*

Αποστολέας Θέμα: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 94209 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Effie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση και τα παιδιά (ΠΕ60)
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #266 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:18:55 μμ »
Από τη στιγμή που είναι στον πίνακα, δεν υπάρχει περίπτωση να χάθηκαν τα χαρτιά της.
Προφανώς οι περιοχές που επέλεξε δεν είχαν άλλα κενά και γι' αυτό δεν την πήραν.
Μπορεί να την πάρουν όμως σε επόμενη φάση.
Μην απελπίζεστε!
 ;)
Don't worry! Be happy!!!!!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:42:48 »

Αποσυνδεδεμένος annoula1983

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 87
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #267 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:20:36 μμ »
Καλησπερα σε ολες και ολους.....να ρωτησω κατι....αρκετα ατομα ειναι εκτος φασης ενω θα επρεπε να ειναι μεσα και καλα....ζωντανο πραδειγμα η γυναικα μου με θεση 800+ στον πινακα αναπληρωτων αλλα δεν την καλεσαν....υπαρχει η περιπτωση να εγινε αυτο λογο των επιλογων που εκανε?....η μπορει με καποιο μαγικο τροπο να <<χαθηκαν>> ας το πω ετσι τα χαρτια της?

Δεν "χάθηκαν" τα χαρτιά της. Προφανώς έχει δηλώσει περιοχές που δεν πήραν αναπληρωτές. Θα περιμένει την επόμενη φάση ή όταν ανοίξουν οι περιοχές που δήλωσε.
Σκάσε και κολύμπα!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος karatsos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: ’ντρας
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #268 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:21:23 μμ »
Καποια που ηταν η ξερει για Β' Αρκαδιας περιοχες πως ειναι γιατι παει μια φιλη μου και το ειδε καπως και δεν εχει ιδεα απο Πελλοπονησο και δυστυχως ουτε εγω γνωριζω να την βοηθησω κι εκλαιγε
Δεν ξερει ουτε που να παει να μεινει και σε ποια περιοχη να παει
Από πού είναι; Καλά είναι , λίγο κρύο κάνει και μέχρι τρίπολη από Αθήνα έχει αυτοκινητόδρομο.

Απο Ευβοια ειναι και εχει κατααγχωθει και κλεει δεν  ξερει καταρχην που να παει αυριο? Και δεν ξερω κι εγω τι να της πω. Στην Τριπολη που ειναι η Πρωτοβαθμεια Αρκαδιας εκει να μεινει μεχρι να της πουνε που παει ή για Β Αρκαδιας πρεπει να παει αλλου να μεινει μεχρι να την τοποθετησουνε κι οχι στην Τριπολη?
Ξερει κανεις να βοηθησουμε?

Το μονο που βρηκα ειναι αυτο http://www.alfavita.gr/OdigosEkpaideytikou/od8613.php καλο θα ηταν μιας και στην β αρκαδιας δεν εχει καποιο τηλ επικοινωνιας να μιλησει με την α αρκαδιας...λογικα και ειναι και συνηθες οταν δεν εχουν στην ουσια ας το πω ετσι συστεγαζονται αλλα ακομα και αν δεν ειναι ετσι σιγουρα θα ξερουν να της πουν τι και πως.

Αποσυνδεδεμένος natassoulini

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 157
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #269 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:23:39 μμ »
Καποια που ηταν η ξερει για Β' Αρκαδιας περιοχες πως ειναι γιατι παει μια φιλη μου και το ειδε καπως και δεν εχει ιδεα απο Πελλοπονησο και δυστυχως ουτε εγω γνωριζω να την βοηθησω κι εκλαιγε
Δεν ξερει ουτε που να παει να μεινει και σε ποια περιοχη να παει
Από πού είναι; Καλά είναι , λίγο κρύο κάνει και μέχρι τρίπολη από Αθήνα έχει αυτοκινητόδρομο.

