*

Αποστολέας Θέμα: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 242106 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nikos_ki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 108
  • Φύλο: Άντρας
  • PE02
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 12:02:02 πμ »
μερικοι θα μεινουν απ εξω γιατι δηλωσαν μονο κοντα κ δεν τσεκαραν το κουτακι...και 50 μορια να εχεισ αν δηλωσες μονο μιαπεριοχη κ δεν την πιασεις,θα μεινεις απ ε ξω

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:42:23 »

Αποσυνδεδεμένος SOFI1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 384
  • ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑ!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 12:06:51 πμ »
μερικοι θα μεινουν απ εξω γιατι δηλωσαν μονο κοντα κ δεν τσεκαραν το κουτακι...και 50 μορια να εχεισ αν δηλωσες μονο μιαπεριοχη κ δεν την πιασεις,θα μεινεις απ ε ξω
Ακριβώς!

Αποσυνδεδεμένος nikos_ki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 108
  • Φύλο: Άντρας
  • PE02
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 12:09:20 πμ »
γι αυτο μερικοι μενουν απ εξω...καλα φετος ολοι ηταν απογοητευμενοι.που να τρεχεις για 560 ευρω στα νησια;και μερικοι δεν πηγαν καν να κανουν αιτηση...και θα χτυπαν το κεφαλι τουσ τους τωρα!!!χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος mkirmizi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 09:47:26 πμ »
με σειρα 30 στον καθαρό πίνακα & μόνο με Κιλκις (πήρε ήδη 8) και Θεσσαλονικη δηλωμένα έχω πολλές πλέον αμφιβολίες (πέρσι ο νομός Θεσσαλονίκης πήρε συνολίκα περίπου 20 άτομα)!! :( :o τι λέτε????

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:42:23 »

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 09:53:49 πμ »
με σειρα 30 στον καθαρό πίνακα & μόνο με Κιλκις (πήρε ήδη 8) και Θεσσαλονικη δηλωμένα έχω πολλές πλέον αμφιβολίες (πέρσι ο νομός Θεσσαλονίκης πήρε συνολίκα περίπου 20 άτομα)!! :( :o τι λέτε????
Πραγματικά δεν ξέρω. Φέτος είναι πολύ περίεργη η κατάσταση.

γι αυτο μερικοι μενουν απ εξω...καλα φετος ολοι ηταν απογοητευμενοι.που να τρεχεις για 560 ευρω στα νησια;και μερικοι δεν πηγαν καν να κανουν αιτηση...και θα χτυπαν το κεφαλι τουσ τους τωρα!!!χαχαχα
Ο μισθός του αναπληρωτή είναι 850 ευρώ.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος maro2804

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 09:59:18 πμ »
Παντως ειναι περιεργο αυτο που γινεται φετος.περσι διοριστηκα στην τριτη φαση στη γ αθηνων και μαζι με 40 ατομα ακομα περιπου(μιλαμε για τριτη φαση και μονο τοσα για εκεινη την περιοχη) και φετος η α πειραια,α-β-γ- και δ ολες μαζι ειναι 69??????Τι να υποθεσω???δεν υπαρχουν κενα???τωρα εχω με το νεο πινακα 360 και κατι.να μην εχω πλεον ελπιδα για αυτες τις περιοχες?δεν ξερω τι να σκεφτω

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:16:50 πμ »
Παιδιά, ποιος ξέρει να απαντήσει; Ο Μπράτης λέει ότι δεν ξέρει για άλλα κενά, αλλά ότι θα βγουν στην επόμενη φάση λόγω των αδειών. Απ' ότι φάνηκε οι άδειες δεν υπολογίστηκαν σ' αυτά τα κενά. Μπορεί να φανούν στα επόμενα.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος lefa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 993
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:19:57 πμ »
και εγω περυσι γ αθηνων και φετοσ παλι γ εβαλα και ειχα διαβασει για 45 κενα περιπου μηπωσ περιμενουν και τισ αδειεσ ....τι να πω ..φοβαμαι μη δε βγαλει και β φαση ατομα και τοτε ...δυσκολα τα πραγματα

Αποσυνδεδεμένος maro2804

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:29:55 πμ »
Ναι βρε κορίτσια.και ποοοσες άδειες να είναι αυτές πια απο Αθήνα κ Πειραιά;εγω δηλαδή με 360 άτομα μπροστά έστω κι αν δεν είναι όλοι για αυτές τις περιοχες πρέπει να το ξεγραψω μάλλον !

