*

Αποστολέας Θέμα: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012  (Αναγνώστηκε 165638 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #700 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 06:45:40 μμ »
Trelamenos, εξήγησέ μου σε παρακαλώ τι συμβαίνει με τον αριθμό 46, γιατί δεν καταλαβαίνω...
Στον ανανεωμένο -σήμερα- πίνακα αναπληρωτών φαίνεται ως τρίτεκνη αλλά ως γνωστό οι τρίτεκνοι δεν αλλάζουν θέση στον πίνακα, αν ήταν στο 1700 πριν ένα μήνα, εκεί θα παρέμενε, είναι όμως στο 761 και εκεί θα έπρεπε να είναι και πριν ένα μήνα. Αν έμπαινε σε ειδική κατηγορία (συγκεκριμένες ασθένειες, οι πολύτεκνοι με 4 παιδιά δεν είμαι σίγουρη αν θεωρούνται ειδική κατηγορία στον πίνακα αναπληρωτών, ενώ για τον πίνακα διορισμών ισχύει σίγουρα), τότε θα βρισκόταν στις πρώτες θέσεις του πίνακα και όχι στο 761.
Αν όντως πριν είχε σειρά 1700, ψάξ 'το, γιατί δεν μπορώ να βρω λογική εξήγηση.
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:44:42 »

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #701 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 06:50:42 μμ »
του χρονου σας το λεω,πρωτα να ειμαστε γεροι ,βαζω κουτι.το φετινο με αρρωστησε!!!!
?
και μενα το κουτι απο Θεσσαλονικη με στελνει Κρητη ...δεν ειν κακο !!!! Οι Κρητσικακιδες ταιριαζουν με τους βορειοελλαδιτες ...και οσο σκεφτομαι οτι με τη μουρλα  που ειχα για την Κρητη ετυχε η παρεα μου στο πανεπιστημιο να ναι Κρητικοι...αν δε ριξαμε χορους στα Αγριμια !!!!!!!!!!( και η μαμα μου με ταχυκαρδιες μην παντρευτω κρητικο και φυγω μακρυα !!! ...α ρε μανα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )Κρητηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη....

Επιβεβαιώνω... οι Μακεδόνες έχουμε χημεία με τους Κρήτες!!! Θα περάσεις καλά!!!! Αν δεν είχα οικογένεια, πρώτη επιλογή θα την είχα την Κρήτη! Δεν είναι τυχαίο ότι έκανα Κρητικό σύντεκνο!!!  ;D
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος KORINA27

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #702 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:03:38 μμ »
καλη τοποθετηση σε ολους!.Αξιζε η αναμονη αν ειστε κοντα στον τοπο σας.....ρωτηστε κ μας που φυγαμε   μακρια απο τις οικογενειες,τα παιδια μας......κ με τοση αβεβαιοτητα για το μελλον.Παντως οπως κ να χει ειναι ενας κλαδος ο δικος μας για γερα νευρα,τουλαχιστον να δουλεψουν κι αλλοι συναδελφοι...μακαρι να ναι μια χρονια  πολυπληθης για τους φιλολογους!

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #703 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:13:09 μμ »
χαιρομαστε οχι για λεφτα αλλα γιατι η αναμονη ειχε παραπαει , μη σε ρωταν ολοι στη γειτονια ακομη τπτ????????????...και τι να πεις...για ενα κουτελο ζουμε εστω και λιγο ταλαιπωρημενο... 8)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:44:42 »

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #704 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:16:50 μμ »
αν υπαρχει προβλημα μ αυτο το ατομο στον πινακα καταρακυλαμε 1 θεση?????τελεια ...παλι Κρητη παω...χοχο!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #705 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:19:52 μμ »
καλη τοποθετηση σε ολους!.Αξιζε η αναμονη αν ειστε κοντα στον τοπο σας.....ρωτηστε κ μας που φυγαμε   μακρια απο τις οικογενειες,τα παιδια μας......κ με τοση αβεβαιοτητα για το μελλον.Παντως οπως κ να χει ειναι ενας κλαδος ο δικος μας για γερα νευρα,τουλαχιστον να δουλεψουν κι αλλοι συναδελφοι...μακαρι να ναι μια χρονια  πολυπληθης για τους φιλολογους!
++++++
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος ahgioma

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1396
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #706 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:22:43 μμ »
τι σχεση εχει το νουμερο 761 τονικ με το 46 που εγραψε ο τρελαμενος? δεν καταλαβαινω τιποτα

Αποσυνδεδεμένος eagle

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ό,τι δε ζήσαμε είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά!
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #707 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:29:36 μμ »
Δεν μπορώ με εδώ και μισή ώρα να ανοίξω τη σελίδα του υπουργείου! Συμβαίνει κάτι; Μπορεί κάποιος να ανεβάσει ένα αρχείο με τα ονόματα των φιλολόγων; :(

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #708 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:35:30 μμ »
τι σχεση εχει το νουμερο 761 τονικ με το 46 που εγραψε ο τρελαμενος? δεν καταλαβαινω τιποτα

Ο αριθμός 46 είναι ο αύξων αριθμός στη φάση αναπληρωτών φιλολόγων και έχει σειρά 761 στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών. Ο τρελαμένος λέει ότι ένα μήνα πριν είχε σειρά 1700 και όχι 761. Κι εγώ να καταλάβω τι συμβαίνει προσπαθώ!

