*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη Πρόσληψης Ωρομισθίου Εκπαιδευτικού Προσωπικού ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ 2013-2014  (Αναγνώστηκε 389364 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος popi76

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 76
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μηπως ειναι ευκολο σε καποιον να ανεβασει τα αποτελεσματα για την ΕΠΑΣ Βεροιας γιατι δε μπορω να τα διαβασω? Ευχαριστω.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 18, 2013, 03:04:49 μμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος porcupinetree

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1765
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ν αλλάξουν όλα, πρέπει να μείνουν τα ίδια...
    • Προφίλ
Βρε συνάδελφοι είχα κάνει ένσταση καθώς, παρότι στην αρχική μου αίτηση είχα ζητήσει να ενταχθώ τόσο στην ΕΠΑΣ Ρέντη όσο και στην ΕΠΑΣ Ελευσίνας, το όνομά μου εμφανιζόταν και τότε και τώρα μόνο στην ΕΠΑΣ Ρέντη.  Πού μπορούμε να δούμε γιατί απορρίφθηκε μια ένσταση; Το όνομά μου ακόμη και μετά την ένσταση εξακολουθεί να μην εμφανίζεται στους πίνακες της Ελευσίνας ούτε καν στους απορριπτέους.

210-9989701 Κα Γκιόκα
Αν δε σε ικανοποιήσει ο λόγος, να της ζητήσεις να σου γνωστοποιήσει και γραπτώς το αποτέλεσμα της ένστασης με πρωτόκολο για... κάθε νόμιμη χρήση  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 19, 2013, 12:12:47 πμ από porcupinetree »
Beati hispani, quibus vivere bibere est...

Αποσυνδεδεμένος tsdl

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
Καλησπέρα,
μήπως έχει κανείς έγκυρες πληροφορίες για το πως θα γίνει η ανάθεση ωρών φέτος; δηλαδή αν κάποιος προηγείται θα πάρει πλήρες ωράριο(από τη στιγμή που βγαίνει στο πρόγραμμα) ή μπορεί να μην του δώσουν πλήρες για να μοιράσουν σε περισσότερα άτομα ώρες;
ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος popi76

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 76
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Θα φριξω γινεται καποιος απο 400 μορια να ανεβει στα 3500 μορια ?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος aghathi

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εκπαίδευση=παιδιά
    • Προφίλ
Και τώρα περιμένουμε να μας τηλεφωνήσουν ή χρειαζεται να παμε από κοντά και να ρωτήσουμε?
Η αλήθεια είναι ότι πήγα πριν λίγες ημέρες στην ΕΠΑΣ για πληροφορίες. Μου είπαν ότι για την ειδικότητά μου (αγγλικά) θα έχουν 2-3 ώρες. Ελπιζα, ιδιοτελώς , ότι θα καθυστερούσαν κι αλλο γιατι αν πρέπει για 50-100 ευρώ να κόψω το ταμείο, καταστράφηκα!!
Από την άλλη οι ώρες θα είναι για όλη τη χρονιά μαζί με την ασφάλεια τους :(

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Συνήθως κάνουν πρόσληψη 1 Οκτωβρίου...δεν ξέρω αν φέτος κάνουν νωρίτερα (έτσι έγραψε ο porcupinetree).

Πάντως μπορείς να μη διακόψεις το ταμείο, αλλά να κάνεις χρήση της σποραδικής απασχόλησης.
Σχετικά με αυτό διάβασε το τόπικ: http://www.pde.gr/index.php?topic=15770.0

Αποσυνδεδεμένος efang

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
    • Προφίλ
Θα φριξω γινεται καποιος απο 400 μορια να ανεβει στα 3500 μορια ?
Συνέβη και στην ΕΠΑ.Σ που υπέβαλα αίτηση. Τα μόρια υποψηφίου υπερδιπλασιάστηκαν και βρέθηκε στην πρώτη θέση.

Αποσυνδεδεμένος aghathi

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εκπαίδευση=παιδιά
    • Προφίλ
Lasid ευχαριστώ πολύ!!!

