*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 414694 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1568 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:25:04 μμ »
εγω που εχω 275 στον μηδενικης εβαλα και το κουτι συν και τους 30 νομους τι στα κομματια ελπιζω.. αλλα και εσυ Φωτεινουλα δεν εισαι σε ασχημη θεση!! τι να πουν αλλοι..
Δεν εχω βαλει κουτακι ομως..Μονο τους 30 νομους

έπρεπε, δυστυχώς!Αν και τι στο καλό, αν έχεις βάλει 30 περιοχές κάπου θα σε ρίξει το σύστημα πιστεύω!Εγώ είμαι λίγο κάτω από 270 στον μηδενικής, έβαλα 10 περιοχές και μετά το κουτάκι... Γι' αυτό ελπίζω...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:45:24 »

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1569 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:26:07 μμ »
εγω που εχω 275 στον μηδενικης εβαλα και το κουτι συν και τους 30 νομους τι στα κομματια ελπιζω.. αλλα και εσυ Φωτεινουλα δεν εισαι σε ασχημη θεση!! τι να πουν αλλοι..
Δεν εχω βαλει κουτακι ομως..Μονο τους 30 νομους
ολα στο τελος θα πανε καλα, μας επρηξε φετος η θατσερ

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1570 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:27:13 μμ »
περυσι ηταν 20 οι περιοχες και δουλεψα 3 φαση χωρις κουτακι..Φετος ειναι πιο πολλες οι επιλογες, αλλα να που θελουν να κανουν οικονομια και μας καθυστερουν..

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1571 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:31:37 μμ »
εγω στον κοσμο μου ελπιζω στην γ φαση να παρει β. ελλαδα :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:45:24 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1572 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:35:10 μμ »
Μακαρι !!!Τι να πω..Αντε σας αφηνω..Θα τα πουμε αυριο πρωι πρωι..(ενταξει οχι μολις χαραξει κ η μερα :P)...Καληνυχταααα :-*

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1573 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:35:30 μμ »
εγω στον κοσμο μου ελπιζω στην γ φαση να παρει β. ελλαδα :) :) :) :)
εγώ στον δικό μου κόσμο ελπίζω να με πάρουν στην γ φάση και δη στην Β. Ελλάδα και μάλιστα Έβρο!!!Αλλά όπως ανέφερα στον δικό μου κόσμο και όχι σε αυτόν της Διαμάντως...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1574 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:37:00 μμ »
Μακαρι !!!Τι να πω..Αντε σας αφηνω..Θα τα πουμε αυριο πρωι πρωι..(ενταξει οχι μολις χαραξει κ η μερα :P)...Καληνυχταααα :-*

Καλή ξεκούραση!!!Αύριο εύχομαι να έχουμε ενημέρωση.
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1575 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:39:39 μμ »
Φωτεινη πιστευω θα σε παρουν με τους 30 νομους που εβαλες και χωρις κουτι. μην αγχωνεσαι!! και γενικοτερα μην αγχωνεστε!!!! ολα καλα θα πανε! καλο βραδυ, αυριο παλι να μας βγουν τα ματια!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1576 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:42:12 μμ »
Φωτεινη πιστευω θα σε παρουν με τους 30 νομους που εβαλες και χωρις κουτι. μην αγχωνεσαι!! και γενικοτερα μην αγχωνεστε!!!! ολα καλα θα πανε! καλο βραδυ, αυριο παλι να μας βγουν τα ματια!!

Καλή ξεκούραση!Αύριο στο γνωστό μέρος πάλι!!!Πάνω από τον υπολογιστή, φυσικά...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1577 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:43:01 μμ »
μπορει να πω κατι που δεν θα ακουστει ισως ωραιο με την κριση που ζουμε τωρα αλλα συμφωνω με την πεγκυ για τα ζεπ. εγω για παραδειγμα που δεν εβαλα παραλληλη για τονν χ, ψ λογο και φυσικα λογω τ εσπα θα με πειραζε αν με επαιρναν σε φαση ζεπ που χρηματοδοτειται απο ιδιο προγραμμα, ο καθενας καλως ή κακως εχει κανει τις επιλογες και για να τις κανει καποιο λογο θα εχει, οπως γινεται και με το περιφημο κουτακι ή με τις περιοχες.. εφοσον δεν δηλωσα εσπα γτ να με παρει σε ενα αλλο προγραμμα π ειναι παλι μεσω εσπα.. ας παρει αυτους που επελεξαν παραλληλη.. τελος παντων οτι κ να λεω εγω ομως η εγκυκλιος το αναφερει ξεκαθαρα
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1578 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:52:07 μμ »
μπορει να πω κατι που δεν θα ακουστει ισως ωραιο με την κριση που ζουμε τωρα αλλα συμφωνω με την πεγκυ για τα ζεπ. εγω για παραδειγμα που δεν εβαλα παραλληλη για τονν χ, ψ λογο και φυσικα λογω τ εσπα θα με πειραζε αν με επαιρναν σε φαση ζεπ που χρηματοδοτειται απο ιδιο προγραμμα, ο καθενας καλως ή κακως εχει κανει τις επιλογες και για να τις κανει καποιο λογο θα εχει, οπως γινεται και με το περιφημο κουτακι ή με τις περιοχες.. εφοσον δεν δηλωσα εσπα γτ να με παρει σε ενα αλλο προγραμμα π ειναι παλι μεσω εσπα.. ας παρει αυτους που επελεξαν παραλληλη.. τελος παντων οτι κ να λεω εγω ομως η εγκυκλιος το αναφερει ξεκαθαρα

