*

Αποστολέας Θέμα: Μεταθέσεις 2013  (Αναγνώστηκε 766304 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος xleo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1442 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 05:48:27 μμ »
Καλήσπέρα θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία, στην δική μου διεύθυνση αφορά Πρωτοβάθμια μας ανακοίνωσαν οτι τα μόρια δεν θα αναρτηθούν στο ιντερνετ γιατί απαγορεύεται και αν θέλουμε να τα δούμε  να πάμε στην διεύθυνση.Είναι λέει απόφαση πυσπε.Ξέρει κάποιος να μου απαντήσει αν αυτό είναι αληθές?Επίσης έχουν κάνει αρκετά λάθη τα οποία λένε θα τα διορθώσουν κάποια στιγμή.Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:05:36 »

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1443 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 05:57:42 μμ »
επ ουδενί το ΠΥΣΠΕ δε γίνεται να αγνοήσει εγκύκλιο του υπουργειου. Τι θα πει είναι απόρρητα τα στοιχεία; Δεν αναρτούμε καν τις ειδικές κατηγορίες - πολλώ δε μάλλον να τις περιγράψουμε κιόλας!  Δεν ειναι κρυφό να ειναι κάποιος έγγαμος με δυο παιδιά ή να έχει σύνολο μορίων 110.10 !! πάμε καλά;
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος Damien

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2083
  • Φύλο: Άντρας
  • Sors rota tu volubilis
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1444 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 06:05:46 μμ »
Καλήσπέρα θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία, στην δική μου διεύθυνση αφορά Πρωτοβάθμια μας ανακοίνωσαν οτι τα μόρια δεν θα αναρτηθούν στο ιντερνετ γιατί απαγορεύεται και αν θέλουμε να τα δούμε  να πάμε στην διεύθυνση.Είναι λέει απόφαση πυσπε.Ξέρει κάποιος να μου απαντήσει αν αυτό είναι αληθές?Επίσης έχουν κάνει αρκετά λάθη τα οποία λένε θα τα διορθώσουν κάποια στιγμή.Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Nα υπενθυμισετε στο διευθυντη σας της... εκπ/σης να μην ξεχναει να αναβει το κοκκινο φαναρακι εξω απο το μαγαζι του τις νυκτες.
Μα μετά το θέρο είναι η απελπισία. Ο θερμόχνοτος Λίβας κατακαίει το κάθε βλαστερό, κι οι κάργες καταπίνουν τα στεγνά βατράχια που απόμειναν στα βουρκωμένα χαντάκια.

La Resa Dei Conti
http://www.youtube.com/watch?v=7tiTzQoEWDw

Πείτε τους ότι (δεν) έφυγα: http://www.pde.gr/index.php?topic=27576.1148

Αποσυνδεδεμένος Rwxanh

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1501
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση -ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1445 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 07:09:06 μμ »
Ξέρει κάποιος τι γίνεται με αυτές τις δδε που δεν έβγαλαν ακόμα τα μόριά τους. Τα Δωδεκάνησα που πήρα μου είπαν σήμερα αλλά δε βγήκε τίποτα ακόμα.
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:05:36 »

Αποσυνδεδεμένος xleo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1446 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 08:22:51 μμ »
Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι αφου λένε οτι είναι απορρητα.Υπάρχει κάπου που να λέει οτι είναι υποχρεωμένοι να τα αναρτήσουν? Περιμένω επίσηςι να διορθώσουν το λάθος στα μόρια μου  διαφορετικά θα επικοινωνήσω και με το υπουργείο.

Αποσυνδεδεμένος SirOdoth

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1447 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 08:25:02 μμ »
Πριν λίγο έβγαλε και η Λακωνία.

