*

Αποστολέας Θέμα: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70  (Αναγνώστηκε 36467 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μαρίνα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 27, 2011, 06:33:53 μμ »
Καλημέρα κ από μένα...εμένα παιδιά με άφησε απ έξω το σύστημα για 4 θέσεις...τι να πω τώρα;;πιστεύω ότι η επόμενη φάση θα βγει τον Ιανουάριο. ¨οσο για τα πόσα άτομα πέρασε το σύστημα είναι 20 συνολικά.
Τελικά είχες δίκιο!Το excel δε μου έβγαζε σωστή θέση και φυσικά είμαι απ' έξω! Πρέπει να είμαστε κοντά στον πίνακα! Άντε, καλή μας υπομονή! :-[

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:40:50 »

Αποσυνδεδεμένος julie_v

  • Moderator
  • Έμπειρο μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έγινα δασκάλα για τα λεφτά και τη δόξα!
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 27, 2011, 09:01:59 μμ »
καλα οτι να ναι γινεται με τις ανανεωσεις και στις προσληψεις οτι να ναι σειρες γραφει δε μπορω να καταλαβω πως τα κανουνε..εγω ανεβηκα 4 θεσεις δεν καταλαβα γιατι και με καποια ατομα που εχουμε ακριβως ιδιο βαθμο και παει αλφαβητικη σειρα μας εχουν μπερδεψει τις θεσεις..καμια προβλεψη για αριθμο στ φασης??καλα δε μπορω να σκεφτομαι ποσο δρομο εχουμε ακομα........................

Δεν πάει με αλφαβητική σειρά! Η εγκύκλιος λέει για τυχαία κατάταξη...
Εμείς είμαστε 4 που ισοβαθμούμε & κάθε φορά είμαστε σε διαφορετική κατάταξη...

Καλό κουράγιο σε όσες περιμένετε, εγώ δεν έχω καμία πιθανότητα! Μέχρι που βαριέμαι να πάω να απενεργοποιήσω την αίτησή μου, ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να με καλέσουν...! χαχα
Άρχισα να μετράω πρόβατα για να κοιμηθώ...
Τι να δω; Λείπανε δυο. Αστυνομία, ανακρίσεις, χαμός...
Τέσσερις το πρωί κοιμήθηκα...
Eίναι να μη σου τύχει...!!

Αποσυνδεδεμένος elena_kfx

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 10:54:28 πμ »
Chrisa Kanetidou
Κυριε Καψαλάκη,καλησπέρα!Μηπως γνωριζετε αν θα υπάρξει επόμενη φαση ΠΕ70 πριν τα Χριστούγεννα? Ευχαριστω εκ των προτερων!

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Δεν νομίζω. Από εμπειρία λέω ότι επόμενη φάση θα περιμένουμε μετά τις 20 Ιανουαρίου... Θα καταγράψουν τα κενά αμέσως μετά τις γιορτές και θα δώσουν νέα φάση διορισμών...


Καλημέρα παιδιά κ απο μένα! Τελικά τα κατάφερα κ με πήραν στον νομό μου....! Αυτό που πρέπει όμως να σκεφτούμε όλοι είναι αν τελικά αξίζει για 700 και 800 ευρω να παρατάμε τα σπίτια μας.....!  Γιαυτό όσοι μπορείτε βρείτε καμιά άλλη δουλίτσα γιατί σκούρα τα βλέπω τα πράγματα! Πάντος πιστεύω οτι προεκλογικά θα πάρει σίγουρα αρκετά άτομα....Και μην το βάζετε κάτω!!!!!

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 12:15:19 μμ »
παντως περυσι ειχε γινει ε φαση 12 νοεμβριου, στ φαση 7 δεκεμβριου και ζ φαση 18 ιανουαριου.....
ισως θα μπορουσε και η φετινη στ φαση να γινει κατα τις 20 δεκεμβρη......
ας ρωτησει καποιος και το μπρατη μια γνωμη........

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:40:50 »

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 12:37:50 μμ »
Chrisa Kanetidou
Κυριε Καψαλάκη,καλησπέρα!Μηπως γνωριζετε αν θα υπάρξει επόμενη φαση ΠΕ70 πριν τα Χριστούγεννα? Ευχαριστω εκ των προτερων!

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Δεν νομίζω. Από εμπειρία λέω ότι επόμενη φάση θα περιμένουμε μετά τις 20 Ιανουαρίου... Θα καταγράψουν τα κενά αμέσως μετά τις γιορτές και θα δώσουν νέα φάση διορισμών...


