*

Αποστολέας Θέμα: ΞΑΦΝΙΚΟΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ  (Αναγνώστηκε 2658 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος leniao

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 310
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Φαίνεται ότι κάποιοι βιάζονταν να διορίσουν κάποιους άλλους, αλλιώς δε εξηγείται όταν περισσεύουν φαίνεται θέσεις και καλούν ονομαστικά άτομα συγκεκριμένα να διοριστούν για προηγούμενους διαγωνσιμούς ΑΣΕΠ λίγο πριν βγει η καινούρια προκήρυξη για τους φετινούς διορισμούς. Δεν υποτίθεται ότι κάθε καινούριος διαγωνισμός ΑΣΕΠ καταργεί τον προηγούμενο; Διαβάστε εδώ:
http://www.didefth.gr/docs/a1307eg_symp_dior_07w.pdf
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 23, 2007, 09:19:12 μμ από leniao »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος giotamike

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1096
    • Προφίλ
Τι είναι αυτό;  ???
Η διαφορά της ιδιοφυίας από τη βλακεία είναι ότι η ιδιοφυία έχει όρια.

Αποσυνδεδεμένος cowboy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟΣ
    • Προφίλ
ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΦΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ +ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ(ΠΕ1702) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΕΙ 16 ΑΤΟΜΑ ΠΕ1204.ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΔΙΔΑΣΚΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΑΝΟ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΥ 40% ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕ1204 + ΤΙ ΟΙ ΠΕ1702?ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΣΕΠ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ EXTRA ΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ 40% +ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ 30ΜΗΝΟΥ.

Αποσυνδεδεμένος leniao

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 310
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν νομίζω να βγουν extra θέσεις αφού πρόκειται για ονομαστική πρόσκληση όπως είδατε!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Τον Σεπτέμβρη που πέρασε το ΥΠΕΠΘ είχε κάνει συμπληρωματικούς διορισμούς τόσο απο τους επιτυχόντες του ΑΣΕΠ όσο και από τον ενιαίο για κάποιους κλάδους.
Αναρωτιέμαι αν στον κλάδο μας (ΠΕ10) κάποιος από τους δύο επιτυχόντες που κάλεσε να υπηρετήσουν σε δυσπρόσιτα δεν πήγαν κι έτσι έμεινε κενή η μια θέση για την οποία τώρα καλεί την Γιανναράκη με ΜΟ στον διαγωνισμό 66,81 (χωρίς ΑΣΠΑΙΤΕ ;D) να τη καλύψει. Αλλά οι προηγούμενοι διορίζονταν Ικαρία και τώρα ο διορισμός αφορά Καστοριά ???
Τι γίνεται ???
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Oι διορισμοί αυτοί δεν ήρθαν από το πουθενά και δεν ειναι εξτρα θέσεις.Αφορά "υπόλοιπα" των περυσινών ειτε από ανακλησεις διορισμών είτε από κενές θέσεις κλάδων πχ12.χχ αφού δεν υπήρχαν ούτε επιτυχόντες αλλά ούτε από αναπληρωτές.Ετσι συμβαίνει κάθε χρονια.
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

Αποσυνδεδεμένος cowboy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟΣ
    • Προφίλ
ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΔΙΟΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕ1204(16)
+ΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΜΗΝΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΣΕΠ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΕ1702 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ 16 ΑΥΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΤΩΝ ΠΕ1204+ΣΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΤΩΝ ΠΕ1702.ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕ1204 ΜΟΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ 9 ΑΠΟ ΠΕ17+ 7 ΑΠΟ ΠΕ12

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Καταρχην απενεργοποίησε το caps lock, ειναι ενοχλητικα τα κεφαλαία.
Ο κλάδος που ανοίκω ειναι ο 17.04 (Ηλεκτρονικός της ΑΣΕΤΕΜ) και πιστεψε με ξέρω πολύ καλά τι παίζει με αυτη την αδικία.Αρχικά μας έκλεψαν θέσεις και τις έδωσαν στους 12ρηδες με το ετσι θέλω χωρις να υπακούσουν στην ποσοστωση.
Και θα σου πω που επηρέασε αυτη η αδικία ΕΜΕΝΑ:
στην πρώτη περιοχη που δήλωσα για μετάθεση δεν μου την έδωσαν αλλά το @#$%$%$#* το υπουργείο έβγαλε θέση για ηλεκτρονικό 12αρη την στιγμή που δεν υπάρχει κανένας ούτε στους επιτυχόντες αλλά ούτε και στους αναπληρωτές.
Και δεν κάνουν την κίνηση να επιστρέψουν τις θέσεις από εκεί που τις άρπαξαν
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

Αποσυνδεδεμένος fay

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
 8)Φυσικος με 20,71μόρια ,τι λέτε έχω καμια πιθανότητα για αναπληρώτρια έστω στην Κολοπετινίτσα;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159795
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 416
Σύνολο: 422

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.117 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.