*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2965778 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tornado600rr

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Kαλημέρα σε όλους σας .... μπορεί κάποιος να μου πεί ΠΩΣ κανουμε αίτηση για τα Σ.Δ.Ε ?? Εχω 1 μηνα που προσπαθω να βγαλω ακρη και ακομα δεν εχω βρεί ουτε σε ποια σελιδα γινεται αυτό , ούτε κάποιες σχετικές οδηγιες..... Γίνεται ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά απο κάποια ιστιοσελίδα ? Πρεπει να στειλουμε καποια δικαιολογητικα κάπου? Διαβασα παραπανω και για συνεντευξη .... εχω χαθει κυριολεκτικα . ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ΑΝΤΏΝΗΣ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
https://www.inedivim.gr/ανακοινώσεις/ορθη-επαναληψη-προσκλησησ-εκδενδντοσ-υποβολής-αίτησης-1-ένταξης-στο-μητρώο-σδε-και-2

Αποσυνδεδεμένος ΑΝΤΏΝΗΣ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
καλημέρα σε όλους,
μια ερώτηση συμπλήρωσα πριν λίγο την αίτηση για το μητρώω στα ΣΔΕ και μόλις εκτύπωσα την αίτηση μου εμφάνισε ένα κουτάκι που έλεγε άδεια άσκησης επαγγέλματος και έγραφε όχι. Εγώ έχω άδεια άσκησης επαγγέλματος αλλά δεν υπήρχε κάποιο κουτάκι ώστε να την συμπληρώσω και να την επισυνάψω. Επίσης στην τελική εκτύπωση της αίτησης τα στοιχεία της αίτησης δεν φαίνονται καθαρά καθώς έχει πέσει η μια γραμμή επάνω στην άλλη. Έχει τύχει και σε εσάς αυτό;

Αποσυνδεδεμένος argyroΠΕ02

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Και η δική μου επισήμανση αφορά την εκτυπωμένη μορφή της αίτησης. Ενώ έχω περάσει την προϋπηρεσία κανονικά σε ώρες, στην εκτύπωση  εμφανίζει πεδίο "ημέρες". Συμβαίνει σε όλους αυτό στην εκτυπωμένη μορφή; Τους έστειλα ήδη mail να το κοιτάξουν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος pcs

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Καλησπέρα, θέλω να ρωτήσω το εξής (αν έχει απαντηθεί ζητώ συγγνώμη),
στην διδακτική προϋπηρεσία από ιδιωτικούς φορείς στη βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα αν προσκομίσουμε μία Βεβαίωση για ΑΣΕΠ (που έχει αναλυτικά ένσημα, επιχείρηση κτλ) είμαστε καλυμμένοι ή πρέπει να επισυνάψουμε κάτι άλλο? Ευχαριστώ   

Αποσυνδεδεμένος larry27

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
Και η δική μου επισήμανση αφορά την εκτυπωμένη μορφή της αίτησης. Ενώ έχω περάσει την προϋπηρεσία κανονικά σε ώρες, στην εκτύπωση  εμφανίζει πεδίο "ημέρες". Συμβαίνει σε όλους αυτό στην εκτυπωμένη μορφή; Τους έστειλα ήδη mail να το κοιτάξουν.
καλησπερα το παρατηρησα και εγω

Αποσυνδεδεμένος larry27

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
καλημέρα σε όλους,
μια ερώτηση συμπλήρωσα πριν λίγο την αίτηση για το μητρώω στα ΣΔΕ και μόλις εκτύπωσα την αίτηση μου εμφάνισε ένα κουτάκι που έλεγε άδεια άσκησης επαγγέλματος και έγραφε όχι. Εγώ έχω άδεια άσκησης επαγγέλματος αλλά δεν υπήρχε κάποιο κουτάκι ώστε να την συμπληρώσω και να την επισυνάψω. Επίσης στην τελική εκτύπωση της αίτησης τα στοιχεία της αίτησης δεν φαίνονται καθαρά καθώς έχει πέσει η μια γραμμή επάνω στην άλλη. Έχει τύχει και σε εσάς αυτό;
καλησπερα για την αδεια ασκησεως δεν ξερω στην ειδικοτητα μου δεν χρειαζεται αλλα και σε εμενα ελεγε οχι.Επισης ηταν και σε εμενα η μια γραμμη πανω στην αλλη

Αποσυνδεδεμένος Nepheli

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 54
    • Προφίλ
Καλησπέρα. Την προϋπηρεσία από δευτεροβάθμια εμείς την μετατρέπουμε σε ώρες και με ποιον τύπο. Η δευτεροβάθμια δεν δίνει βεβαίωση σε ώρες.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
1 μήνας = 23*25/6=95,833 ώρες (με υποχρεωτικό ωράριο 23 ώρες)
1 μήνας = 21*25/6=87,5 ώρες (με υποχρεωτικό ωράριο 21 ώρες)

Αποσυνδεδεμένος paradox_33

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Η προκήρυξη λέει οτι θέλει στη βεβαίωση προυπηρεσίας της ΔΔΕ τις ώρες.. Ποιά ΔΔΕ δίνει βεβαίωση προυπηρεσίας αναπληρωτή σε ώρες?? όσοι δεν έχουν αυτό το χαρτί θα μας κόψουν τα μόρια?

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Υπολογίστε τα με τους τύπους έδωσα και δηλώστε τις ώρες, δίνοντας τη βεβαίωση προϋπηρεσίας σε μήνες και μέρες.

Αποσυνδεδεμένος Δάφνη87

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 473
    • Προφίλ
Καλησπέρα σας,
προσπαθώ να μπω στπ ,μητρωο και λεει 403 - Forbidden: Access is denied.
You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

Αποσυνδεδεμένος paradox_33

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ευχαριστω! και πού βρίσκεται η ημερομηνία ληξης της κάρτας ανεργίας, ξέρετε?

Αποσυνδεδεμένος Βebis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 153
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
η καρτα ανεργειας διαρκεί δύο μήνες.
Στην επαγγελματική εμπειρία, εμένα δεν μου βγάζει δεξιά το μικρό πράσινο παράθυρο να ανεβάσω αρχείο και έτσι δεν μπορώ.  Μόνο στο δικό μου browser ισχύει αυτό; εγω δοκιμάσει με διάφορους...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158559
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 520
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 501
Σύνολο: 509

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.121 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.