*

Αποστολέας Θέμα: Aίσχος και Ντροπή!!!! Η ΕΕΦ συνεχίζει την κοροιδία με τα παιδαγωγικά σεμινάρια  (Αναγνώστηκε 12330 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giannios

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 536
    • Προφίλ
Αυτό του τμήματος μαθηματικών είναι το πιο έγκυρο που έχω δει. Λέι κάτι όμως που δεν μου πολυάρεσε. Ότι δικαίωμα απόκτησης του έχουν οι προπτυχιακοί και όσοι εγγράφονται στο τμήμα για το σκοπό αυτό.

Δηλαδή εγώ πρέπει να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα μαθηματικών για να το αποκτήσω;; ;Eχει γούστο να μας βάλουν σε τέτοιες μπελάδες!!!!!!! Και έστω δίνω κατατακτήριες και τα παρακολουθώ επιτυχώς όλα αυτά τα μαθήματα, υποθέτω ότι αναγνωρίζεται και ας μην είμαι μαθηματικός;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος stargate

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 503
    • Προφίλ
Αυτό του τμήματος μαθηματικών είναι το πιο έγκυρο που έχω δει. Λέι κάτι όμως που δεν μου πολυάρεσε. Ότι δικαίωμα απόκτησης του έχουν οι προπτυχιακοί και όσοι εγγράφονται στο τμήμα για το σκοπό αυτό.
Δηλαδή εγώ πρέπει να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα μαθηματικών για να το αποκτήσω;; ;Eχει γούστο να μας βάλουν σε τέτοιες μπελάδες!!!!!!! Και έστω δίνω κατατακτήριες και τα παρακολουθώ επιτυχώς όλα αυτά τα μαθήματα, υποθέτω ότι αναγνωρίζεται και ας μην είμαι μαθηματικός;
Αυτό αφορά μόνο φοιτητές και αποφοίτους τμημάτων Μαθηματικών. Θεωρητικά και τα υπόλοιπα τμήματα/σχολές πρέπει να προχωρήσουν σε αντίστοιχες κινήσεις. Προς το παρόν όμως κοιμούνται για τα καλά ...
Σε καμία περίπτωση δεν είναι σίγουρο ότι αναγνωρίζεται από το Υπουργείο 100% ως πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας... ακόμη. Απλά το συγκεκριμένο τμήμα πηρε μια πρωτοβουλία (με βάση τον αντίστοιχο νόμο).

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161918
  • Σύνολο θεμάτων: 19237
  • Σε σύνδεση σήμερα: 567
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 556
Σύνολο: 570

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.