*

Αποστολέας Θέμα: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12  (Αναγνώστηκε 175428 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος KIT MAT

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #182 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:53:23 μμ »
Σε ποιον αριθμό είναι ο τελευταίος από τους αναπληρωτές που κάλεσαν;Υπάρχει εκκαθαρισμένος πίνακας;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:31:30 »

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #183 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:53:35 μμ »
Καλησπέρα και από εμένα. Πήγαμε να παρουσιαστούμε σήμερα στο Μεσολόγγι για Αιτ/νία.. Όταν ρωτήσαμε πού να δηλώσουμε και πού υπάρχουν κενά, μας είπαν πως κενά προκύπτουν συνέχεια και γι'αυτό να δηλώσουμε περιοχές προτίμησης γιατί τίποτε δεν ήταν σίγουρο..

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #184 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:07:12 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.

Ωφου χτύπος....... :-X :'(
κάποιος είσαι Κρητικός!
Αυτό είχε συμβεί και σε μένα πριν λίγες βδομάδες. Ωφείλονταν σε απεργίες και καταλήψεις στη μηχανογράφηση! Ρώτα στον ΟΑΕΔ της περιοχής σου
sorry ρε παιδια για το ασχετο του θεματος,αλλα ενημερωνω και το κλεινω εδω.Σημερα πηρε τηλ. ο ανδρας μου για να ρωτησει για την καθυστερηση και του ειπαν ακουσον ακουσον οτι δεν εχει μπει το επιδομα γιατι ειναι και το δικο του ονομα στο λογαριασμο μου και θα μπει τη Δευτερα αφου αυτοι απεναργοποιησουν το ονομα του β δικαιουχου.Ουτε απεργιες αναφερε ουτε τιποτα.Εντωμεταξυ τοσους μηνες το επιδομα μπαινει σε αυτο το λογαριασμο.Γι αυτο το λογο εμενα μου βρωμισε το θεμα.Ποσο κουκουρουκου πρεπει να ηταν αυτη η υπαλληλος δεν ξερω.

Αποσυνδεδεμένος dimik

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 805
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #185 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:09:54 μμ »
Καλησπέρα και από εμένα. Πήγαμε να παρουσιαστούμε σήμερα στο Μεσολόγγι για Αιτ/νία.. Όταν ρωτήσαμε πού να δηλώσουμε και πού υπάρχουν κενά, μας είπαν πως κενά προκύπτουν συνέχεια και γι'αυτό να δηλώσουμε περιοχές προτίμησης γιατί τίποτε δεν ήταν σίγουρο..


makaρι να συνεχισουν να προκυπτουν....μας και καλέσουν κ γ φαση....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:31:30 »

Αποσυνδεδεμένος evants

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #186 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:28:07 μμ »
ενημέρωση από άτομο πολύ μέσα στα πράγματα: κενά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν αλλά ακόμη γίνεται κατανομή ωρών και αναθέσεων τόσο στα σχολεία όσο και στη διεύθυνση!(Αυτό μου έκανε τεράστια εντύπωση γιατί νόμιζα ότι οι ...διεργασίες και οι αλχημείες είχαν τελειώσει.)Οι μετακινήσεις καθηγητικού πληθυσμού θα κρατήσουν καμιά δεκαριά μέρες και τότε θα μπορεί να μου πει πιο σίγουρα πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #187 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:30:33 μμ »
ενημέρωση από άτομο πολύ μέσα στα πράγματα: κενά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν αλλά ακόμη γίνεται κατανομή ωρών και αναθέσεων τόσο στα σχολεία όσο και στη διεύθυνση!(Αυτό μου έκανε τεράστια εντύπωση γιατί νόμιζα ότι οι ...διεργασίες και οι αλχημείες είχαν τελειώσει.)Οι μετακινήσεις καθηγητικού πληθυσμού θα κρατήσουν καμιά δεκαριά μέρες και τότε θα μπορεί να μου πει πιο σίγουρα πράγματα.

Μήπως αφού γίνεται και κατανομή αναθέσεων όσοι είστε στη Θεσσαλονίκη να διεκδικήσετε ενεργά με την παρουσία σας στις διευθύνσεις την εφαρμογή του ορίου των 7 ωρών;

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #188 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:31:31 μμ »
Υπάρχει κάποιος που να έχει πληροφορίες για Πειραιά και Αθήνα; Δυσκολεύεται η λογική μου να δεχτεί ότι τόσο πολυπληθείς περιοχές δε δίνουν κένα, πέρα από τα μεγειρέματα που γίνονται και σχολίασα σε προηγούμενο μήνυμα...
  Στέλλα έχω ένα φόβο... και κενά να βγουν στην Αθήνα και στον Πειραιά... υπάρχουν 70 πλεονάζοντες φιλόλογοι... που δεν έχουν ούτε γραφεία για να τους βάλουν... Δυστυχώς...Μακάρι να εργαστούμε..... ειλικρινά...Μας καταλαβαίνω όλους... Χτες ήταν πολύ δύσκολη ημέρα...
?
...και νυχτα... :'(

 Σωστά... και η νύχτα ήταν πολύ δύσκολη....

