς και δυο ωρες αλλου για τοσα χρονια
κ οτι θελει ο καθε υπουργος κατα περιοδους
μονο προυπηρεσια στον ΟΑΕΔ δεν ειχα
που να ξερω οτι επρεπε και εκει να παω ??? ??? ??? ??? ??? ???
αναπληρωτης γιατι δεν ειμαι ακομη ομως;
εεε;;;;;;;;;;;;;;; κυρια διαμαντοπουλου


Αποσυνδεδεμένος akad

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #38 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 07:45:09 μμ »
Φυσικέ καμιά πληροφορία για δ' φάση; ;)

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #39 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 07:48:49 μμ »
για να λέμε και του στραβού το δίκιο αυτός ο δρόμος έιχε αποκτήσει πάρα πολλα παρακλαδια..
πολύτεκνοι, ειδική αγωγή, 30μηνίτες, 24 μηνίτες με ασεπ, εννιαίος πίνακας διορισμών και στο τέλος κάποιοι με ασεπ.Καθηγητές πολλών ταχυτήτων, αδικο το σύστημα για αυτούς που δεν μπορούσαν να πάρουν ούτε μια ώρα ΠΔΣ για να αλλάξουν πίνακα.
Κάτι έπρεπε να γίνει...
είχε ξεφύγει πολύ το θέμα..κακώς βέβαια γιατί πολλοί άνθρωποι εγκλωβιστήκαμε ελπίζοντας...
τι λες τωρα,αντι να κλεισουν τις τρυπες του συστηματος, το αλλαξαν απο την αρχη παλι, ελεος δεν ηταν ολα στραβα, και θα το δουν στην πορεια καποιοι

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #40 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 07:52:42 μμ »
Φυσικέ καμιά πληροφορία για δ' φάση; ;)
κατσε να ηρεμησω απο τα τρεχαματα της εβδομαδας και απο τα θηριακια του ...επαλ ;) και θα τα πουμε, λιγο νωρις δεν ειναι;
θα ρωτησω καλου κακου μεσοβδομαδα

Αποσυνδεδεμένος teris

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Δ-φάση ΠΕ04
« Απάντηση #41 στις: Οκτώβριος 23, 2010, 01:10:44 πμ »
για να λέμε και του στραβού το δίκιο αυτός ο δρόμος έιχε αποκτήσει πάρα πολλα παρακλαδια..
πολύτεκνοι, ειδική αγωγή, 30μηνίτες, 24 μηνίτες με ασεπ, εννιαίος πίνακας διορισμών και στο τέλος κάποιοι με ασεπ.Καθηγητές πολλών ταχυτήτων, αδικο το σύστημα για αυτούς που δεν μπορούσαν να πάρουν ούτε μια ώρα ΠΔΣ για να αλλάξουν πίνακα.
Κάτι έπρεπε να γίνει...
είχε ξεφύγει πολύ το θέμα..κακώς βέβαια γιατί πολλοί άνθρωποι εγκλωβιστήκαμε ελπίζοντας...
τι λες τωρα,αντι να κλεισουν τις τρυπες του συστηματος, το αλλαξαν απο την αρχη παλι, ελεος δεν ηταν ολα στραβα, και θα το δουν στην πορεια καποιοι

Ετσι θέλω να πιστευω κι εγω φυσικε13. ελπιζω ομως να μην ζητουν την φετινη χρονια γιατι υπαρχουν καποιοι με πολλα μορια που εχασαν β γ φαση γιατι δεν δηλωσαν κουτακι αφου δεν ειχε νοημα

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159882
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 450
Σύνολο: 450

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.091 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.