*

Αποστολέας Θέμα: Ερωτησεις για διαθεση σε τρια σχολεια  (Αναγνώστηκε 1378 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eratw

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Ερωτησεις για διαθεση σε τρια σχολεια
« στις: Οκτώβριος 25, 2010, 10:23:33 μμ »
Επειδη τελικα διατεθηκα σε τρια σχολεια,αντι δυο που ειχα αρχικα υπογραψει,ηθελα απο την εμπειρια σας και τη νομοθεσια να με πληροφορησετε για τα εξης:
(Γνωριζω οτι δεν υποχρεουμαι σε εφημεριες..Βρηκα το αντιστοιχο αρθρο..)

Ηδη το ενα σχολειο με εβαλε υπευθυνη τμηματος..Αυτο, στην περιπτωση αυτη ειναι θεμιτο και αν, ναι, υποχρεουμαι να αναλαβω υπευθυνη και στα αλλα; ( δεν μπορω να βρω την αντιστοιχη απαντηση δυστυχως..)

Τα κενα προσμετρωνται ως ωρες απασχολησης;( αυτο αφορα ολους γενικα τους αναπληρωτες..) .Περυσι εργαστηκα ως ωρομισθια κι εκει φροντισαν να μην εχω κενο..

Μπορουν να με υποχρεωσουν να πηγαινω σε δυο σχολεια την ιδια μερα; διαβασα οτι γινεται μεριμνα αυτο να αποφευγεται αλλα μου φαινεται αδυνατο να προσαρμοσουν το προγραμμα τους για μενα.Φυσικα θα το διεκδικησω , αλλα δεν ξερω ποσο με παιρνει...

Και τελος, τι προβλεπεται οταν κανεις επιλογες στις τοποθετησεις με χ δεδομενα  και στην πορεια αλλαζουν δυσμενως; μαλλον ρητορικη η ερωτηση..ειναι λαχειο..

Οποιος γνωριζει κατι η΄μπορει να μου παραθεσει αντιστοιχα links, θα με βοηθουσε..



 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159870
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 325
Σύνολο: 334

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.