δεν θα διαφωνήσω, αλλά να που τώρα που στενεύουν τα πράγματα κάποιοι που δεν έχουν δηλώσει παράλληλη θέλουν έστω να τους απορροφήσουν οι ΖΕΠ και είναι αδικία να μην τους πάρει εφόσον τους καλύπτει η εγκύκλιος. Βέβαια κανείς δεν ξέρει πραγματικά τι θα γίνει και με αυτές τις ζώνες.Μέσα στην εβδομάδα πιστεύω θα έχουμε κάποια ενημέρωση και για αυτό το θέμα.
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1579 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:54:55 μμ »
μπορει να πω κατι που δεν θα ακουστει ισως ωραιο με την κριση που ζουμε τωρα αλλα συμφωνω με την πεγκυ για τα ζεπ. εγω για παραδειγμα που δεν εβαλα παραλληλη για τονν χ, ψ λογο και φυσικα λογω τ εσπα θα με πειραζε αν με επαιρναν σε φαση ζεπ που χρηματοδοτειται απο ιδιο προγραμμα, ο καθενας καλως ή κακως εχει κανει τις επιλογες και για να τις κανει καποιο λογο θα εχει, οπως γινεται και με το περιφημο κουτακι ή με τις περιοχες.. εφοσον δεν δηλωσα εσπα γτ να με παρει σε ενα αλλο προγραμμα π ειναι παλι μεσω εσπα.. ας παρει αυτους που επελεξαν παραλληλη.. τελος παντων οτι κ να λεω εγω ομως η εγκυκλιος το αναφερει ξεκαθαρα

δεν θα διαφωνήσω, αλλά να που τώρα που στενεύουν τα πράγματα κάποιοι που δεν έχουν δηλώσει παράλληλη θέλουν έστω να τους απορροφήσουν οι ΖΕΠ και είναι αδικία να μην τους πάρει εφόσον τους καλύπτει η εγκύκλιος. Βέβαια κανείς δεν ξέρει πραγματικά τι θα γίνει και με αυτές τις ζώνες.Μέσα στην εβδομάδα πιστεύω θα έχουμε κάποια ενημέρωση και για αυτό το θέμα.

ναι βασουλα μου! καληνυχτα κοριτσια κ αγορια καλη ξεκουραση κ παρτε δυναμεις
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1580 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:57:10 μμ »
μπορει να πω κατι που δεν θα ακουστει ισως ωραιο με την κριση που ζουμε τωρα αλλα συμφωνω με την πεγκυ για τα ζεπ. εγω για παραδειγμα που δεν εβαλα παραλληλη για τονν χ, ψ λογο και φυσικα λογω τ εσπα θα με πειραζε αν με επαιρναν σε φαση ζεπ που χρηματοδοτειται απο ιδιο προγραμμα, ο καθενας καλως ή κακως εχει κανει τις επιλογες και για να τις κανει καποιο λογο θα εχει, οπως γινεται και με το περιφημο κουτακι ή με τις περιοχες.. εφοσον δεν δηλωσα εσπα γτ να με παρει σε ενα αλλο προγραμμα π ειναι παλι μεσω εσπα.. ας παρει αυτους που επελεξαν παραλληλη.. τελος παντων οτι κ να λεω εγω ομως η εγκυκλιος το αναφερει ξεκαθαρα

δεν θα διαφωνήσω, αλλά να που τώρα που στενεύουν τα πράγματα κάποιοι που δεν έχουν δηλώσει παράλληλη θέλουν έστω να τους απορροφήσουν οι ΖΕΠ και είναι αδικία να μην τους πάρει εφόσον τους καλύπτει η εγκύκλιος. Βέβαια κανείς δεν ξέρει πραγματικά τι θα γίνει και με αυτές τις ζώνες.Μέσα στην εβδομάδα πιστεύω θα έχουμε κάποια ενημέρωση και για αυτό το θέμα.

ναι βασουλα μου! καληνυχτα κοριτσια κ αγορια καλη ξεκουραση κ παρτε δυναμεις

καληνύχτα σε όλους!!!Καλή ξεκούραση σε σώμα και μάτια κυρίως!!!Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για αύριο!!! (λες να κάνω για παρουσιάστρια;;;!!!)
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1581 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 11:59:08 μμ »
Εγω πιστευω αφου μας καλυπτει όλους η εγκυκλιος δ ξερουμε τι μας ξημερωνει που θα βρεθουμε!! τα λεμε αυριο παλι.. καλο  βραδυ!! :) :)

μια χαρα για παρουσιαστρια!! να μας καλωσορισεις και το πρωι!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159803
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 466
Σύνολο: 476

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.127 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.