*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2975054 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Beth

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
    • Προφίλ
H μεγαλη φουρνια προκηρυξεων για διαφορες ειδικοτητες στα Σδε της χωρας, αναμενεται πλεον την ανοιξη 2009?

Μπορεί να κάνουν και επαναπροκήρυξη σε κάποιες ειδικότητες σε κάποιες περιφέρεις σε περίπτωση που εξαντληθεί ο πίνακας και έχει κενές θέσεις ακόμα, αλλιώς του χρόνου πάλι...το πότε είναι άγνωστο, ίσως άνοιξη ίσως καλοκαίρι...ΙΔΕΚΕ είναι οτι θέλει κάνει!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ειχα συνολο (χωρις τη συνεντευξη) 26 περιπου μορια και πηρα μαζι με την συνεντευξη 33....
Βγηκε κανεις κερδισμενος απο ενστανση; Τα εχω παρει λιγο στο κρανιο με την ολη φαση...
ναι, υπαρχει περιπτωση να δικαιωθεις, αν εχεις χρονο και υπομονη και πιστευεις οτι αδικηθηκες , καντο.

Ειναι σιγουρο οτι αδικήθηκα... το θεμα ειναι κατα ποσο σιγουρο ειναι οτι θα δικαιωθω...


Χαλαρά σε "φάγανε". Πόσο σου έβαλαν συνέντευξη? 7 ? Έλεος.. Δεν ξέρω άμα δικαιωθείς και εγώ στην ίδια φάση με σενα βρίσκομαι.. Θα δείξει..

Αποσυνδεδεμένος canella

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
    • Προφίλ
Εχουν  στειλει σε κανεναν απαντηση ατην ενσταση του ή τα αναλυτικα αποτελεσματα της μοριοδοτησης; Αν όχι ξέρει κανείς  σε πόσες μέρες θα γίνουν αυτά; Σόρρυ αλλα απο σαββατοκύριακο θα λείπω διακοπες...

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Εχουν  στειλει σε κανεναν απαντηση ατην ενσταση του ή τα αναλυτικα αποτελεσματα της μοριοδοτησης; Αν όχι ξέρει κανείς  σε πόσες μέρες θα γίνουν αυτά; Σόρρυ αλλα απο σαββατοκύριακο θα λείπω διακοπες...

Μάλλον βιάζεσαι... Παρασκευή μεσημέρι έληξαν οι ενστάσεις
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
σε συναδελφο που ειχε κανει ενσταση περυσι, του τηλεφωνησαν 1 μηνα μετα...
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μάλλον πως θα καθυστερήσουν αν κρίνω και από το πόσες ενστάνσεις έχουν να εκδικάσουν... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
Ειχα συνολο (χωρις τη συνεντευξη) 26 περιπου μορια και πηρα μαζι με την συνεντευξη 33....
Βγηκε κανεις κερδισμενος απο ενστανση; Τα εχω παρει λιγο στο κρανιο με την ολη φαση...
ναι, υπαρχει περιπτωση να δικαιωθεις, αν εχεις χρονο και υπομονη και πιστευεις οτι αδικηθηκες , καντο.

Ειναι σιγουρο οτι αδικήθηκα... το θεμα ειναι κατα ποσο σιγουρο ειναι οτι θα δικαιωθω...


Χαλαρά σε "φάγανε". Πόσο σου έβαλαν συνέντευξη? 7 ? Έλεος.. Δεν ξέρω άμα δικαιωθείς και εγώ στην ίδια φάση με σενα βρίσκομαι.. Θα δείξει..

Οχι ρε σι μην το λες...
Εγω πιστευω οτι για ολα εφταιγε το τσαλακωμενο μου πουκαμισο...
Μετα απο την φοβερη αυτη συνεντευξη στην οποια ακολούθησαν οι παρακατω πολυπλοκες διαδικασιες:
1. Μετρηθηκαν τα μόρια.
2. Μετρηθηκαν τα μόρια.
και να μην ξεχασω το πιο βασικο:
3. Μετρηθηκαν τα μόρια.

