*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2976533 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #798 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 07:52:12 πμ »
Για κεντρική Μακεδονία βγήκε τίποτα για σχολεία Δεύτερης ευκαιρίας?????

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #799 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 01:01:04 μμ »
16/09/2009

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 13578/14.07.2009 ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΠ7, ΑΠ 8, ΑΠ 9" ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΗΠΕΙΡΟΥ, ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΚΡΗΤΗΣ, ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ), ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
συναδελφοι τα φωτα σας!λοιπον,εκανα αιτηση για θεση ωρομισθιου στο εν λογω προγραμμα αλλα δεν εχω δει καποια ανακοινωση μεχρι στιγμης(κρητη)περαν της παραπανω η οποια απο οτι καταλαβαινω αναφερεται στους υπευθυνους εκπαιδευσης και οχι στους ωρομισθιους αρα δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι που δεν ειδα γραμμενο το ονομα μου??!σωστα??
επισης,για τα σδε κρητης και για τα κεε δεν εχει βγει καποια ανακοινωση για το ποτε θα διεξαχθουν οι συνεντευξεις???πρεπει δλδ να μπαινουμε να ενημερωνομαστε καθε μερα για νεοτερα?? :-\

Αποσυνδεδεμένος xristis23

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #800 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 01:04:46 μμ »
16/09/2009

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 13578/14.07.2009 ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΠ7, ΑΠ 8, ΑΠ 9" ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΗΠΕΙΡΟΥ, ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΚΡΗΤΗΣ, ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ), ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
συναδελφοι τα φωτα σας!λοιπον,εκανα αιτηση για θεση ωρομισθιου στο εν λογω προγραμμα αλλα δεν εχω δει καποια ανακοινωση μεχρι στιγμης(κρητη)περαν της παραπανω η οποια απο οτι καταλαβαινω αναφερεται στους υπευθυνους εκπαιδευσης και οχι στους ωρομισθιους αρα δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι που δεν ειδα γραμμενο το ονομα μου??!σωστα??
επισης,για τα σδε κρητης και για τα κεε δεν εχει βγει καποια ανακοινωση για το ποτε θα διεξαχθουν οι συνεντευξεις???πρεπει δλδ να μπαινουμε να ενημερωνομαστε καθε μερα για νεοτερα?? :-\

παραθετεις σε παρακαλω το Ιink αυτης τησ ανακοινωσης?

Αποσυνδεδεμένος ioannis00

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 699
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #801 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 01:06:24 μμ »
συναδελφοι τα φωτα σας!λοιπον,εκανα αιτηση για θεση ωρομισθιου στο εν λογω προγραμμα αλλα δεν εχω δει καποια ανακοινωση μεχρι στιγμης(κρητη)περαν της παραπανω η οποια απο οτι καταλαβαινω αναφερεται στους υπευθυνους εκπαιδευσης και οχι στους ωρομισθιους αρα δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι που δεν ειδα γραμμενο το ονομα μου??!σωστα??
επισης,για τα σδε κρητης και για τα κεε δεν εχει βγει καποια ανακοινωση για το ποτε θα διεξαχθουν οι συνεντευξεις???πρεπει δλδ να μπαινουμε να ενημερωνομαστε καθε μερα για νεοτερα?? :-\

Ακριβώς, σωστά κατάλαβες.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ioannis00

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 699
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #802 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 01:08:33 μμ »
16/09/2009

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 13578/14.07.2009 ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΠ7, ΑΠ 8, ΑΠ 9" ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΗΠΕΙΡΟΥ, ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΚΡΗΤΗΣ, ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ), ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
συναδελφοι τα φωτα σας!λοιπον,εκανα αιτηση για θεση ωρομισθιου στο εν λογω προγραμμα αλλα δεν εχω δει καποια ανακοινωση μεχρι στιγμης(κρητη)περαν της παραπανω η οποια απο οτι καταλαβαινω αναφερεται στους υπευθυνους εκπαιδευσης και οχι στους ωρομισθιους αρα δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι που δεν ειδα γραμμενο το ονομα μου??!σωστα??
επισης,για τα σδε κρητης και για τα κεε δεν εχει βγει καποια ανακοινωση για το ποτε θα διεξαχθουν οι συνεντευξεις???πρεπει δλδ να μπαινουμε να ενημερωνομαστε καθε μερα για νεοτερα?? :-\

παραθετεις σε παρακαλω το Ιink αυτης τησ ανακοινωσης?

http://www.ideke.edu.gr/press_news.asp?id=646

Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #803 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 07:07:43 μμ »
Μα καλά...ανακοινώθηκαν όλες οι συνεντεύξεις εκτός από Βορείου Αιγαίου?!!! Τι να πω!!!!  :-\

Αποσυνδεδεμένος IoannisDr

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1219
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #804 στις: Σεπτέμβριος 17, 2009, 09:54:16 μμ »
και ανατ.μακεδονίας-θράκης εκκρεμούν...το λοέλλα είναι απτο "η κόρη του μπαμπα μπέρτα" ?

