*

Αποστολέας Θέμα: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08  (Αναγνώστηκε 28223 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος amstrad

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« στις: Ιούλιος 19, 2007, 01:58:11 μμ »
ΑΠΟ ALFAVITA

Η εγκύκλιος με την πρόσκληση για αίτηση των υποψηφίων εκπαιδευτικών για διορισμό (κατηγορία 40%) αναμένεται να ανακοινωθεί το επόμενο διάστημα από το αρμόδιο τμήμα του ΥΠΕΠΘ.
Πέρσι η αντίστοιχη Εγκύκλιος του ΥΠΕΠΘ ανακοινώθηκε στις 26 Ιουλίου και καλούσε τους υποψήφιους προς διορισμό εκπαιδευτικούς της β-βάθμιας εκπαίδευσης να κάνουν αιτήσεις από 27 Ιουλίου έως 3 Αυγούστου 2006.

εν τω μεταξύ έχει ήδη εκδοθεί η εγκύκλιος για μόνιμο διορισμό πολυτέκνων εκπαιδευτικών

http://alfavita.gr/anakoinoseis/anak20070719b.php
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 25, 2007, 01:57:16 μμ από Lenazagor »
The poet and the pendulum...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:17:14 »

Αποσυνδεδεμένος heren

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 654
  • live your life
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 20, 2007, 09:04:00 πμ »
Εν όψει των φετινών Εγκυκλίων για τις αιτήσεις διορισμού των εκπαιδευτικών η www.alfavita.gr επισημαίνει τη νομοθεσία που αφορά στη σειρά τοποθέτησης των υπό διορισμό εκπαιδευτικών.
 


Ακολουθεί η τροποποίηση του Ν.3194/2003 από τον Ν.3391/2005, σχετικά με τη σειρά διορισμού.

ΝΟΜΟΣ ΥΠ ΑΡΙΘ 3391/2005 «Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος και άλλες διατάξεις»

Άρθρο 9
Άλλες διατάξεις
Θέματα πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

7. α) Η παρ. 9 του άρθρου 1 του ν. 3194/2003 (ΦΕΚ 267 Α΄) αντικαθίσταται ως εξής:
«9. Κατά την τοποθέτηση των διοριζομένων ως μόνιμων εκπαιδευτικών σε περιοχές ή Διευθύνσεις Εκπαίδευσης και στα δυσπρόσιτα σχολεία προηγούνται οι εγγεγραμμένοι στον πίνακα αναπληρωτών, οι οποίοι την 30.6.2004 είχαν συμπληρώσει κατά τις κείμενες διατάξεις πραγματική υπηρεσία αναπληρωτή ή ωρομισθίου τουλάχιστον τριάντα (30) μηνών, έπονται οι εγγεγραμμένοι στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών και ακολουθούν οι διοριστέοι του διαγωνισμού του Α.Σ.Ε.Π..»


Αποσυνδεδεμένος cowboy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 20, 2007, 11:53:46 μμ »
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕ1702?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ.ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΙΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΛΗΦΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ 28.ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 26 ΛΕΤΕ ΝΑΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΓΙΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ +ΑΣΕΠ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ +ΕΧΤRA ΘΕΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΟ?

Αποσυνδεδεμένος magda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 21, 2007, 08:34:59 πμ »
Αυτό λες?Εμάς έχουν βάλει 120 θέσεις για το 30μηνο και έχουν απομείνει μόνο 9!!!!!!!
Αυτό σημαίνει 111 τουλάχιστον θέσεις από τον πίνακα,σύνολο 301 από πίνακες.Δηλαδή 285 ΑΣΕΠ και 301 από πίνακκες.Ποιο 60-40 λοιπόν?Αυτή είναι η κλοπή του αιώνα,καθώς οι των πινάκων θα είναι περισσότεροι.
'Αστα,όσο τα ψάχνεις τόσο βρωμάνε

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:17:14 »