Απλα κοιταξαν το ποιο βασικο απο ολα, δηλαδη την εμφανιση του εκπαιδευτικου, είδαν οτι το πουκαμισο μου ηταν τσαλακωμενο, το θεωρησαν απαραδεκτο για εκπαιδευτικο και εβαλαν γυρω στο 7 στα 20 στην συνεντευξη. Μαλιστα τους ευχαρίστησα πολλες φορες για την καλη τους βαθμολόγιση γιατι για κατι τετοια παραπτωματα συνηθως οι εκπαιδευτες κοβονται αμεσα χωρις δευτερη κουβεντα. Απλα κατάφερα να τους πεισω οτι το τσαλάκωμα προήλθε απο το κάθισμα του αυτοκινήτου και ετσι τη γλυτωσα. Ουφ! τυχερος ημουνα!
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ειχα συνολο (χωρις τη συνεντευξη) 26 περιπου μορια και πηρα μαζι με την συνεντευξη 33....
Βγηκε κανεις κερδισμενος απο ενστανση; Τα εχω παρει λιγο στο κρανιο με την ολη φαση...
ναι, υπαρχει περιπτωση να δικαιωθεις, αν εχεις χρονο και υπομονη και πιστευεις οτι αδικηθηκες , καντο.

Ειναι σιγουρο οτι αδικήθηκα... το θεμα ειναι κατα ποσο σιγουρο ειναι οτι θα δικαιωθω...


Χαλαρά σε "φάγανε". Πόσο σου έβαλαν συνέντευξη? 7 ? Έλεος.. Δεν ξέρω άμα δικαιωθείς και εγώ στην ίδια φάση με σενα βρίσκομαι.. Θα δείξει..

Οχι ρε σι μην το λες...
Εγω πιστευω οτι για ολα εφταιγε το τσαλακωμενο μου πουκαμισο...
Μετα απο την φοβερη αυτη συνεντευξη στην οποια ακολούθησαν οι παρακατω πολυπλοκες διαδικασιες:
1. Μετρηθηκαν τα μόρια.
2. Μετρηθηκαν τα μόρια.
και να μην ξεχασω το πιο βασικο:
3. Μετρηθηκαν τα μόρια.

Απλα κοιταξαν το ποιο βασικο απο ολα, δηλαδη την εμφανιση του εκπαιδευτικου, είδαν οτι το πουκαμισο μου ηταν τσαλακωμενο, το θεωρησαν απαραδεκτο για εκπαιδευτικο και εβαλαν γυρω στο 7 στα 20 στην συνεντευξη. Μαλιστα τους ευχαρίστησα πολλες φορες για την καλη τους βαθμολόγιση γιατι για κατι τετοια παραπτωματα συνηθως οι εκπαιδευτες κοβονται αμεσα χωρις δευτερη κουβεντα. Απλα κατάφερα να τους πεισω οτι το τσαλάκωμα προήλθε απο το κάθισμα του αυτοκινήτου και ετσι τη γλυτωσα. Ουφ! τυχερος ημουνα!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Οπότε τώρα ξέρεις για του χρόνου..Θα πας χωρίς πουκάμισο.. ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Οπότε τώρα ξέρεις για του χρόνου..Θα πας χωρίς πουκάμισο.. ;D ;D

Το εχει ηδη μελετήσει το θεμα. Θα παω με ενα λευκό μπλουζάκι και ενα φρεσκοσιδερομενο πουκαμισο, περασμενο σε κρεμασταρι παρακαλω, στο πισω κάθισμα του αυτοκινητου. μόλις φτάσω στα ΣΔΕ θα φορέσω το πουκάμισο και δια της φοβερης αυτης αλγοριθμικής ακολουθίας θα πάρω τελικά ωρες στα ΣΔΕ!  ;D
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Οπότε τώρα ξέρεις για του χρόνου..Θα πας χωρίς πουκάμισο.. ;D ;D

