*

Αποστολέας Θέμα: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 210846 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #308 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 09:11:16 πμ »
καλημέρα κι απο μένα, καλή εβδομάδα :D :D :DΠώς θα γίνει να βγει ένας εκκαθαρισμένος πίνακας για ΠΕ70 μετά και από την γ φάση?Ξέρει κανείς πώς γίνεται?Οι νηπιαγωγοί συνέχεια εκκαθαρίζουν τους πίνακές τους, φαίνεται τα πηγαίνουν καλύτερα με την τεχνολογία  ::)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:10:00 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #309 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 09:17:19 πμ »
καλημέρα κι απο μένα, καλή εβδομάδα :D :D :DΠώς θα γίνει να βγει ένας εκκαθαρισμένος πίνακας για ΠΕ70 μετά και από την γ φάση?Ξέρει κανείς πώς γίνεται?Οι νηπιαγωγοί συνέχεια εκκαθαρίζουν τους πίνακές τους, φαίνεται τα πηγαίνουν καλύτερα με την τεχνολογία  ::)

Φαντάζομαι ότι θέλει υπομονή για να τσεκάρεις τα ονόματα από όλες τις φάσεις που προσελήφθησαν και να τα βγάλεις.Αν μπορούσε να το κάνει κάποιος θα ήταν πολύ καλό!Αν βρω χρόνο από τις 9 και μετά που βάζω τα μικρά για ύπνο,ίσως να το κάνω.Αν κάποιος άλλος που έχει περισσότερο χρόνο μέσα στη μέρα θα μπορούσε να το κάνει,  θα ήταν πραγματικά θαυμάσιο.  :)
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος xolitsa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 163
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #310 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 10:37:51 πμ »
περυσι τετοια εποχη ειχαν παρει πολυ περισσοτερους..ειναι πολυ πιθανο τελικα να μη δουλεψουν ουτε αυτοι π δουλεψαμε περσι..κ εχω εξοργιστει..δλδ οσο αισιοδοξος και να ειναι καποιος δ βγαινει αν τα βαλεις κατω με τπτ..συζηταμε ακομα γι αυτους που ειναι κατω απο το 1000 μηδενικης..που περυσι δν τιθετο τετοιο θεμα καν..λεμε καθε φορα κατσε να δουμε και την αλλη φαση κατσε και την αλλη μπηκε ο οκτωβρης και τπτ δ διαφαινεται θετικο..δ εχω την απαιτηση να δουλεψω απο σεπτεμβρη αλλα να δουλεψω οπως περσι νοεμβρη..τα πραγματα ομως δν ειναι καθολου ετσι οσο κ να προσπαθουμε να τα δουμε θετικα..θα μεινουν τουλαχιστον 2000 ατομα απ εξω φετος αλλα προφανως και τις επομενες χρονιες..και τι μπορουμε να κανουμε εμεις γι αυτο?τιποτα σωστα?πρεπει να ειμαστε υπεραισιοδοξοι για ζεπ,παραλληλη και δ φαση μηπως..και παλι μηπως...περιμεναμε α φαση μεγαλη τπτ,περιμεναμε β φαση ηρθε η χριστοφιλοπουλικη,περιμεναμε γ φαση μεγαλη τπτ παλι..τι μας κανει να αισιοδοξουμε και ζεπ,παραλληλη και δ φαση?αν το σκεφτειτε τπτ παλι θα απογοητευτουμε κ στο τελος θα τρεχουμε στους ψυχιατρους..ευχαριστω που με ακουσατε συναδελφοι και συναδελφισσες..

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #311 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 10:43:30 πμ »
Καλημερα..Δυστυχως τα νεα δεν ειναι ευχαριστα...Μετα το φετινο ζορι με τις προσληψεις, του χρονου θα ναι ακομα χειροτερα τα πραγματα..Θα περικοψουν τους αναπληρωτες και θα αυξηθει το ωραριο των μονιμων..Ειναι απιστευτο το υπουργειο μας..ΗΤροικα ειχε εξαιρεσει Υγεια και Παιδεια, αλλα δυστυχως η υπουργος μας δεν εχει ουτε ιερο ουτε οσιο

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:10:00 »

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #312 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 10:52:41 πμ »
καλημερα!! δε θα βαλουμε τα κεφαλια κατω.αυτα γινονται καθε φορα πριν παρουμε την επομενη δοση.οκ τα πραγματα δε θα ναι οπως παλια.ειπαν σκεφτονται να το κανουν με το ωραριο των εκπαιδευτικων κατι που ηδη βρηκε αντιθετους τους εκπαιδευτικους.  περυσι δουλεψαν και αυτοι που ηταν πολυ χαμηλα στον μηδενικης. φετος θα δειξει.. καθε περυσι και καλυτερα.αλλα εμεις θα ειμαστε αισιοδοξοι για ζεπ, και δ φαση