Αποσυνδεδεμένος VICA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 401
  • "...κάθε αναπνοή είναι νοσταλγία..."
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 21, 2007, 10:13:06 πμ »
Καλημέρα! Όσο κι ακουστεί χαζή η ερώτηση...τι διαφορά έχουν οι του 40% από τους 30μηνίτες; Για τους φιλολόγους είναι 280+50=330...και οι διοριστέοι από ΑΣΕΠ 420...Έχω πλήρη άγνοια γιατί ποτέ δεν ασχολήθηκα με αναπληρώσεις και ωρομισθίες και ΠΔΣ και τώρα που είμαι διοριστέα της πρώτης φουρνιάς μέσω ΑΣΕΠ άρχισα να έχω απορίες...
Να πληρώνεσαι μόνος σου
Χωρίς έξωθεν αναμονές
Και
Με την πληρότητά σου
Πορεύσου
Μαζί τους

Αποσυνδεδεμένος giotamike

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1096
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 21, 2007, 10:45:37 πμ »
Οι του 40% είναι από τον ενιαίο πίνακα, δηλαδή με την τρέχουσα προυπηρεσία. Οι του 30 μήνου είναι αυτοί που είχαν συμπληρωμένη προυπηρεσία 30 μηνες στις 31/7/2004. Σε πολλές των περιπτώσεων υπάρχουν τα ίδια άτομα και στους δύο πίνακες.
Η διαφορά της ιδιοφυίας από τη βλακεία είναι ότι η ιδιοφυία έχει όρια.

Αποσυνδεδεμένος VICA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 401
  • "...κάθε αναπνοή είναι νοσταλγία..."
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 21, 2007, 10:49:31 πμ »
Οκ, ευχαριστώ πολύ!
Να πληρώνεσαι μόνος σου
Χωρίς έξωθεν αναμονές
Και
Με την πληρότητά σου
Πορεύσου
Μαζί τους

Αποσυνδεδεμένος porcupinetree

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1765
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ν αλλάξουν όλα, πρέπει να μείνουν τα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 21, 2007, 11:44:46 πμ »
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕ1702?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ.ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΙΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΛΗΦΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ 28.ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 26 ΛΕΤΕ ΝΑΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΓΙΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ +ΑΣΕΠ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ +ΕΧΤRA ΘΕΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΟ?
Δεν υπάρχουν 30μηνίτες στον συγκεκριμένο κλάδο! Αν είσαι λίγο πρατηρητικός θα δεις ότι τα δύο αυτά άτομα επί σειρά 2 ετών δεν αποδέχθηκαν (για τους δικούς τους λόγους) τον διορισμό...
Beati hispani, quibus vivere bibere est...

Αποσυνδεδεμένος cpap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Tεχνική εκπαίδευση ..."παιδί ενός κατώτερου θεού"
    • Προφίλ
    • Tεχνική και Επαγγελματική Εκπαίδευση
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #8 στις: Ιούλιος 21, 2007, 02:59:30 μμ »

Γιατι λες πως δεν υπάρχουν 30μηνίτες; Υπάρχουν 2 ( http://e-aitisi.sch.gr/triantamino_07/PE17.02.html )

τώρα αν δεν θέλουν να διοριστούν για κάποιους λόγους αυτό ειναι άλλο θέμα
ΠΕ17.03
Α.Σ.Ε.ΤΕ.Μ / Σ.Ε.Λ.Ε.Τ.Ε

www.techedu.gr
www.ete.gr

Αποσυνδεδεμένος cowboy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #9 στις: Ιούλιος 22, 2007, 06:13:41 μμ »
ΠΑΙΔΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ 17ΑΡΗΔΕΣ(ΠΕ1702,03....ΚΛΠ)ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΛΗΝ ΤΩΝ 28 ΤΟΥ 30ΜΗΝΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΣΕΠ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΑΝ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΨΩ ΦΕΤΟΣ ΑΠΛΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΣ+ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ 3,5 ΜΟΡΙΑ(ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ!) ,ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΟΥΡΝΙΑ ΤΕΙΤΖΗΔΩΝ ΑΠ'ΤΗΝ ΠΑΤΕΣ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΜΑΙΟ+ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΙΣΩ!ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ, ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ!+ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟ 30ΜΗΝΟ + ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΤΣΙ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΟΥΦΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΛΥΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΥ!ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΣΦΡΑΓΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙ ΣΤΟ AUTOCAD ΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ??

