*

Ψηφοφορία

πόσα χρήματα παίρνετε στα ιδιαίτερα (για ένα άτομο) κατα μέσο όρο;

5-10 ευρώ χωρίς απόδειξη
73 (16.8%)
10-15 ευρώ χωρίς απόδειξη
193 (44.5%)
15-20 ευρώ χωρίς απόδειξη
93 (21.4%)
20-25 ευρώ χωρίς απόδειξη
21 (4.8%)
25-30 ευρώ χωρίς απόδειξη
15 (3.5%)
10-15 ευρώ με απόδειξη
13 (3%)
15-20 ευρώ με απόδειξη
10 (2.3%)
20-25 ευρώ με απόδειξη
5 (1.2%)
25-30 ευρώ με απόδειξη
2 (0.5%)
30-40 ευρώ με απόδειξη
9 (2.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 432

Αποστολέας Θέμα: Τιμές για ιδιαίτερα  (Αναγνώστηκε 706158 φορές)

0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος monogramma

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Μαθησιακές Δυσκολίες και Σχολική Ψυχολογία
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1736 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 05:45:31 μμ »
Είναι παρωδία η κατάσταση αλλά πολύ φοβάμαι παιδιά ότι έρχονται και χειρότερα  :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:55:46 »

Αποσυνδεδεμένος τυχερούλα2

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1737 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 10:46:31 μμ »
χρειάζεται διάκριση...
το λιγότερο 10 ευρώ την ώρα.
αλλιώς σπιτάκι μου να ασχοληθώ με χιλιαδυο άλλα πράγματα: διάβασμα για τον επόμενο ασεπ, κανα μεταπτυχιακό, συνταγές τις βέφας, γυμναστική και περπάτημα για να διατηρηθούμε κούκλες...., και φυσικά κηπουρική για τις δύσκολες ώρες... ;D


Αποσυνδεδεμένος τυχερούλα2

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1738 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 10:53:05 μμ »
.....Ρε παιδια ελεοςςςςς!!!! Οκ καταλαβαινω τα προβληματα καθε οικογενειας, αλλα γ***** επιστημονες ημασταν δεν γινεται ..δεν ξερω τι να κανω απ'τη μια λεω αιντε πηγαινε εστω και παιρνε αυτα να εχω τα τσιγαρα μου εστω αλλα μετα λεω ΟΧΙ !!!! Δεν ξεπουλαω την επιστημη μου ... :'( :o

η καλύτερη λύση για σένα είναι να κόψεις το τσιγάρο.... ;D

δε το λέω για πλάκα... αν τα έχεις ανάγκη ναι, αλλιώς όχι 100%

Αποσυνδεδεμένος ronsent

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1739 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 02:02:34 πμ »
Προσωπικά σε μια μικροαστική περιοχή όχι πλούσια αλλα αρκετά εύπορη,είχα χαμηλές τιμές για μαθητές γυμνασίου,π.χ. 10-12 ευρώ.
Ωστόσο απο συναδέλφους προέκυψε πως και τα 15 ευρώ δεν θεωρούνται πολλά.
Με τόσα έκανα μαθήματα το καλοκαίρι σε μεταξεταστέους και με τόσα έχω ξεκινήσει κάποια ιδιαίτερα.
Το σκέφτομαι αν είναι υπερβολικά χρήματα για μαθητή γυμνασίου σε ένα περιβάλλον αποπληθωρισμού και κρίσης,βλέπε και το τελευταίο θέμα με το τέλος των ακινήτων.
Σίγουρα σε οικογένειες χαμηλού εισοδήματος έκανα και θα κάνω καλύτερη τιμή.

