*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2965536 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Δεν βρισκω το όνομα μου! Τι σημαίνει αυτό; Με ... ξέχασαν;
πηρες μερος στην συνεντευξη?
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

ln03

  • Επισκέπτης
να ρωτησω ...σε οσες περιοχες εχουν βγει αποτελεσματα για ΣΔΕ σας καλεσαν ή οχι ακομα?

Δεν πρέπει να βγουν πρώτα τα οριστικά αποτελέσματα και μετά να αρχίσουν να καλούν;; ???

Αποσυνδεδεμένος plits

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Ξέρει κανείς πόσα άτομα καλούν σε ΣΔΕ κεντρ.μακεδονίας;

Αποσυνδεδεμένος c+c

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Ναι πρώτα θα βγούν τα οριστικά και μετά θα καλέσουν....Το θέμα όμως είναι οτι μάλλον θα αργήσουν να βγούν γιατί στα ΚΕΕ (που τα προσωρινά βγήκαν πιο νωρίς από τα σδε δηλαδή στις 7/10/09) ακόμη δεν  βγάλαν τα οριστικά. Αρα εμάς που χθές εληξε η προθεσμία για τις ενστάσεις τέλος της άλλης εβδομάδας βλέπω να μας καλούν.Τα σχολεία όμως πότε θα ξεκινήσουν μαθήματα ούτε μισό χρόνο δεν θα κάνουν? Γιατί τα παραρτήματα λειτουργούν με ωρομίσθιους!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
δεν το ξερουν αυτο, ηθελα να ηξερα?? και το δικος μου σχολειο 2 ωρες την ημερα κανουν μαθημα.

τελος παντων μετα απο ατελειωτα τηλεφωνηματα στο ΙΔΕΚΕ οπου χτυπουσε και το εκλειναν, κατα τις 2 το μεσημερι το σηκωνει μια ευγενεστατη κυρια. Ελα , λεω, θα βρουμε επιτελους την ακρη. της λεω, σας παρακαλω , ποτε θα βγουν τα αποτελεαματα για Βορειο Αιγαιο? Μου λεει, θα πατε στην προκηρυξη, εκει θα βρειτε μια ηλεκτρονικη διευθυνση και θα μπαινετε καθε μερα, για να ενημερωθητε... Λεω, μηπως ξερετε κατι πιο συγκεκριμενο? μου λεει, οχι, δεν μπορω να πω κατι με σιγουρια.

Μα επιτελους κανεις δεν μπορει να πει κατι με σιγουρια σε αυτο το ΙΔΕΚΕ?
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος stroumfita

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 543
    • Προφίλ
να ρωτήσω κάτι άλλο αυτές οι συνεντεύξεις για ένταξη ωρομισθίων στους πίνακες ΚΕΕ πότε ανακοινώθηκαν γιατί δεν το πήραμε όλοι είδηση και τι ακριβώς αφορούν;

Αποσυνδεδεμένος Eleni_volos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 84
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λογιστικη & Χρηματοοικονομικη
    • Προφίλ
να ρωτήσω κάτι άλλο αυτές οι συνεντεύξεις για ένταξη ωρομισθίων στους πίνακες ΚΕΕ πότε ανακοινώθηκαν γιατί δεν το πήραμε όλοι είδηση και τι ακριβώς αφορούν;
????????? :-\ :-\ :-\
Οικονομολογος σε ανεργια

Αποσυνδεδεμένος aghathi

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εκπαίδευση=παιδιά
    • Προφίλ
Δεν βρισκω το όνομα μου! Τι σημαίνει αυτό; Με ... ξέχασαν;
πηρες μερος στην συνεντευξη?
έτσι... νομίζω. Εκτός αν δεν πιάνεται γιατί διήρκεσε μόλις 3 λεπτά.  :-\
Δεν καταλαβαίνω υποτίθεται ότι θα περνούσαν συνέντευξη περ. 390 άτομα. Δεν δίνουν βαθμολογία ούτε για 90 καλά καλά. Για καμιά 15ρια γράφει δεν προσήλθαν.

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
περασα σημερα απο το ΣΔΕ που εργαζομουν περυσι για να παρω το ΑΜΚΑ μου
ΜΙλωντας με τον διευθυντη μου ειπε ότι τα μορια θα αρχοσουν να βγαινουν την αλλη εβδομαδα σιγα- σιγα(?) και οι προσληψεις αναμενονται τον Νοεμβρη με τον νεο γενικο γραμματεα. Φεξε μου και γλίστρησα!!
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

ln03

  • Επισκέπτης
περασα σημερα απο το ΣΔΕ που εργαζομουν περυσι για να παρω το ΑΜΚΑ μου
ΜΙλωντας με τον διευθυντη μου ειπε ότι τα μορια θα αρχοσουν να βγαινουν την αλλη εβδομαδα σιγα- σιγα(?) και οι προσληψεις αναμενονται τον Νοεμβρη με τον νεο γενικο γραμματεα. Φεξε μου και γλίστρησα!!

Η εβδομάδα που μας έρχεται, είναι 19-23 Οκτώβρη, και επειδή θα αρχίσουν να βγαίνουν σιγά-σιγά, εγώ πιστεύω ότι τα περισσότερα θα βγουν την επόμενη εβδομάδα που είναι 26-30 Οκτώβρη. Οπότε, λογικό είναι να μας καλέσουν το Νοέμβρη! Ελπίζω να μας καλέσουν την πρώτη εβδομάδα του Νοεμβρίου τουλάχιστον!

Ποιος είναι ο γενικός γραμματέας;;; Εννοώ τι ρόλο παίζει;;

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
ο γενικος γραμματεας ειναι ο επικεφαλης του ΙΔΕΚΕ χωρις την δικη του υπογραφη δεν γινονται προσληψεις
ειναι κυβερνητικη θεση αρα λογικα ο της νεας Δημοκρατιας παραιτηθηκε και αναμενεται ο νεος του ΠΑσοκ.
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος GLIKA

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Μα τα μόρια είχαν βγει, το μόνο που μένει είναι να βγουν οι οριστικοί πίνακες λόγω ενστάσεων, έτσι δεν είναι ???Αν και με τις ενστάσεις αλλάζει κάτι?

ln03

  • Επισκέπτης
Λέτε να κάνει μαγειρέματα στους οριστικούς πίνακες ο νέος γενικός γραμματέας και να φέρει τα πάνω κάτω;;
Λέτε να πάει τζάμπα η χαρά των προσωρινών πινάκων;;;; :(

Αποσυνδεδεμένος mirka

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Να ρωτησω κατι? Για Ανατολικη Μακεδονια κ Θρακη δεν εχουν βγει ακομη οι πινακες?Γιατι δεν τους βρισκω.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158544
  • Σύνολο θεμάτων: 19199
  • Σε σύνδεση σήμερα: 575
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 21
Επισκέπτες: 352
Σύνολο: 373

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.