*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 414938 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mariahelen

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3290 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:38:24 μμ »
Α! Να σας ενημερωσω οτι και εγω οποτε βγαινω βολτα τοτε βγαινουν και οι αναπληρωτες οποτε απο τις 6 και μετα να περιμενετε!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:02:56 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3291 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:40:18 μμ »
θυμαται κανεις τι αριθμο ειχε πει ο μπρατης για γ φαση? κατι νομιζω ειχε πει ??? ??? ??? ???

Γύρω στους 500 νομίζω και ο Καψαλάκης είχε πει λίγο πάνω από 500.
μπορουμε απο τωρα να αρχισουμε τα κλαματα ή πρεπει να ολοκληρωθει το δραμα και μετα? >:( >:( >:( >:(
Ο μΠΡατης ποτέ δεν είπε ότι τα κενά είναι 500.Αυτά έδινε το πουργείο γ τις αποσπάσεις.Ειχε πει ότι είναι πολλά παραπάνω1!!!Αυτά έδωσε ως επίσημα το υπουργείο γ τις αποσπάσεις.Κ όταν τον ρώτησα πως γίνεται να έκαναν αποσπάσεις σε περιοχές με 0 κενά μ εόπε ότι αυτό είναι καλό γ μας τς αναπληρωτές γτ σημαίνει ότι υπάρχουν κενά που δεν φαίνονταν στην αρχή αλλά εμφανίστηκαν τώρα.Κ αν θυμάστε ο Μπράτης είχε βγάλει τα κενά τν Αύγουστο κ έλεγε ότι είναι 2500 γ όλη την Ελλάδα.(χωρίς να υπολογίσει τις άδειες).Πήραν 1500 άρα έχουν να πάρουν ακόμα 1000 τουλάχιστον.
Πραγματικά ζητάω συγνώμη για το λάθος μου!έχω μπερδευτεί εντελώς!Δεν είχα σκοπό να παραπληροφορήσω!Χαίρομαι που ξέρεις σαφώς πολύ καλύτερα. Ο καψαλάκης πάντως είχε πει για 500 σαν βάση ίσως και λίγο παραπάνω.
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3292 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:41:14 μμ »
Α! Να σας ενημερωσω οτι και εγω οποτε βγαινω βολτα τοτε βγαινουν και οι αναπληρωτες οποτε απο τις 6 και μετα να περιμενετε!!!!!!!!!!!


Αχ. όχι!Και εγώ 6-9 θα λείπω!Γίνεται να βγεις νωρίτερα;;;; ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3293 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:42:52 μμ »
θυμαται κανεις τι αριθμο ειχε πει ο μπρατης για γ φαση? κατι νομιζω ειχε πει ??? ??? ??? ???

Γύρω στους 500 νομίζω και ο Καψαλάκης είχε πει λίγο πάνω από 500.
μπορουμε απο τωρα να αρχισουμε τα κλαματα ή πρεπει να ολοκληρωθει το δραμα και μετα? >:( >:( >:( >:(

Δεν χρειάζεται τίποτα, μόνο ψυχραιμία!Εγώ θα συνεχίζω να τραγουδάω "Ποτέ μην λες ποτέ, δεν ξέρεις τι γίνεται"!!!Ευτυχώς που δεν ακούγομαι... ;D ;D ;D
Άντε σύντομα να χοροπηδάμε που θα βλέπουμε τα ονοματάκια μας γραμμένα στην γ φάση!
λες να γινει μωρε βασω με τοσο λιγες προσληψεις?