Πάντως με βάση αντικειμενικά κριτήρια όπως τη φύση του μαθήματος,την επισφάλεια τρόπον τινά ένεκα μη προβλεπόμενου επιδόματος ανεργίας καθώς και την ενδεχόμενη ακύρωση μαθημάτων ή καθυστέρηση πληρωμών,τα 15 ευρώ δεν είναι και πολλά καθώς εμπεριέχουν και τον οικονομικό κίνδυνο.
Γενικότερα,σε ανάλογες περιοχές της Αττικής σε τέτοιες τιμές κυμαίνονται τα ιδιαίτερα μαθήματα π.χ. για μαθητές γυμνασίου;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:55:46 »

Αποσυνδεδεμένος monogramma

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Μαθησιακές Δυσκολίες και Σχολική Ψυχολογία
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1740 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 03:42:37 πμ »
Τελικά δεν ξέρω αν οι τιμές κυμαίνονται μόνο από την περιοχή. Εγώ ζω σε ακριβή περιοχή, όμως οι γονείς που με παίρνουν τηλέφωνο δεν θα έλεγα ότι είναι και τόσο εύποροι. Μάλλον είναι ανθρώποι που έχτισαν ή αγόρασαν διαμέρισμα πριν δεκαετίες..πριν η περιοχή ανέβει τόσο οικονομικά.

Να σου πω πού έχω καταλήξει? Αυτοί που αντέχουν στέλνουν τα παιδια τους στα ιδιωτικά και ούτε γάτα ούτε ζημιά..και ούτε απογευματινό ιδιαίτερο. Και ΑΝ τύχει και ζητήσουν ιδιαίτερο..θα σου κάνουν παζάρια για 10 ευρώ...εκτός και αν είσαι 20 χρόνια στο χώρο και πας συστημένος.
Εγώ έχω καταληξει ότι οι απλοί άνθρωποι είναι αυτοί που θα σε πληρώσουν όσα θα ζητήσεις και ούτε θα παζαρέψουν, ούτε τίποτα. Και αν ακόμα σου ζητήσουν να κατεβάσεις την τιμή..ε, ας ζήσουμε και λίγο στην πραγματικότητα..γύρω μας γίνεται χαμός με την κρίση και οι εκπαιδευτικοί είμαστε απλώς..χιλιάδες! Θα κοιτάξουν να κάνουν τη δουλειά του, ίσως όχι τόσο καλά, αλλά πιο οικονομικά, γιατί πολύ απλά δε βγαίνουν.

Τυχερούλα, εγώ έχω δουλέψει για 10 ευρώ την  ώρα. Όταν ζεις μονος σου και πρέπει να πληρώσεις Νοίκι,Δεη, Νερο, Κοινόχρηστα και Supermarket θα το κάνεις και αυτό. Αν είχα λύσει το οικονομικό μου πρόβλημα..θα καθόμουν και εγώ σπίτι να κλαδεύω τις ορχιδέες μου και να βγάζω βόλτα το σκύλο μου.. Αλλά δε νομίζω πως οι Εκπαιδευτικοί, διορισμένοι και μη έχουμε λύσει το οικονομικό μας πρόβλημα..Εκτός και αν εκτός της δουλειάς μας είμαστε και εισοδηματίες.

Αποσυνδεδεμένος firiki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 309
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1741 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 09:01:18 πμ »
Τελικά δεν ξέρω αν οι τιμές κυμαίνονται μόνο από την περιοχή. Εγώ ζω σε ακριβή περιοχή, όμως οι γονείς που με παίρνουν τηλέφωνο δεν θα έλεγα ότι είναι και τόσο εύποροι. Μάλλον είναι ανθρώποι που έχτισαν ή αγόρασαν διαμέρισμα πριν δεκαετίες..πριν η περιοχή ανέβει τόσο οικονομικά.

Να σου πω πού έχω καταλήξει? Αυτοί που αντέχουν στέλνουν τα παιδια τους στα ιδιωτικά και ούτε γάτα ούτε ζημιά..και ούτε απογευματινό ιδιαίτερο. Και ΑΝ τύχει και ζητήσουν ιδιαίτερο..θα σου κάνουν παζάρια για 10 ευρώ...εκτός και αν είσαι 20 χρόνια στο χώρο και πας συστημένος.
Εγώ έχω καταληξει ότι οι απλοί άνθρωποι είναι αυτοί που θα σε πληρώσουν όσα θα ζητήσεις και ούτε θα παζαρέψουν, ούτε τίποτα. Και αν ακόμα σου ζητήσουν να κατεβάσεις την τιμή..ε, ας ζήσουμε και λίγο στην πραγματικότητα..γύρω μας γίνεται χαμός με την κρίση και οι εκπαιδευτικοί είμαστε απλώς..χιλιάδες! Θα κοιτάξουν να κάνουν τη δουλειά του, ίσως όχι τόσο καλά, αλλά πιο οικονομικά, γιατί πολύ απλά δε βγαίνουν.

