*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2978912 φορές)

ΠΕ 23 και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Rapsodos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρελός που επιμένει στην τρέλα του ειναι σοφός..
    • Προφίλ
Πρέπει να δημιουργήσουμε νέο λογαριασμό για να κάνουμε την αίτηση; Περιμένω 2 ώρες κωδικό ενεργοποίησης και δεν ήρθε τίποτα σε όσες διευθύνσεις κι αν δοκίμασα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος παρακαλώ;

Ψιλοαργει εγώ πάτησα 10φορες και μου ήρθε τελευταίο email πριν κανένα τέταρτο δλδ μετά από 5ωρες σχεδον
Μια γαρδένια η καρδιά μου κι όμως άντεξε,
φλόγα αγάπης η χαρά μου, μα δεν βάσταξε..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος elenamaria1234

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 119
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μαλλον το συστημα δεν λειτουργει.. προσπαθησα να κανω δημιουργια λογαριασμου αλλά δεν μου στελνει τους κωδικους ενεργοποιησης.. το καταφερε κανενας  απο σας?

Αποσυνδεδεμένος Rapsodos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρελός που επιμένει στην τρέλα του ειναι σοφός..
    • Προφίλ
μαλλον το συστημα δεν λειτουργει.. προσπαθησα να κανω δημιουργια λογαριασμου αλλά δεν μου στελνει τους κωδικους ενεργοποιησης.. το καταφερε κανενας  απο σας?

nai kanonika eκανα και την αίτηση και θα την στείλω πιο μετα. γενικα εχει θεματα.
Γράψε καποιους αριθμούς στο κωδικο ενεργοποιησης και μετα πατα το κουμπι να σου στειλει εμαιλ αφου εχεις πατησει το κουμπι οτι δεν εισαι ρομποτ
Μια γαρδένια η καρδιά μου κι όμως άντεξε,
φλόγα αγάπης η χαρά μου, μα δεν βάσταξε..

Αποσυνδεδεμένος Nina77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ήρθε ο κωδικός μετά από 8 ώρες... Το μεταπτυχιακό σε ποια ενότητα το βάζουμε; Δεν εμφανίζει κάτι πέρα από πτυχίο. Πάτησα εκτύπωση για να δω τι καταχώρησε και εμφανίζει "όχι" στην άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Δεν καταλαβαίνω γιατί. :'(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος taekmaria

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ03..Το πιο τέλειο, είναι να μν είσαι τέλειος...
    • Προφίλ
Ήρθε ο κωδικός μετά από 8 ώρες... Το μεταπτυχιακό σε ποια ενότητα το βάζουμε; Δεν εμφανίζει κάτι πέρα από πτυχίο. Πάτησα εκτύπωση για να δω τι καταχώρησε και εμφανίζει "όχι" στην άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Δεν καταλαβαίνω γιατί. :'(
  Καλησπέρα  8)
στο Α3. Εκπαίδευση, μετά το πτυχίο πατάς ξανά + και σου βγάζει επιλογές όπου φαίνεται η αντίστοιχη επιλογή.
Τα απίθανα είναι πιθανά, τα πιθανά είναι απίθανα... ;)

Αποσυνδεδεμένος ippolyti

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
καλησπερα να κανω και γω μια ερωτηση , ειμαι μαθηματικος κ οταν παω να βαλω το πτυχιο μου (μαθηματικων)στο μητρωο σδε
πρεπει να επιλεξω ενα απτα εξης 4 στην κατηγορια συναφεια : χωρις συναφεια, εκπαιδευση ενηλικων, συνεχιζομενη εκπαιδευση, δια βιου εκπαιδευση
ξερει κανεις τι να επιλεγουμε? υπαρχει καποιος μαθηματικος να μου πει?

Αποσυνδεδεμένος Rapsodos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρελός που επιμένει στην τρέλα του ειναι σοφός..
    • Προφίλ
καλησπερα να κανω και γω μια ερωτηση , ειμαι μαθηματικος κ οταν παω να βαλω το πτυχιο μου (μαθηματικων)στο μητρωο σδε
πρεπει να επιλεξω ενα απτα εξης 4 στην κατηγορια συναφεια : χωρις συναφεια, εκπαιδευση ενηλικων, συνεχιζομενη εκπαιδευση, δια βιου εκπαιδευση
ξερει κανεις τι να επιλεγουμε? υπαρχει καποιος μαθηματικος να μου πει?

Χωρίς συνάφεια
Μια γαρδένια η καρδιά μου κι όμως άντεξε,
φλόγα αγάπης η χαρά μου, μα δεν βάσταξε..

Αποσυνδεδεμένος Goat

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Καλησπερα! Παω να επισυναψω ενα πιστοποιητικο και βγαζει το εξης:

Αποτυχία στο ανέβασμα!
Το αρχείο υπάρχει ήδη σε άλλο πεδίο. Δεν μπορεί να γίνει αποθήκευση.

Γιατι; Προφανως και δεν το εχω επισυναψει αλλου...

Αποσυνδεδεμένος ajordan

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 68
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπερα! Παω να επισυναψω ενα πιστοποιητικο και βγαζει το εξης:

Αποτυχία στο ανέβασμα!
Το αρχείο υπάρχει ήδη σε άλλο πεδίο. Δεν μπορεί να γίνει αποθήκευση.

Γιατι; Προφανως και δεν το εχω επισυναψει αλλου...

