*

Αποστολέας Θέμα: Κρατική Πιστοποίηση και Συμμετοχή σε Δημόσιους Διαγωνισμούς  (Αναγνώστηκε 1726 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Έχω μια απορία και πιστεύω ότι μπορείτε να με βοηθήσετε. Ενας φίλος μου έχει τελειώσει Δημόσιο ΙΕΚ και έχει την ειδικότητα "Τεχνικός Η/Υ" και "Ηλεκτρονικός Συστημάτων Ασφαλείας". Θα δώσει για την κρατική πιστοποίηση. Αν καταφέρει να την πάρει, έχει το δικαίωμα να συμμετάσχει σε διαγωνισμούς ΑΣΕΠ ή να διεκδικήσει μια θέση καθηγητού σε Δημόσιο ΙΕΚ ή κάτι τέτοιο; Επίσης, πώς είναι τα πράγματα στον κλάδο; Γνωρίζω ότι για το Δημόσιο κυρίως δεν είναι ευοίωνα. Αξίζει λοιπόν να δώσει για την πιστοποίηση; Περιμένω οτιδήποτε γνωρίζετε και σάς ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος psira

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 453
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Έχω μια απορία και πιστεύω ότι μπορείτε να με βοηθήσετε. Ενας φίλος μου έχει τελειώσει Δημόσιο ΙΕΚ και έχει την ειδικότητα "Τεχνικός Η/Υ" και "Ηλεκτρονικός Συστημάτων Ασφαλείας". Θα δώσει για την κρατική πιστοποίηση. Αν καταφέρει να την πάρει, έχει το δικαίωμα να συμμετάσχει σε διαγωνισμούς ΑΣΕΠ ή να διεκδικήσει μια θέση καθηγητού σε Δημόσιο ΙΕΚ ή κάτι τέτοιο; Επίσης, πώς είναι τα πράγματα στον κλάδο; Γνωρίζω ότι για το Δημόσιο κυρίως δεν είναι ευοίωνα. Αξίζει λοιπόν να δώσει για την πιστοποίηση; Περιμένω οτιδήποτε γνωρίζετε και σάς ευχαριστώ εκ των προτέρων!
φυσικά και θα δώσει πιστοποίηση, αλλιώς οι σπουδές του είναι άχρηστες.Άλλωστε μόνο έτσι μπορεί να διεκδικήσει μια θέση στο δημόσιο ως ΔΕ. Επιπλέον, μπορεί να διδάξει και σε ιεκ. Γι' αυτό, ας κάτσει να διαβάσει να την πάρει

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 713
Σύνολο: 720

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.083 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.