*

Αποστολέας Θέμα: Μαθήματα για Πιστοποίηση ΚΕΚ  (Αναγνώστηκε 4707 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος saint

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 179
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μαθήματα για Πιστοποίηση ΚΕΚ
« στις: Ιανουάριος 30, 2011, 06:20:10 μμ »
Μου ζητήθηκε από κεκ, να κάνω φροντιστηριακά μαθήματα πιστοποίησης, ατομικά η group ανάλογα την ζήτηση στις ειδικότητες που έχω γράψει πιο κάτω. Αναλυτικά μου είπαν οτι θα πρέπει να κάλυψω όλεςς τις ερωτήσεις πιστοποίησης κάπου 300 ερ. ανά ειδικότητα, να της γράψω σε στυλ ερώτηση απάντηση και να δώσω το υλικό στους μαθητές μου.. Σε πολλές ειδικότητες υπάρχουν βιβλία με τις ερωτήσεις αυτές αλλά σε άλλες λιγότερο διαδεδομένες ειδικότητες, πρέπει να το κάνω μόνη μου.. Έχω 3 issues.

*Αυτή η λιστα με τις ερωτοαπαντήσεις, είναι δικός μου κόπος, έχει δικαίωμα το φροντιστήριο να κρατήσει το υλικό μου και να το διαχειρίζεται?

*Δεδομένου οτι χρειάζομαι και άλλους καθηγητές για αυτήν την δουλεία γιατι δεν είμαι και οικονομολογος-διαιτολόγος-καθηγητής επισιτιστικών-τουριστικών-μάγειρας-οινολόγος-χημικός-μάστορας-καθηγητής υγειηνής τροφίμων κτλ. Σκέφτομαι να προτείνω σε συναδέλφους να με βοηθήσουν. Να κοστολογήσω την βοήθεια ανάλογα με το όσες ερωτήσεις απαντούν ή πιστεύετε πως είναι καλύτερα να κάνουν ξεχωριστή συμφωνία από μόνοι τους με το ΚΕΚ?

*Επειδή έχω κάνει ιδιαίτερα σε σπίτι, από 1 μέχρι 3 άτομα, για ερωτήσεις πιστοποίησης σε τεχνικούς μαγειρικής τέχνης  και πήγε πάρα πολύ καλά, με φοβίζει το group.. Με πόσα άτομα πιστεύετε πως μπορώ να έχω την ίδια επαφή με τον σπουδαστή που μπορώ να έχω στα ιδιαίτερα? Εγω στα 3 ένιωσα πως ήμουν οριακά.. Και το κεκ κάνει λόγο για 6-7 άτομα ανα γκρουπάκι.

  • ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
    ΕΙΔΙΚΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ
    ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
    ΕΙΔΙΚΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗΣ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ (Catering)
    ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
    ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
    ΒΟΗΘΟΣ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
    ΒΟΗΘΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
    ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ - ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ
    ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΠΑΡ

Σας ευχαριστώ πολύ!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 31, 2011, 12:52:34 πμ από saint »
***

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 498
Σύνολο: 499

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.09 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.