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #189 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:34:05 μμ »
ενημέρωση από άτομο πολύ μέσα στα πράγματα: κενά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν αλλά ακόμη γίνεται κατανομή ωρών και αναθέσεων τόσο στα σχολεία όσο και στη διεύθυνση!(Αυτό μου έκανε τεράστια εντύπωση γιατί νόμιζα ότι οι ...διεργασίες και οι αλχημείες είχαν τελειώσει.)Οι μετακινήσεις καθηγητικού πληθυσμού θα κρατήσουν καμιά δεκαριά μέρες και τότε θα μπορεί να μου πει πιο σίγουρα πράγματα.
Αυτό που λες, "πάει σετάκι" με τα λόγια αιρετού την Τετάρτη ότι υπάρχουν κενά αλλά θα καλυφθούν με εσωτερικές μετακινήσεις...
ενημέρωση από άτομο πολύ μέσα στα πράγματα: κενά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν αλλά ακόμη γίνεται κατανομή ωρών και αναθέσεων τόσο στα σχολεία όσο και στη διεύθυνση!(Αυτό μου έκανε τεράστια εντύπωση γιατί νόμιζα ότι οι ...διεργασίες και οι αλχημείες είχαν τελειώσει.)Οι μετακινήσεις καθηγητικού πληθυσμού θα κρατήσουν καμιά δεκαριά μέρες και τότε θα μπορεί να μου πει πιο σίγουρα πράγματα.

Μήπως αφού γίνεται και κατανομή αναθέσεων όσοι είστε στη Θεσσαλονίκη να διεκδικήσετε ενεργά με την παρουσία σας στις διευθύνσεις την εφαρμογή του ορίου των 7 ωρών;
Μπορούμε να κάνουμε συλλογικά κάτι για αυτό; Τουλάχιστον οι Θεσσαλονικείς...
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #190 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:34:52 μμ »
Καλησπέρα και από εμένα. Πήγαμε να παρουσιαστούμε σήμερα στο Μεσολόγγι για Αιτ/νία.. Όταν ρωτήσαμε πού να δηλώσουμε και πού υπάρχουν κενά, μας είπαν πως κενά προκύπτουν συνέχεια και γι'αυτό να δηλώσουμε περιοχές προτίμησης γιατί τίποτε δεν ήταν σίγουρο..
  Μακάρι... Τι ευχάριστο νέο!!!

Αποσυνδεδεμένος evants

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #191 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:35:03 μμ »
ενημέρωση από άτομο πολύ μέσα στα πράγματα: κενά στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν αλλά ακόμη γίνεται κατανομή ωρών και αναθέσεων τόσο στα σχολεία όσο και στη διεύθυνση!(Αυτό μου έκανε τεράστια εντύπωση γιατί νόμιζα ότι οι ...διεργασίες και οι αλχημείες είχαν τελειώσει.)Οι μετακινήσεις καθηγητικού πληθυσμού θα κρατήσουν καμιά δεκαριά μέρες και τότε θα μπορεί να μου πει πιο σίγουρα πράγματα.

Μήπως αφού γίνεται και κατανομή αναθέσεων όσοι είστε στη Θεσσαλονίκη να διεκδικήσετε ενεργά με την παρουσία σας στις διευθύνσεις την εφαρμογή του ορίου των 7 ωρών;
ως μονάδα δεν έχω την αρμοδιότητα να απαιτήσω να παρίσταμαι ή να ελέγχω διεργασίες της δ/θμιας.Γι'αυτό και η κίνηση της σύστασης του συλλόγου,ώστε να μπορούμε να παρεμβαίνουμε με νόμιμο συμφέρον.

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #192 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:38:05 μμ »
Γι' αυτό είπα παραπάνω να κάνουμε κάτι συλλογικά. Η σύσταση του συλλόγου φαντάζομαι θα αργήσει να ολοκληρωθεί, μήπως τότε είναι αργά;
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος karas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #193 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:42:42 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.

Ωφου χτύπος....... :-X :'(
κάποιος είσαι Κρητικός!

Ναίσκε!

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #194 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:43:31 μμ »
Ίσως μέχρι να συσταθεί ο σύλλογος θα μπορούσατε να παρευρίσκεστε εκεί συχνά πυκνά και να τους τρίβετε την εγκύκλιο στη μούρη. Αν οργανώστε κάτι πάντως εγώ έρχομαι από Δράμα. Και τη Δευτέρα σκοπεύω να πάω στη Δευτεροβάθμια στη Δράμα και να ρωτήσω τον προϊστάμενο γιατί έχουν επιτρέψει σε οικονομολόγο που δεν έχει αναγνωρίσει τη δεύτερη ειδικότητά του να κάνει ιστορία Β' Λ. στο ΕΠΑΛ.

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #195 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 04:45:35 μμ »
Ίσως μέχρι να συσταθεί ο σύλλογος θα μπορούσατε να παρευρίσκεστε εκεί συχνά πυκνά και να τους τρίβετε την εγκύκλιο στη μούρη. Αν οργανώστε κάτι πάντως εγώ έρχομαι από Δράμα. Και τη Δευτέρα σκοπεύω να πάω στη Δευτεροβάθμια στη Δράμα και να ρωτήσω τον προϊστάμενο γιατί έχουν επιτρέψει σε οικονομολόγο που δεν έχει αναγνωρίσει τη δεύτερη ειδικότητά του να κάνει ιστορία Β' Λ. στο ΕΠΑΛ.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Evants, μήπως να μας οργανώσεις;
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159907
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 540
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 415
Σύνολο: 423

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.