Τυχερούλα, εγώ έχω δουλέψει για 10 ευρώ την  ώρα. Όταν ζεις μονος σου και πρέπει να πληρώσεις Νοίκι,Δεη, Νερο, Κοινόχρηστα και Supermarket θα το κάνεις και αυτό. Αν είχα λύσει το οικονομικό μου πρόβλημα..θα καθόμουν και εγώ σπίτι να κλαδεύω τις ορχιδέες μου και να βγάζω βόλτα το σκύλο μου.. Αλλά δε νομίζω πως οι Εκπαιδευτικοί, διορισμένοι και μη έχουμε λύσει το οικονομικό μας πρόβλημα..Εκτός και αν εκτός της δουλειάς μας είμαστε και εισοδηματίες.
συμφωνω απολυτα..η προσαρμογη επιβαλλεται σε αυτους τους καιρους.ο καθενας αναλογα με τις αναγκες του προβαινει στις αναλογες αυξομειωσεις...angelcrow τι αποφασισες τελικα?
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος τυχερούλα2

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1742 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 09:17:51 πμ »
για τη τιμή έχει πολύ μεγάλη σχέση η ηλικία. και γω μέχρι τα 30 μου έπαιρνα το πολύ 12 ευρώ.
κοιτάξτε όμως, όταν οι υποχρεώσεις μεγαλώνουν μαζί με σένα, και η οικογένεια σε χρειάζεται, δεν κοιτάς να τρέχεις σα τον παλαβό για τα 300 ευρώ το μήνα, για να έχεις τα τσιγάρα σου και τον καφέ σου. Προτιμώ να είμαι στο σπίτι και να εξασφαλίζω μια ποιοτική ζωή στους οικείους μου.
εγώ έχω κουραστεί και είμαι πιο απαιττητική. φυσικά πάνω από 25 ευρώ δεν παίρνω. συνήθως 15-20.

Αποσυνδεδεμένος firiki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 309
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1743 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 09:57:13 πμ »
για τη τιμή έχει πολύ μεγάλη σχέση η ηλικία. και γω μέχρι τα 30 μου έπαιρνα το πολύ 12 ευρώ.
κοιτάξτε όμως, όταν οι υποχρεώσεις μεγαλώνουν μαζί με σένα, και η οικογένεια σε χρειάζεται, δεν κοιτάς να τρέχεις σα τον παλαβό για τα 300 ευρώ το μήνα, για να έχεις τα τσιγάρα σου και τον καφέ σου. Προτιμώ να είμαι στο σπίτι και να εξασφαλίζω μια ποιοτική ζωή στους οικείους μου.
εγώ έχω κουραστεί και είμαι πιο απαιττητική. φυσικά πάνω από 25 ευρώ δεν παίρνω. συνήθως 15-20.
αυτες τις αναγκες εννοουσα κι εγω
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος Angelcrow

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1744 στις: Σεπτέμβριος 18, 2011, 03:47:52 πμ »
Διαβασα ολες τις απαντησεις και σχηματιστηκε ενα χαμογελο στα χειλη μου ... Τα ζυγισα τα πραγματα , τα σκεφτηκα και τελικα αποφασισα να πω ενα μεγαλο οχι ..Εχω αναγκη τα λεφτα αλλα θα βρω τροπο και θα επιβιωσω αλλα οχι δεν ξεπουλω την δουλεια μου , δεν ζητησα τρελα λεφτα στο κατω-κατω ..γιατι δεν γινεται να θες να σου ερχομαι σπιτι ενω ξερεις οτι ειμαι μακρυα , θες μονο 6 ωρες την βδομαδα για τουλαχιστον 6 μαθηματα(4 κατευθυνσης+2 γενικης) να μου τρως 4 ωρες τις ημερες αυτες γιατι ειναι και το πηγαινελα μεσα και να μου λες εγω δινω 10 και τελος ...Οπως ειπε και καποιος που δεν θυμαμαι τωρα ονομα , υπαρχουν και τα φροντιστηρια βρε αδερφε ...Καταλαβαινω οτι οι καιροι ειναι δυσκολοι αλλα νομιζω δεν εχω τρελες απαιτησεις .. Απο επιστημονες εχουμε καταντησει να μας συμπεριφερονται σαν μην πω ..ελεος ...Και συμφωνω με ολους τους συναδελφους που ειπαν οτι καποιοι απο'μας ''χαλασαν την πιατσα''  ας μου επιτραπει η εκφραση ..Δεν μιλαω για εξωφρενικα ποσα αλλα για ποσα καλα που φυσικα αντικατοπτριζουν την δουλεια σου πανω απ'ολα ..