Καλημέρα παιδιά κ απο μένα! Τελικά τα κατάφερα κ με πήραν στον νομό μου....! Αυτό που πρέπει όμως να σκεφτούμε όλοι είναι αν τελικά αξίζει για 700 και 800 ευρω να παρατάμε τα σπίτια μας.....!  Γιαυτό όσοι μπορείτε βρείτε καμιά άλλη δουλίτσα


γιατί σκούρα τα βλέπω τα πράγματα! Πάντος πιστεύω οτι προεκλογικά θα πάρει σίγουρα αρκετά άτομα....Και μην το βάζετε
κάτω!!!!!
συμφωνω σε αυτο που λες!!!εμενα με πηραν α ανατολικη και ειναι πολυ μακρια απ το σπιτι μου!!τα μισα χρηματα θα φευγουν για βενζινη!!γι αυτο πιστευω επειδη τα εξοδα ειναι πολλα και κυριως αν χρειαστει να νοικιασεις σπιτι απ του χρονου η και απο τωρα οσοι πιστυετε οτι δεν εχετε πολλες πιθανοτητες καλυτερα να ψαξετε για κτ αλλο!εδω εγω που ειμαι στο νομο μο και σκεφτομαι ποσα χρηματα θα φευγουν μονο για να πηγαινοερχομαι στο σχολειο!!!ευχομαι ο καθενας να κανει την καλυτερη δυνατη επιλογη.

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 12:47:13 μμ »
Chrisa Kanetidou
Κυριε Καψαλάκη,καλησπέρα!Μηπως γνωριζετε αν θα υπάρξει επόμενη φαση ΠΕ70 πριν τα Χριστούγεννα? Ευχαριστω εκ των προτερων!

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Δεν νομίζω. Από εμπειρία λέω ότι επόμενη φάση θα περιμένουμε μετά τις 20 Ιανουαρίου... Θα καταγράψουν τα κενά αμέσως μετά τις γιορτές και θα δώσουν νέα φάση διορισμών...


Καλημέρα παιδιά κ απο μένα! Τελικά τα κατάφερα κ με πήραν στον νομό μου....! Αυτό που πρέπει όμως να σκεφτούμε όλοι είναι αν τελικά αξίζει για 700 και 800 ευρω να παρατάμε τα σπίτια μας.....!  Γιαυτό όσοι μπορείτε βρείτε καμιά άλλη δουλίτσα


γιατί σκούρα τα βλέπω τα πράγματα! Πάντος πιστεύω οτι προεκλογικά θα πάρει σίγουρα αρκετά άτομα....Και μην το βάζετε
κάτω!!!!!
συμφωνω σε αυτο που λες!!!εμενα με πηραν α ανατολικη και ειναι πολυ μακρια απ το σπιτι μου!!τα μισα χρηματα θα φευγουν για βενζινη!!γι αυτο πιστευω επειδη τα εξοδα ειναι πολλα και κυριως αν χρειαστει να νοικιασεις σπιτι απ του χρονου η και απο τωρα οσοι πιστυετε οτι δεν εχετε πολλες πιθανοτητες καλυτερα να ψαξετε για κτ αλλο!εδω εγω που ειμαι στο νομο μο και σκεφτομαι ποσα χρηματα θα φευγουν μονο για να πηγαινοερχομαι στο σχολειο!!!ευχομαι ο καθενας να κανει την καλυτερη δυνατη επιλογη.
Κορίτσια καλά τα λέτε αλλά πιστεύω ότι κ του χρόνου το ίδιο θα γίνει. Κ 600 ευρώ να μας δίνουν όλοι θα ξαναδηλώσουν τα πάντα θα το δέιτε.

