*

Αποστολέας Θέμα: Και αν σου κάτσει;  (Αναγνώστηκε 3687 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος patsy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Φύλο: Γυναίκα
  • a dog's life
    • Προφίλ
Απ: Και αν σου κάτσει;
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 02, 2007, 05:04:21 μμ »
Λοιπον παιδες πηγα σημερα στη Β βαθμια Μεσσηνιας, γιατι ειμαι διακοπες Καλαματα, και οταν τους ρωτησα να μου πουν για τον αριθμο των κενων ηταν κατηγορηματικοι! Μου ειπαν συγκεκριμενα"δεν μπορουμε να σας το πουμε αυτο...οτι λεει στην εγκυκλιο". Μηπως ειχε κανεις αλλος καλυτερη τυχη; :(
kleotsi ευχαριστώ για την απάντηση. Με βοηθησες πολύ κυρίως για αυτο που είπες με το μεταπτυχιακό. Φέτος μπήκα και γω στο ΕΑΠ. Μόλις πριν ένα μηνα πηρα τα βιβλία για Α θεματική ενοτητα. Χαιρομαι που βρηκα ενα ατομο που κανει το ιδιο μεταπτυχιακό. Εχω ξεκινησει διαβασμα γιατι το χειμωνα με σχολεια, ιδιαιτερα και 2 μικρα παιδιά δεν πιστευω να εχω πολυ ελευθερο χρονο. Ποσες ωρες αφιερωνες για το μεταπτυχιακο? Πως σου φαινεται σαν συστημα μαθησης? Πηγαινες στις μηνιαιες συναντησεις και αν ναι, σε βοηθησαν καθολου? Εγω μενω στην Χίο και οπως καταλαβαινεις δεν ειναι τοσο ευκολο να πηγαινοερχομαι στην Αθηνα. Ποιοι καθηγητες ειναι υπευθηνοι, μηπως ξερεις?
catwoman καλη αρχη στο ΕΑΠ! Δε θα σου πω ψεματα θελει αρκετο διαβασμα. Εγω διαβαζα κυριως σαββατοκυριακο αλλα μια απο τις δυο αυτες μερες την αφιερωνα αποκλειστικα σε αυτο, για τις εργασιες ομως αφιερωνα περισσοτερο χρονο και μεσα στην εβδομαδα. Το συστημα ειναι πολυ καλο, σε κραταει σε εγρηγορση και σε εκπαιδευει να εισαι εσυ υπευθηνος για τη μαθηση.  Τωρα για τους καθηγητες θα τα δεις μονη σου γιατι εγω ημουν μεχρι τωρα στα τμηματα της
 Θεσ/κης εσυ στην Αθηνα θα εισαι και θα εχεις διαφορετικους. Στις συναντησεις πηγαινα παντα και με βοηθησαν οσον αφορα την εκπονηση των εργασιων αλλα οταν υπαρχει θεμα αποστασης οι καθηγητες παντα βοηθουν.   ;)
Libraries gave us power then work came and made us free... what price now for a shallow piece of dignity?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Και αν σου κάτσει;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:20:57 »

Αποσυνδεδεμένος anna_s

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Και αν σου κάτσει;
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 02, 2007, 05:16:01 μμ »
Λοιπον παιδες πηγα σημερα στη Β βαθμια Μεσσηνιας, γιατι ειμαι διακοπες Καλαματα, και οταν τους ρωτησα να μου πουν για τον αριθμο των κενων ηταν κατηγορηματικοι! Μου ειπαν συγκεκριμενα"δεν μπορουμε να σας το πουμε αυτο...οτι λεει στην εγκυκλιο". Μηπως ειχε κανεις αλλος καλυτερη τυχη; :(

Α ωραία... >:( Κι αυτό κρατικό μυστικό είναι??Η ήθελε να τα πει μόνο στις φίλες της?Σιγά την απόρρητη πληροφορία!Εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα (γιατί δεν έχει βγει εγκύκλιος για μας) αλλά το είχα σκοπό.τι να πει κανείς... ???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159859
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 533
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 472
Σύνολο: 473

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.103 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.