Το εχει ηδη μελετήσει το θεμα. Θα παω με ενα λευκό μπλουζάκι και ενα φρεσκοσιδερομενο πουκαμισο, περασμενο σε κρεμασταρι παρακαλω, στο πισω κάθισμα του αυτοκινητου. μόλις φτάσω στα ΣΔΕ θα φορέσω το πουκάμισο και δια της φοβερης αυτης αλγοριθμικής ακολουθίας θα πάρω τελικά ωρες στα ΣΔΕ!  ;D

Εγώ πάλι ελπίζω του χρόνου να μη χρειαστεί να ξαναπεράσουμε από συνέντευξη και να μπαίνει όποιος έχει τα περισσότερα προσόντα από πτυχία προυπηρεσίες κ.τ.λ. Η συνέντευξη είναι μόνο ένα άλλοθι για να βολεύονται αυτοί που δεν μπορούν να βολευτούν αλλιώς..

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Οπότε τώρα ξέρεις για του χρόνου..Θα πας χωρίς πουκάμισο.. ;D ;D

Το εχει ηδη μελετήσει το θεμα. Θα παω με ενα λευκό μπλουζάκι και ενα φρεσκοσιδερομενο πουκαμισο, περασμενο σε κρεμασταρι παρακαλω, στο πισω κάθισμα του αυτοκινητου. μόλις φτάσω στα ΣΔΕ θα φορέσω το πουκάμισο και δια της φοβερης αυτης αλγοριθμικής ακολουθίας θα πάρω τελικά ωρες στα ΣΔΕ!  ;D

Εγώ πάλι ελπίζω του χρόνου να μη χρειαστεί να ξαναπεράσουμε από συνέντευξη και να μπαίνει όποιος έχει τα περισσότερα προσόντα από πτυχία προυπηρεσίες κ.τ.λ. Η συνέντευξη είναι μόνο ένα άλλοθι για να βολεύονται αυτοί που δεν μπορούν να βολευτούν αλλιώς..

μακαρι... :)

Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Άρχισαν να έρχονται οι αναλυτικές καταστάσεις μοριοδότησης με κουριερ
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος canella

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
    • Προφίλ
Εντυπωσιάζομαι με την εξυπηρετηση κουριερ που διαλεξαν για να μας τα στειλουν, θα ξοδευτουν τόσα χρηματα ενω μπορουσαν απλα να τα αναρτησουν στην ιστιοσελιδα να μπορει όλος ο κοσμος να βλέπει και να συγκρινει. Πραγματικα είναι να γελας!  Τι καταφερνουν με αυτό τον τροπο;                     Ερώτηση: Δε βαριούνται;;;;

Αποσυνδεδεμένος nfountou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
    • nfountou.com
Εντυπωσιάζομαι με την εξυπηρετηση κουριερ που διαλεξαν για να μας τα στειλουν, θα ξοδευτουν τόσα χρηματα ενω μπορουσαν απλα να τα αναρτησουν στην ιστιοσελιδα να μπορει όλος ο κοσμος να βλέπει και να συγκρινει. Πραγματικα είναι να γελας!  Τι καταφερνουν με αυτό τον τροπο;                     Ερώτηση: Δε βαριούνται;;;;

ΤΑ ΠΑΝΤΑ σε αυτο τον κοσμο γινονται για καποιο λογο... Τα παιδια στο ΙΔΕΚΕ τα κανουν ολα αυτα πανω απο ολα για την δικια μας εξυπηρετιση... Το ίδιο ειιναι να το δεις σε σια σελιδα στο net και το ιδιο να πιασεις το χαρτι με τα ιδια σου τα χερια; στειλανε και σε μενα...αυτη τη στιγμη μου το scanαρουν στο mail μου... για να δουμε....
Η διαδικτυακή πύλη των αδιόριστων - http://adioristos.gr

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 331
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 313
Σύνολο: 323

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.088 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.