Αποσυνδεδεμένος phni

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 233
  • Φύλο: Άντρας
  • πε 17.02
    • Προφίλ
13/7/12 εγω 5946 αυτος 5844. 18/9/12 εγω 5946 αυτος 6844 εχει και καλα μεταπτυχιακο.30/7/13 εγω 6196 αυτος 8028.14/9/13 εγω 6860 αυτος 8705 διαφορα απο την μια χρονια στην αλλη 2000 μορια.εγω βαλει δικηγορο και τσαμπα πληρωνω δεν μπορω να κανω κατι;τι συμβαινει;εγω αναπληρωτης στο παιδειας αυτος στον οαεδ ωρομισθιος
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 18, 2013, 04:01:36 μμ από phni »

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
13/7/12 εγω 5946 αυτος 5844. 18/9/12 εγω 5946 αυτος 6844 εχει και καλα μεταπτυχιακο.30/7/13 εγω 6196 αυτος 8028.14/9/13 εγω 6860 αυτος 8705 διαφορα απο την μια χρονια στην αλλη 2000 μορια.εγω βαλει δικηγορο και τσαμπα πληρωνω δεν μπορω να κανω κατι;τι συμβαινει;εγω αναπληρωτης στο παιδειας αυτος στον οαεδ ωρομισθιος
μπορει να ειχε προυπηρεσια σε τει και εγω φετος κατεθεσα την προυπηρεσια ετων σε τει και απογειωθηκα ;) και θα παρω 3 το πολυ ωρες  :-\ :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος phni

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 233
  • Φύλο: Άντρας
  • πε 17.02
    • Προφίλ
ειχε 2 ωρες για κανα εξαμηνο.και πατερα πρωην διευθυντη οαεδ

Αποσυνδεδεμένος Taz23

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μπορει να ειχε προυπηρεσια σε τει και εγω φετος κατεθεσα την προυπηρεσια ετων σε τει και απογειωθηκα ;) και θα παρω 3 το πολυ ωρες  :-\ :-\ :-\ :-\
Η προϋπηρεσία σε τριτοβάθμια εκπαίδευση, σύμφωνα με την υπουργική απόφαση δεν υπολογίζεται.
"5. Βεβαιώσεις Διδακτικής Εμπειρίας
Η Διδακτική εμπειρία που βεβαιώνεται πρέπει να έχει αποκτηθεί στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση, στην ειδικότητα του βασικού πτυχίου και απαραίτητα μετά την κτήση του πτυχίου.
Η Διδακτική Εμπειρία για να αξιολογηθεί θα πρέπει να έχει αποκτηθεί σε μαθήματα της ειδικότητας του βασικού πτυχίου και οπωσδήποτε μετά την απόκτηση του πτυχίου αυτού.
Η Διδακτική εμπειρία σε αναγνωρισμένα Ιδιωτικά Σχολεία πρέπει απαραίτητα να βεβαιώνεται για την ακρίβεια του περιεχομένου της από Δημόσια εκπαιδευτική αρχή.
Σε κάθε Βεβαίωση Διδακτικής Εμπειρίας θα πρέπει οπωσδήποτε να αναφέρονται:
− Το χρονικό διάστημα (έναρξη−λήξη) διδασκαλίας.
− Οι συνολικές ώρες διδασκαλίας στα μαθήματα της ειδικότητας του βασικού πτυχίου στο χρονικό διάστημα που αναφέρεται στη βεβαίωση ή προκειμένου για αναπληρωτές το εβδομαδιαίο ωράριο διδασκαλίας τους.
− Η ιδιότητα, ο κλάδος και η ειδικότητα με την οποία πραγματοποιήθηκε η διδασκαλία από τον ενδιαφερόμενο εκπαιδευτικό.
Βεβαιώσεις στις οποίες δεν αναφέρονται ή δεν δύνανται να υπολογιστούν ακριβώς οι αναγραφόμενες συνολικές ώρες διδασκαλίας, δεν θα λαμβάνονται υπόψη."

Αποσυνδεδεμένος mokrina

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 679
    • Προφίλ
γραψε ονοματα, δε πρεπει να μενουν ατιμωρητοι, ευθυνες εχουν και οι επιτροπες αξιολογησης.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 18, 2013, 04:59:05 μμ από Lasid »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32291
  • Τελευταία: papamak
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159730
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 361
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 334
Σύνολο: 341

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.099 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.