*

Αποστολέας Θέμα: Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι  (Αναγνώστηκε 1345 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Christianna

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η σημερινή μας ατυχία,είναι η αυριανή μας τύχη.
    • Προφίλ
Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι
« στις: Αύγουστος 09, 2007, 01:54:51 μμ »
Παιδιά νομίζω πως δεν έχει ιδιαίτερο κόσμο ο κλάδος μας!!!Τελευταίο μήνυμα στισ 7 Ιουλίου!
Ξέρει κανένας τι παίζει με αναπληρωτές και ωρομίσθιους; Πόσους παίρνουν περίπου;
Για ωρομίσθιους ξέρω πως γενικά είναι καλά τα πράγματα και ότι πέρυσι τους πήραν σχεδόν όλους ακόμα κ όσους βρίσκονταν στον πίνακα μηδενικής πρϋπηρεσίας(εκτός από Αττική και κεντρική Μακεδονία)
Εγώ έχω 15 περίπου μόρια και σειρά κατάταξης στον πίνακα αναπληρωτών γύρω στο 670.Για φέτος με βλέπω ωρομίσθια, το οποίο σε γενικές γραμμές δεν με χαλάει, αλλά ψιλοαγχώνομαι μήπως με στείλουν πουθενά μακριά(έχω δηλώσει περιφέρεια δυτικής ελλάδας αλλά το Β και Γ Αιτωλ/νιας και Ηλείας το έχω αφήσει απ΄έξω γιατί δεν μπορώ να κάνω 200χλμ την ημέρα για 200 ευρώ τον μήνα) όπως για παράδειγμα στα Καλάβρυτα.Βέβαια μια γνωστή μου με μηδεν μόρια δούλεψε πέρυσι ωρομίσθια στο κέντρο της Πάτρας. Και μάλιστα μου είπε πως ήταν η τελευταία στη σειρά για να επιλέξει σχολεία κ όμως τα σχολεία ήταν 5 λεπτά απο το σπίτι της.Παρ'όλα αυτά με όσα διαβάζω στο φόρουμ ανησυχώ γιατί βλέπω πως το μέσο είναι ο μόνος τρόπος για να είσαι σίγουρος πως θα σε πάρουν.Ανησυχώ για όλους αυτούς που θα μας πάρουν τη θέση χωρίς να το καταλάβουμε.Με την β'βαθμια Αχαϊας που μίλησα μου είπαν πως οι πίνακες θα βγούν τέλη Αυγούστου.

Μήπως ξέρει κανείς που κυμαίνεται ο αριθμός των αναπληρωτών που θα πάρουν φέτος κ του χρόνου;Ξέρω πως φέτος δεν έχω ελπίδες αλλά για του χρόνου το θεωρώ αρκετά πιθανό.Εσείς τι λέτε;

Και μην ξεχνάτε: Τα κινητά ανά χείρας ανά πάσα στιγμή και πάντα ανοιχτά και στο δυνατό γιατί να χάσουμε τη θέση μας λόγω της ανικανότητας τους να ενημερώνουν πιο αποτελεσματικά είναι μεγάλη βλακεία!

Ευχαριστώ

Είστε πολύτιμοι
Das Schicksal des Menschen ist der Mensch selber.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:26:13 »

Αποσυνδεδεμένος Panos25m

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Άντρας
  • O- E- O
    • Προφίλ
Απ: Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 13, 2007, 05:08:00 μμ »
do it!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159814
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 568
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 373
Σύνολο: 380

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.094 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.