*

Αποστολέας Θέμα: Συμπληρώνω το κουτάκι για αποδοχή αναπλήρωσης σε όλη την ελλάδα ή όχι;  (Αναγνώστηκε 6859 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος andreas1987

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Συνάδελφοι καλησπέρα....εδώ και καιρό αμφιταλαντεύομαι για το αν πρέπει να βάλω χ σε αυτο το καταραμένο κουτάκι ή όχι....εχει κανείς καμια ιδέα.....ειμαι ψηλά στον πίνακα γυρω στο  250. Είναι πολύ ρίσκο;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 689
    • Προφίλ
εξαρτάται τι ζητάς!
αν θες να υπάρχει ελπίδα, τότε βάλε και το κουτάκι   "Ιράκ και ας βομβαρδίζουν........."

 :-\


Αποσυνδεδεμένος why

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 508
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος andreas1987

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
να ακούσω και επιχειρηματα ομως ρε συνάδελφοι...εγω τι σκέφτομαι: και να μην με πάρουν στη α φάση θα με πάρουν στην β φάση εκει που θέλω.....αφου είμαι ψηλά...λάθος το σκέφτομαι;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος nanakimou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
http://www.paideia-ergasia.gr/anaplirotes2011

Ρίξε μια ματιά στο έγγραφο ανάλυση αναπληρωτών 2010-2011 να δεις την απορρόφηση που είχαν οι περιοχές που προτιμάς και έχε υπόψη σου τα σχολεία φυσικά που έκλεισαν! Αν και εγώ θα σου έλεγα να βάλεις το κουτάκι…η κολλητή μου την πάτησε έτσι πέρσι δήλωσε μόνο έναν νομό ως αμω όμως και τελικά έμεινε απέξω παρολη την απορρόφηση που είχε ο κλάδος σας!! Και εδώ θέλω να θέσω και μια ερώτηση, να την συμβουλέψω να βάλει περισσότερες επιλογές ως αμω ή δεν θα μπορεί να τα βγάλει πέρα με τα οικονομικά, υπάρχει δηλαδή μεγάλη πιθανότητα να την καλέσουν για ελάχιστες ώρες κάπου? Ρωτώ συμφώνα με τα δεδομένα του 2010-2011.

Αποσυνδεδεμένος andreas1987

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
αναλόγως πόσες ώρες θα πάρει...πόσο μακριά θα παει..αν αντεξει οικονομικά μέχρι να πληρωθεί...αν δεν έχει οικογενειακές υποχρεώσεις...και αλλα τόσα αν...

Αποσυνδεδεμένος dreaming

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 441
    • Προφίλ
Εξαρταται απο την οικογενειακη σου και οικονομικη σου κατασταση.Συναδελφος με 3 παιδια πηγαινοερχοταν καθε εβδομαδα Κρητη.Ομως ο μισθος της καλυπτε μονο τις μετακινησεις και τα προσωπικα της εξοδα

Αποσυνδεδεμένος MortalMan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Συνάδελφοι καλησπέρα....εδώ και καιρό αμφιταλαντεύομαι για το αν πρέπει να βάλω χ σε αυτο το καταραμένο κουτάκι ή όχι....εχει κανείς καμια ιδέα.....ειμαι ψηλά στον πίνακα γυρω στο  250. Είναι πολύ ρίσκο;

Αν δεν έχεις οικογένεια τσέκαρε το κουτάκι γιατί φέτος υπάρχει περίπτωση να υπάρξουν Νομοί χωρίς καμμία αναπλήρωση(ΑΚΩ).Λογικά θα κάνει πολλές αποσπάσεις πληροφορικών απο Β/θμια σε Α/θμια.

Αποσυνδεδεμένος spidr

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19 DTPS
    • Προφίλ
χαίρεται παιδιά πρώτη φορά προσπαθώ φέτος να κάνω τα χαρτιά μου για αναπληρωτής, αν μπορούσε κάποιος να μου λύσει μερικές απορίες που έχω σχετικά με την αίτηση γιατί έχω χαθεί  >:(

θελω να ρωτήσω το εξής αν γίνεται

Να δηλώσω αναπληρωτής μειωμένου ή ολόκληρου ωραρίου α' και β' βαθμια μάθημα πληροφορικής σε όλη την Ελλάδα αλλά να βάλω σειρά προτίμησης όλες τις περιοχές εδώ κοντά στον τόπο διαμονής, δεν έχω πρόβλημα γενικά όπου και να με στείλουν αλλά θέλω να δηλώσω πρώτα τις περιοχές κοντά στο μόνιμο τόπο κατοικίας

και δεύτερον το οποίο απ ότι βλέπω είναι ξεκάθαρο να βάλω ωρομίσθιος μόνο κοντά στο σπίτι μου..

αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του θα ήμουν πολύ ευγνώμον, Ευχαριστώ
Ο άνθρωπος μπορεί να καταφέρει τα πάντα αρκεί να το πιστέψει και να προσπαθήσει. +++think positive+++

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Συνδρομητής
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Συναδελφοι καλησπερα! θελω τα φωτα σας (τα φωτα πορείας ομως, οχι άλλα)

Εχω 31 μορια (φιλολογος), θα βαλω στις πρωτες επιλογες μου τα κοντινα σε μενα μερη, αλλα απο κει και περα να δηλωσω και άλλες περιοχες ή αν βαλω το κουτακι ειμαι καλυμμένος?, αφου οπου και να με στειλουν (ακομα και στο δι@ολο  ;D ), θα  παω.... :P γιατι δεν ξερω ή δεν θελω να κανω κατι αλλο και στην τελικη προτιμω να κλαιγομαι μετα παρα να με λενε τεμπέλη ή ανεργο ή "αεργο"!

Ευχαριστω για το χρονο σας!
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος dessi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 523
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συναδελφοι καλησπερα! θελω τα φωτα σας (τα φωτα πορείας ομως, οχι άλλα)

Εχω 31 μορια (φιλολογος), θα βαλω στις πρωτες επιλογες μου τα κοντινα σε μενα μερη, αλλα απο κει και περα να δηλωσω και άλλες περιοχες ή αν βαλω το κουτακι ειμαι καλυμμένος?, αφου οπου και να με στειλουν (ακομα και στο δι@ολο  ;D ), θα  παω.... :P γιατι δεν ξερω ή δεν θελω να κανω κατι αλλο και στην τελικη προτιμω να κλαιγομαι μετα παρα να με λενε τεμπέλη ή ανεργο ή "αεργο"!

Ευχαριστω για το χρονο σας!

Να το βάλεις το κουτάκι για να καείς  ;D Να μην πας τελικά στο μέρος που θα κληθείς και να διαγραφείς από τους πίνακες για φέτος και για του χρόνου. [πως αλλιώς θα αδειάσει και αυτός ο ριμαδοπίνακας ;D]

Διότι δεν θα καταφέρεις να πας τελικά, να είσαι σίγουρος! Εχεις τόσες υποχρεώσεις!

Αποσυνδεδεμένος kostzo10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 324
    • Προφίλ
Συναδελφοι καλησπερα! θελω τα φωτα σας (τα φωτα πορείας ομως, οχι άλλα)

Εχω 31 μορια (φιλολογος), θα βαλω στις πρωτες επιλογες μου τα κοντινα σε μενα μερη, αλλα απο κει και περα να δηλωσω και άλλες περιοχες ή αν βαλω το κουτακι ειμαι καλυμμένος?, αφου οπου και να με στειλουν (ακομα και στο δι@ολο  ;D ), θα  παω.... :P γιατι δεν ξερω ή δεν θελω να κανω κατι αλλο και στην τελικη προτιμω να κλαιγομαι μετα παρα να με λενε τεμπέλη ή ανεργο ή "αεργο"!

Ευχαριστω για το χρονο σας!
ωρα καλη στην πρυμνη σου και αερα στα πανια σου... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
γεια σου συναδελεφε...ειμαι αγγλικης εγω...περσυ απο το κουτακι βρεθηκα στα σφακια....δηλωσε 30 περιοχες αλλα μη βαζεις κουτακι....εχεις πολλα μορια ...θα σε παρουν σιγουρα καπου.....δεν εισαι σε πινακα διορισμου??εγω ειμαι 24μηνο...αλλα δυσκολα τα πραγματα
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος dinateacher

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2190
  • Φύλο: Γυναίκα
  • τα όνειρα θα βγουν αληθινά...
    • Προφίλ
Συναδελφοι καλησπερα! θελω τα φωτα σας (τα φωτα πορείας ομως, οχι άλλα)

Εχω 31 μορια (φιλολογος), θα βαλω στις πρωτες επιλογες μου τα κοντινα σε μενα μερη, αλλα απο κει και περα να δηλωσω και άλλες περιοχες ή αν βαλω το κουτακι ειμαι καλυμμένος?, αφου οπου και να με στειλουν (ακομα και στο δι@ολο  ;D ), θα  παω.... :P γιατι δεν ξερω ή δεν θελω να κανω κατι αλλο και στην τελικη προτιμω να κλαιγομαι μετα παρα να με λενε τεμπέλη ή ανεργο ή "αεργο"!

Ευχαριστω για το χρονο σας!
Marko βάλε στις 30 επιλογές σου όλες τις "βραχονησίδες" να λες ότι πήγες μόνος σου εκεί και ότι δε σε έστειλε η κατσικοπόδαρη. Εκεί θα αρχίσεις καινούρια χόμπυ, όπως ψάρεμα, θα μιλάς στα πουλιά, θα κόβεις άγρια λουλούδια κ.τ.λ. Σίγουρα θα βρεις εκεί κάποιον παλιό να σου δείξει πώς γίνονται αυτά να μη χάνεις  πολύτιμο χρόνο... Άσε που θα σε έχει η πολυχρονεμένη :P ως φωτεινό παράδειγμα για όλους τους τεμπέληδες, άνεργους ή "άεργους".
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο: εκπληρώνει τον σκοπό του όταν είναι ανοικτό.
Νοημοσύνη είναι αυτό που χρησιμοποιείς όταν δεν ξέρεις τι να κάνεις.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161207
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 523
Σύνολο: 537

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.061 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.