*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2978562 φορές)

ChrisDo και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
θα την ψαξω αλλα δεν εχει νοημα αφου βρεθηκε μονιμος... :-[ :-[
δεν ξερω τι να κανω... θα την ψαξω καλου κακου! ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Άστρο

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 550
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ειναι δυνατον για καποιο που κανει αιτηση για πληροφορικη να μην του αναγνωριζεται η πιστοποιηση στους υπολογιστες?
Αφού είναι δεδομενη η προσμέτρηση στο πεδίο των τυπικών προσόντων. Ποιός ο λόγος να προσμετρηθεί πάλι ως πιστοποίηση στους υπολογιστές;; Σε όλους τους πληροφορικούς το συγκεκριμένο πεδίο είναι κενό και είναι απόλυτα λογικό.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2011, 08:24:40 μμ από Άστρο »
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Άστρο

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 550
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Σε όποιους λέει "Μη υποβληθείσες εγγράφως αιτήσεις" και έχουν εξεταστεί ωστόσο όμως τα μόρια τους και απο την επιτροπή του ΙΔΕΚΕ, σημαίνει ότι δεν έχουν υπογράψει την αίτηση και συνεπώς τους την απορρίπτουν.

Τώρα κάποιοι που τους έχουν κατατάξει πάλι στην ίδια κατηγορία και εμφανίζονται μόνο τα μόρια που είχαν υποβάλλει ηλεκτρονικά και δεν εμφανίζονται και τα μόρια απο την επιτροπή του ΙΔΕΚΕ, τότε σημαίνει ότι δεν έχουν στείλει οι υποψήφιοι φάκελο δικαιολογητικών
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2011, 08:28:00 μμ από Άστρο »
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Συνάδελφοι είμαι 4η στην περιοχή μου και γράφει πως ειναι η αιτηση μου ΄ μη υποβληθείσα εγγραφός η αίτηση μου΄¨εσω στειλει όλα τα χαρτιά και πλήρωσα και 11 ευρώ... πλάκα μου κάνουν???  >:( >:(το εννόουν?οτι δεν έστειλα τα χαρτια???τι μπορώ να κάνω τώρα???
Μήπως ξέχασες να υπογράψεις στο τέλος της αίτησης?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
ειναι δυνατον για καποιο που κανει αιτηση για πληροφορικη να μην του αναγνωριζεται η πιστοποιηση στους υπολογιστες?
ναι και για τους καθηγητες αγγλικων δεν μετραει η αγγλικη ως ξενη γλωσσα

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Βγήκαν τα αποτελέσματα αλλά δεν λένε τίποτα άλλο …ξέρει κανένας τίποτα? Μέχρι πότε θα μας καλέσουν?  Με το κόκκινο είναι η βαθμολογία του υποψηφίου και λευκό του ΙΔΕΚΕ?  Και τελικά πιάνεται η προϋπηρεσία σε ΤΕΙ?
η προυπηρεσια στο τει εαν ειναι στο γνωστικο αντικείμενο του πτυχιου μετραει και σε μενα μετρησε

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
την έχω υπογράψει και σε αυτα ειμαι πολλή προσεκτική....το θέμα είναι πως δεν έχω την απόδειξη αποστολής...εχω 2πλά μορια.αυτο σημαινει δλδ πως εχει ελεγθει η αίτηση αλλα δεν είχε ναι κ καλά υπογραφή???σκοτώνω κοσμο τωρα ε??? και στο ιδεκε με τρεχανε 1 μήνα γ να πληρωθω γιατι παλι 2 φορες είχαν χασει τα χαρτια μου... τι να πω???δεν πάνε καθόλου καλα...  >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Σε όποιους λέει "Μη υποβληθείσες εγγράφως αιτήσεις" και έχουν εξεταστεί ωστόσο όμως τα μόρια τους και απο την επιτροπή του ΙΔΕΚΕ, σημαίνει ότι δεν έχουν υπογράψει την αίτηση και συνεπώς τους την απορρίπτουν.

Τώρα κάποιοι που τους έχουν κατατάξει πάλι στην ίδια κατηγορία και εμφανίζονται μόνο τα μόρια που είχαν υποβάλλει ηλεκτρονικά και δεν εμφανίζονται και τα μόρια απο την επιτροπή του ΙΔΕΚΕ, τότε σημαίνει ότι δεν έχουν στείλει οι υποψήφιοι φάκελο δικαιολογητικών


Εγώ πάντως την είχα υπογράψει την αίτησή μου και παρόλαυτά με έβαλαν στις μη υποβληθείσες εγγράφως αιτήσεις. Κάτι άλλο γίνεται εδώ.......  >:(  >:(  >:(

Αποσυνδεδεμένος θάvος

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
    • Προφίλ
μην αδρανήσετε
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2011, 02:34:52 πμ από le »

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
και σε εμενα δεν μετρησαν καποια μορια και στα σεμιναρια ενω δηλωσα αλλες ωρες αυτοι μου έβαλαν διαφορετικα μορια

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Σε όποιους λέει "Μη υποβληθείσες εγγράφως αιτήσεις" και έχουν εξεταστεί ωστόσο όμως τα μόρια τους και απο την επιτροπή του ΙΔΕΚΕ, σημαίνει ότι δεν έχουν υπογράψει την αίτηση και συνεπώς τους την απορρίπτουν.

Τώρα κάποιοι που τους έχουν κατατάξει πάλι στην ίδια κατηγορία και εμφανίζονται μόνο τα μόρια που είχαν υποβάλλει ηλεκτρονικά και δεν εμφανίζονται και τα μόρια απο την επιτροπή του ΙΔΕΚΕ, τότε σημαίνει ότι δεν έχουν στείλει οι υποψήφιοι φάκελο δικαιολογητικών


Εγώ πάντως την είχα υπογράψει την αίτησή μου και παρόλαυτά με έβαλαν στις μη υποβληθείσες εγγράφως αιτήσεις. Κάτι άλλο γίνεται εδώ.......  >:(  >:(  >:(
κανε ενσταση

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
την έχω υπογράψει και σε αυτα ειμαι πολλή προσεκτική....το θέμα είναι πως δεν έχω την απόδειξη αποστολής...εχω 2πλά μορια.αυτο σημαινει δλδ πως εχει ελεγθει η αίτηση αλλα δεν είχε ναι κ καλά υπογραφή???σκοτώνω κοσμο τωρα ε??? και στο ιδεκε με τρεχανε 1 μήνα γ να πληρωθω γιατι παλι 2 φορες είχαν χασει τα χαρτια μου... τι να πω???δεν πάνε καθόλου καλα...  >:( >:( >:( >:(
κανε ενσταση

Radius

  • Επισκέπτης
και σε εμενα δεν μετρησαν καποια μορια και στα σεμιναρια ενω δηλωσα αλλες ωρες αυτοι μου έβαλαν διαφορετικα μορια
κανε ενσταση

Αποσυνδεδεμένος kvanto_thess

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Παιδια ΕΝΣΤΑΣΗ για αυτον που ειναι απο πανω σου μπορεις να κανεις??   ΤΟυ μετρησαν οτι εχει ΣΥΝΑΦΕΙΑ  το Μεταπτυχιακο του !, που ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ΔΕν  εχει!      ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ????

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159788
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 533
Σύνολο: 543

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.