Αποσυνδεδεμένος physikos4

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1745 στις: Σεπτέμβριος 18, 2011, 11:55:23 μμ »
Μια ιστορία ενός φίλου από Θεσσαλονίκη.........
Μπλαμπλαμπλαμπλα
- Καλαμαριώτισσα : Πόσο χρεώνετε την ώρα ?
- Καθηγητής Δυτικών συνοικιών: Μια πολύ καλή τιμή που μπορώ να σας κάνω μιας και είναι Α Λυκείου το παιδί είναι 18 ευρώ την ώρα.
- Καλαμαριώτισσα : 18 !!!!! Μήπως είναι πολλά ? 15 δεν γίνεται ?
- Καθηγητής Δυτικών συνοικιών:Κοιτάξτε να δείτε αν αφήσω εδώ στην Νεάπολη κάτω από μια πέτρα 15 ευρώ θα σηκωθείτε από το σπίτι σας να πάρετε το αυτοκίνητο σας να έρθετε Νεάπολη και να τα πάρετε απλά σηκώνοντας μια πέτρα? 
- Καλαμαριώτισσα : ??? ??? ???  ;)

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΦΕΛΗ_1

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1746 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 12:54:39 πμ »
Μια ιστορία ενός φίλου από Θεσσαλονίκη.........
Μπλαμπλαμπλαμπλα
- Καλαμαριώτισσα : Πόσο χρεώνετε την ώρα ?
- Καθηγητής Δυτικών συνοικιών: Μια πολύ καλή τιμή που μπορώ να σας κάνω μιας και είναι Α Λυκείου το παιδί είναι 18 ευρώ την ώρα.
- Καλαμαριώτισσα : 18 !!!!! Μήπως είναι πολλά ? 15 δεν γίνεται ?
- Καθηγητής Δυτικών συνοικιών:Κοιτάξτε να δείτε αν αφήσω εδώ στην Νεάπολη κάτω από μια πέτρα 15 ευρώ θα σηκωθείτε από το σπίτι σας να πάρετε το αυτοκίνητο σας να έρθετε Νεάπολη και να τα πάρετε απλά σηκώνοντας μια πέτρα? 
- Καλαμαριώτισσα : ??? ??? ???  ;)

χαχαχα ;D ;D  ωραιος διαλογος  ;D
"Φύσα Νοτιά μου κι άδικα λυπήθηκα

    σ' άλλους καιρούς μπορεί και ν' αγαπήθηκα.."

Αποσυνδεδεμένος olgander

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1747 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:05:21 πμ »
Μια ιστορία ενός φίλου από Θεσσαλονίκη.........
Μπλαμπλαμπλαμπλα
- Καλαμαριώτισσα : Πόσο χρεώνετε την ώρα ?
- Καθηγητής Δυτικών συνοικιών: Μια πολύ καλή τιμή που μπορώ να σας κάνω μιας και είναι Α Λυκείου το παιδί είναι 18 ευρώ την ώρα.
- Καλαμαριώτισσα : 18 !!!!! Μήπως είναι πολλά ? 15 δεν γίνεται ?
- Καθηγητής Δυτικών συνοικιών:Κοιτάξτε να δείτε αν αφήσω εδώ στην Νεάπολη κάτω από μια πέτρα 15 ευρώ θα σηκωθείτε από το σπίτι σας να πάρετε το αυτοκίνητο σας να έρθετε Νεάπολη και να τα πάρετε απλά σηκώνοντας μια πέτρα? 
- Καλαμαριώτισσα : ??? ??? ???  ;)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Και 18 να αφηνε δεν θα ερχόταν...