Αποσυνδεδεμένος teleutaios

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 22, 2007, 10:42:19 μμ »
Κάποιες παρατηρήσεις....

1. Το 30μηνο δεν ισχύει πλέον. Επομένως αυτό που λες για διορισμό από 30μηνο δεν πρόκειται να γίνει αφού αφορούσε προϋπηρεσία μέχρι 30/6/2004
2. Η υποψία σου είναι δυστυχώς αλήθεια, δε θα βγουν άλλες θέσεις για όσους κλάδους δεν διεξήχθη ΑΣΕΠ.

3. Αν κατάλαβα καλά είσαι απόφοιτος Μηχανολόγος απο ΑΣΕΤΕΜ, αφού λες ότι έχεις παιδαγωγικό πτυχίο από τη σχολή σου! Επόμενως εδώ:
.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΛΥΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΥ!ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΣΦΡΑΓΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙ ΣΤΟ AUTOCAD ΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ??
τι εννοείς ακριβώς? Οι απόφοιτοι ΑΣΠΑΙΤΕ-ΑΣΕΤΕΜ δεν έχουν δικαιώματα Τεχνολόγου, γιατί ειλικρινά δεν γνωρίζω τι γίνεται με τη σχολή αυτή? Και αφού είσαι και συ απόφοιτος ΑΣΠΑΙΤΕ, πώς διαφοροποιείσαι από τους συναδέλφους σου- "παιδάκια της ΑΣΠΑΙΤΕ"- και εσύ έχεις δικαίωμα για σφραγιδούλα!! Μπερδέυτηκα!!! :-\ Για ξέμπλεξε το μου λίγο!! ;D

4. Δε νομίζω ότι σίγουρα θα σε περάσουν όλοι αυτοί από τη φουρνιά της ΠΑΤΕΣ! Για να συμβεί αυτό θα πρέπει να έχουν μεγαλύτερη προϋπηρεσία από σένα! Θα ισχύει σίγουρα αυτό? Και στο κάτω κάτω δε νομίζω να είναι και πάρα πολλοί αυτόι!!

Αποσυνδεδεμένος cowboy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 23, 2007, 02:59:23 μμ »
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΑΣΕΤΕΜ.ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ,+ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΧΩ + ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΥ 3 Η' 4 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ 36!ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΟΥΝ  + ΤΑ 126 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΥ!
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΤΟ ''ΠΑΙΔΑΚΙΑ '' ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΔΕΝ ΕΚΡΥΒΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΣΗ ΕΙΡΩΝΙΑΣ!ΗΤΑΝ ΘΛΙΨΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΔΩ ΓΕΝΙΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΛΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΗ ΥΠΟΔΟΜΗ, ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ ΣΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ +ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΦΟΔΙΟ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ.ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΡΑΓΙΚΟ!ΕΓΩ ΑΠ'ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ +ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΑΝ ΑΠΕΛΠΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΟ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ"ΤΟΥ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΙΑΚΙ + ΝΑ ΖΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ??

Αποσυνδεδεμένος pariel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για να πετύχεις, μην παίρνεις τίποτε προσωπικά
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος pame

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμών, ΑΣΕΠ 60-40%, 2007-08
« Απάντηση #13 στις: Ιούλιος 23, 2007, 07:33:03 μμ »
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/anak20070723g.php
Ε ρε γλέντια .Κοιτάξτε τη σημερινή εγκύκλιο του ΥΠΕΠΘ και που ν ανακοινωθουν εκλογές τι έχει να γίνει.Φασούλι το φασούλι γεμίζουμε με ψήφους.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159649
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 429
Σύνολο: 451

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.