Αποσυνδεδεμένος lefa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 993
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:33:14 πμ »
μη λεσ τετοια και εγω τετοια θεση εχω....δεν ειναι ολοι για αθηνα ειναι πολλοι για βορεια

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:33:51 πμ »
Οι περισσότερες απ' όσες είναι από πάνω σου είναι για βόρεια Ελλάδα. Μην αγχώνεστε.
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος fan_

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60!!!
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:38:27 πμ »
με σειρα 30 στον καθαρό πίνακα & μόνο με Κιλκις (πήρε ήδη 8) και Θεσσαλονικη δηλωμένα έχω πολλές πλέον αμφιβολίες (πέρσι ο νομός Θεσσαλονίκης πήρε συνολίκα περίπου 20 άτομα)!! :( :o τι λέτε????

Έχω σειρά λίγο μετά το 10 στον πίνακα με δηλωμένα αυτά που είπες συν 2-3 νομούς ακόμα πιστεύω ότι κάτι θα γίνει στην επόμενη φάση. Εκτός αυτού ξέρω ότι η Θεσσαλονίκη είναι πολύ δύσκολο να πιάσεις αλλά απ'την άλλη δε μπορεί να μην υπάρξει κάποιο έκτακτο κενό σε όλο το νομό Θεσσαλονίκης έστω και λίγα 3-5-7 περίσσοτερα, λιγότερα κάποια θα υπαρξουν σίγουρα

Αποσυνδεδεμένος zoi83

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #54 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 10:56:15 πμ »
για αιτωλοακαρνανια και αχαια μονο τι γνωμη εχετε? εγω εχω σειρα 442 περιπου τωρα αλλα εχω υπολογισει οτι πανω απο μενα γυρω στα 38 ατομα δεν ξερω τι εχουν βαλει

Αποσυνδεδεμένος evdokia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ελπίζω τίποτα,δεν φοβάμαι τίποτα,έχω ξενερώσει
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών ΠΕ60
« Απάντηση #55 στις: Σεπτέμβριος 06, 2012, 11:00:58 πμ »
Προσωπικά το θεωρώ γελοίο... φάγαμε τόσα χρόνια στην αναπλήρωση, ήρθε η ώρα που σταμάτησαν να μας μετράνε την προϋπηρεσία, με τους σημερινούς ρυθμούς διορισμών δεν θα μονιμοποιηθούμε ποτέ και τώρα θα χάνουμε και την αναπλήρωση!! Αν μετά από 3,4,5,.. χρόνια αναπλήρωσης ανα την Ελλάδα (κ μιλάμε για ραχούλες κ ξερονήσια) δεν μπορείς να δουλέψεις κ μια χρονιά στο σπίτι σου -και δεδομένου δε οτι για πολλά χρόνια ακόμα θα τρέχεις εδώ κι εκεί- πότε αυτό θα γίνει???
Εχω απογοητευτεί ατελείωτα!!!!!! Καπου διάβασα ο μισθός του αναπληρωτή τελικά είναι 850.. οι συνάδελφοι που μπήκαν φέτος με το κουτάκι και δεν εχουν προυπηρεσία πριν το 2010 ξέρετε πόσα θα παίρνουν?? 610!  πέρυσι με τον τρόπο που μας εντάξανε στο ενιαίο μισθολόγιο εγώ Ιανουάριο- Ιούνιο επαιρνα 580! Τα προηγούμενα χρόνια είχαμε μια αποζημείωση την οποία πάντα κρατούσα.. φέτος όχι αποζημείωσ, ούτε κάν 1 ευρω αποταμίευση, πώς λοιπόν να τρέξεις να παρουσιαστείς οπουδήποτε ανά την Ελλάδα και να περιμένεις πως και πώς να πληρωθείς στις 10 του Νοέμβρη???????
Δεν ξέρω τι θα φέρουν οι επόμενες φάσεις... αλλά τα βλέπω όλα μαύρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159866
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 376
Σύνολο: 382

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.104 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.