Απο Ευβοια ειναι και εχει κατααγχωθει και κλεει δεν  ξερει καταρχην που να παει αυριο? Και δεν ξερω κι εγω τι να της πω. Στην Τριπολη που ειναι η Πρωτοβαθμεια Αρκαδιας εκει να μεινει μεχρι να της πουνε που παει ή για Β Αρκαδιας πρεπει να παει αλλου να μεινει μεχρι να την τοποθετησουνε κι οχι στην Τριπολη?
Ξερει κανεις να βοηθησουμε?

Τρίπολη θα παρουσιαστεί και απο κει και πέρα βλέπει που θα την πάνε...Η τρίπολη κέντρο δεν είναι ακριβή. Τώρα περιοχή Τυρός , έχω να πάω χρόνια είναι προσβάσιμη και από αργολίδα και πανέμορφο είναι το παράλιον άστρος ,περιοχή κυνουρίας .Έχω πολλά χρονια να πάω. Ας σκέφτει πως είναι στεριά ...
Σκέφτομαι,άρα υπάρχω....    ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:42:48 »

Αποσυνδεδεμένος karatsos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: ’ντρας
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #270 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:24:50 μμ »
Από τη στιγμή που είναι στον πίνακα, δεν υπάρχει περίπτωση να χάθηκαν τα χαρτιά της.
Προφανώς οι περιοχές που επέλεξε δεν είχαν άλλα κενά και γι' αυτό δεν την πήραν.
Μπορεί να την πάρουν όμως σε επόμενη φάση.
Μην απελπίζεστε!
 ;)

Δηλωσε με αυτη την σειρα.

Εβρο που πηρε 5 + 1 τριτεκνη
Ροδοπη 18
Γ Αθηνων 23
Α Αθηνων 86

Οπως και να εχει παμε για Β φαση...και ας βαλει ο θεος το χερι του γιατι δεν ειμαστε παλι για 2 νοικια η για πηγαινελα με το κτελ καθε μερα στις 6!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ελεάνθη

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 497
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #271 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:30:21 μμ »
αλλες περιοχεσ δεν δηλωσε?ε πιστευω οτι στην επομενη φαση θα ανοιξει  η α και γ αθηνων

Αποσυνδεδεμένος karatsos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: ’ντρας
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #272 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:33:24 μμ »
οχι.....ασ ελπισουμε να ανοιξει ο εβρος....γιατι 3 χρονια τωρα τον κυνηγαμε αλλα τπτ!

Αποσυνδεδεμένος Αγγελικη80

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 180
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60 Μονιμη Αναπληρωτρια
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #273 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:35:01 μμ »
Από τη στιγμή που είναι στον πίνακα, δεν υπάρχει περίπτωση να χάθηκαν τα χαρτιά της.
Προφανώς οι περιοχές που επέλεξε δεν είχαν άλλα κενά και γι' αυτό δεν την πήραν.
Μπορεί να την πάρουν όμως σε επόμενη φάση.
Μην απελπίζεστε!
 ;)

Δηλωσε με αυτη την σειρα.

Εβρο που πηρε 5 + 1 τριτεκνη
Ροδοπη 18
Γ Αθηνων 23
Α Αθηνων 86

Οπως και να εχει παμε για Β φαση...και ας βαλει ο θεος το χερι του γιατι δεν ειμαστε παλι για 2 νοικια η για πηγαινελα με το κτελ καθε μερα στις 6!!!!

Με σειρα 800+ δεν επιασε δυστυχως καμια απο αυτες τις επιλογες.Ολες οι κοπελες που προσληφθηκαν στις επιλογες αυτες ηταν κατω απο 700 σειρα.Περιμενε στην β φαση,ολο και καποια απο αυτες θα ανοιξει...

Αποσυνδεδεμένος natassoulini

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 157
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #274 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:41:10 μμ »
Tσεκάρετε τα mail σας!!!