Ακριβώς το ίδιο και εδώ! Δε φτάνει που είναι χρονοβόρα από μόνη της η διαδικασία, έχουμε και αυτά! Κανένας που να ξέρει πώς να κινηθούμε;

Αποσυνδεδεμένος Nina77

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μήπως παίζει τίποτα με τα ονόματα των αρχείων; Άλλαξα το όνομα του αρχείου και το πήρε, με μοναδική εξαίρεση το Iban που δεν το δέχεται για κανένα λόγο. Γνωρίζει κανείς τι βάζουμε στην ασφάλιση κύριας θέσης;

Αποσυνδεδεμένος lzdg

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 648
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 1010110
    • Προφίλ
Μια από τα ίδια και εγώ με τα αρχεία. Τα ανεβάζω, "εξαφανίζονται" και άντε πάλι...

Maria_efi

  • Επισκέπτης
Πολύ χάλι η διαδικασία. Μου πήρε κοντά δύο ώρες και ΑΝ τα έχω κάνει σωστά.

Αποσυνδεδεμένος @@

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 414
    • Προφίλ
Η κυβέρνηση αυτή και το υπουργείο της για άλλη μια φορά απέδειξε πόσο άσχετη είναι με την εκπαίδευση (γενική, ειδική, επαγγελματική, ενηλίκων), είδαμε τα εκτρώματα με τα κριτήρια στα ΙΕΚ και ΣΔΕ. Φαίνεται και η πλατφόρμα τους είναι φτιαγμένο στο πόδι.

Μερικές απορίες και σφάλματα είναι:
-Πως εισάγει κανείς τα στοιχεία του; πχ με κεφαλαία γράμματα; μικρά (πεζά) ; greeklish; υπάρχει πουθενά διευκρίνηση ;
-Πως αποδεικνύει κανείς, με ποια έγγραφα τον ΑΜΚΑ, ΑΜΑ, ΑΦΜ; αν επιλέξεις το ίδιο αρχείο εμφανίζει σφάλμα (τους πήρα τηλ μου είπαν βιβλιάριο υγείας κτλ ότι έχει κάθε πικραμένος)  π.χ. ένα έγγραφο που ονομάζεται απογραφικό ΙΚΑ περιλαμβάνει όλα αυτά τα στοιχεία, αλλά χτυπάει το σύστημα "Αποτυχία στο ανέβασμα! Το αρχείο υπάρχει ήδη σε άλλο πεδίο. Δεν μπορεί να γίνει αποθήκευση".
-Υπάρχει πουθενά οδηγίες χρήσης της πλατφόρμας ;
-Σε πιστοποιητικά γλωσσομάθειας ΚΠγ τι μετάφραση ανεβάζεις; κάνεις πατέντα και ανεβάζεις κενό αρχείο ;
-Τα πεδία ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, ΑΜΑ, IBAN που έχουν συμπληρωθεί και έχουν αναρτηθεί τα αρχεία τους στην δεύτερη είσοδο χάνονται και ξανά τα αρχεία δεν δέχεται και εμφανίζει το γνωστό μήνυμα.

κτλ κτλ κρίμα και πάλι κρίμα

Αποσυνδεδεμένος Sphinx2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 451
    • Προφίλ
Η κυβέρνηση αυτή και το υπουργείο της για άλλη μια φορά απέδειξε πόσο άσχετη είναι με την εκπαίδευση (γενική, ειδική, επαγγελματική, ενηλίκων), είδαμε τα εκτρώματα με τα κριτήρια στα ΙΕΚ και ΣΔΕ. Φαίνεται και η πλατφόρμα τους είναι φτιαγμένο στο πόδι.

Μερικές απορίες και σφάλματα είναι:
-Πως εισάγει κανείς τα στοιχεία του; πχ με κεφαλαία γράμματα; μικρά (πεζά) ; greeklish; υπάρχει πουθενά διευκρίνηση ;
-Πως αποδεικνύει κανείς, με ποια έγγραφα τον ΑΜΚΑ, ΑΜΑ, ΑΦΜ; αν επιλέξεις το ίδιο αρχείο εμφανίζει σφάλμα (τους πήρα τηλ μου είπαν βιβλιάριο υγείας κτλ ότι έχει κάθε πικραμένος)  π.χ. ένα έγγραφο που ονομάζεται απογραφικό ΙΚΑ περιλαμβάνει όλα αυτά τα στοιχεία, αλλά χτυπάει το σύστημα "Αποτυχία στο ανέβασμα! Το αρχείο υπάρχει ήδη σε άλλο πεδίο. Δεν μπορεί να γίνει αποθήκευση".
-Υπάρχει πουθενά οδηγίες χρήσης της πλατφόρμας ;
-Σε πιστοποιητικά γλωσσομάθειας ΚΠγ τι μετάφραση ανεβάζεις; κάνεις πατέντα και ανεβάζεις κενό αρχείο ;
-Τα πεδία ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, ΑΜΑ, IBAN που έχουν συμπληρωθεί και έχουν αναρτηθεί τα αρχεία τους στην δεύτερη είσοδο χάνονται και ξανά τα αρχεία δεν δέχεται και εμφανίζει το γνωστό μήνυμα.

κτλ κτλ κρίμα και πάλι κρίμα


3 ώρες κατανάλωσα άδικα χωρίς αποτέλεσμα. Ανέβαζα τα αρχεία μου έλεγε σφάλμα, ανεβάζω πάλι μου λέει υπάρχουν.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159793
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 381
Σύνολο: 388

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.114 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.