*

Αποστολέας Θέμα: ΕΑΠ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ  (Αναγνώστηκε 1833 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ms.Jo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
ΕΑΠ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
« στις: Απρίλιος 20, 2013, 01:05:39 μμ »
Καλημέρα σας!
Προχθές με μεγάλη μου έκπληξη παρέλαβα έναν φάκελο από το ΕΑΠ ο οποίος έλεγε μέσα πως δεν γίνομαι δεκτή από το πανεπιστήμιο γιατί  δεν κατέλαβα το χρηματικό ποσό την συγκεκριμένη προθεσμία. Περίμενα να με ενημερώσουν έστω με email αλλά αυτό δεν έγινε ποτέ. Πήρα τηλέφωνο στο τμήμα Μητρώου αλλά μου είπαν πως δεν μπορεί να γίνει κάτι και αν θέλω να δηλώσω πάλι συμμετοχή από την αρχή διότι έμειναν κενές θέσεις στο προπτυχιακό πρόγραμμα "Σπουδές στον Ελληνικό Πολιτισμό που είχα κληρωθεί αλλά με την προυπόθεση να έχει κάποιος 10 χρόνια προυπηρεσία. ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ;; Τέλος πάντων.
Μετά πήρα τηλέφωνο στο Τμήμα Εκπαίδευσης και αυτή δεν ήξεραν και μου είπαν να πάρω στο Μητρώο πάλι. Έστειλα email και στο Τμήμα Οικονομικών υποθέσεων όπου με συμβούλεψαν να πάρω ένα τηλέφωνο την Δευτέρα στην Γραμματεία της σχολής. Επίσης έστειλα email στο τμήμα Νομικού Συμβούλου αλλά δεν πήρα απάντηση ακόμη.
Κάποιος που να ξέρει κάτι παραπάνω ή να μου προτίνεται κάποια άλλη διέξοδο, υπάρχει; Δεν ήθελα να το χάσω.. Έπεσα από τα σύννεφα όταν το διάβασα.
Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΕΑΠ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:23:18 »

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 904
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΕΑΠ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 20, 2013, 02:33:42 μμ »
Συνήθως μαζί με τα αποτελέσματα αναρτώνται και οι οδηγίες γι' αυτούς που έχουν επιλεγεί, όπου λέει αναλυτικά ποιο ποσό, μέχρι πότε και σε ποιο λογαριασμό πρέπει να καταθέσει ο καθένας. Δεν αποστέλλεται προσωπικό e-mail για την καταβολή των διδάκτρων. Πάρε από Δευτέρα στη γραμματεία, όπως σε συμβούλευσαν, ποτέ δε ξέρεις. Η αλήθεια είναι πάντως πως το ΕΑΠ είναι καλυμμένο.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2013, 02:36:50 μμ από Lucinda »

Αποσυνδεδεμένος bloom

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: ΕΑΠ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 20, 2013, 02:48:10 μμ »
Δεν αποστέλλεται e-mail προσωπικά στον κάθε υποψήφιο, δυστυχώς. Στις αρχικές οδηγίες που δίνονται σημειώνεται καθαρά ότι εφόσον υπάρχει το όνομα στις λίστες πρέπει να κατατεθούν τα χρήματα στους λογαριασμούς που δίνονται σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Σε περίπτωση κλήρωσης, ο επιλαχών υποψήφιος έχει την υποχρέωση στις καθορισμένες ημερομηνίες να δει αν έχει κληρωθεί το όνομά του και να καταβάλλει τα χρήματα. Νομίζω ότι στην αρχική κλήρωση είχε αναρτηθεί ένα pdf αρχείο στη σελίδα τους που τα εξηγούσε αυτά. Αν σου είπαν να μιλήσεις μαζί τους τη Δευτέρα, ίσως να υπάρχει κάποιο παραθυράκι, ώστε να γίνεις δεκτή τελικά. Πραγματικά σου το εύχομαι!

Αποσυνδεδεμένος Ms.Jo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΕΑΠ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 23, 2013, 02:17:30 πμ »
Δεν μπόρεσα να κάνω κάτι... πήρα 3 τηλέφωνα και email έστειλα.. Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά όπως και να'χει..! Δεν πειράζει. Κάθε εμπόδιο σε καλό που λέμε!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159537
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 231
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 207
Σύνολο: 218

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.052 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.