   
Έστειλαν mail!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:44:11 μμ από natassoulini »
Σκέφτομαι,άρα υπάρχω....    ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος Αγγελικη80

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 180
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60 Μονιμη Αναπληρωτρια
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #275 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:44:56 μμ »
Το τσεκαρα πιο πριν και λεω να το κορνιζαρω.Μετα απο 3 χρονια περιπλανησης στα νησια,επιτελους στην 1η μου επιλογη ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ΡΙΚΑ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 223
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #276 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:47:02 μμ »
Καποια που ηταν η ξερει για Β' Αρκαδιας περιοχες πως ειναι γιατι παει μια φιλη μου και το ειδε καπως και δεν εχει ιδεα απο Πελλοπονησο και δυστυχως ουτε εγω γνωριζω να την βοηθησω κι εκλαιγε
Δεν ξερει ουτε που να παει να μεινει και σε ποια περιοχη να παει
Από πού είναι; Καλά είναι , λίγο κρύο κάνει και μέχρι τρίπολη από Αθήνα έχει αυτοκινητόδρομο.

Απο Ευβοια ειναι και εχει κατααγχωθει και κλεει δεν  ξερει καταρχην που να παει αυριο? Και δεν ξερω κι εγω τι να της πω. Στην Τριπολη που ειναι η Πρωτοβαθμεια Αρκαδιας εκει να μεινει μεχρι να της πουνε που παει ή για Β Αρκαδιας πρεπει να παει αλλου να μεινει μεχρι να την τοποθετησουνε κι οχι στην Τριπολη?
Ξερει κανεις να βοηθησουμε?

Τρίπολη θα παρουσιαστεί και απο κει και πέρα βλέπει που θα την πάνε...Η τρίπολη κέντρο δεν είναι ακριβή. Τώρα περιοχή Τυρός , έχω να πάω χρόνια είναι προσβάσιμη και από αργολίδα και πανέμορφο είναι το παράλιον άστρος ,περιοχή κυνουρίας .Έχω πολλά χρονια να πάω. Ας σκέφτει πως είναι στεριά ...

Πως παει απο Αθηνα στην Τριπολη? Θα παει απο Χαλκιδα στα ΚΤΕΛ ΛΙΟΣΙΩΝ στην Αθηνα τι ειναι πιο βολικο μετα?
Υπαρχουν ξενοδοχεια σε λογικες τιμες μηπως γνωριζετε κανενα στην Τριπολη για τις πρωτες μερες μεχρι την τοποθετηση της?

Αποσυνδεδεμένος natassoulini

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 157
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #277 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:52:01 μμ »
Αν δεν κάνω λάθος απο ΚΤΕΛ Κηφισσού φεύγει η Αρκαδία. Έχει σχεδόν κάθε μια ώρα ....Ξενοδοχεία δεν ξέρω αλλά  δεν είναι τουριστική περιοχή το κέντρο ...από τους φαντάρους ζουν, φθηνά είναι . Ψάξε 2-3 ξενοδοχεία από το internet
Σκέφτομαι,άρα υπάρχω....    ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος Αγγελικη80

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 180
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60 Μονιμη Αναπληρωτρια
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #278 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:56:51 μμ »
Αν δεν κάνω λάθος απο ΚΤΕΛ Κηφισσού φεύγει η Αρκαδία. Έχει σχεδόν κάθε μια ώρα ....Ξενοδοχεία δεν ξέρω αλλά  δεν είναι τουριστική περιοχή το κέντρο ...από τους φαντάρους ζουν, φθηνά είναι . Ψάξε 2-3 ξενοδοχεία από το internet
Ακριβως,φευγει ΚΤΕΛ απο Κηφισσο συχνα.Τωρα για ξενοδοχεια υπαρχουν πολλα και φθηνα στην Τριπολη.Η κοπελα που παει Β Αρκαδιας ας μην αγχωνεται,μια χαρα θα περασει,αρκει να υπαρχει διαθεση ;)

Αποσυνδεδεμένος Effie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση και τα παιδιά (ΠΕ60)
    • Προφίλ
Απ: ’ Φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #279 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 12:00:39 πμ »
Εμένα πάντως email δε μου ήρθε...
 :-\
Don't worry! Be happy!!!!!!!! ;)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161834
  • Σύνολο θεμάτων: 19234
  • Σε σύνδεση σήμερα: 575
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 525
Σύνολο: 542

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.093 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.