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #313 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 10:58:31 πμ »
Θαυμαζω τοσο πολυ την αισιοδοξια σου..Ειλικρινα..Ο Μπρατης δε γνωριζει γι φασεις..Πως θαμαθουμε?Και αφου δεν ξερει ο Μπρατης, ο ΚΑψαλακης πως ξερει οτι θα γινει μετα τις 20?

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #314 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:05:41 πμ »
μα πρεπει να ειμαστε!! περυσι ειχε γινει 14. ειδατε οι ημερομηνιες δ εχουν αλλαξει. θα εχουμε παρει και την 6η δοση. ειχε πει ομως οτι φασεις θα γινουν.εγω δ πιστευω να γινει τοσο αργα. αλλωστε θα βγαλλει και αυτο το ζεπ, παραλληλη και μετα εμας. ετσι δεν ειπαν θα ναι η σειρα; :) :) 

βρε Φωτεινουλα δε βαζουμε τα κεφαλια κατω!!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #315 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:07:45 πμ »
Μαλλον...απλα οσο περναει ο καιρος χανεις την υπομονη σου...ΚΑι το χειροτερο ειναι να μην ξερει κανεις τι θα γινει..Αυτη η α φαση που ταν τοσο μικρη μας κατεστρεψε...

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #316 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:08:11 πμ »
Λοιπόν, δεν βάζουμε ποτέ τα κεφάλια κάτω!Στην τελική κάποτε τα πράγματα ήταν εξίσου δύσκολα και όλοι πάλευαν για μια θέση!Ωραία, λοιπόν, τα πράγματα έγιναν δύσκολα και αυτό τι σημαίνει;Θα κάτσουμε και θα κλαίμε την μοίρα μας;Εγώ δεν το δέχομαι αυτό!Όσο ζω, θα ελπίζω για μια θέση είτε στο δημόσιο είτε στο ιδιωτικό.Δεν βάζω το κεφάλι κάτω και θα παλέψω για αυτά που έκανα 8 χρόνια στο Πανεπιστήμιο!Τα δύο πτυχία δεν τα πήρα για να διακοσμήσω τον τοίχο ούτε και τις γνώσεις για να τις αφήνω στον δικό μου εγκέφαλο χωρίς να μπορώ να τις μεταδώσω στα παιδιά!Νομίζω ότι κανένας δεν θα έπρεπε να το κάνει!Ας είμαι όποια σειρά σε οποιονδήποτε πίνακα!Δεν είμαι απλά ένα όνομα, είμαι ένας άνθρωπος που θέλει δουλειά και δεν θα αφήσω κανέναν να μου στερήσει την ελπίδα και την αισιοδοξία ότι θα την βρω!

Αυτό το έγραψα, γιατί με έπνιγε και δεν είναι προς κανέναν συνάδελφο.Απλά ήθελα να βγουν από μέσα μου.

Προσωπικά περιμένω τις νέες φάσεις φέτος, από του χρόνου θα ξέρω να βρω κάτι από την αρχή της χρονιάς.Ο Μπράτης δεν γνωρίζει κάτι τώρα, αν γράψει κάτι, θα σας ενημερώσω.
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #317 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:10:50 πμ »
Εχεις δικιο Βασουλα..Ελπιζω να πει κατι εστω για Ζεπ σημερα...

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #318 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:34:04 πμ »
Αυτο το ρημαδι θα βγει αυτη τη βδομαδα πιστευω!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #319 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:36:33 πμ »
Αυτο το ρημαδι θα βγει αυτη τη βδομαδα πιστευω!!!
Ξερει καμια ενα τηλ να καλεσει μπας και μαθουμε κατι?

Αποσυνδεδεμένος Κατερίνα1988

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #320 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:38:27 πμ »
Καλημέρα! Σιγά να μην πουν! Αλλά προσπαθήστε μπας και μάθουμε τίποτα!!!

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δ' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #321 στις: Οκτώβριος 03, 2011, 11:42:07 πμ »
το τηλ το χεις??Να ρωτησω κατι?? Ο Μπρατης ειπε οτι εφτασε στο μηδενικης στο 114..Ο προυπηρεσιας εξαντληθηκε?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159837
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 583
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 574
Σύνολο: 584

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.124 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.