*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2975187 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
παιδια τι ειναι παλι αυτο φετος με τους ωρομισθιους ΣΔΕ? ελειψα εγω και μια αλλη συναδελφος στην κηδεια (αυτη του πατερα της και εγω του πρωτου μου ξαδελφου.) εστειλε ο διευθυντης βεβαιωση στο ΙΔΕΚΕ οτι η ταδε και η ταδε εκπαιδευτικος ελειψαν για τον συγκεκριμενο λογο, και τον πήρε η Ξηρο.... τηλεφωνο απο το ΙΔΕΚΕ να του πει ότι η μεν πρωτη εφοσον ηταν πατερας της δικαιολογηται, εγω ομως ωας πρωτος μου ξαδελφος δεν δικαιολογουμε. Δηλαδη τι θα γινει θα πρεπει να μας δινουν αδεια και για αυτα τα γεγονοτα??? >:( >:( >:(
δεν βλεπουν τις συμβασεις τους που μπαζουν απο παντου, αλλα ψαχνουν να μας την πουν με καθε ευκαιρια? ΑΜΑΝ >:( >:( >:( >:(
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος tzenytz

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
παιδια τι ειναι παλι αυτο φετος με τους ωρομισθιους ΣΔΕ? ελειψα εγω και μια αλλη συναδελφος στην κηδεια (αυτη του πατερα της και εγω του πρωτου μου ξαδελφου.) εστειλε ο διευθυντης βεβαιωση στο ΙΔΕΚΕ οτι η ταδε και η ταδε εκπαιδευτικος ελειψαν για τον συγκεκριμενο λογο, και τον πήρε η Ξηρο.... τηλεφωνο απο το ΙΔΕΚΕ να του πει ότι η μεν πρωτη εφοσον ηταν πατερας της δικαιολογηται, εγω ομως ωας πρωτος μου ξαδελφος δεν δικαιολογουμε. Δηλαδη τι θα γινει θα πρεπει να μας δινουν αδεια και για αυτα τα γεγονοτα??? >:( >:( >:(
δεν βλεπουν τις συμβασεις τους που μπαζουν απο παντου, αλλα ψαχνουν να μας την πουν με καθε ευκαιρια? ΑΜΑΝ >:( >:( >:( >:(

 Ο διευθυντής σας φταίει που δίνει λογαριασμό. Πάλι καλά ο δικός μας είναι πάνω απ΄άλα ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Ακούσατε τα νέα για το πότε θα πληρωθούμε; Όταν το έργο εξασφαλίσει χρηματοδότηση...  έχει ενταχθεί στο ΕΣΠΑ αλλά μετά το νέο έτος θα εκταμιεύσει χρήματα, αν κατάλαβα καλά. Ξέρει κανείς κάτι άλλο;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2008, 07:56:19 μμ από tzenytz »

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
catwoman έλεος :PP Δηλαδή αυτοί που σου είπαν ότι δε δικαιολογήσαι δεν έχουν λείψει ποτέ από τη δουλειά τους για τέτοιο ζήτημα ή έστω κάτι παρόμοιο?Και γιατί δε δικαιολογήσαι παρακαλώ?Επειδή πήγες στην κηδεία του 1ου σου ξαδέρφου??Λες και είμαστε να πούμε αστυνομικοί ή τίποτα τέτοιο και αφήσαμε το καθήκον στη μέση!!Αμάν!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2008, 07:05:38 μμ από solero »

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
catwoman έλεος :PP Δηλαδή αυτοί που σου είπαν ότι δε δικαιολογήσαι δεν έχουν λείψει ποτέ από τη δουλειά τους για τέτοιο ζήτημα ή έστω κάτι παρόμοιο?Και γιατί δε δικαιολογήσαι παρακαλώ?Επειδή πήγες στην κηδεία του 1ου σου ξαδέρφου??Λες και είμαστε να πούμε αστυνομικοί ή τίποτα τέτοιο και αφήσαμε το καθήκον στη μέση!!Αμάν!!!
και γω τα πήρα ασχημα και εχω σκοπο να πω του διευθυντη να μην ξαναστειλει βεβαιωση αλλα αν καιγεται τοσο για τις ωρες, αν ξαναλειψω για τετοια "ασημαντα" θεματα να τις αναπληρωσω αλλη μερα...
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος thester

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Γεια σας από ότι είδα οι αιτήσεις για ωρομίσθιους στα σχολεία δεύτερης ευκαιρίας πέρασαν μήπως έχει ακούσει κάποιος αν θα βγει και κάποια συμπληρωματική εγκύκλιος όπως πέρυσι?

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
επειδη και γω τωρα εχω αρχισει και το ψαχνω με τα σδε μπορει να μου πει καποιος ποτε γινονται αιτησεις και απο που θα ενημερωνομαστε???

Αποσυνδεδεμένος thester

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος Minerva82

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
μηπως καποιος ξερει ποτε θα βγει ξανα προκηρυξη για ωρομισθιους σ.δ.ε.?

Αποσυνδεδεμένος Iaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Γυναίκα
  • docendo discimus
    • Προφίλ
Δε βγήκε τον Φεβρουάριο;; ???
dum vita est, spes est ... ;)

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
μηπως καποιος ξερει ποτε θα βγει ξανα προκηρυξη για ωρομισθιους σ.δ.ε.?
Νομίζω πως δεν θα ξαναβγεί.Κάτι άκουσα πως οι προσλήψεις θα γίνονται από το Ενιαίο Μητρώο Εκπαιδευτών Ενηλίκων.

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
μηπως καποιος ξερει ποτε θα βγει προκηρυξη για ωρομισθιους σ.δ.ε.?2009-2010

Αποσυνδεδεμένος walkleon

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 708
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Δεν διάβασες παραπάνω;

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
αρα θα μας καλεσουν απο το μητρωο? αλλα αυτο μεχρι να οργανωθει θα περασει το καλοκαιρι. Αφου ακομα δεχονται αιτησεις!
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
αρα θα μας καλεσουν απο το μητρωο? αλλα αυτο μεχρι να οργανωθει θα περασει το καλοκαιρι. Αφου ακομα δεχονται αιτησεις!

Γιατί, κάλεσαν καμιά φορά για τα ΣΔΕ μέσα στο καλοκαίρι? Λογικά Σεπτέμβριο θα είναι έτοιμοι
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159603
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 497
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 447
Σύνολο: 469

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.