Αποσυνδεδεμένος olgander

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 03
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1748 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 09:33:28 πμ »
Ρίξτε ένα βλέφαρο στις αγγελίες να καταλάβετε πώς φτάσαμε να ακούμε τέτοια και χειρότερα από τους γονείς... Σας παραθέτω μερικές και τα συμπεράσματα δικά σας...


1)Επί πτυχίω φοιτήτρια  παραδίδει μαθήματα  σε μαθητές όλων των τάξεων. Επιπρόσθετες γνώσεις Γερμανικών και Πληροφορικής €6.00  "Μάθε γνώση κι άστη"

2)ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ!  €8.00 "Πραγματική ευκαιρία για τα παιδιά του δημοτικού"
 
3)ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΦΥΣΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ παραδίδονται από τελειόφοιτη Φυσικής με 4ετή εμπειρία.
Τιμές προσιτές και συζητήσιμες,που ξεκινούν από 7 ευρώ "Πάλι καλά που δεν είναι 10ετής η εμπειρία"

4)Δασκάλα με διδακτική εμπειρία παραδίδει μαθήματα Μαθηματικών σε μαθητές Δημοτικού και Γυμνασίου Τιμή:5€ "Δώστε και σώστε!"

5) Είδος Μαθημάτων: μαθηματικα-φυσικη. Αποφοιτος οικονομικης σχολης, με εμπειρια και μεταδοτικοτητα, παραδιδει ιδιαιτερα μαθηματα σε μαθητες δημοτικου και γυμνασιου. τιμες 7-10 ευρω την ωρα(60 λεπτα) "Σεμνά και ταπεινά, μέχρι γυμνάσιο"

6)Μηχανολόγος Μηχανικός με μεταπτυχιακές σπουδές και με έντονο το ένστικτο της εκπαίδευσης( ???), παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα σε μαθητές Δημοτικού, Γυμνασίου & Λυκείου σε προσιτές τιμές και με περίοδο προσαρμοστικότητας (χωρίς κόστος).Υπεύθυνη ανάληψη πτυχιακών εργασιών καθώς και εργασιών εξαμήνων για φοιτητές. "Τα κάνω όλα και συμφέρω είναι ο τίτλος"

7) Φοιτήτρια του τμήματος Φιλοσοφίας,κάτοχος Proficiency με καλή γνώση γαλλικών με μεταδοτικότητα παραδίδει φιλολογικά μαθήματα και προετοιμασία σε μαθητές Δημοτικού και Γυμνασίου!Παρέχονται δωρέαν σημειώσεις! Τιμή: €6.00 "Αν θέλεις το σφάζω επι τόπου να δοκιμάσεις κυρία, μέλι το καρπούζι σου λέω"

και το καλύτερο για το τέλος!!!

8) Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα νεοελληνικής γλώσσας (έκθεσης), αρχαίων ελληνικών, λογοτεχνίας και ιστορίας σε παιδιά Δημοτικού και Γυμνασίου!Παράλληλα, μπορεί να αναλάβει την καθημερινή προετοιμασία των μαθητών σε ΟΛΑ τα σχολικά τους μαθήματα, συμπεριλαμβανομένου και αυτά των θετικών επιστημών (μαθηματικά, φυσική, χημεία, βιολογία)!!!
Παρέχεται επίσης βοήθεια σε αγγλικά και γαλλικά!
Τιμές: από 5 ως 8 ευρώ την ώρα, ανάλογα με τη συχνότητα παράδοσης των μαθημάτων και το πλήθος των ωρών.

"Γι' αυτό εμένα με παίρνουν και μου λένε θέλω να κάνεις και μαθηματικά και φυσική και χημεία συνολο 2 ώρες τη βδομάδα, κι όταν τους λέω οχι στραβώνουν"

Θέλετε κι άλλα??? Να συνεχίσω???   

 

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τιμές για ιδιαίτερα
« Απάντηση #1749 στις: Σεπτέμβριος 19, 2011, 11:30:53 πμ »
δυο ωρες για ολα αυτα τα μαθηματα ειναι πολλες, νομιζω μιαμιση αρκει :P
μηπως ηθελε 4 φορες απο μιση ωρα; ;D ;D ;D

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159853
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 650
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 652
Σύνολο: 667

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.122 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.