αρα, απο δευτερα 21/9 οι ανακοινωσεις των συνεντευξεων,
       απο δευτερα 28/9 οι συνεντευξεις,
       απο ποτε αρχιζουμε θα μας πει κανεις;

περσυ οι συνεντευξεις εγιναν ιουνιο και 24/9 μου ειπαν να παω για πρωτη φορα και 6/10 αρχισα.

φετος να υπολογιζω νοεμβριο; :-\


το 2007 πάντως που είχαν γίνει σεπτέμβριο εκλογές, στα σδε ξεκίνησαν να καλούν από αρχές οκτώβρη ενώ οι τλταίοι ωρομίσθιοι μετά τις ενστάσεις ξεκίνησαν αρχές νοέμβρη χαραλάμπη!

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #805 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 08:58:10 πμ »
παιδιά αν ρωτήσουν γιατί θες να δουλέψεις στη Δια βίοπυ εκπαίδευση στα ΣΔΕ δηλαδή και πως θα αντιμετωπίσεις τους μαθητές ..τι θα πουμε????

δώστε μια καλή απάντηση

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #806 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 10:24:04 πμ »
παιδιά αν ρωτήσουν γιατί θες να δουλέψεις στη Δια βίοπυ εκπαίδευση στα ΣΔΕ δηλαδή και πως θα αντιμετωπίσεις τους μαθητές ..τι θα πουμε????

δώστε μια καλή απάντηση

Για να μαζέψω κανένα μόριο μπας κ διοριστώ ποτέ  ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #807 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 10:36:14 πμ »
και κάτι τελευταίο

έχω πτυχίο + καλή γνώση αγγλικών + 2 βιβλία που έχω γράψει + 1390 μέρες εργασίας σε φροντιστήρια + 6 χρόνια ΠΔΣ + ΕCDL

πόσα μόρια είναι όλα αυτά?

10 πτυχίο + 5 υπολογιστές + 4 βιβλία + 4 ΠΔΣ + 1 ξένη γλώσσα + 2 μόρια απο φροντιστήριο άρα έχω= 26 μόρια σωστά τα υπολογίζω

η γυναίκα μου 10 πτυχίο + 5 υπολογιστές + 2 ξένη γλώσσα + 2 φροντιστήριο + 6 απο 8 χρόνια πδσ ωρομισθίες = 25 μόρια???

πείτε μου ρε παιδιά απαντήσεις σοβαρές δε μπορώ να βρω κάποιος είχε γ΄ρψαει κάτι πολύ καλό

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #808 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 03:35:44 μμ »
και κάτι τελευταίο

έχω πτυχίο + καλή γνώση αγγλικών + 2 βιβλία που έχω γράψει + 1390 μέρες εργασίας σε φροντιστήρια + 6 χρόνια ΠΔΣ + ΕCDL

πόσα μόρια είναι όλα αυτά?

10 πτυχίο + 5 υπολογιστές + 4 βιβλία + 4 ΠΔΣ + 1 ξένη γλώσσα + 2 μόρια απο φροντιστήριο άρα έχω= 26 μόρια σωστά τα υπολογίζω

η γυναίκα μου 10 πτυχίο + 5 υπολογιστές + 2 ξένη γλώσσα + 2 φροντιστήριο + 6 απο 8 χρόνια πδσ ωρομισθίες = 25 μόρια???

πείτε μου ρε παιδιά απαντήσεις σοβαρές δε μπορώ να βρω κάποιος είχε γ΄ρψαει κάτι πολύ καλό


Σε γενικές γραμμές σωστά τα υπολογίζεις. Είναι απλό αν δεις τον  πίνακα που έχουν στην προκήρυξη. Άλλωστε θα στα υπολογίσουν και την ώρα της συνέντευξης.
Που το είχες δει αυτό το πολύ καλό που είχε πει κάποιος, σ'αυτό το topic?

Αποσυνδεδεμένος xalakis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #809 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 06:37:06 μμ »
πείτε μου ρε παιδιά απαντήσεις σοβαρές δε μπορώ να βρω κάποιος είχε γ΄ρψαει κάτι πολύ καλό

επειδη ειμαι παλιοεγωισταρος  8):

http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=2483.660

αν εννοουσες κατι αλλο, δεν ξερω

Αποσυνδεδεμένος victoroula

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #810 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 11:35:17 μμ »
Γνωρίζετε μέχρι πόσες ώρες μπορούν να δώσουν σε εκπαιδευτικό πε 06 στα σδε;

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #811 στις: Σεπτέμβριος 19, 2009, 09:46:52 πμ »
περυσι ηταν μεχρι 11 ωρες
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32291
  • Τελευταία: papamak
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159730
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 361
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 316
Σύνολο: 324

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.