Δεν μπορώ με εδώ και μισή ώρα να ανοίξω τη σελίδα του υπουργείου! Συμβαίνει κάτι; Μπορεί κάποιος να ανεβάσει ένα αρχείο με τα ονόματα των φιλολόγων; :(

Αυτό είναι που μας ανησυχεί κι εμάς και φοβόμαστε ανάκληση της φάσης, όπως έγινε στην ε΄φάση!
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος karas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #709 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:39:28 μμ »
του χρονου σας το λεω,πρωτα να ειμαστε γεροι ,βαζω κουτι.το φετινο με αρρωστησε!!!!
?
και μενα το κουτι απο Θεσσαλονικη με στελνει Κρητη ...δεν ειν κακο !!!! Οι Κρητσικακιδες ταιριαζουν με τους βορειοελλαδιτες ...και οσο σκεφτομαι οτι με τη μουρλα  που ειχα για την Κρητη ετυχε η παρεα μου στο πανεπιστημιο να ναι Κρητικοι...αν δε ριξαμε χορους στα Αγριμια !!!!!!!!!!( και η μαμα μου με ταχυκαρδιες μην παντρευτω κρητικο και φυγω μακρυα !!! ...α ρε μανα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )Κρητηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη....

Κόπιασε!Με το καλό να μας έρθεις στην Κρήτη, μπας και μας φέρεις γούρι και δουλέψουμε κι εμείς φέτος... Είμαι σαράντα τόσα άτομα πίσω από τον τελευταίο...κλαψ...Συγχαρητήρια πάντως σε όλους και όλες σας!

Αποσυνδεδεμένος piteroyl

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 163
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #710 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:41:23 μμ »
τι σχεση εχει το νουμερο 761 τονικ με το 46 που εγραψε ο τρελαμενος? δεν καταλαβαινω τιποτα

Κανονικά θα έπρεπε να μένουν αποθηκευμένοι όλοι οι πίνακες στο e-aitisi για να είναι εμφανείς οι μεταβολές στη σειρά του πίνακα ύστερα από κάθε ανανέωση, γιατί οι περισσότεροι δεν τους αποθηκεύουμε για να βρούμε τυχόν αυθαιρεσίες.

Αποσυνδεδεμένος eagle

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ό,τι δε ζήσαμε είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά!
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #711 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:42:21 μμ »
Εύχομαι οποιαδήποτε αλλαγή να είναι μόνο για καλό!Ειδικά  για εσένα tonik μετά απο διαλογισμό τόσων φάσεων δε θέλω ούτε να υποθέτω ότι μπορεί να αλλάξει κάτι στην κλήση σου! Θα ευχηθώ μόνο καλή τοποθέτηση σε όλους τους μάρτυρες-φιλολόγους!!!!

Αποσυνδεδεμένος evants

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #712 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:42:39 μμ »
αν υπαρχει προβλημα μ αυτο το ατομο στον πινακα καταρακυλαμε 1 θεση?????τελεια ...παλι Κρητη παω...χοχο!!!!!!!!!
συγχαρητήρια!νησί δεν ήθελες,ε,ορίστε...Μεγαλόνησος

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΣΤ΄ Φάση Αναπληρωτών Φιλολόγων 2011-2012
« Απάντηση #713 στις: Ιανουάριος 20, 2012, 07:48:54 μμ »
Εύχομαι οποιαδήποτε αλλαγή να είναι μόνο για καλό!Ειδικά  για εσένα tonik μετά απο διαλογισμό τόσων φάσεων δε θέλω ούτε να υποθέτω ότι μπορεί να αλλάξει κάτι στην κλήση σου! Θα ευχηθώ μόνο καλή τοποθέτηση σε όλους τους μάρτυρες-φιλολόγους!!!!

Σ' ευχαριστώ! Εγώ να δεις τώρα πώς είμαι.... δεν πρόλαβα καλά-καλά να δω το όνομά μου στον πίνακα και πάγωσε η χαρά μου... όπως όταν πατάς το pause στο dvd... αυτό που με κάνει να είμαι σε αναμμένα κάρβουνα είναι ότι μετά την ανάκληση της ε΄φάσης μία συνάδελφος προσλήφθηκε και ξεπροσλήφθηκε στη Ροδόπη και 2 θέσεις στη Χαλκιδική που υπήρχαν αρχικά, μετά την ανάκληση τα πήρε το εύρηκα... 
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161372
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 472
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 448
Σύνολο: 449

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.138 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.