Αποσυνδεδεμένος LGr

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 01:36:33 μμ »
Παιδιά κακά τα ψέματα, βλέπουμε ότι το υπουργείο φέτος προσπαθεί να εξοικονομήσει χρήματα από παντού, χωρίς να νοιάζεται για τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει στην εκπαίδευση γενικότερα και ειδικότερα στις ζωές των εκπαιδευτικών.. Γι' αυτό δεν πιστεύω η Διαμαντοπούλου και η κάθε υπουργός στη θέση της να θέλει να κάνει προσλήψεις μια βδομάδα πριν από τις γιορτές και να μας πληρώνει ενώ καθόμαστε αυτό το διάστημα.. Οι προσλήψεις λογικά θα γίνουν μετά τα Χριστούγεννα. Θα εκπλαγώ φυσικά ευχάριστα αν γίνει το αντίθετο!!Μακάρι να διαψευστώ! Απλά να ευχόμαστε όταν με το καλό γίνουν, να είναι μεγαλύτερος ο αριθμός σε σχέση με τις τελευταίες φάσεις, για να καταφέρουν να δουλέψουν όσο το δυνατόν περισσότεροι από εμάς!Όσο για τα χρήματα, ασχολίαστο το ποσό, αλλά βλέπουμε όλοι μας πόσο δύσκολα είναι τα πράγματα φέτος ΠΑΝΤΟΥ! Ελπίζω τουλάχιστον σύντομα να δούμε φως σ' αυτή τη χώρα....

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 08:26:25 μμ »
παιδια γραψτε τπτ και χαζομαρα να ναι!!!δεν αντεχω αυτη τη στασιμοτητα και τη σιωπη.....δικιο εχει η/ο LGr σιγα μη θελουν να μας πληρωσουν τις διακοπες των χριστουγεννων..δεν υπαρχει περιπτωση να γινει πιο πριν η φαση..ο Μπρατης δεν εχει σχολιασει κατι στ φεισμπουκ ε??

Αποσυνδεδεμένος Μαρίνα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 08:40:39 μμ »
Ρώτησα τον Μπράτη  για το πότε θα βγουν και μου είπε πως δε γνωρίζει κάτι!! :(

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 08:52:04 μμ »
καλα αυτος δεν κανει και "εκτιμησεις" οπως ο καψαλακης μονο οταν ξερει σιγουρα με στοιχεια λεει αρα καλα κρασια καμια βδομαδα πριν βγει η φαση θα μιλησει για το θεμα..

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 10:46:38 μμ »
Δημήτρης Μπράτης
OΠΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΕΓΓΡΑΦΟ ΣΤΙΣ ΔΝΣΕΙΣ ΠΕ ΓΙΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΚΕΝΩΝ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ (ΠΛΗΝ ΠΕ 60 Κ 70),ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΑΓΝΩΣΤΑ ΑΚΟΜΗ
    Aυτά έγραψε στο facebook ο Μπράτης. Σειρά έχουν οι ειδικότητες στην πρωτοβάθμια. Αφού δε λέει πότε ακριβώς ούτε γι'αυτούς, εμείς λογικά πάμε μετά τα Χριστούγεννα!

Αποσυνδεδεμένος xolitsa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 163
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 28, 2011, 11:11:00 μμ »
παιδια γραψτε τπτ και χαζομαρα να ναι!!!δεν αντεχω αυτη τη στασιμοτητα και τη σιωπη.....δικιο εχει η/ο LGr σιγα μη θελουν να μας πληρωσουν τις διακοπες των χριστουγεννων..δεν υπαρχει περιπτωση να γινει πιο πριν η φαση..ο Μπρατης δεν εχει σχολιασει κατι στ φεισμπουκ ε??

κ εγω αυτο λεω ας λεμε κατι ετσι να μιλαμε τουλαχιστονγτ αλλιως η τρελα θα μας βαρεσει κατακουτελα..

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 09:50:03 πμ »
παιδια γραψτε τπτ και χαζομαρα να ναι!!!δεν αντεχω αυτη τη στασιμοτητα και τη σιωπη.....δικιο εχει η/ο LGr σιγα μη θελουν να μας πληρωσουν τις διακοπες των χριστουγεννων..δεν υπαρχει περιπτωση να γινει πιο πριν η φαση..ο Μπρατης δεν εχει σχολιασει κατι στ φεισμπουκ ε??
Εγώ που ρώτησα τον Μπράτη για το πότε να περιμένουμε τη στ φάση πριν τις γιορτές ή όχι μου είπε ότι δεν ξέρει. Προσωπική μου άποψη μετά τις γιορτές. Απλά βρε παιδιά μετά τα Χριστούγεννα θα δουλέψουμε κ αν για 4,5 μήνες...

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ Φάση αναπληρωτών πε 70
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 01:40:07 μμ »
κατσε να δουλεψουμε και ας ειναι και για τοσο δεν πειραζει....παντως ο μπρατης για να λεει οτι δεν ξερει ποτε σημαινει οτι δεν το αποκλειει να γινει και πριν τα χριστουγεννα??θα το ερμηνευσω ετσι..με βολευει!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159802
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 399
Σύνολο: 410

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.083 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.