*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2979258 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ποιο κόκκινο και ποιο μπλε; Μήπως έχω πάθει αχρωματοψία; Δε βλέπω χρώματα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος pskouras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 411
    • Προφίλ
Ποιο κόκκινο και ποιο μπλε; Μήπως έχω πάθει αχρωματοψία; Δε βλέπω χρώματα.

Μερικά κουτάκια ειναι κόκκινα.... Σε όσους υποψήφιους δεν έχουν την ίδια βαθμολογία στην αίτηση και στα χαρτιά που έστειλα … μάλλον έχεις αχρωματοψία … να το κοιτάξεις ...Οδηγείς????:)

Απλά ρωτώ ποιο από τα δυο είναι το τελικό?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2011, 07:08:01 μμ από pskouras »

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Πλάκα έκανα, δεν έχω αχρωματοψία, ήταν ένας τρόπος να πω ότι εγώ δε βλέπω χρώματα, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν σε όλες τις περιοχές. Αν δοκιμάσεις να δεις κάποια άλλη περιοχή πέρα από αυτή που κοιτάς, θα το διαπιστώσεις κι εσύ.  ;)

Αποσυνδεδεμένος pskouras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 411
    • Προφίλ
Εγώ είμαι πρώτος στο αντικείμενο μου … με τις δυο βαθμολογίες ίδιες, αλλά ο από κάτω ο απόμενα έχει δυο βαθμολογίες διαφορετικές… ποια ισχύει?

Και εγώ πλακά έκανα…

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ' όσο έχω καταλάβει προς το παρόν ισχύει η πρώτη, η οποία είναι αυτή που έχει δώσει το ΙΔΕΚΕ σε κάθε υποψήφιο μετά την αντιπαραβολή των δικαιολογητικών προς την αίτηση. Η δεύτερη βαθμολογία είναι τα μόρια που θεωρεί ότι έχει ο υποψήφιος με βάση την ηλεκτρονική αίτηση που έκανε. Μπορεί όμως κάποιος να έχει όντως αδικηθεί από την αντιπαραβολή και μετά από ένσταση (αν βέβαια κάνει) να προσμετρηθούν τα μόρια της διαφοράς, οπότε στους τελικούς πίνακες να ισχύει η δεύτερη βαθμολογία. Πρέπει δηλαδή να περιμένουμε τους τελικούς πίνακες για να δούμε τελικά ποια από τις δύο ισχύει.

Αποσυνδεδεμένος Άστρο

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 550
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Εγώ είμαι πρώτος στο αντικείμενο μου … με τις δυο βαθμολογίες ίδιες, αλλά ο από κάτω ο απόμενα έχει δυο βαθμολογίες διαφορετικές… ποια ισχύει?

Και εγώ πλακά έκανα…
η πρώτη βαθμολογία ισχύει, του ΙΔΕΚΕ δηλαδή. οι βαθμολογιες ειναι απο αυξουσα προς φθινουσα βασει μοριων ΙΔΕΚΕ
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Radius

  • Επισκέπτης
Τι ωράριο λειτουργίας έχουν τα ΣΔΕ; Όλοι οι μαθητές κάνουν όλα τα μαθήματα ή χωρίζονται σε ειδικότητες;

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Συνάδελφοι είμαι 4η στην περιοχή μου και γράφει πως ειναι η αιτηση μου ΄ μη υποβληθείσα εγγραφός η αίτηση μου΄¨εσω στειλει όλα τα χαρτιά και πλήρωσα και 11 ευρώ... πλάκα μου κάνουν???  >:( >:(το εννόουν?οτι δεν έστειλα τα χαρτια???τι μπορώ να κάνω τώρα???

Αποσυνδεδεμένος kkre1827

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
    • Προφίλ
Εμένα η απορία μου είναι πόσους καλούν γενικά σε κάθε ΣΔΕ;;Κια φυσικά αν όντως θα ισχύσει το μπλοκάκι πόσο πραγματικά αξίζει να πάει κάποιος;;;...

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
στην ιδια θεση ειναι πολλοι φανταζομαι. στειλαμε χαρτια αλλα δεν καταλαβαινω τι εγινε....ε ρε θα σπασουν τα τηλεφωνα αυριο στο ιδεκε.  :P
 βρε μπας και εχει σχεση οτι το εστειλα πορτα πορτα με το ταχυδρομειο και οχι με courier?

Αποσυνδεδεμένος Άστρο

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 550
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Τι ωράριο λειτουργίας έχουν τα ΣΔΕ; Όλοι οι μαθητές κάνουν όλα τα μαθήματα ή χωρίζονται σε ειδικότητες;
ΤΟ ωράριο λειτουργίας ΣΔΕ είναι 4-8 ή 5-9
Τα μαθήματα γίνονται κανονικά, όπως στην τυπική εκπαίδευση. Μπαίνει κανονικά στην αίθουσα ο κάθε καθηγητής ξεχωριστά.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Gianis90

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 272
    • Προφίλ
ειναι δυνατον για καποιο που κανει αιτηση για πληροφορικη να μην του αναγνωριζεται η πιστοποιηση στους υπολογιστες?

Radius

  • Επισκέπτης
Τι ωράριο λειτουργίας έχουν τα ΣΔΕ; Όλοι οι μαθητές κάνουν όλα τα μαθήματα ή χωρίζονται σε ειδικότητες;
ΤΟ ωράριο λειτουργίας ΣΔΕ είναι 4-8 ή 5-9
Τα μαθήματα γίνονται κανονικά, όπως στην τυπική εκπαίδευση. Μπαίνει κανονικά στην αίθουσα ο κάθε καθηγητής ξεχωριστά.
Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
στην ιδια θεση ειναι πολλοι φανταζομαι. στειλαμε χαρτια αλλα δεν καταλαβαινω τι εγινε....ε ρε θα σπασουν τα τηλεφωνα αυριο στο ιδεκε.  :P
 βρε μπας και εχει σχεση οτι το εστειλα πορτα πορτα με το ταχυδρομειο και οχι με courier?

Παίζει, μ' αυτούς που μπλέξαμε...Μήπως έχεις κρατημένη την απόδειξη αποστολής;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159793
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 538
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 544
Σύνολο: 545

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.165 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.