Όλα είναι δυνατά!Κανείς μας δεν γνωρίζει τι έβαλε ο άλλος!Περίμενα εγώ πέρσι λες να τοποθετηθώ στην α φάση στην δεύτερη προτίμησή μου;;;!!!!Σχεδόν τελευταία με πήραν!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:02:56 »

Αποσυνδεδεμένος mariahelen

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3294 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:43:36 μμ »
Δυστυχως οχι!!!!!!Μπορει ομως να μην εχω γυρισει μεχρι τις 9. ΟΚ; Να το τραβηξω μεχρι 11 ειναι καλα;

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3295 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:43:50 μμ »
Α! Να σας ενημερωσω οτι και εγω οποτε βγαινω βολτα τοτε βγαινουν και οι αναπληρωτες οποτε απο τις 6 και μετα να περιμενετε!!!!!!!!!!!
Και γιατί να περιμένετε ως τις 6? Ποιός ο λόγος? Τι θα κάνετε μεσημέρι στο σπίτι? Βγείτε κορίτσια μια ώρα αρχύτερα, ο μεσημεριανός καφές είναι το κάτι άλλο... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος alexgame

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60 -ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3296 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:44:19 μμ »
Στο fb παντως τωρα που ειδα ο Μπρατης εχει δημοσιευσει μονο τις μοριοδοτησεις των σχολικων συμβουλων.

Αποσυνδεδεμένος adria

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 859
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3297 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:45:21 μμ »
Α! Να σας ενημερωσω οτι και εγω οποτε βγαινω βολτα τοτε βγαινουν και οι αναπληρωτες οποτε απο τις 6 και μετα να περιμενετε!!!!!!!!!!!
Και γιατί να περιμένετε ως τις 6? Ποιός ο λόγος? Τι θα κάνετε μεσημέρι στο σπίτι? Βγείτε κορίτσια μια ώρα αρχύτερα, ο μεσημεριανός καφές είναι το κάτι άλλο... ;D ;D ;D


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3298 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:46:12 μμ »
θυμαται κανεις τι αριθμο ειχε πει ο μπρατης για γ φαση? κατι νομιζω ειχε πει ??? ??? ??? ???

Γύρω στους 500 νομίζω και ο Καψαλάκης είχε πει λίγο πάνω από 500.
μπορουμε απο τωρα να αρχισουμε τα κλαματα ή πρεπει να ολοκληρωθει το δραμα και μετα? >:( >:( >:( >:(
Ο μΠΡατης ποτέ δεν είπε ότι τα κενά είναι 500.Αυτά έδινε το πουργείο γ τις αποσπάσεις.Ειχε πει ότι είναι πολλά παραπάνω1!!!Αυτά έδωσε ως επίσημα το υπουργείο γ τις αποσπάσεις.Κ όταν τον ρώτησα πως γίνεται να έκαναν αποσπάσεις σε περιοχές με 0 κενά μ εόπε ότι αυτό είναι καλό γ μας τς αναπληρωτές γτ σημαίνει ότι υπάρχουν κενά που δεν φαίνονταν στην αρχή αλλά εμφανίστηκαν τώρα.Κ αν θυμάστε ο Μπράτης είχε βγάλει τα κενά τν Αύγουστο κ έλεγε ότι είναι 2500 γ όλη την Ελλάδα.(χωρίς να υπολογίσει τις άδειες).Πήραν 1500 άρα έχουν να πάρουν ακόμα 1000 τουλάχιστον.
Πραγματικά ζητάω συγνώμη για το λάθος μου!έχω μπερδευτεί εντελώς!Δεν είχα σκοπό να παραπληροφορήσω!Χαίρομαι που ξέρεις σαφώς πολύ καλύτερα. Ο καψαλάκης πάντως είχε πει για 500 σαν βάση ίσως και λίγο παραπάνω.
Βασουλα δεν είπα ότι μας παραπληροφορείς.Για θετικά τα ανέφερα όλα τα παράπάνω.Ο καψαλάκης όντως είχς πει για βάση το 500.Μακάρι να κάνει λάθος και να πάρουν περισσότερους μπας κ έχουμε καμιά ελπίδα κ οι υπόλοιποι

Αποσυνδεδεμένος mariahelen

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3299 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:47:16 μμ »
Ο Καψαλακης δε θα δημοσιευσει σημερα κανενα ανεκδοτο ή τραγουδι; ΤΙ; Εχει τις μαυρες του;