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1448 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 08:45:40 μμ »
Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι αφου λένε οτι είναι απορρητα.Υπάρχει κάπου που να λέει οτι είναι υποχρεωμένοι να τα αναρτήσουν? Περιμένω επίσηςι να διορθώσουν το λάθος στα μόρια μου  διαφορετικά θα επικοινωνήσω και με το υπουργείο.

το λέει στην εγκύκλιο - κοίταξε τις δύο πρώτες σελίδες!!!  εννοείται να επικοινωνήσεις με το υπουργείο!! Εδώ έχει παρέλθει και η ημερομηνία  υποβολής ενστάσεων, και μετά το σύστημα κλείνει, τις διορθώσεις αυτοί πότε θα τις κάνουν;
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος xleo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1449 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 08:55:16 μμ »
Θα τη διαβάσω και θα πάρω τηλ τη Δευτέρα . Τώρα το πότε θα διορθωθούν δεν ξέρω το καλό που τους θέλω σύντομα. Πάντα λάθη κάνουν. Σε ευχάριστώ πολύ που είσαι τόσο ενημερώμενη και ενημερώνεις και εμάς.

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1450 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 08:56:43 μμ »
και γω ευχαριστώ!!  :)
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος *kelly*

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1451 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 09:04:46 μμ »
Η δδε δ αθηνων δεν εβγαλε τα μορια οσων εχουν κανει αιτηση για βελτιωση!
Open your eyes, look within. Are you satisfied with the life you're living?
Bob Marley

*k*

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1452 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 09:18:41 μμ »
Η δδε δ αθηνων δεν εβγαλε τα μορια οσων εχουν κανει αιτηση για βελτιωση!
Δεν είναι η μόνη. Οι περισσότερες θα τα ανακοινώσουν αργότερα, τώρα μάλλον προέχει να "ξεμπερδέψουν" με όσους ζητάνε από-πρός...
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

Αποσυνδεδεμένος *kelly*

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1453 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 09:30:34 μμ »
οκ..ευχαριστω για την απαντηση γιατι μου φανηκε περιεργο που δε τα ανακοινωσαν..
Open your eyes, look within. Are you satisfied with the life you're living?
Bob Marley

*k*

Αποσυνδεδεμένος ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 689
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1454 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 10:37:48 μμ »
τελικά συνάδελφοι καταργήθηκε ή όχι η διετία; διάβασα το κείμενο των συμπληρωματικών διορισμών και γράφει το εξής:  "2.   Οι διοριζόμενοι εκπαιδευτικοί τίθενται στη διάθεση της οικείας διεύθυνσης εκπαίδευσης και τοποθετούνται προσωρινά με απόφαση του διευθυντή εκπαίδευσης, ύστερα από πρόταση του οικείου περιφερειακού υπηρεσιακού συμβουλίου σε κενή θέση σχολικής μονάδας της περιοχής και οριστικά στο τέλος της πρώτης διετίας κατά τη διαδικασία των μεταθέσεων εντός της ίδιας περιοχής, όπως ορίζεται στις οικείες διατάξεις. Ο χρόνος πραγματικής υπηρεσίας σε σχολική μονάδα της περιοχής της πρώτης τοποθέτησης μετά το διορισμό δεν μπορεί να είναι μικρότερος των δύο ετών. Ο τρίτος χρόνος της υπηρεσίας μοριοδοτείται με το διπλάσιο του αριθμού μονάδων μετάθεσης της σχολικής μονάδας όπου υπηρετεί ο νεοδιοριζόμενος (παρ. 12 του άρθρου 9 του Ν.3848/2010).

αυτό δεν καταργήθηκε τελικά; 

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2013
« Απάντηση #1455 στις: Φεβρουάριος 22, 2013, 10:48:05 μμ »
ΕΛΕΟΣ !! ΤΟ  COPY PASTE  ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ!!χαχαχαχαχχαα δεν το πιστεύω!! κσι τώρα θα βγουν να το διορθώσουν με συμπληρωματική!!!
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159814
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 563
Σύνολο: 571

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.096 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.