Αποσυνδεδεμένος kat810

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3300 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:48:45 μμ »
βρε εσεις....να ειστε αισιοδοξοι ολοι θα δουλεψουμε!!!!!!!εγω ειμαι 3000 κ κατι ΣΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΚΗΣ και ομως την ελπιδα δεν θα μου τη στερησει κανεις! :)
φετος θα δουλεψουμε ολοι!!!!!!!!!!!!απο του χρονου βλεπουμε :P

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3301 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:54:57 μμ »
Ορίστε! Αυτό είναι ηθικό, ακμαιότατο μάλιστα...Λοιπόν να σας πω και κάτι άλλο τώρα...δεν έχετε βαρεθεί Μπράτη και Καψαλάκη που ξαφνικά τους ξέρουμε καλύτερα κι απ'τις μαμάδες μας?Ειλικρινά σας μιλάω, ένας απο τους λόγους που θέλω να με πάρουνε για αναπλήρωση είναι για να τους βγάλω απ'τη ζωή μου επιτέλους, όχι οτι κάτι μου φταίνε οι άνθρωποι, καλά να είναι, αλλά ...ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΜΠΡΑΤΗΣ...τα χάπια μου ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3302 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 03:55:15 μμ »
θυμαται κανεις τι αριθμο ειχε πει ο μπρατης για γ φαση? κατι νομιζω ειχε πει ??? ??? ??? ???

Γύρω στους 500 νομίζω και ο Καψαλάκης είχε πει λίγο πάνω από 500.
μπορουμε απο τωρα να αρχισουμε τα κλαματα ή πρεπει να ολοκληρωθει το δραμα και μετα? >:( >:( >:( >:(
Ο μΠΡατης ποτέ δεν είπε ότι τα κενά είναι 500.Αυτά έδινε το πουργείο γ τις αποσπάσεις.Ειχε πει ότι είναι πολλά παραπάνω1!!!Αυτά έδωσε ως επίσημα το υπουργείο γ τις αποσπάσεις.Κ όταν τον ρώτησα πως γίνεται να έκαναν αποσπάσεις σε περιοχές με 0 κενά μ εόπε ότι αυτό είναι καλό γ μας τς αναπληρωτές γτ σημαίνει ότι υπάρχουν κενά που δεν φαίνονταν στην αρχή αλλά εμφανίστηκαν τώρα.Κ αν θυμάστε ο Μπράτης είχε βγάλει τα κενά τν Αύγουστο κ έλεγε ότι είναι 2500 γ όλη την Ελλάδα.(χωρίς να υπολογίσει τις άδειες).Πήραν 1500 άρα έχουν να πάρουν ακόμα 1000 τουλάχιστον.
Πραγματικά ζητάω συγνώμη για το λάθος μου!έχω μπερδευτεί εντελώς!Δεν είχα σκοπό να παραπληροφορήσω!Χαίρομαι που ξέρεις σαφώς πολύ καλύτερα. Ο καψαλάκης πάντως είχε πει για 500 σαν βάση ίσως και λίγο παραπάνω.
Βασουλα δεν είπα ότι μας παραπληροφορείς.Για θετικά τα ανέφερα όλα τα παράπάνω.Ο καψαλάκης όντως είχς πει για βάση το 500.Μακάρι να κάνει λάθος και να πάρουν περισσότερους μπας κ έχουμε καμιά ελπίδα κ οι υπόλοιποι

Βασικά ένοιωσα εγώ πολύ άσχημα, γιατί έχουμε όλοι την αγωνία μας και το να μεταφέρεις κάτι που δεν είναι τόσο αισιόδοξο, σε  τσιτώνει. Πραγματικά συγνώμη! Άντε μακάρι να βγουν σύντομα, να πάρουν πολλούς και να μιλάμε για τοποθετήσεις και άλλα ευχάριστα!!!!!  :D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος anastacia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Με λατρεύει η εκπαίδευση :P
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #3303 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 04:02:00 μμ »
το σαιτ του υπουργειου εχει παρει φωτια!!μονο εμεισ μειναμε!μαλλον σημερα επεστρεψαν απο τις καλοκαιρινες τους διακοπες χεχε

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159882
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 471
Σύνολο: 473

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.